Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρουμε πότε θα αρχίσει να διατίθεται για αναβάθμιση συσκευής από Telestet;
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την JKK74

GEIA XARA SE OLOUS!

AS MOU PEI KAPOIOS AN STO 6600 MPOREI NA SYNDE8EI O TILEFONIKOS KATALOGOS ME FOTOS. DILADI NA VLEPEIS TIN FOTO AYTOY POY SE KALEI.

 

Nai,mporei,alla h fwto tha einai polu mikrh (1x1cm).Gia megaluterh dokimase to programma fscaller :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι καλησπερα σας!

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να με βοηθεισετε s.o.s.

Εβαλα στο 6600 μου πριν απο λιγο την εφαρμογη screen saver (την ειχα στο 7650 μου) αλλα δεν την ανοιγει με τιπτα το 6600.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ EINAI και εδω θελω πραγματικα την βοηθεια σας διοτι ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ απο την διαχειρηση εφμογων ακομη και εκανα format.

Δωστε μου λυση.

 

Επισης αν καποιος απο εσας εχει βαλει καποια εφαρμογη η οποια του δουλρυει κανονικα στο 6600 ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΜΕΣΑ.

Ειμαι στο pc και περιμενω...e-mail σας!!!

 

cocomatp@yahoo.gr

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Den svinetai oute me format??? :confused:

 

 

Οχι ρε φιλε τιποτα.

 

Μου λεει να διαγραφει επιλγω ναι αλλα τιποτα εκει αυτο.Εβαλα απο πανω μια αλλη εκδοση επιλεγω αντικ/ση με τη προηγουμενη αλλα δεν παιρνει ουτε τη νεα.

 

Σκεψου κατι σε (σας) παρακαλω. Μηπως file manager το εντοπισω και το διαγραψω,λεω μηπως γιατι δεν εχω καποιο file manager

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Ξέρουμε πότε θα αρχίσει να διατίθεται για αναβάθμιση συσκευής από Telestet;

 

 

με το που ειναι διαθεσιμη η συσκευη , σε μερικα centers υπαρχει ηδη , εμενα μου ερχoνται 10 κομματια αυριο το πρωι με speedex :D

 

EDIT : 10 μειον 1 το δικο μου = 9 :D

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NV_ORTON

 

Μετα απο 6 ώρες χρήσης καθώς φόρτηζε μπορώ να πω οτι μου άρεσε πάρα πολύ.

Αν και δεν πέρασα ακόμη προγράμματα.

Μια παρατήρηση όμως... δεν είναι λιγο αργό? Σας κάνει κολήματα καθόλου? Οχι να κολάει τελείος, αλλά την ώρα που ανοίγει κάποια εφαρμογή να κάνει μια μικρή παυση.

 

:eek: ΠΑΣ ΚΑΛΑ?????ΠΕΙΡΑΖΕΣ το τηλεφωνο ενω φορτιζε????ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΡΕΕΤΑΙ ΑΠΟ ΡΕΥΜΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ,ΜΕ ΑΠΡΟΣΜΕΝΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ Η TO CHARGING CONTROL,Η ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ζημια στο P.A,H STO SWITCHER !! Παιδια για ονομα του Θεου,δεν μπορειται να περιμενετε να φορτισει??Αφηστε το ησυχο ,κλειστο την πρωτη φορα,αλλα αν το φορτισετε ανοικτο ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ!! :!:Μονο απαντηση,κληση...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μερικες ερωτησεις :

 

Οι υπερυρθρες του ειναι "κλειστες" ;

Μπορουν να χρησιμοποιηθουν για να στειλεις και να λαβεις επαφες απο αλλο κινητο; (οπως τα SonyEricsson)

 

Μπορεις να το κανεις αυτο με Bluetooth;

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

:eek: ΠΑΣ ΚΑΛΑ?????ΠΕΙΡΑΖΕΣ το τηλεφωνο ενω φορτιζε????ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΡΕΕΤΑΙ ΑΠΟ ΡΕΥΜΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ,ΜΕ ΑΠΡΟΣΜΕΝΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ Η TO CHARGING CONTROL,Η ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ζημια στο P.A,H STO SWITCHER !! Παιδια για ονομα του Θεου,δεν μπορειται να περιμενετε να φορτισει??Αφηστε το ησυχο ,κλειστο την πρωτη φορα,αλλα αν το φορτισετε ανοικτο ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ!! :!:

 

oυτε σε κληση να μην απανταμε???? :'(
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον stark

 

Παιδια μερικες ερωτησεις :

 

Οι υπερυρθρες του ειναι "κλειστες" ;

Μπορουν να χρησιμοποιηθουν για να στειλεις και να λαβεις επαφες απο αλλο κινητο; (οπως τα SonyEricsson)

 

Μπορεις να το κανεις αυτο με Bluetooth;

 

ευχαριστω.

