Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

18 minutes ago, ktikti said:

ετσι καφετιζει.τελικως το ακυρωσα γιατι ειναι "ημερων" το κινητο στην αγγελια και με βαση το ΙΜΕΙ ειναι ενεργοποιημενη η συσκευη 30-01-2023.οπως μου ειπε ο πωλητης ειναι απο κοτσως αγορασμενη.και με βαση ΙΜΕΙ ειναι EU συσκευη και οχι ελληνικη.ο κωτσος εχει ελληνικες συσκευες.στα (-) οτι εχει εγγυηση λιγοτερο απο 1χρονο.

παμε για αλλα.. 

Αφου ειναι απο Κοτσωβολο 2 ετη εχει εγγυηση....για να λεει ημερων γιατι δε του ζητας αποδειξη αγορας ? Γραφει επανω ημερομηνια αγορας.Απλα,ηρεμα,ομορφα...

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kek said:

Αφου ειναι απο Κοτσωβολο 2 ετη εχει εγγυηση....για να λεει ημερων γιατι δε του ζητας αποδειξη αγορας ? Γραφει επανω ημερομηνια αγορας.Απλα,ηρεμα,ομορφα...

Άμα είχε την απόδειξη δεν θα γίνονταν όλη αυτή η συζήτηση.

Από κάποιο skroutzομαγαζο θα είναι το κινητό. Πάντως άμα είναι ευρωπαϊκό έχει την ίδια εγγύηση με Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει πάνω από 800 φορές για το dome .. Άντε 801..
Κάθεται άψογα σε 4 spigen , 3 ringke , και μια esr που έχω ..
Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε Ελλάδα τουλάχιστον, γιατί θα ήθελα να δοκιμάσω και το mowei από amazon που επίσης έχει λάβει εξαιρετικές κριτικές ..
Τοποθετούν κάπου το dome ή το βάζουμε μόνοι μας;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ktikti said:

ετσι καφετιζει.τελικως το ακυρωσα γιατι ειναι "ημερων" το κινητο στην αγγελια και με βαση το ΙΜΕΙ ειναι ενεργοποιημενη η συσκευη 30-01-2023.οπως μου ειπε ο πωλητης ειναι απο κοτσως αγορασμενη.και με βαση ΙΜΕΙ ειναι EU συσκευη και οχι ελληνικη.ο κωτσος εχει ελληνικες συσκευες.στα (-) οτι εχει εγγυηση λιγοτερο απο 1χρονο.

παμε για αλλα.. 

Το παραπάνω που γράφτηκε δεν ισχύει

Η απάντηση που μου έδωσε η ιδια η Samsung όταν τους έστειλα το Imei απο συσκευή αγορασμένη απο κατάστημα του bestprice τον Απρίλιο

Spoiler

-

Eυχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Samsung Electronics Hellas καθώς και για την προτίμηση που δείχνετε στα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.

 

Σύμφωνα με το ΙΜΕΙ που μας παραθέσατε η συσκευή προορίζεται για την αγορά της Γερμανίας με ημερομηνία εισαγωγής 2023/01/25. Για το προΐον υπάρχει εγγύηση για δύο έτη, ως συσκευή που προορίζεται για χώρα της Ε.Ε.

 

Με εκτίμηση

Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών

Samsung Electronics Hellas

-

1 hour ago, thanos1989 said:

Άμα είχε την απόδειξη δεν θα γίνονταν όλη αυτή η συζήτηση.

Από κάποιο skroutzομαγαζο θα είναι το κινητό. Πάντως άμα είναι ευρωπαϊκό έχει την ίδια εγγύηση με Ελλάδας.

Και την απόδειξη να μην έχει, αφού ειναι όπως λέει από Κώτσο, πάει αυτός που το πουλάει και ζητάει επανεκτύπωση.

Εκτός αν το κινητο είναι με τιμολόγιο(ή κλεμμένο)και πετάμε το ''δεν έχω απόδειξη''.

5 ώρες πριν, ChrisNikol said:

Έχουμε πει πάνω από 800 φορές για το dome .. Άντε 801..

Κάθεται άψογα σε 4 spigen , 3 ringke , και μια esr που έχω ..

Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε Ελλάδα τουλάχιστον, γιατί θα ήθελα να δοκιμάσω και το mowei από amazon που επίσης έχει λάβει εξαιρετικές κριτικές ..

