Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

delete

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ο κωτσος εβγαλε προσφορα το OP11 16/256 στα 699 ευρω. Not bad. Εν τω μεταξυ το 12R πωλειται στα 749 ευρω και ισως το μονο καλυτερο που εχει απο το 11 να ειναι η αποδοση της μπαταριας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, 
 

Ακουστε κάτι τρελό που συνέβη σε φίλο μου με την συσκευή, και που σίγουρα γίνεται τουλάχιστον ακριβως το ίδιο και με το oneplus nord. 
Ξέρετε ότι στην οθόνη κλειδώματος, απλά έχοντας αναμμένη την οθόνη, αν ακουμπήσεις επάνω το pos τραβάει κανονικά λεφτά; εννοείται με ανοιχτό το nfc από default και σίγουρα για μικρά πόσα (πχ ένας καφές). Μόνο με σβηστη την οθόνη δεν κάνει κάτι ή με κλειστό το nfc. 
Δεν ζητάει ούτε ξεκλείδωμα ούτε αποτύπωμα απολύτως τίποτα απλά τα τραβάει κανονικά. Κάναμε μια μικρή αναζητηση στο Google και το πρόβλημα υπάρχει κάποια χρόνια, και απλά το ξέρουν λίγοι! Είναι απίστευτο!

Ίσως να συμβαίνει αυτό και σε άλλες Android συσκευές . 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε εμένα πολλές φορές που νόμιζα ότι ήταν ξεκλείδωτο το τηλέφωνο ενώ δεν ήταν δε γινόταν η πληρωμή. Έχω OnePlus 8 Pro

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 20/2/2024 at 12:46 ΜΜ, fanispan said:

Έσκασε μέσα από την εφαρμογή  oxygen update   14.0.0.501Screenshot_2024-02-20-12-44-53-99_1f7d930ac4546e961acbbe2ed3d9ab7f.thumb.jpg.c32004777bcc0983ad145d85b5ddfc39.jpg

Ήρθε και ΟΤΑ σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία έκδοση χάλασε η μπαταρία μου. Έχει πάθει κανείς το ίδιο?

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Just now, ALIEN_3_ said:

Με την τελευταία έκδοση χάλασε η μπαταρία μου. Έχει πάθει κανείς το ίδιο?

Ποια είναι η τελευταία έκδοση που έχεις εσύ;

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ALIEN_3_ said:

14.0.0.501

Δεν έχω καταφέρει να την κάνω install η αλήθεια είναι, παρότι την έχω κατεβάσει με το oxygen updater

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την 14.0.0.401 και έχω κακή μπαταρία. Τι γίνεται? Θα γίνει και χειρότερα με την 501? Άμα είναι δεν θα την κάνω 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, P_papadis said:

Εγώ με την 14.0.0.401 και έχω κακή μπαταρία. Τι γίνεται? Θα γίνει και χειρότερα με την 501? Άμα είναι δεν θα την κάνω 

Εγώ με την 401 ήμουν πολύ καλά. Διάβασα και από πολλούς άλλους για την μπαταρία αλλά και για θέματα στην κάμερα . Όποιος δεν την πέρασε καλύτερα να μην την περάσει 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το 12 από Κωτσο...καί είναι τούμπανο ταχύτητα με δεδομένα 5g πλατεία Νέας Σμύρνης!.

 

Screenshot_2024-02-22-08-10-55-55_dd3f83c80b3d9d51366a6ecc1f30ec4b.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 23/2/2024 at 3:03 ΜΜ, ALIEN_3_ said:

Εγώ με την 401 ήμουν πολύ καλά. Διάβασα και από πολλούς άλλους για την μπαταρία αλλά και για θέματα στην κάμερα . Όποιος δεν την πέρασε καλύτερα να μην την περάσει 

Δεν ειδα καποια διαφορα γενικα στην μπαταρια. Μονο στην πρωτη φορτιση μετα το update κρατησε λιγοτερο απ οτι συνηθως. Μετα βεβαια εκαναν update και παρα πολλες εφαρμογες που ισως παιζει ρολο γιατι μετα επανηλθε στα φυσιολογικα της. Επισης η καμερα στο προηγουμενο update ειχε χαλασει λιγο (ηταν εμφανως πιο αργη και πιο επιθετικος ο αλγοριθμος βελτιωσης της φωτογραφιας) ενω τωρα ειναι καλυτερα και απο τοτε που το τηλεφωνο ειχε android 13. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω στα χέρια μου ένα One Plus 11 model phb110. Έχει ασχοληθεί κανείς με αλλαγές rom στο 11αρι για να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα, μετά την .501 η μπαταρία έχει πέσει πάρα πολύ και όταν βγαίνω στην αρχική μου χτυπάει "launcher stop".

Τρέψω το NOVA αλλά μετά το update που έχει σπάσει τα νεύρα το κινητό.

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει κάποια ουσιαστική διαφορά με την 501, ούτε και στην μπαταρία. Το τηλέφωνο συνεχίζει να λειτουργεί άψογα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρήσει ότι το chrome λαγγαρει στο android 14, σέρνεται στην κυριολεξία. Έχει βρει κάποιος κάποιον τρόπο να διορθωθεί?

Link to comment
Share on other sites

On 13/3/2024 at 9:14 ΠΜ, gfilnet said:

Επειδή σκέφτομαι να προχωρήσω σε αγορά έχω μία ερώτηση. Υποστηρίζει WiFi calling με Vodafone?

Ευχαριστώ!

Υποστηρίζει κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

Μονο η Nova δεν υποστηριζει ακομα...μετα απο πολλες ερωτησεις και αιτηματα στην τεχνικη υπηρεσια δεν εχουν φιλοτιμηθει ακομα...

Edited by goldeneye
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Με την τελευταία αναβάθμιση σας έστρωσε η μπαταρία σε όσους είχατε θέμα από την προηγούμενη αναβάθμιση?

Εμένα συνεχίζει να είναι κακη με το ζόρι βγάζω 5:30 - 6:00 ώρες οθόνη με την ίδια χρήση που εκανα και παλιά 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...