 

τιποτα δεν ειναι κλειστο.τα παντα μπορεις να κανεις φιλε μου ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Ξέρουμε πότε θα αρχίσει να διατίθεται για αναβάθμιση συσκευής από Telestet;

 

εΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ για ολες τις εταιρειες ακριβως στην προηγουμενη σελιδα... :worry:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και εγω ειμαι ενας κατοχος το ν6600 απο το απογευμα . το πηρα απο τελεστετ στον πειραια .

510 ευρουδακια. ωραιο ειναι δεν υπαρχει κατι να με εντυπωσιαζει ομως μιας και ημουν κατοχος 7650 και π800 (γεια σου ρε john74 kai geovass) to κινητο ειναι λιγι πιογρηγορο απο το 7650 και η οθονη ειναι πολυ καλη. η κατασκευη χειροτερη απο του 7650 αλλα τα πληκτρα του πιο ωραια και το jog πιο ευχρηστο. θελω να πω οτι το μηνυμα παιρνει ελληνικα και εχει μεγεθος 160 χαρακτηρων. το περιμενα πολυ μεγαλυτερο μιας και οι φωτο που εχει το site tiw nokiα ειναι σκετη αποτυχια αφου το δειχνουν αρκετα μεγαλυτερο!!! παιδια ειναι πολυ πιο μικρο απο οτι δειχνουν οι φωτο.

απορια: εκανα το εξης, εκανα φορματ την καρτα μνημης και οπως ηταν φυσικο μου χαθηκαν ολα αυτα που ειχε (επιαναν 18ΜΒ χωρο) αν θελω να τα επαναφερω παλι πως το κανω????? το cd δεν τα εχει τα αρχικα αρχεια της καρτας μνημης!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΚΑΠΟΙΟΙ...

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να με βοηθεισετε s.o.s.

Εβαλα στο 6600 μου πριν απο λιγο την εφαρμογη screen saver (την ειχα στο 7650 μου) αλλα δεν την ανοιγει με τιπτα το 6600.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ EINAI και εδω θελω πραγματικα την βοηθεια σας διοτι ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ απο την διαχειρηση εφμογων ακομη και εκανα format.

Δωστε μου λυση.

 

Επισης αν καποιος απο εσας εχει βαλει καποια εφαρμογη η οποια του δουλρυει κανονικα στο 6600 ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΜΕΣΑ.

Ειμαι στο pc και περιμενω...e-mail σας!!!

 

cocomatp@yahoo.gr

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

τιποτα δεν ειναι κλειστο.τα παντα μπορεις να κανεις φιλε μου ;)

 

 

ευχαριστω

Αυτα ειναι πολυ καλα νεα.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον nlambros22

 

το περιμενα πολυ μεγαλυτερο μιας και οι φωτο που εχει το site tiw nokiα ειναι σκετη αποτυχια αφου το δειχνουν αρκετα μεγαλυτερο!!! παιδια ειναι πολυ πιο μικρο απο οτι δειχνουν οι φωτο.

 

 

Εχεις δικιο σ'αυτο. Σημερα ειδα ενα dummy εδω στο Λονδινο και επαθα πλακα με το ποσο μικρο ειναι - σε σχεση με το ποσο νομιζα οτι ηταν βλεποντας τις photos της Nokia και αλλων sites.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nlambros22

 

γεια σας παιδια και εγω ειμαι ενας κατοχος το ν6600 απο το απογευμα . το πηρα απο τελεστετ στον πειραια .

510 ευρουδακια. ωραιο ειναι δεν υπαρχει κατι να με εντυπωσιαζει ομως μιας και ημουν κατοχος 7650 και π800 (γεια σου ρε john74 kai geovass) to κινητο ειναι λιγι πιογρηγορο απο το 7650 και η οθονη ειναι πολυ καλη. η κατασκευη χειροτερη απο του 7650 αλλα τα πληκτρα του πιο ωραια και το jog πιο ευχρηστο. θελω να πω οτι το μηνυμα παιρνει ελληνικα και εχει μεγεθος 160 χαρακτηρων. το περιμενα πολυ μεγαλυτερο μιας και οι φωτο που εχει το site tiw nokiα ειναι σκετη αποτυχια αφου το δειχνουν αρκετα μεγαλυτερο!!! παιδια ειναι πολυ πιο μικρο απο οτι δειχνουν οι φωτο.