Προσωπικά έβαλα ζελατίνα απο Irepair που είχε αναφερθεί πιο πίσω. Μια χαρά και χωρίς φουσκάλες σαν εφαρμογή και το δακτυλικό έπιανε μια χαρά.

Το πρόβλημα που είχα είναι ότι δυστηχώς ολες οι ζελατίνες/screen protector έχουν χάλια αίσθηση στην αφή(για μένα πάντα), και ούτε με βόλευε να χρησιμοποιώ το Spen.

Και το deal breaker σε αυτό(για μας που δεν θέλουμε dome)ειναι ότι λόγω κυρτότητας αλλά και του ultrasonic δακτυλικού, έχουν θέμα τα τζαμάκια, γιαυτό και ειναι μονόδρομος οι ζελατίνες ή το Dome.

Αυτό σε συνδιασμό με το αδύναμο σήμα,με έκαναν να αποχωρηστώ την συσκευή και να κοιτάζω σε απλό S23(κοιταζα και σε oneplus αλλά κάτι που αναφέρθηκε δίπλα με έκανε να προσπεράσω) μολις διορθώσουν το θέμα με τις κάμερες(banana blur).

Η συσκευή κατα τα άλλα πύραυλος σε όλα, και απορώ πως μερικοί σε σκρουτζ γράφουν για lag

 

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Fulgore1 said:

μολις διορθώσουν το θέμα με τις κάμερες(banana blur).

 

Τι ακριβώς είναι αυτό;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική φωτογραφία ε; Με 100 ζοομ 

Μόνο που έχει παρθεί στις 8 η ώρα με το φεγγάρι να φαίνεται σε μπλε ουρανό! Το ΑΙ αφού έφτιαξε το φεγγάρι είπε να προσθέσει και τη νύχτα γιατί ξέρει ότι είμαι ρομαντικός😁🤣

Και σε αυτή τη κοροϊδία με το φεγγάρι ΑΙ στηρίχθηκε όλο το μάρκετινγκ της συσκευής. Αν δεν τα είχαν καλά με τους influencers, YouTubers θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι. Και σε ένα κινητό με φοβερές κάμερες αυτό ήταν αχρείαστο 

 

 

 

20230726_205525.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jtgiannis said:

Μια ίδια έβγαλα και εγώ εχθές φίλε μου 

20230726_213742.heic 56 kB · 11 downloads

Και σένα σε κατάλαβε για ρομαντικό! Το έχουμε όλοι οι Σαμσουνάκιδες. 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ξενέρωμα

3 ώρες πριν, yorgos00 said:

Καταπληκτική φωτογραφία ε; Με 100 ζοομ 

Μόνο που έχει παρθεί στις 8 η ώρα με το φεγγάρι να φαίνεται σε μπλε ουρανό! Το ΑΙ αφού έφτιαξε το φεγγάρι είπε να προσθέσει και τη νύχτα γιατί ξέρει ότι είμαι ρομαντικός😁🤣

Και σε αυτή τη κοροϊδία με το φεγγάρι ΑΙ στηρίχθηκε όλο το μάρκετινγκ της συσκευής. Αν δεν τα είχαν καλά με τους influencers, YouTubers θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι. Και σε ένα κινητό με φοβερές κάμερες αυτό ήταν αχρείαστο 

 

 

 

20230726_205525.jpg

Πραγματικά ξενέρωμα .... Γιατί το κινητό έχει ικανότητες ... Μη μου το πουλάς με fake φώτο ρε samsung για να πάρεις κάποια έξτρα credits από ψευτοαστροφωτογραφία...

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχετε σκεφτει το σεναριο οτι επειδη το φως ειναι πολυ στο φεγγαρι σε σχεση με το σχεδον μαυρο του ουρανου, οτι απλα το DR του κινητου και καθε συσκευης δεν μπορει να το αποτυπωσει και απλα το μαυριζει? ρωταω γιατι και με αλλο κινητο να δοκιμασετε το κανει, απλα η διαφορα ειναι οτι το ζουμ ειναι τοσο πολυ που το κυριως θεμα καταλαμβανει μεγαλο μερος του καδρου και για να μην καει το κυριως, σκοτεινιαζει τα γυρω γυρω..αντιθετα με λιγοτερο ζουμ πρεπει να ριξεις εκθεση για να γινει το ιδιο πραγμα.

