Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πας από ίντερνετ αξίζει μόνο από Άμαζον το οποίο από προσωπική εμπειρία κάνει κατευθείαν αντικατάσταση με καινούργιο και όχι μπλα μπλα κλπ.
Στα υπόλοιπα το ίδιο πράγμα είναι εφόσον σε καλύπτει κανονικά η εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα μηνύματα σας τις προάλλες, τελικά με έφαγε το δίλημμα μου και διάλεξα αυτό με τα 12gb ram. 

Να ρωτήσω από ανάλυση ποια έχετε; Με ψήνει αρκετά να πάω στην μεγάλη αλλά φοβάμαι ότι θα ρίχνει πολύ την μπαταρία; 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα μηνύματα σας τις προάλλες, τελικά με έφαγε το δίλημμα μου και διάλεξα αυτό με τα 12gb ram. 
Να ρωτήσω από ανάλυση ποια έχετε; Με ψήνει αρκετά να πάω στην μεγάλη αλλά φοβάμαι ότι θα ρίχνει πολύ την μπαταρία; 
Να το χαρείς! Βάλε τα πάντα στο μέγιστο! Ότι και να κάνεις μια μέρα θα σου κρατάει η μπαταρία του. Το τηλέφωνο να το έχεις να το χαίρεσαι σε ότι μπορεί να σου προσφέρει. Πρίζες υπάρχουν παντού.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκέφτομαι ότι εάν πάει κάτι στραβά θα έχω τα μπλα...μπλα...
Ηλεκτρονικα είναι πάντα υπάρχουν πιθανότητες να πάει στραβά κάτι.
Ευχαριστώ για τα μηνύματα σας τις προάλλες, τελικά με έφαγε το δίλημμα μου και διάλεξα αυτό με τα 12gb ram. 
Να ρωτήσω από ανάλυση ποια έχετε; Με ψήνει αρκετά να πάω στην μεγάλη αλλά φοβάμαι ότι θα ρίχνει πολύ την μπαταρία; 
Φουλ όλα φίλε έδωσες τόσα λεφτά βγαλτου το λάδι λεμε. Εγώ με φουλ όλα βγάζω μέρα πολύ άνετα όχι απλώς άνετα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βλέπεις όσες διαφημίσεις θέλεις δικαίωμά σου... μόνο μην γκρινιάζεις!

sent from my S21FE 8/256


Φίλε είσαι εκτός θέματος εντελώς, ψάξτο.
Ούτε γκρίνιαξα, ούτε τίποτε άλλο, εσύ πετάγεσαι για να κάνεις υποδείξεις κι επίδειξη γνώσεων. Ασχολήσου στο τόπικ του κινητού της υπογραφής σου κι άφησέ μας να έχουμε την άποψή μας η οποία ενδέχεται να είναι διαφορετική από τη δική σου αλλά πρέπει να τη σεβαστείς. Τέλος από εμένα.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία μάγκες εδώ είμαστε για να απολαύσουμε τις δυνατότητες της συσκευαρας και όχι τσακωμούς.
Να βάλω ξανά launcher μάγκες λέτε ή να το αφήσω μαμά έτσι όπως πάει μπάλα;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Linuxisti said:

Ηρεμία μάγκες εδώ είμαστε για να απολαύσουμε τις δυνατότητες της συσκευαρας και όχι τσακωμούς.
Να βάλω ξανά launcher μάγκες λέτε ή να το αφήσω μαμά έτσι όπως πάει μπάλα;;

Πιστεύω ότι κ να βάλεις σε αυτή την συσκευή μπάλα θα πάει. Φτιαξτο στα μέτρα που σε ικανοποιεί να το χαίρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι εκτός θέματος εντελώς, ψάξτο.
Ούτε γκρίνιαξα, ούτε τίποτε άλλο, εσύ πετάγεσαι για να κάνεις υποδείξεις κι επίδειξη γνώσεων. Ασχολήσου στο τόπικ του κινητού της υπογραφής σου κι άφησέ μας να έχουμε την άποψή μας η οποία ενδέχεται να είναι διαφορετική από τη δική σου αλλά πρέπει να τη σεβαστείς. Τέλος από εμένα.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk


Μίλησες για το iPad και σου απάντησα για αυτό!
Τις εξυπνάδες σου αλλού

sent from my S21FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Μίλησες για το iPad και σου απάντησα για αυτό!
Τις εξυπνάδες σου αλλού

sent from my S21FE 8/256

Και είπες πάλι ότι χρησιμοποιείς εφαρμογή για να "κόψεις" τις διαφημίσεις στο ipad, ωραία εμείς που δεν ξέρουμε να χρησιμοποιούμε εφαρμογές θέλουμε με πιο απλό τρόπο να το κάνουμε όπως γίνεται στο Android και για αυτό το λόγο τα παρατήσαμε κτλ. Ούτε γκρινιάξαμε ούτε κλάψαμε. Είχαμε δικαίωμα ή έπρεπε να ζητήσουμε τη βοήθεια του κοινού ως αδαείς που είμαστε. Έγινε κατανοητό τώρα;

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ρε σείς θα σοβαρευτείτε εδω μεσα επιτέλους Άντε ευχαριστηθείτε τις συσκευές σας κ αφήστε τις κόντρες όπως κάνατε παιδάκια με τα παιχνίδια…αφήστε τα όλα ανοιχτά (π.χ 120hz)
Δώσατε πόσα λεφτά απολαύσετε το μοτέρ σαν φρέσκο λαδωμένο ρουλεμάν κ αφήστε τα κόμπλεξ παραπέρα να πούμε


Sent from my iPhone 14 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο και ζητώ συγνώμη για την κατάχρηση του χρόνου και του χώρου του φόρουμ. αλλά δεν γίνεται μόλις λέω την άποψη μου να μου τη "λέει " ο οποιοσδήποτε αυτοχρισμένος παντογνώστης. Δικαιώμα μου είναι να χρησιμοποιώ όπως θέλω τη συσκευή μου και εννοείται κι ο καθένας τη δική του.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο και ζητώ συγνώμη για την κατάχρηση του χρόνου και του χώρου του φόρουμ. αλλά δεν γίνεται μόλις λέω την άποψη μου να μου τη "λέει " ο οποιοσδήποτε αυτοχρισμένος παντογνώστης. Δικαιώμα μου είναι να χρησιμοποιώ όπως θέλω τη συσκευή μου και εννοείται κι ο καθένας τη δική του.
Μα δεν σου την "είπε".
Σου εξηγεί ότι υπάρχει και αυτός ο τρόπος,αν θέλει κάποιος ipad.
Παρεξηγείται ο γραπτός λόγος,αλλά ας είμαστε κι εμείς λιγότερο επιθετικοί.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, sb68s said:

Έχεις απόλυτο δίκιο και ζητώ συγνώμη για την κατάχρηση του χρόνου και του χώρου του φόρουμ. αλλά δεν γίνεται μόλις λέω την άποψη μου να μου τη "λέει " ο οποιοσδήποτε αυτοχρισμένος παντογνώστης. Δικαιώμα μου είναι να χρησιμοποιώ όπως θέλω τη συσκευή μου και εννοείται κι ο καθένας τη δική του.

Με τον Κωνσταντίνο έχω τσακωθεί αρκετές φορές εδώ μέσα. Όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν είπε κάτι κακοπροαίρετα. Ο γραπτός λόγος δημιουργεί παρεξηγήσεις.

Αν κάποιος έχει δουλέψει nova launcher prime ας μας πει τις απόψεις του..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Και είπες πάλι ότι χρησιμοποιείς εφαρμογή για να "κόψεις" τις διαφημίσεις στο ipad, ωραία εμείς που δεν ξέρουμε να χρησιμοποιούμε εφαρμογές θέλουμε με πιο απλό τρόπο να το κάνουμε όπως γίνεται στο Android και για αυτό το λόγο τα παρατήσαμε κτλ. Ούτε γκρινιάξαμε ούτε κλάψαμε. Είχαμε δικαίωμα ή έπρεπε να ζητήσουμε τη βοήθεια του κοινού ως αδαείς που είμαστε. Έγινε κατανοητό τώρα;

Και ποιος σου έχει πει ότι οι Android συσκευές δε χρειάζονται εργαλεία αφαίρεσης διαφημίσεων ???