απορια: εκανα το εξης, εκανα φορματ την καρτα μνημης και οπως ηταν φυσικο μου χαθηκαν ολα αυτα που ειχε (επιαναν 18ΜΒ χωρο) αν θελω να τα επαναφερω παλι πως το κανω????? το cd δεν τα εχει τα αρχικα αρχεια της καρτας μνημης!!!

 

 

Καλοριζικο!

Πες μου σε παρακαλω πολυ πως εκανες format στην καρτα;

Link to comment
Share on other sites

αυτο που εκανα εγω ηταν να αδειασω την μπαταρια του κινητου οταν το πηρα ΚΑΙ μετα να του κανω την 1η φορτιση ,,,, αυτο εκανα στα τελευταια μου κινητα και η μπαταρια διαρκουσε πολυ περισσοτερο
Link to comment
Share on other sites

φορματ...πας στην μνημη και επιλογες και διαμορφωση μνημης κανει ενα ξεγυρισμενο φορματ
Link to comment
Share on other sites

ευτυχης και εγω, κατοχος πλεον 6600, με επιδοτηση Cosmote 388,80 :D

τωρα φορτιζει το ατιμο αλλα το μπραχαλεψα λιγακι :)

οντως αργει σε καποιες φασεις. Τα χρωματα της οθονης εντονα αλλα νομιζω δεν φτανει το GD87 :(

Μπαταρια ιδια με του 3650 αλλα του 3650 made in Japan ενω του 6600 made in China :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

Tοτε θα περιμενεις αρκετα,γιατι η Βοντα αργει να βαλει τα νεα τηλεφωνα στα retention γυρω στο μηνα.Η Τελεστετ το εχει βαλει ηδη(διαθεση απο τριτη ομως),η Κοσμοτε σε 10 μερες και η Βοντα 20-30.....

 

Χαίρομαι πολύ που για πρώτη (ίσως?) φορά έκανες λάθος! Το 6600 το έχω ήδη στα χέρια μου κάνοντας χρήση της επιδότησης, και μάλιστα δεν έχει κανένα σήμα Live! Τώρα φορτίζει, δεν το έχω ανοίξει ακόμα.

 

Symplektis, τι εννοείς "καρναβάλι μέσα και έξω";;; :worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον COCOMAT

 

ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΚΑΠΟΙΟΙ...

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να με βοηθεισετε s.o.s.

Εβαλα στο 6600 μου πριν απο λιγο την εφαρμογη screen saver (την ειχα στο 7650 μου) αλλα δεν την ανοιγει με τιπτα το 6600.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ EINAI και εδω θελω πραγματικα την βοηθεια σας διοτι ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ απο την διαχειρηση εφμογων ακομη και εκανα format.

Δωστε μου λυση.

 

Επισης αν καποιος απο εσας εχει βαλει καποια εφαρμογη η οποια του δουλρυει κανονικα στο 6600 ΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΜΕΣΑ.

Ειμαι στο pc και περιμενω...e-mail σας!!!

 

cocomatp@yahoo.gr

 

φιλικα

 

που την εβαλες την εφαρμογη?αν την εχεις στην καρτα πρεπει να κανεις φορματ στην καρτα.εσυ μαλλον εκανες στο τηλεφωνο ε? ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Δεν αμφιβαλλω οτι παρελαβαν απο την στιγμη που ο Kinitoneidimonas ηταν σιγουρος. Ο λογος της ερωτησης ειναι για να μαθω αν σε καποιο vodafone shop εχουν παραλαβει η εχουν καποια καλυτερη ενημερωση απο αυτα που εχω ρωτησει γιατι εχω κουραστει οι πωλητες να με αντιμετωπιζουν σαν οτιδηποτε αλλο παρα σαν ενα πελατη ο οποιος προκειται να τους "ακουμπησει" ενα σεβαστο ποσο οταν ακουν την ερωτηση αν εχουν καποιο νεοτερο για το 6600.

 

Ενδεικτικα αναφερω πως σε ενα vodafone του Κορυδαλλου η απαντηση του πωλητη οταν τον ρωτησα για το 6600 ηταν: "Το περιμενουμε τελος του μηνα" Ενω οταν του ειπα οτι εγω ακουσα οτι αυτες τις μερες θα παραλαβουν, μου ειπε: "Τι να σου πω, μερικες φορες δεν μας ενημερωνουν".

 

Φίλε σήμερα στις 8 που πέρασα από το vodafone του κορυδαλλού που αναφέρεις έμαθα ότι υπάρχουν 2 συσκευές και περιμένουν

Στο V 120 τελική τιμή 309 Ευρώ με έκδοση Citibank Visa Vodafone ή Φοιτητική Visa vodafone που από ότι μου είπε ο πωλητής είναι και χωρίς συνδρομή εφ' όρου ζωής. Από την έρευνα αγοράς που έκανα μάλλον τα 309 Ευρώ είναι η χαμηλότερη τιμή της αγοράς. Μάλλον αύριο θα το χτυπήσω!

