Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, spiros1001 said:

παρελαβα απο πλαισιο Πατρας 1087 ευρω

Ωραίος! Πήγες από το μαγαζί και το πήρες ή στο έστειλαν;

Για πες πρώτες εντυπώσεις από το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, bikerson said:

Ωραίος! Πήγες από το μαγαζί και το πήρες ή στο έστειλαν;

Για πες πρώτες εντυπώσεις από το κινητό;

απο το καταστημα παρελαβα (512 gb).απο αυριο το στησιμο

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε μέιλ πώς απεστάλη το κινητό αλλά δεν αναφέρει αριθμό αποστολής....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο τις γνωστες αλυσιδες (εκτος πλαισιου) εμαθε κανεις αν ειπαν για κουπονι (-100€)..?

Γιατι η αληθεια ειναι οτι το -100€ και -10% που κανει η Sammy απ το eshop της ειναι αθεμιτος ανταγωνισμος ..( και χωρις συνεπεια αφου δεν το κανει για ολους οπως αλλες χρονιες)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bikerson said:

Το πλαίσιο τελικά δεν παρέδωσε, από το πρωί μου έλεγαν ότι θα παραλάβω, μέχρι και το απόγευμα όπου μίλησα με μία υπάλληλο και με διαβεβαίωνε ότι ήταν στον δρόμο και μετά από 10 λεπτά με ξαναπήρε επειδή έμαθε ότι τελικά δεν έχει φορτωθεί καμία παραγγελία λόγω καιρού.
Το κερασάκι ότι ούτε αύριο θα παραλάβω επειδή δεν ξέρουν πως θα είναι ο καιρός, από Τετάρτη πάμε δλδ.

Δεν με νοιάζει τόσο που δεν παρέλαβα σήμερα, οκ ξέραμε ότι είναι ιδιαίτερη ημέρα, αλλά ρε γίδια 2023 και δεν ξέρετε που είναι μια παραγγελία τόσες ώρες; Τα αυτοματα συστήματα σας μάραναν που και καλά βλέπω την πορεία της παραγγελίας, η οποία ακόμα μου λέει ότι θα παραδωθεί σήμερα μεταξύ 12:00 και 14:00 😁

Με εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης στις 11:30, το φορτηγάκι του Plaisio, ήρθε στις 12:40, ζητώντας μου συγνώμη ο οδηγός για την καθυστέρηση!!!

Περιοχή Πλατεία Βικτωρίας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astra_21 said:

Με εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης στις 11:30, το φορτηγάκι του Plaisio, ήρθε στις 12:40, ζητώντας μου συγνώμη ο οδηγός για την καθυστέρηση!!!

Περιοχή Πλατεία Βικτωρίας.

Οπότε μου είπαν ψέματα,καλά όχι ότι τους πίστεψα μιας και ο καιρός ήταν καλός. Τώρα τι στα αλήθεια παίζει δεν ξέρω, γιατί θεωρητικά μπορούσαν να μου το έφερναν αύριο, δεν καταλαβαίνω γιατί το έβαλαν Τετάρτη. Παίζει να το έδωσαν και αλλού, παίζει να περιμένουν να βγάλουν κι άλλα δρομολόγια νότια; Συνήθως είναι τυπικοί, σήμερα βέβαια μου θύμισαν παλιές "καλές" εποχές τους.

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2023 at 9:13 ΠΜ, andreas443 said:

καλημέρα παράγγειλα το κινητό μαζί με μια θήκη την τεταρτη το βράδυ μέσα από το eshop τις samsung και την επομενη μέρα μου έστειλαν κουπόνι για 100 μείον και επειδή βιαστικα και το παράγγειλα τώρα δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το κουπόνι και μου λένε να ακυρώσω την παραγγελια να μου επιστρέψουν τα χρήματα για να ξανά παραγγείλω

Για να μην πάει χαμένο το κουπόνι οποιος σκέφτεται να το αγοράσει μέσα από την samsung ας μου στείλει ένα pm

Σαν παθόν με τον ιδιο τρόπο, δεν σου έδωσαν καμία άλλη επιλογή? π.χ κουπόνι για άλλη αγορά απ το store?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα μπήκα και εγώ στη Samsung και μέσω τσατ μου έδωσαν κωδικό για 10% έκπτωση χωρίς πολλά πολλά.


Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bikiapo said:

καλησπέρα και από εμένα μπήκα και εγώ στη Samsung και μέσω τσατ μου έδωσαν κωδικό για 10% έκπτωση χωρίς πολλά πολλά.


Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προσπάθησα κ εγώ το απόγευμα μέσω chat αλλά μου είπαν πως δεν έχουν κάποια ενημέρωση για έκπτωση 10%.. Μάλιστα τους έγραψα πως παρακολούθησα το event και περίμενα εκπτωτικό κουπόνι για να προβω άμεσα σε αγορά..

