Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω προχωρήσει ακόμα, το σκέφτομαι. Αν το κάνω θα δώσω POCO F2 pro και απ' ότι είδα σου παρέχουν voucher για μεταφορική πληρωμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 951
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, strange_thomas said:

Εγώ δεν έχω προχωρήσει ακόμα, το σκέφτομαι. Αν το κάνω θα δώσω POCO F2 pro και απ' ότι είδα σου παρέχουν voucher για μεταφορική πληρωμένο.

Προχωρά γιατί θα λήξει σε λίγες μέρες....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν έχει και θήκη γιατί δεν βλέπω να το αναφέρει πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα δεν έχει, εγώ παραγκειλα μια με την παραγγελεια που έκανα 

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, cocu said:

Γνωρίζουμε αν έχει και θήκη γιατί δεν βλέπω να το αναφέρει πουθενά;

Έχω την εντύπωση ότι μόνο στην Κίνα η συσκευασία έχει και θήκη μέσα

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει .. εγώ ο μλκς δεν έβαλα με την παραγγελία από την ταραχή μου...τώρα θέλει να ξαναχρεωθω μεταφορικά 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, STATYSS said:

Όχι δεν έχει .. εγώ ο μλκς δεν έβαλα με την παραγγελία από την ταραχή μου...τώρα θέλει να ξαναχρεωθω μεταφορικά 

Αφού ακόμα στις προπαραγγελίες είναι, δε γίνεται να διορθωθεί η παραγγελία; 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ostvarivanje said:

Αφού ακόμα στις προπαραγγελίες είναι, δε γίνεται να διορθωθεί η παραγγελία; 

Δεν θέλω να την ακυρώσω κ να ξανακάνω άλλη.......

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στην Κινεζική έκδοση πράγματι έχουν θήκη..δεν έχει και να παραγγείλουμε την διάφανη που μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, cocu said:

Στην Κινεζική έκδοση πράγματι έχουν θήκη..δεν έχει και να παραγγείλουμε την διάφανη που μου αρέσει.

Μακρυά είπαμε από κινεζική έκδοση. Μπορεί να έχει θήκη κ πιο φτηνό αλλά δεν έχει εγγύηση.... 

 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, STATYSS said:

Μακρυά είπαμε από κινεζική έκδοση. Μπορεί να έχει θήκη κ πιο φτηνό αλλά δεν έχει εγγύηση.... 

 

Εκτός αυτού υπάρχει η πιθανότητα να μην κάνουν και να δέχονται κλήσεις τηλέφωνα αγορασμένα από Κίνα (φυσικά όσα είναι με global rom μάλλον δεν επιηρεάζονται). 

Για περισσότερο σε αυτό που κυκλοφόρησε σήμερα... OPPO / OnePlus / realme adds region lock to CN version - You'll lose call outside China - AndroPlus

Επίσης για την esim λένε ότι μπορεί να ισχύει παντού και όχι μόνο στην Αμερική

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Το trade-in δεν αξιζει καθολου. Βγαζεις παραπανω λεφτα αν το βαλεις αγγελια. Ειδικα για το Oneplus 8t που μου το παιρνει μονο 80 ευρω, συν τα 100 που σου δινει δωρο. Αγγελια παει το λιγοτερο 250.

Αυτο με το link device για επιπλεον εκπτωση, το εχει δοκιμασει κανεις; Κανεις link παλια συσκευη oneplus ή την καινουρια;

Η πωληση των ακουστικων ή του φορητου ηχειου θα ειναι ευκολη; Το φορητο ηχειο βλεπω στο skroutz κανει 250 ευρω. Οποτε αν το δωσω 180-200 σφραγισμενο, ισως να αξιζει τα 899 που ζηταει το κινητο.. Αλλιως δυσκολα. 

Θυμαμαι πριν 1.5 χρονο ειχα αγορασει μεταχειρισμενο Oneplus 8t ενος μηνα ( αγορασμενο απο Κωτσοβολο ) στα 400 ευρω. Γιατι πλεον οι τιμες εχουν αυξηθει τοσο πολυ; 

Και γιατι Αμερικη εχει 799$, δλδ 750 ευρω;

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε κάνεις? Μπα ε?😁😁

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, simeon_001 said:

Αυριο!!! 😄

Σου ήρθε Μάιλ? Ή εννοείς αύριο θα ξεκινήσουν οι αποστολές?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει σταλεί... μου ήρθε mail για παραλαβή αύριο.... 

