Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω οι εφαρμογές που έχω μέσα στο secureapp γίνονται update από το Google play αφού είναι σε άλλο encrypted space ; 

Edit

Βρήκα τελικά λύση. Ανοίγεις το Google play μέσα από το secure app

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνετε ρε παιδιά κάθε φορά που ανοίγει το κινητό ,να μην μου ζητάει να πληκτρολογήσω το pin επειδή ο ασφαλής φάκελος κλειδώνεται;

Link to comment
Share on other sites

Το goodlock θα έρθει στη χώρα μας?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το goodlock θα έρθει στη χώρα μας?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Nicelock δεν σου κάνει?

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω, έχω το nicelock αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω τιποτα

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλες τις επιλογές που έχει γράφει not lnstaled, πατάω και δεν μου δίνει κατι

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bardull said:

Δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω, έχω το nicelock αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω τιποτα

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όλες τις επιλογές που έχει γράφει not lnstaled, πατάω και δεν μου δίνει κατι

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κατέβασε από apkmirror ότι θέλεις. 

Καντο εγκατάσταση. 

Και μετά μέσα από το nice lock το ρυθμίζεις όπως σ αρέσει. 

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να κατεβάσω, έχω το nicelock αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω τιποτα

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Όλες τις επιλογές που έχει γράφει not lnstaled, πατάω και δεν μου δίνει κατι

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


κατέβασες και το nicelock downloader;
Link to comment
Share on other sites

κατέβασες και το nicelock downloader;
Χωρίς αυτό δουλειά δεν γίνεται

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κατεβάσει και τον downloader και πάλι δε μπορείς να κατεβάσεις απλά κάνε reset το κινητό

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για την έκδοση 8gb. Ψάχνω σε σκρουτζ καταστήματα αλλά παρόλο που τα περισσότερα έχουν καλές κριτικές, σε Google reviews σε κάποιες περιπτώσεις είναι από μακριά και αγαπημένοι. Έχετε να προτείνετε κάτι για Αθήνα; 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κοιτάζεις απο skroutz συγκεκριμένα, θα σου πρότεινα το You gr που βλέπω ότι έχει παρόμοια τιμή με τους άλλους.

Ειναι το ιντερνετικό κατάστημα της Infoquest, αρα είναι κατηγορία μεγάλων Ελληνικών αλυσίδων και υποστηρίζει διάφορους τρόπους πληρωμής και λογικά δεν θα έχεις και θέμα με τιμολόγιο, που ενδιαφέρει πολλούς και πολλά μικρότερα καταστήματα τα μασάνε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fulgore1 said:

Μιας και κοιτάζεις απο skroutz συγκεκριμένα, θα σου πρότεινα το You gr που βλέπω ότι έχει παρόμοια τιμή με τους άλλους.

Ειναι το ιντερνετικό κατάστημα της Infoquest, αρα είναι κατηγορία μεγάλων Ελληνικών αλυσίδων και υποστηρίζει διάφορους τρόπους πληρωμής και λογικά δεν θα έχεις και θέμα με τιμολόγιο, που ενδιαφέρει πολλούς και πολλά μικρότερα καταστήματα τα μασάνε.

Με τιμολόγιο θα το πάρω. Κοίτα κ kaizer είδα στο ίδιο περίπου εύρος. Απλά το θέλω άμεσα και στο you μου είχαν πει ότι ο έλεγχος των στοιχείων για τιμολόγιο ίσως διαρκέσει 1 εβδομάδα. 

Επίσης παιδιά αν και μέχρι χτες κοίταγα για Pixel 7 pro το θέμα με μπαταρία και η έλλειψη υποστήριξης σε σέρβις με κρατάνε να μη το πάρω. 

Είδα ότι το ultra έχει την έκδοση των 8gb ram. Νταξ δε θα πάω πιο πάνω. Πιστεύετε υπάρχει λόγος; κολλάει; όχι σωστά; 

Νομίζω ότι ο snapdragon έκανε θαύματα αυτή τη φορά... 