Μου είπαν θα το προωθήσουν και θα μ ενημερώσουν.. Ακόμα το προωθούν... Τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα κ εγώ το απόγευμα μέσω chat αλλά μου είπαν πως δεν έχουν κάποια ενημέρωση για έκπτωση 10%.. Μάλιστα τους έγραψα πως παρακολούθησα το event και περίμενα εκπτωτικό κουπόνι για να προβω άμεσα σε αγορά..
Μου είπαν θα το προωθήσουν και θα μ ενημερώσουν.. Ακόμα το προωθούν... Τι να πω..

Μη στεναχωριεσαι... Και σε εμένα τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

εδώ είναι το αντίγραφο της συνομιλίας μου δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουν εκεί στη Samsung. 1847c67da60c96bbb26142c1e7abfd18.jpg

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα χρησιμοποιήσω τον κωδικό για το -10% μου περισσευει ο κωδικος για τα -100€.Αν καποιος τον θελει ας στειλει ενα πμ

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, margianniss said:

Επειδη θα χρησιμοποιήσω τον κωδικό για το -10% μου περισσευει ο κωδικος για τα -100€.Αν καποιος τον θελει ας στειλει ενα πμ

Να ευχαριστήσω δημόσια το μέλος margianniss για τον εκπτωτικό κωδικό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Έλεγα και γώ να να κρατηθώ αλλά δεν!!!Επειδή θέλω να το αγοράσω τελικά αν κάποιος έχει κανένα κουπόνι και θέλει ας μου το στείλει

Link to comment
Share on other sites

Από τζαμακι καμιά ιδέα;

Μιλησα με την samsung και μου ειπε πως ακομα δεν σταλθηκαν τα τηλεφωνα, ασχετα αν γραφει οτι σταλθηκαν και δεν ξερουν ακομα με πια κουριερ θα τα στειλουν....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Από τζαμακι καμιά ιδέα;

Μιλησα με την samsung και μου ειπε πως ακομα δεν σταλθηκαν τα τηλεφωνα, ασχετα αν γραφει οτι σταλθηκαν και δεν ξερουν ακομα με πια κουριερ θα τα στειλουν....

Ό,τι θέλει λέει ο καθένας στη Samsung μου φαίνεται, εμένα είναι το τηλέφωνο στην κούριερ και περιμένει να πάω να το πάρω...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nasosvasedis said:

Ό,τι θέλει λέει ο καθένας στη Samsung μου φαίνεται, εμένα είναι το τηλέφωνο στην κούριερ και περιμένει να πάω να το πάρω...

ΙΣως επειδη μενεις αθηνα; Μηπως για την επαρχια ισχυει κατι αλλο; (λογω καιρικων συνθηκων κτλ) δε ξερω τι να πω... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, doganos said:

ΙΣως επειδη μενεις αθηνα; Μηπως για την επαρχια ισχυει κατι αλλο; (λογω καιρικων συνθηκων κτλ) δε ξερω τι να πω... 

Ναι ίσως επειδή μένω Αθήνα... Βέβαια άνετα μπορεί να λέει άλλα ο ένας και άλλα ο άλλος. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα απο EasyMail (Παλλήνη) 

Οπότε η Αθήνα λογικά θα παραλάβει σήμερα 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμπλεξα με το πλαισιο, σήμερα μου ήρθε sms ότι η παραγγελία θα έρθει τελικά σήμερα, ξανακαλώ το τηλεφωνικό τους κέντρο και μου λένε αγνοήστε το sms, τους λέω πότε θα παραλάβω; μου λένε αύριο και θα σας έρθει νέο sms το βράδυ.
Λέω αυτό το νέο sms που θα έρθει το βράδυ να το λάβω υπόψιν ή να το αγνοήσω κι αυτό; 😁

Πραγματικά ρε παιδιά, αδυνατώ να πιστέψω εν έτη 2023 ακόμα δουλεύουν σαν τον ζήκο στον μπακαλόγατο.

Link to comment
Share on other sites

Με εκπρόσωπο της Samsung που μίλησα μέσω chat μου είπε πως μέχρι Πέμπτη, το αργότερο Παρασκευή θα έχουν παραδοθεί οι προπαραγγελίες που έγιναν την προηγούμενη εβδομάδα.

Ίδωμεν...

Edited by jimmis11
Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρότασή για φορτιστή έχουμε;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bekatakis said:

Κάποια πρότασή για φορτιστή έχουμε;

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ θα πάω εδώ μιας και δεν έχω άλλο 45άρι, παρότι τσουχτερή η τιμή του.

https://www.samsung.com/gr/mobile-accessories/45w-power-adapter-black-ep-t4510xbegeu/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...