Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, blizard said:

4.11 εχεις πραγματικά λεφτα δλδ  ... το 4.2 που το βλέπεις ?  οτι πανω απο 4,11 θα είναι δώρα , λεφτα δωρεαν  δλδ 0.09 μονο δωρο θα εχει μεινει 

Μπορείς να μου περιγράψεις λιγάκι τι έγινε πιο αναλυτικα ? πότε έβαλες δλδ λεφτά πραγματικα  , τι αγόρασες ... (γιατι δεν υπάρχει πακέτο χωρις σμσ ) και που χαλασες τα πραγματικά λεφτα σου για να μεινεις με 4.11 ,  που χαλασες και τυα δωρα

 

Screenshot_2024-01-23-15-54-10-549_gr.mobile.vodafone.thumb.jpg.9023a1a0e8c87a714985b98770de77bb.jpg

Just now, Alexandros201285 said:

Screenshot_2024-01-23-15-54-10-549_gr.mobile.vodafone.thumb.jpg.9023a1a0e8c87a714985b98770de77bb.jpg

4,11 είναι το ποσό που είχα πρίν μεταβώ σε liquid, γίνομαι liquid παίρνω 13,60 μετά φόρου, οπότε σύνολο 17,60, αγοράζω τον απεριόριστο data χριστουγεννιάτικο μήνα μείον 11,50€, μου περισσεύει περίπου 6,50€ κάτι κωδικούς που έπαιρνα αυτές τις μέρες φτάσαμε ως χθές στα 5,02€ ως ότου έστειλα 2 σμσ κ χρεώθηκαν 80 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ωραιος ... οπότε και τα απεριοριστα λεπτά ομιλίας ειναι απο το liquid που τα έχεις ακομα ( αν βγεις απο liquid τα χανεις) .
Και απο τα 13.61 δωρο  του liquid  πήρες τα απεριόριστα και κάτι κωδικούς (οι κωδικοί παλιά χρεώνονταν από τα κανονικα λεφτά παρατήρησα και εγω ότι αλλαξε) . 
Και τελικά ενω είσαι καθ όλα liquid χρεώθηκες σμσ.

Θα υποθέσω ότι πιθανότατα πάτησες καποια στιγμή έξοδο και αλλαξε η χρέωση, αλλά επειδή ήταν κολλημένη η εφαρμογή δεν εχασες ακομα την απεριοριστη ομιλία και το τελευταια 0.09 ... 

Σε περίπτωση που δεν έχεις πατήσει έξοδο μην πατήσεις γιατι με έξοδο θα τα χάσεις ... αυτό θα σημαίνει οτι σε έβαλε και σου έδωσε όλα τα δώρα αλλα δεν εχει αλλάξει η χρέωση (που είναι το πρώτο που αλλάζει σε δευτερολεπτα) και δεν το εχω ξανακουσει 

Περίμενε και μην αλλάζεις ουτε την μπαρα, ενημερωσε τι εγινε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blizard said:

Θα υποθέσω ότι πιθανότατα πάτησες καποια στιγμή έξοδο και αλλαξε η χρέωση, αλλά επειδή ήταν κολλημένη η εφαρμογή δεν εχασες ακομα την απεριοριστη ομιλία και το τελευταια 0.09 ... 

Όχι, το μπες βγες έγινε πρίν πάρω τα δωρεάν χρήματα. Πρίν φτάσει η ανανέωση στην μερομήνια της μπάρας που είχα επιλέξει 

7 minutes ago, blizard said:

Περίμενε και μην αλλάζεις ουτε την μπαρα, ενημερωσε τι εγινε

Δεν πρόκειται να αλλάξω κάτι, Το ζήτημα είναι ότι με την τεχνικό που ανέλαβε το θέμα μου, με πήρε κ είπε ότι θα λυθεί αυτό όταν βγεί κ κάνω την ενημέρωση απτο play store. Προς το παρόν ναι απεριόριστα όλα τα έχω (εκτός σμσ) αλλά όλο αυτό τόσες μέρες δεν δείχνει και την καλύτερη οργάνωση...

Link to comment
Share on other sites

Και παλια κόλλαγε αλλά πιο σπάνια ισως λιγότερος κόσμος η για καποιο λόγο χειροτέρεψε,

Παντως την 1η φορά που μπήκες έστω με παυλες δεν έπρεπε να βγεις αλλά να το αφήσεις ... εκει πιο πιθανό να δούλευε κανονικα  και να μην έμενε κολλημένο για πολύ.

Βέβαια το να βγεις και ξαναμπεις με τέτοιο περιεργα αποτελεσματα ειναι νεα κατασταση .