Επίσης το magic eraser στις φώτο υπάρχει και εδώ ; ή η samsung έχει δική της άλλη σχετική app; 

Κάνω χρήση Social, YouTube,  σχεδόν συνέχεια, surf internet και που κ που κ netflix. Έλεγα από τώρα να ξεκινήσω κ αρκετά videos παραγωγή κλπ λόγω δουλειάς κ στα σοσιαλ. Υποθέτω η μπαταρία δεν μασάει από διάρκεια, σωστά; 🙂

Edited by jimma1987
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Ενώ το βάζω χειροκίνητα να μπαίνει σε 4G δίκτυα μόνο, και στις δύο sim που έχω, παρατηρώ ότι μου γυρίζει στο 5G. Ξέρετε τι πρέπει να κάνω για να να κλειδώσω μόνο την επιλογή 4G χωρίς να μπορεί να αλλάζει από μόνο του;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με τιμολόγιο θα το πάρω. Κοίτα κ kaizer είδα στο ίδιο περίπου εύρος. Απλά το θέλω άμεσα και στο you μου είχαν πει ότι ο έλεγχος των στοιχείων για τιμολόγιο ίσως διαρκέσει 1 εβδομάδα. 
Επίσης παιδιά αν και μέχρι χτες κοίταγα για Pixel 7 pro το θέμα με μπαταρία και η έλλειψη υποστήριξης σε σέρβις με κρατάνε να μη το πάρω. 
Είδα ότι το ultra έχει την έκδοση των 8gb ram. Νταξ δε θα πάω πιο πάνω. Πιστεύετε υπάρχει λόγος; κολλάει; όχι σωστά; 
Νομίζω ότι ο snapdragon έκανε θαύματα αυτή τη φορά... 
Επίσης το magic eraser στις φώτο υπάρχει και εδώ ; ή η samsung έχει δική της άλλη σχετική app; 
Κάνω χρήση Social, YouTube,  σχεδόν συνέχεια, surf internet και που κ που κ netflix. Έλεγα από τώρα να ξεκινήσω κ αρκετά videos παραγωγή κλπ λόγω δουλειάς κ στα σοσιαλ. Υποθέτω η μπαταρία δεν μασάει από διάρκεια, σωστά;
Τα έχω γράψει παλαιότερα, από you gr το πήρα, Ελληνικής αντιπροσωπειας. Κανένα πρόβλημα με το τιμολόγιο , πέρασα στοιχεία, πλήρωσα κατευθείαν, παρέλαβα. Και ισχυει και το trade in , εχω κανει την αιτηση και εγγκριθηκε απο samsung.414c6bd06a91c97727a0c806854e67b7.jpg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, marlboro man said:

Yπαρχει καποια εφαρμογη call recorder που να δουλευει αψογα στο κινητο χωρις root;

γιατί δεν αλλάζεις csc να τελειώνεις;αν φοβάσαι και είσαι θεσσαλονίκη,να βρεθούμε να στο κάνω σε 2 λεπτά!!

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Για μυνηματα χρησιμοποιείτε τα μυνηματα ή το mesenger? Είναι πλέον σαν το i mesenger της apple?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για μυνηματα χρησιμοποιείτε τα μυνηματα ή το mesenger? Είναι πλέον σαν το i mesenger της apple?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ή την εφαρμογή της google ή την εφαρμογή της samsung για τα μηνύματα, αρκεί να ενεργοποιηθεί το RCS. Μετά στέλνεις όπως οποιοδήποτε αλλο( viber , messenger, i message κτλ) με χρήση δεδομένων και όχι χρέωση sms, αρκεί να το έχει ενεργοποιήσει και ο άλλος. Προσωπικά έχω ενημερώσει όσους περισσότερους μπορώ και το viber το έχω κρατήσει μόνο για να μιλάω με κατόχους apple.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείς το rcs?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, bardull said:

Πως ενεργοποιείς το rcs?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν νομίζω να έχει ενεργοποιηθεί ακομα στην Ελλάδα!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ilka71 said:
1 hour ago, arxontas2323 said:
Δεν νομίζω να έχει ενεργοποιηθεί ακομα στην Ελλάδα!!

έχει

Σε ποια εταιρεία; γιατί εμένα cosmote  δεν υπάρχει ενεργοποιημένο 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μην σου πω ότι η cosmote ήταν και η πρώτη που το ενεργοποίησε

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Σε ποια εταιρεία; γιατί εμένα cosmote  δεν υπάρχει ενεργοποιημένο 

https://www.cosmotemessageplus.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...