Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Πάντως παιδιά διάβασα ότι ακόμα την ενημέρωση για το θέμα του Burn in δεν την έχουν δώσει.  

Καπου διαβασα οτι θα την δωσουν μαζι με το one ui 6.1

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MAFAdo said:

Καπου διαβασα οτι θα την δωσουν μαζι με το one ui 6.1

https://techmaniacs.gr/syskeyes-tis-oikogeneias-galaxy-s23-me-burn-in-erchetai-lysi-deite-fotografies/

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα και καλο σκ,μια απορια τι διαφορα εχει η esim απο την παραδοσιακη;;ειναι σε κατι καλυτερη;απο περιεργεια ελεγα να την δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

Εκτός ότι είναι ψηφιακή καμία άλλη διαφορά δεν έχει, εγώ δεν την προτιμώ γιατί σε περίπτωση που κάτι συμβεί με το κινητό θέλω να μπορώ να βάλω την κάρτα σε μία παλιά συσκευή να κάνω την δουλειά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστα...οποτε βασικα δεν εχει λογο υπαρξης αν καταλαβα,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η eSim έχει την ευκολία όταν αλλάζει κάνεις σε καθημερινή βάση κιόλας πολλές συσκευές. Λόγου χάρη ρολόι για περπάτημα ή γυμναστήριο, ταμπλετ για σταθερή χρήση σε σπίτι γραφείο και κινητό ως βασική συσκευή. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα....ναι εκει εχει νοημα φιλε μου,παιρνει μεχρι 2 νουμερα;πχ cosmote-voda;τα οποια παιζουν συγχρονως;;;δηλαδη μπορει να δεχεσαι κλησεις και στα 2;

 

 

Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα τιμές για το νέο S24 ULTRA. 

ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ! 

Τιμολογιακά το Galaxy S24 Ultra θα έρθει με τιμή από €1499 για την βασική του έκδοση, ενώ η έκδοση με 1TB αποθηκευτικό χώρο θα έρθει στα €1859.

😅😅😅

 

 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kek said:

Κάπου διάβασα τιμές για το νέο S24 ULTRA. 

ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ! 

Τιμολογιακά το Galaxy S24 Ultra θα έρθει με τιμή από €1499 για την βασική του έκδοση, ενώ η έκδοση με 1TB αποθηκευτικό χώρο θα έρθει στα €1859.

😅😅😅

 

 

Σιγά τα λεφτά. 🤣 Κάθε χρόνο τα ίδια και χειρότερα. Το κακό είναι όμως δεν θα πέσει η τιμή του S23 ultra ώστε να την πάρουν αυτή που θέλουν top συσκευή.

Αυτοί που τα έχουν θα τα ξανά σκάσουν. 

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα τιμές για το νέο S24 ULTRA. 
ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ! 
Τιμολογιακά το Galaxy S24 Ultra θα έρθει με τιμή από €1499 για την βασική του έκδοση, ενώ η έκδοση με 1TB αποθηκευτικό χώρο θα έρθει στα €1859.

 
 
Πολύ καλά κάνουν. Αφού εμείς τρέχουμε και τα αγοράζουμε. Αυτοί θέλουν να αυξήσουν τα κέρδη τους κι εμείς τους βοηθάμε.

Στάλθηκε από το S23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ...έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα με το Google messages?

 

Screenshot_20240112_165624_Messages.thumb.jpg.c69a9d5d7ae8020cb5fe47dcc81e63aa.jpg

Δεν λειτουργεί η κλήση σε αριθμό που έχω λάβει από μύνημα....

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μας κινητό παίρνει ταυτόχρονα δυο esim διαφορετικών εταιριών κινητής?

 

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tips2022 said:

Το δικό μας κινητό παίρνει ταυτόχρονα δυο esim διαφορετικών εταιριών κινητής?

 

Μια esim όχι δυο

22 ώρες πριν, redcom7 said:

Καλησπέρα σε όλους ...έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα με το Google messages?

 

Screenshot_20240112_165624_Messages.thumb.jpg.c69a9d5d7ae8020cb5fe47dcc81e63aa.jpg

Δεν λειτουργεί η κλήση σε αριθμό που έχω λάβει από μύνημα....