VW317
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Χαίρομαι πολύ που για πρώτη (ίσως?) φορά έκανες λάθος! Το 6600 το έχω ήδη στα χέρια μου κάνοντας χρήση της επιδότησης, και μάλιστα δεν έχει κανένα σήμα Live! Τώρα φορτίζει, δεν το έχω ανοίξει ακόμα.

 

Symplektis, τι εννοείς "καρναβάλι μέσα και έξω";;; :worry:

 

:D Τι να κανουμε,καλυτερα που το χαιρεσαι,αλλα αυτη ηταν εως τωρα η πολιτικη τους,την παρακολουθουσα στενα απο αναβαθμισεις πελατων,και μαλιστα με προσοχη.Ισως πλεον για να εχουν ενα μεγαλυτερο δελεαρ οι πελατες για ανανεωση-παραμονη,καθως ειχαν γινει εντονα παραπονα οτι τους φορτωνανε την εναπομειναντα σαβουρα της αποθηκης!!!Καλοριζικο παντως και θα προσπαθησω να μην ξαναπεσω εξω εστω κι αν εξαρταται απο αλλους ;) :D

Για το 6600 δεν υπαρχει εως τωρα προβλεψη-συμφωνια για live!!

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

:eek: ΠΑΣ ΚΑΛΑ?????ΠΕΙΡΑΖΕΣ το τηλεφωνο ενω φορτιζε????ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΡΕΕΤΑΙ ΑΠΟ ΡΕΥΜΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ,ΜΕ ΑΠΡΟΣΜΕΝΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ Η TO CHARGING CONTROL,Η ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ζημια στο P.A,H STO SWITCHER !! Παιδια για ονομα του Θεου,δεν μπορειται να περιμενετε να φορτισει??Αφηστε το ησυχο ,κλειστο την πρωτη φορα,αλλα αν το φορτισετε ανοικτο ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ!! :!:Μονο απαντηση,κληση...

 

Δηλαδή εγώ που χρησιμοποιώ το gprs και το φορτίζω ταυτόχρονα,υπάρχει περίπτωση να το κάψω το κινητάκι μου?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόοον...

Σήμερα ολοκλήρωσα και το πρώτο τέστ μπαταρίας του 6600. Κράτησε 37 ώρες συνεχόμενα, με χρήση μέτρια προς άγρια. Το έβγαλα από τον φορτιστή χτες στις 8:30 το πρωί, και ψόφησε στις 21:30 σήμερα. Είναι από τη δεύτερη φόρτιση αυτά, και τώρα κάνει την τρίτη του φόρτιση.

 

Είδωμεν...

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το μεσημερακι το χτυπησα και εγω απο το Cosmote shop στο μαρουσι. Μια ερωτηση '' Υπαρχει autolock keyuard στο κινητο? Δεν το βρισκω πουθενα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kinitoneidimonas

 

:eek: ΠΑΣ ΚΑΛΑ?????ΠΕΙΡΑΖΕΣ το τηλεφωνο ενω φορτιζε????ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΡΕΕΤΑΙ ΑΠΟ ΡΕΥΜΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΝΤΟΛΗ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ,ΜΕ ΑΠΡΟΣΜΕΝΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ Η TO CHARGING CONTROL,Η ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ζημια στο P.A,H STO SWITCHER !! Παιδια για ονομα του Θεου,δεν μπορειται να περιμενετε να φορτισει??Αφηστε το ησυχο ,κλειστο την πρωτη φορα,αλλα αν το φορτισετε ανοικτο ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ!! :!:Μονο απαντηση,κληση...

 

Βλακείες... Τίποτα δεν παθαίνει το τηλέφωνο ότι και να κάνεις την ώρα που φορτίζει. Καλό θα είναι φυσικά (για να στρώσει καλά η μπαταρία) η πρώτη φόρτιση να διαρκέσει καμιά δεκαριά ώρες και το τηλέφωνο να είναι κλειστό. Όχι όμως ότι θα χαλάσει κι όλας, μη λέμε ότι θέλουμε!

 

Όσον αφορά το κινητό τώρα, έκανα κάποια benchmarks και αποδεικνύεται κάπως πιο αργό από το 7650 και το 3650 στο σύνολο! Σε μερικούς τομείς υπερτερεί (2D Shapes, 3D Shapes, Fill Rate), ενώ σε άλλους υπολείπεται σαφώς του προκατόχου του (Text, Fill Rate, Animation). Περισσότερα στο http://www.jbenchmark.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...