Εδώ και πάρα πολλά χρόνια όλοι χρήστες οι οποίοι θέλουμε αφαίρεση διαφημίσεων από οποιαδήποτε συσκευή την ψάχνουμε λίγο τη δουλειά

Δηλαδή και ενημερώνεσαι και μας τη λες κι από πάνω!


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Με τον Κωνσταντίνο έχω τσακωθεί αρκετές φορές εδώ μέσα. Όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν είπε κάτι κακοπροαίρετα. Ο γραπτός λόγος δημιουργεί παρεξηγήσεις.
Αν κάποιος έχει δουλέψει nova launcher prime ας μας πει τις απόψεις του..

Πολλά εργαλεία παραμετροποίησης αλλά δυστυχώς εάν δουλεύεις την συσκευή με gestures - Είναι απότομος και τραχύς….

Επίσης τα animations και τα transitions του είναι πολύ κατώτερα του one ui….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

 

Αν κάποιος έχει δουλέψει nova launcher prime ας μας πει τις απόψεις του..

Τον δουλεύω χρόνια καθώς με βολεύει παρα πολύ με κάποια gestures σε φακέλους (σηκώνω φάκελο και ανοίγω συγκεκριμένες εφαρμογές ή κατεβάζω φάκελο κτλ) και ποσο ευκολα παραμετροποιω την επιφάνεια... δυστυχώς βγάζει σπανια updates...ειδα τ σχόλιο του konstantine73 οτι ειναι κατώτερος απο one ui σε animations και transitions αλλα δεν τον δούλεψα καθόλου μετα την 5.1 ουτε με το s22 ουτε με το s23

 

Επίσης, πριν κάνω τγν μεταφορά απο το s22 τα ειχα βάλει ολα σε φακέλους κτλ,παρολο που έκανα μεταφορά με smart switch δεν μου μετέφερε ουτε φακέλους ούτε αρχική οθόνη απο one ui...δν ξερω αν εχει βρει κάποιος λύση (προσπάθησα και μέσα απο good lock αλλα δεν)

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αφού με τα τελευταία μηνύματα σας με βοηθήσατε και τελικά έβαλα στο μέγιστο την ανάλυση, θέλω να ρωτήσω τι έχετε κάνει με screen protector; Πίστευα ότι θα είχε κάτι πάνω εργοστασιακά αλλά δεν έχει, ωστόσο για να είμαι ειλικρινής έχει ωραία αίσθηση η οθόνη για την ώρα χωρίς κάτι πάνω. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2023 at 2:49 ΜΜ, Konstantine73 said:

Εντάξει τώρα?9b971540dea7f9215e1a075d6fff9dc3.jpg

sent from my S21 FE 8/256
 

 

On 17/3/2023 at 9:30 ΜΜ, Konstantine73 said:

Έλα ρε φίλε...και εγώ ipad pro έχω (Μ1) και με το Adguard μέσα δεν κουνιέται φύλλο....

sent from my S21FE 8/256
 

 

On 18/3/2023 at 11:12 ΠΜ, Konstantine73 said:

Μπορείς να βλέπεις όσες διαφημίσεις θέλεις δικαίωμά σου... μόνο μην γκρινιάζεις!

sent from my S21FE 8/256

 

 

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:


Και ποιος σου έχει πει ότι οι Android συσκευές δε χρειάζονται εργαλεία αφαίρεσης διαφημίσεων ???

Εδώ και πάρα πολλά χρόνια όλοι χρήστες οι οποίοι θέλουμε αφαίρεση διαφημίσεων από οποιαδήποτε συσκευή την ψάχνουμε λίγο τη δουλειά

Δηλαδή και ενημερώνεσαι και μας τη λες κι από πάνω!