δε νομιζω οτι φταιει το ΑΙ εδω παντως αλλα θα κανω δοκιμη

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, yorgos00 said:

Καταπληκτική φωτογραφία ε; Με 100 ζοομ 

Μόνο που έχει παρθεί στις 8 η ώρα με το φεγγάρι να φαίνεται σε μπλε ουρανό! Το ΑΙ αφού έφτιαξε το φεγγάρι είπε να προσθέσει και τη νύχτα γιατί ξέρει ότι είμαι ρομαντικός😁🤣

Και σε αυτή τη κοροϊδία με το φεγγάρι ΑΙ στηρίχθηκε όλο το μάρκετινγκ της συσκευής. Αν δεν τα είχαν καλά με τους influencers, YouTubers θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι. Και σε ένα κινητό με φοβερές κάμερες αυτό ήταν αχρείαστο 

 

 

 

20230726_205525.jpg

Είχες ενεργοποιημένο το auto enhancement λογικά. 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι ,ο γνησιος φορτιστης 45 watt ειναι αυτος? https://www.skroutz.gr/s/34585856/Samsung-Φορτιστής-με-Θύρα-USB-C-και-Καλώδιο-USB-C-45W-Power-Delivery-Μαύρος-EP-T4510.html

Εχω τον 25watt απο το note 10 + θα εχει καποια διαφορα στη φορτιση η να μεινω με τον 25?απλα θα ηθελα να ξερω αν ειναι ο γνησιος και συμβατος αυτος στο skroutz.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MeteorX said:

Γεια σας φιλοι ,ο γνησιος φορτιστης 45 watt ειναι αυτος? https://www.skroutz.gr/s/34585856/Samsung-Φορτιστής-με-Θύρα-USB-C-και-Καλώδιο-USB-C-45W-Power-Delivery-Μαύρος-EP-T4510.html

Εχω τον 25watt απο το note 10 + θα εχει καποια διαφορα στη φορτιση η να μεινω με τον 25?απλα θα ηθελα να ξερω αν ειναι ο γνησιος και συμβατος αυτος στο skroutz.ευχαριστω

Καλησπέρα. Ναι αυτός είναι. Θα προσέξεις όμως να έχει αυτόν τον κωδικό ακριβώς "EP-T4510XBEGEU". 

Το "EU" στο τέλος δείχνει ότι κατασκευάστηκε για "EUrope". Δυστυχώς εγώ δεν το ήξερα και ο πρώτος που πήρα είχε στο τέλος το "CN" (ChiNa). Η συσκευασία ήταν διαφορετική με ασημένιο αυτοκόλλητο "Samsung Original". Ναι μεν σε κουτί, αλλά χύμα μέσα στο κουτί και όχι σε θήκη και το καλώδιο ήταν πολύ πιο κοντό από τον  EP-T4510XBEGEU (κανονικό) που πήρα σε δεύτερο χρόνο. 

Και ο CN, αν και με ευρωπαϊκό βύσμα που σημαίνει ότι προοριζόταν για Ευρωπαϊκή αγορά, μου έβγαλε πρόβλημα. Έβαλα το κινητό μια μέρα να φορτίσει, και η φόρτιση σταματούσε και ξεκινούσε ξανά κάθε 2 δευτερόλεπτα, το κατάλαβα από το θόρυβο που έκανε. Λέω εντάξει, δε θα κάψω κινητό 1000+ ευρώ επειδή χωρίς να ξέρω είδα μόνο το "EP-T4510" αγνοώντας όλα τα υπόλοιπα (XBEGEU), το έψαξα λίγο καλύτερα και ξαναπήρα τον κανονικό. Ίσως κάποιοι να πήραν τον CN και να μην τους εμφάνισε κανένα πρόβλημα.

Και για όλα φυσικά φταίει η άτιμη η Sammy που δεν έβαλε φορτιστές σε κινητό 1000+ ευρώ 🤣😂🤣😂

Edited by fasteagle2023
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, fasteagle2023 said:

Καλησπέρα. Ναι αυτός είναι. Θα προσέξεις όμως να έχει αυτόν τον κωδικό ακριβώς "EP-T4510XBEGEU". 