Σε μένα λειτουργεί κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ...έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα με το Google messages?
 
Screenshot_20240112_165624_Messages.thumb.jpg.c69a9d5d7ae8020cb5fe47dcc81e63aa.jpg
Δεν λειτουργεί η κλήση σε αριθμό που έχω λάβει από μύνημα....
Καλησπέρα. Για εφαρμογή τηλεφώνου έχεις της Google ή της Samsung;

Στάλθηκε από το S23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

ποιο ακριβώς είναι το νόημα της παραπάνω ερώτησης από την στιγμή που η παρουσίαση των S24 ακόμα δεν έχει γίνει?

Μέσα στην Samsung δουλεύουμε για να απαντήσουμε σε αυτό??? Λιγο υπομονή μέχρι την παρουσίαση..

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fulgore1 said:

ποιο ακριβώς είναι το νόημα της παραπάνω ερώτησης από την στιγμή που η παρουσίαση των S24 ακόμα δεν έχει γίνει?

Μέσα στην Samsung δουλεύουμε για να απαντήσουμε σε αυτό??? Λιγο υπομονή μέχρι την παρουσίαση..

 

Ευχαριστώ για την επικριτική σου απάντηση, νομίζω ότι βρίσκομαι σε forum  για συγκεκριμένα θέματα προϊόντων  τεχνολογίας , διάβασα κάτι ενδιαφέρον στο διαδίκτυο και είπα να το μοιραστώ μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι.. αν ήταν όσοι έχουμε απορίες εδώ μέσα να εργαζόμασταν και στημ samsung δεν θα συζητούσαμε τίποτα τότε εδώ. Ευχαριστώ πολύ... 

Edited by dan81
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χθες ανακάλυψα ότι όταν πατάω να ανοίξω τους σελιδοδεικτες στην εφαρμογή samsung internet  μου εμφανίζει μόνο 3 από τους δεκάδες που έχω και άλλους τόσους φακέλους.  Μόνο αν πάω στην αναζήτηση και γράψω κάτι μου εμφανίζει φακέλους.  

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, efbill said:

Καλησπέρα. Για εφαρμογή τηλεφώνου έχεις της Google ή της Samsung;

Στάλθηκε από το S23 ultra.
 

Ούτε σε μένα λειτουργεί ,ενώ παλαιότερα λειτουργούσε. 
google messages τηλέφωνο της Samsung 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dan81 said:

διάβασα κάτι ενδιαφέρον στο διαδίκτυο και είπα να το μοιραστώ μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι..

Εαν διάβαζες πιο προσεκτικά αυτό στο οποίο αναφέρεσαι, θα έβλεπες ότι αφορά φήμη.

Μάλλον μόνο τον τίτλο διάβασες και έβγαλες λάθος συμπέρασμα, εξού και το σχόλιο μου. Αυτό θα μπορούσες φυσικά να το επιβεβαιώσεις και ο ίδιος και να μην ρώταγες εάν το έγραφες στο google, με όλα τα αποτελέσματα που θα σου έβγαζε μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα.

Και εγώ το διάβασα το συγκεκριμένο, αλλά δεν το ανέφερα εδώ επειδή είναι άσχετο με το εδώ θέμα.

Οταν ανακοινωθουν τα S24, θα ανοιχτούν συγκεκριμένα θέματα για κουβέντα για αυτά, ας αφήσουμε το εδώ θέμα καθαρό για τα S23(και περισσότερο το Ultra όπως λέει ο τίτλος).

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dan81 said:

Καλησπέρα παιδιά.ακουσατε για 7 χρόνια updates στο s24u? Ισχύει?? 

ναι ισχυει!!!

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_series_to_get_7_years_of_software_updates-news-61224.php

Link to comment
Share on other sites

Η λύση στο πρόβλημα με τις κίτρινες οθόνες στα Galaxy μετά την εγκατάσταση του One UI 6.0

https://techmaniacs.gr/i-lysi-sto-provlima-me-tis-kitrines-othones-sta-galaxy-meta-tin-egkatastasi-toy-one-ui-6-0/?fbclid=IwAR052fz0sILLQnCQ6ZUxRfO4gaW_Q8Cv0lAtAadEo6VtvNOETF1EmyQ77JQ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...