 

Καλημέρα, σου κάνω μια παράθεση των απαντήσεων που έχεις δώσει σε αναρτήσεις που έχω κάνει για να δει ο καθένας το ύφος και ο τρόπος που απαντάς.

Εννοείται ότι γνωρίζω ότι υπάρχει εφαρμογή/ές για το κόψιμο των διαφημίσεων αλλά πάγια αρχή μου είναι να χρησιμοποιώ στις συσκευές ότι μου προσφέρει το λειτουργικό και μετά να καταφεύγω σε εφαρμογές. Αυτό μπορείς να το καταλάβεις ή όχι; Για τις δικές μου ανάγκες και χρήση αυτό είναι ικανοποιητικό για σένα ίσως όχι και θες κάτι περισσότερο, αποδεκτό;

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και μένω υπόχρεος.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σου κάνω μια παράθεση των απαντήσεων που έχεις δώσει σε αναρτήσεις που έχω κάνει για να δει ο καθένας το ύφος και ο τρόπος που απαντάς.
Εννοείται ότι γνωρίζω ότι υπάρχει εφαρμογή/ές για το κόψιμο των διαφημίσεων αλλά πάγια αρχή μου είναι να χρησιμοποιώ στις συσκευές ότι μου προσφέρει το λειτουργικό και μετά να καταφεύγω σε εφαρμογές. Αυτό μπορείς να το καταλάβεις ή όχι; Για τις δικές μου ανάγκες και χρήση αυτό είναι ικανοποιητικό για σένα ίσως όχι και θες κάτι περισσότερο, αποδεκτό;
Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση και μένω υπόχρεος.
Πραγματικά κάνε ότι νομίζεις στη συσκευή σου δικαίωμά σου είναι...

Εδώ πριν εσύ έβγαλες σκάρτο το iPad γιατί λες ότι έχει διαφημίσεις.... Και σου έγραψα τα android τηλέφωνα δεν έχουν διαφημίσεις???

Όπως είπε πάνω και ένας συμφορουμίτης ο γραπτός ο λόγος παρεξηγείται εύκολα... Δεν μπορείς να ξέρεις ποιο είναι το ύφος μου!

sent from my S21FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2023 at 11:51 ΠΜ, MobilePerson said:

Αυτό σκέφτομαι ότι εάν πάει κάτι στραβά θα έχω τα μπλα...μπλα...

Αυτό το μπλά μπλά γενικά το έχεις περισσότερο στα iphone λόγω της εγγύησης τους που έχουν 1χρόνο εγγύηση από την ίδια την εταιρεία και τον 2ρο χρόνο υποτίθεται ότι σε καλύπτει το ίδιο το κατάστημα.

Σε Samsung μεριά το μόνο που σε ενδιαφέρει ειναι να είναι ευρωπαική η συσκευή.

On 16/3/2023 at 4:37 ΜΜ, Dark_Lord said:

Τι σε χαλασε στο 14 pro?

Αυτά που με χάλασαν εμένα προσωπικά στο μήλο και κοιτάζω μετάβαση στο S23U τις επόμενες ημέρες(ορισμένα τα είχα αναφέρει και σε γειτονικό forum), τα βάζω σε spoiler μην χαλάω το εδώ θέμα

Spoiler

-itunes σε windows για μεταφορά αρχείων, απλά δεν. Οπως και να το κάνουμε, αλλιώς είναι να συνδέεις το κινητο στο PC και να κάνεις απλά drag and drop επι τοπου ότι θές.

-ακριβότερες τιμές στο App Store, στην δική μου περίπτωση σε παιχνίδια, που στην ουσία ότι ήθελα να αγοράσω, το αγόραζα από Android που ήταν πάντα φθηνότερο.

-δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις πλήρως το Nfc.  Κλασσικό παράδειγμα η φόρτιση της κάρτας για μεσα μεταφοράς Athenacard που μόνο σε Android λειτουργεί.