Το "EU" στο τέλος δείχνει ότι κατασκευάστηκε για "EUrope". Δυστυχώς εγώ δεν το ήξερα και ο πρώτος που πήρα είχε στο τέλος το "CN" (ChiNa). Η συσκευασία ήταν διαφορετική με ασημένιο αυτοκόλλητο "Samsung Original". Ναι μεν σε κουτί, αλλά χύμα μέσα στο κουτί και όχι σε θήκη και το καλώδιο ήταν πολύ πιο κοντό από τον  EP-T4510XBEGEU (κανονικό) που πήρα σε δεύτερο χρόνο. 

Και ο CN, αν και με ευρωπαϊκό βύσμα που σημαίνει ότι προοριζόταν για Ευρωπαϊκή αγορά, μου έβγαλε πρόβλημα. Έβαλα το κινητό μια μέρα να φορτίσει, και η φόρτιση σταματούσε και ξεκινούσε ξανά κάθε 2 δευτερόλεπτα, το κατάλαβα από το θόρυβο που έκανε. Λέω εντάξει, δε θα κάψω κινητό 1000+ ευρώ επειδή χωρίς να ξέρω είδα μόνο το "EP-T4510" αγνοώντας όλα τα υπόλοιπα (XBEGEU), το έψαξα λίγο καλύτερα και ξαναπήρα τον κανονικό. Ίσως κάποιοι να πήραν τον CN και να μην τους εμφάνισε κανένα πρόβλημα.

Και για όλα φυσικά φταίει η άτιμη η Sammy που δεν έβαλε φορτιστές σε κινητό 1000+ ευρώ 🤣😂🤣😂

Η δυναμη ειναι ο λαος, μην αγορασει κανεις νεα συσκευη οταν βγει για κανενα τριμηνο εως εξαμηνο να δειτε ποσο ευκολα οχι μονο φορτιστη και μεμβρανη θα βαζουν στο κινητο, αλλα θα δινουν και 2 θηκες οπως κανει η oneplus. ( και μη μου πει κανεις οτι ολοι καιγεστε για αμεση αγορα και αλλαγη κινητου σε ενα χρονο ακριβως ).

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, boymanos said:

Η δυναμη ειναι ο λαος, μην αγορασει κανεις νεα συσκευη οταν βγει για κανενα τριμηνο εως εξαμηνο να δειτε ποσο ευκολα οχι μονο φορτιστη και μεμβρανη θα βαζουν στο κινητο, αλλα θα δινουν και 2 θηκες οπως κανει η oneplus. ( και μη μου πει κανεις οτι ολοι καιγεστε για αμεση αγορα και αλλαγη κινητου σε ενα χρονο ακριβως ).

Δικιο εχεις σε αυτο.αλλα ποιος το κανει?και μενα με ενοχλει εδωσα 1479 ευρω για την 512 εκδοση και η συσκευασια ηταν ισα ισα να χωραει το κινητο και το καλωδιο usb.αλλα ο αλλος που θα δωσει 1500 ευρω δεν θα σκεφτει τα 30 ευρω για το φορτιστη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MeteorX said:

Δικιο εχεις σε αυτο.αλλα ποιος το κανει?και μενα με ενοχλει εδωσα 1479 ευρω για την 512 εκδοση και η συσκευασια ηταν ισα ισα να χωραει το κινητο και το καλωδιο usb.αλλα ο αλλος που θα δωσει 1500 ευρω δεν θα σκεφτει τα 30 ευρω για το φορτιστη

Καλά μην το λες. Εγώ βλέπω πάρα πολλούς και εδώ μέσα που σκάσανε 1500€ να ψάχνονται από τρέχα γύρευε πηγές "γνήσιους" και φτηνούς samsung φορτιστές και μετά κλαίγονται που ζεσταίνεται, κάνει θόρυβο, δεν φορτίζει σωστά κτλ. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλά μην το λες. Εγώ βλέπω πάρα πολλούς και εδώ μέσα που σκάσανε 1500€ να ψάχνονται από τρέχα γύρευε πηγές "γνήσιους" και φτηνούς samsung φορτιστές και μετά κλαίγονται που ζεσταίνεται, κάνει θόρυβο, δεν φορτίζει σωστά κτλ. 
Έτσι ακριβώς. Σιγά μην έχουμε καταναλωτική συνείδηση σαν λαός. Έχουμε μείνει στην κουτοπονηρια στην Τουρκοκρατία ακόμα. Εδώ έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις για μεμβράνες και τζάμια και ακόμα πάνε να τα περάσουν στους εδώ κλέφτες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