Είχα βάλει express γιατί αυτό που έχω τωρα θα δοθει και πρέπει να το δώσω άμεσα... Βέβαια όταν εκανα παραγγελία εβγαζε παράδοση στις 22/02

Edited by simeon_001
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, simeon_001 said:

Έχει σταλεί... μου ήρθε mail για παραλαβή αύριο.... 

Είχα βάλει express γιατί αυτό που έχω τωρα θα δοθει και πρέπει να το δώσω άμεσα... Βέβαια όταν εκανα παραγγελία εβγαζε παράδοση στις 22/02

ωραιος.. για να δουμε πρωτες εντυπωσεις...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

To trade in... Έχει δοκιμασει κάνεις? Πρώτα σου στέλνουν το καινούργιο αυτοί κ μετά στέλνεις το παλιό πίσω?? Έτσι πάει?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος και είχα χαρεί 😛

 Αν και ήρθε εχθές το mail από DHL για παράδοση σήμερα δεν εμφανίστηκε κάνεις ούτε πήρα μυνημα για νέα ημερομηνία... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, simeon_001 said:

Τζίφος και είχα χαρεί 😛

 Αν και ήρθε εχθές το mail από DHL για παράδοση σήμερα δεν εμφανίστηκε κάνεις ούτε πήρα μυνημα για νέα ημερομηνία... 

Δεν πειράζει, υπομονή. Αν θες πες ποιο τηλέφωνο έχεις τώρα για αν δούμε τις διαφορές όταν το παραλάβεις.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παρέλαβα

τα υπόλοιπα αύριο γιατί αν ανοίξω σήμερα θα βρωμάει τσίκνα ένα μήνα 😛

Αυτό που έχω ειναι Mate 20 pro (νομίζω οτι βγάζει χειρότερες φωτογραφίες απο όταν το πήρα αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου γιατί πλέον το μέτρο σύγκρισης ειναι ποιο νέα κινητά)

...

IMG_20230216_202707.jpg

IMG_20230216_202430.jpg

IMG_20230216_202854.jpg

IMG_20230216_202917.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να το χαρείς όσο μπορείς περισσότερο και καλοδούλευτο!

Για το Mate 20 λες ότι βγάζει χειρότερες φωτογραφίες σε σχέση με όταν το πήρες; Όχι ότι το OnePlus 11 βγάζει χειρότερες από το mate 20, σωστά; 

Εγώ χρησιμοποιώ τώρα το OnePlus 8pro και 7pro και αν αγοράσω το 11 θα έχω ως δεύτερο το 8pro οπότε όποιος από το 8pro πάει στο 11 θα ήθελα να μάθω τις διαφορές στην κάμερα 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ έστειλα μήνυμα στην εξυπηρέτηση πελατών για ακύρωση της παραγγελίας, ο λόγος ότι μου έκοψαν αξία από το τηλέφωνο που είχα στείλει για ανταλλαγή. ήθελαν 100 ευρώ λιγότερα για την ανταλλαγή για το S10+.Μου απάντησαν ότι μόλις έρθει ο κουριερ το στέλνω αμέσως πίσω,μου επιστρέφουν  το S10+ και κάνουν επιστροφή χρημάτων στην κάρτα.

Edited by kotsirasn
ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kotsirasn said:

Καλησπέρα, εγώ έστειλα μήνυμα στην εξυπηρέτηση πελατών για ακύρωση της παραγγελίας, ο λόγος ότι μου έκοψαν αξία από το τηλέφωνο που είχα στείλει για ανταλλαγή. ήθελαν 100 ευρώ λιγότερα για την ανταλλαγή για το S10+.Μου απάντησαν ότι μόλις έρθει ο κουριερ το στέλνω αμέσως πίσω,μου επιστρέφουν  το S10+ και κάνουν επιστροφή χρημάτων στην κάρτα.

Γιατί σου έκοψαν? Δεν ήταν σε καλή κατάσταση? Είχε κάποιο θέμα?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είχε κανένα θέμα απείραχτο ήταν και μου είπαν λόγω της οθόνης,το κινητό το είχε η γυναίκα μου πάντα με θήκη.

Edited by kotsirasn
ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...