-αστεία τιμολόγηση στα πάντα. Δεν έχω τόσο θέμα με το κλειστό οικοσύστημα, όσο με τις κυριολεκτικά αστείες τιμές που βάζει αυτή η εταιρεία στα πάντα, και ακόμα χειρότερα αν σου χαλάσει κάτι που έχει τις πιο ακριβές τιμές.

460ευρώ για αντικατάσταση οθόνης στο 14plus, και μιλάμε για 60hz οθόνη..... 100ευρώ η αλλαγή μπαταρίας, ακόμα και σε παλιότερα μοντέλα βλέπε iphone xr του 2018...

-τρελή απαξίωση των φθηνότερων μοντέλων. Οκ και σε Android μεριά κακά τα ψέματα οι εταιρείες σπρώχνουν τον κόσμο στα ακριβότερα μοντέλα(βλέπε πχ σε Samsung με το S23Ultra), αλλά στην Apple κυριολεκτικά το παρακάνανε τελευταία. Οχι 60hz οθόνες ή προηγουμενης γενιάς τσιπάκι σε έως 1200+ευρώ συσκευή ρε Apple(14plus).

-μέχρι και σήμερα απουσία TypeC καλωδίου φόρτισης(πιθανως να αλλάξει αυτό στα επόμενα μοντέλα). Κυριολεκτικά το μοναδικό καλώδιο που έχω στο σπίτι που δεν ειναι typeC, ειναι των iphone. 

-μέχρι και σήμερα στο κομμάτι εγγύησης, υπάρχει κάποιες φορές θέμα στον 2ρο χρόνο αν η αγορά δεν γίνει από αλυσίδα/amazon. Δεν είναι ξεκάθαρα τα πράγματα όπως σε μας.

Με λίγα λόγια, οι περισσότεροι δεν έχουν τόσο θέμα με τις ίδιες τις συσκευές πχ αν ειναι ή δεν ειναι καλές, όσο με την ίδια την εταιρεία.

Φυσικά εννοείται ότι τα ακριβότερα iphone έχουν και τα καλά τους όπως κορυφαίες οθόνες, video, υποστήριξη, μεταπώληση,κορυφαια τσιπάκια(A bionic)και ποιότητα κατασκευής κλπ.

Για μας που δεν θέλουμε να πάμε σε whitestone, τελικά τι επιλογές έχουμε σε τζαμάκια? Γιατί στο skroutz βλέπω πάρα πολλά και έχουν χαμηλές κριτικές, ακόμα και σε επώνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις μετά από μια εβδομάδα: τα πάντα τα πέρασα μέσω μέσω smart switch και μπορώ να πω τις 3 πρώτες ημέρες με απογοήτευσε γιατί λαγκαρε αρκετά, περνώντας όμως κάποιες εφαρμογές από την αρχή το κινητό ξαφνικά έγινε δυναμίτης! Η μπαταρία με τρελή χρήση από τις 7 το πρωί που το έβγαλα από τη φόρτιση (ίντερνετ, social και παρακολούθηση cosmote tv) μέχρι αυτή τη στιγμη(19:50) έχει υπόλοιπο 70%. Είναι τούμπανο για όποιον έχει επιφυλάξεις!!!

 

 

Edited by Panos_Znts
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Αυτό το μπλά μπλά γενικά το έχεις περισσότερο στα iphone λόγω της εγγύησης τους που έχουν 1χρόνο εγγύηση από την ίδια την εταιρεία και τον 2ρο χρόνο υποτίθεται ότι σε καλύπτει το ίδιο το κατάστημα.

Σε Samsung μεριά το μόνο που σε ενδιαφέρει ειναι να είναι ευρωπαική η συσκευή.

Αυτά που με χάλασαν εμένα προσωπικά στο μήλο και κοιτάζω μετάβαση στο S23U τις επόμενες ημέρες(ορισμένα τα είχα αναφέρει και σε γειτονικό forum), τα βάζω σε spoiler μην χαλάω το εδώ θέμα

  Reveal hidden contents

-itunes σε windows για μεταφορά αρχείων, απλά δεν. Οπως και να το κάνουμε, αλλιώς είναι να συνδέεις το κινητο στο PC και να κάνεις απλά drag and drop επι τοπου ότι θές.