παιδες εχετε σκεφτει το σεναριο οτι επειδη το φως ειναι πολυ στο φεγγαρι σε σχεση με το σχεδον μαυρο του ουρανου, οτι απλα το DR του κινητου και καθε συσκευης δεν μπορει να το αποτυπωσει και απλα το μαυριζει? ρωταω γιατι και με αλλο κινητο να δοκιμασετε το κανει, απλα η διαφορα ειναι οτι το ζουμ ειναι τοσο πολυ που το κυριως θεμα καταλαμβανει μεγαλο μερος του καδρου και για να μην καει το κυριως, σκοτεινιαζει τα γυρω γυρω..αντιθετα με λιγοτερο ζουμ πρεπει να ριξεις εκθεση για να γινει το ιδιο πραγμα.

δε νομιζω οτι φταιει το ΑΙ εδω παντως αλλα θα κανω δοκιμη

Στο 10χ το δείχνει μια χαρά. Οταν πάει στο 100χ και αναγνωρίζει φεγγάρι ξυπνάει το ΑΙ με άγριες αισθήσεις.... Αν δοκιμάσεις να βγάλεις αεροπλάνο με 100χ δε το μαυρίζει 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, yorgos00 said:

Στο 10χ το δείχνει μια χαρά. Οταν πάει στο 100χ και αναγνωρίζει φεγγάρι ξυπνάει το ΑΙ με άγριες αισθήσεις.... Αν δοκιμάσεις να βγάλεις αεροπλάνο με 100χ δε το μαυρίζει 

Αυτό ήθελα να το ρωτήσω, μήπως δηλαδή τα βγάζει όλα έτσι, αν το υπερζούμ ξεπερνά την ατμόσφαιρα της γης και βλέπει το μαύρο διάστημα πςςςςς🤣

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, karagalexk said:

Έχει δοκιμάσει κανείς την ζελατίνα για privacy?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Έχω δοκιμάσει σε iPhone ζελατίνα privacy της zagg. Δεν με βόλεψε καθόλου. Το θεωρώ λεφτά πεταμένα. Σκοτεινιάζει αρκετά γενικώς και όντως από μια γωνία και μετά δεν βλέπεις τίποτα αλλά τι να το κάνεις; Τώρα αν δεν θες στο λεωφορείο, μετρό, αεροπλάνο κτλ. να μην βλέπει ο διπλανός OK. Κάνει δουλειά αλλά εμένα δεν μου άρεσε επειδή σκοτεινιάζει και για σένα. Ίσως κάποιας άλλης εταιρείας να έχει άλλη συμπεριφορά. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει σε iPhone ζελατίνα privacy της zagg. Δεν με βόλεψε καθόλου. Το θεωρώ λεφτά πεταμένα. Σκοτεινιάζει αρκετά γενικώς και όντως από μια γωνία και μετά δεν βλέπεις τίποτα αλλά τι να το κάνεις; Τώρα αν δεν θες στο λεωφορείο, μετρό, αεροπλάνο κτλ. να μην βλέπει ο διπλανός OK. Κάνει δουλειά αλλά εμένα δεν μου άρεσε επειδή σκοτεινιάζει και για σένα. Ίσως κάποιας άλλης εταιρείας να έχει άλλη συμπεριφορά. 
Αυτή της ringkle πήρα αλλά δεν την έχω βάλει ακόμα

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδες εδω απο xiaomi 13 pro σημερα βγαινει ετσι: 

ΜΕ πολλη προσπαθεια και δυσκολια επιασε το φεγγαρι καθαρο ενω τον ουρανο λιγο πιο μπλε αλλα σαφως με μικροτερο ποσοστο του καδρου (μικροτερο ζουμ ουσιαστικα) απο το s23.

20:18 και 20:44 οι φωτο, η 2η με το μπλε πιο νωρις.

Δε νομιζω λοιπον οτι το ΑΙ απλα μας πεταει αποθηκευμενες φωτο, απλα ξερει και δουλευει καλα εκθεση, θορυβο, αντιθεση κτλ

IMG_20230728_204427.jpg

IMG_20230728_201823.jpg

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...