-ακριβότερες τιμές στο App Store, στην δική μου περίπτωση σε παιχνίδια, που στην ουσία ότι ήθελα να αγοράσω, το αγόραζα από Android που ήταν πάντα φθηνότερο.

-δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις πλήρως το Nfc.  Κλασσικό παράδειγμα η φόρτιση της κάρτας για μεσα μεταφοράς Athenacard που μόνο σε Android λειτουργεί.

-αστεία τιμολόγηση στα πάντα. Δεν έχω τόσο θέμα με το κλειστό οικοσύστημα, όσο με τις κυριολεκτικά αστείες τιμές που βάζει αυτή η εταιρεία στα πάντα, και ακόμα χειρότερα αν σου χαλάσει κάτι που έχει τις πιο ακριβές τιμές.

460ευρώ για αντικατάσταση οθόνης στο 14plus, και μιλάμε για 60hz οθόνη..... 100ευρώ η αλλαγή μπαταρίας, ακόμα και σε παλιότερα μοντέλα βλέπε iphone xr του 2018...

-τρελή απαξίωση των φθηνότερων μοντέλων. Οκ και σε Android μεριά κακά τα ψέματα οι εταιρείες σπρώχνουν τον κόσμο στα ακριβότερα μοντέλα(βλέπε πχ σε Samsung με το S23Ultra), αλλά στην Apple κυριολεκτικά το παρακάνανε τελευταία. Οχι 60hz οθόνες ή προηγουμενης γενιάς τσιπάκι σε έως 1200+ευρώ συσκευή ρε Apple(14plus).

-μέχρι και σήμερα απουσία TypeC καλωδίου φόρτισης(πιθανως να αλλάξει αυτό στα επόμενα μοντέλα). Κυριολεκτικά το μοναδικό καλώδιο που έχω στο σπίτι που δεν ειναι typeC, ειναι των iphone. 

-μέχρι και σήμερα στο κομμάτι εγγύησης, υπάρχει κάποιες φορές θέμα στον 2ρο χρόνο αν η αγορά δεν γίνει από αλυσίδα/amazon. Δεν είναι ξεκάθαρα τα πράγματα όπως σε μας.

Με λίγα λόγια, οι περισσότεροι δεν έχουν τόσο θέμα με τις ίδιες τις συσκευές πχ αν ειναι ή δεν ειναι καλές, όσο με την ίδια την εταιρεία.

Φυσικά εννοείται ότι τα ακριβότερα iphone έχουν και τα καλά τους όπως κορυφαίες οθόνες, video, υποστήριξη, μεταπώληση,κορυφαια τσιπάκια(A bionic)και ποιότητα κατασκευής κλπ.

Για μας που δεν θέλουμε να πάμε σε whitestone, τελικά τι επιλογές έχουμε σε τζαμάκια? Γιατί στο skroutz βλέπω πάρα πολλά και έχουν χαμηλές κριτικές, ακόμα και σε επώνυμα.

https://www.amazon.de/dp/B0BNBRGDCD/ref=pe_27091401_487027711_TE_SCE_dp_2

 

Παράγγειλε αυτό,είναι άψογο στην εφαρμογή και στο δακτυλικο

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από χθες του s23 ultra σε πράσινο. 

Είχα στο νου μου να πάρω το s22 περισυ καθώς είναι και πολύ όμορφο σαν κινητό, αλλά μετά τόσα προβλήματα που διάβαζα και έβλεπα σε youtube από day one, το σκεφτόμουν ένα χρόνο για να το πάρω. 

Φέτος όλοι λένε τα καλύτερα , επίσης παρεμεινε ένα πολύ όμορφο κινητό, οπότε δεν μπορούσα να περιμένω άλλο. 

Τέρμα ικανοποιημένος. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...