Για τον επομενο βέβαια το γραφω ...  και οτι και να θές γίνεται μετά μεσο liquid και χωρις να βγεις .

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blizard said:

Παντως την 1η φορά που μπήκες έστω με παυλες δεν έπρεπε να βγεις αλλά να το αφήσεις ...

Μωρέ εντάξει εσύ να βοηθήσεις θες οκ, αλλά εδώ διάβαζα πως μπαινοβγαίνουμε όσες φορές θέλουμε. Επίσης πριν βγω, μίλησα με το τσατ κ είπαν θα το διορθώσουν, Ε φυσικά και δεν το διόρθωσαν κ εγώ μετά από δύο μέρες βγήκα μπας κ φτιάξει ή ξεκολλήσει.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alexandros201285 said:

Μωρέ εντάξει εσύ να βοηθήσεις θες οκ, αλλά εδώ διάβαζα πως μπαινοβγαίνουμε όσες φορές θέλουμε. Επίσης πριν βγω, μίλησα με το τσατ κ είπαν θα το διορθώσουν, Ε φυσικά και δεν το διόρθωσαν κ εγώ μετά από δύο μέρες βγήκα μπας κ φτιάξει ή ξεκολλήσει.

Παντως αν είχες πατήσει έξοδο την δέυτερη φορά όπως είπα πριν, όταν ξεκολλήσει θα γινει cu και θα χαθει η τζαμπα ομιλία , και θα χρεωθείς πολυ αν μιλησεις ...  Αν πάτησες μόνο είσοδο απλά θα μπει κανονικα .πρόσεχε λιγο αν  και μπορεις να μιλήσεις στο chat ειναι καλοι

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Η βονταφον λεει οτι μπορούμε να μπαινοβγαίνουμε οσες φορες θελουμε. Εαν δεν μπορει να το υποστηριξει ας το σταματησει. Πιο πολυ για εμμεσο εκβιασμο εμενα μου φαίνεται. Είχαν τα ιδια τον Νοεμβρη και τον Δεκέμβρη, αποκλειεται να μην ξερουν πως να το διορθωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Σου λέει όμως να περιμένεις μέχρι 24 ώρες για να λάβεις το σμσ πρώτα  ...  που μπορεί να ηταν άχρηστο τόσο καιρό αλλά στην πράξη τώρα όταν κολλάει πρέπει οντος να περιμένεις 24 ώρες . Εγω έλεγα το κανεις σε 10 λεπτα.

Αν ειχες γράψει ποτέ κάποιο νέο προγραμμα , ειχες φτιάξει οτιδήποτε νεο που δεν ηταν αντιγραφή θα καταλαβαινες οτι υπάρχουν bug και δυσκολίες ... Και τέλος πάντων όποιος θέλει να πάρει κάτι χωρις να φοβάται ότι μπορει να αργήσει υπάρχουν τρόποι

Το πιο σημαντικό ότι η εταιρία σου ως εναλακτική ζητάει 10 ευρω το μήνα ενω εδω μπορεις με 2-3 ευρω   ...  και με τα 10 ευρω 10 φορές περισσότερα, με ευελιξία για να αλλάξεις ανα μηνα τρόπο χρήσης . Η νοβα θέλει 8 ευρω το μηνα για πολύ λιγότερα  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VIPdriver said:

Η βονταφον λεει οτι μπορούμε να μπαινοβγαίνουμε οσες φορες θελουμε. Εαν δεν μπορει να το υποστηριξει ας το σταματησει. Πιο πολυ για εμμεσο εκβιασμο εμενα μου φαίνεται. Είχαν τα ιδια τον Νοεμβρη και τον Δεκέμβρη, αποκλειεται να μην ξερουν πως να το διορθωσουν.

Όποιος μας διαβάζει τώρα, υπάρχει περίπτωση να πάει liquid μετά από αυτά που βλέπει εδώ? Ούτε καν! Δλδ η βοντα δεν βλέπει το πρόβλημα να το διορθώσει μια κ καλή??

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alexandros201285 said:

Όποιος μας διαβάζει τώρα, υπάρχει περίπτωση να πάει liquid μετά από αυτά που βλέπει εδώ? Ούτε καν! Δλδ η βοντα δεν βλέπει το πρόβλημα να το διορθώσει μια κ καλή??

Επιτηδες τα κολλαει οσα μπαινοβγαίνουν, για να μη μπαινοβγαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alexandros201285 said:

Όποιος μας διαβάζει τώρα, υπάρχει περίπτωση να πάει liquid μετά από αυτά που βλέπει εδώ? Ούτε καν! Δλδ η βοντα δεν βλέπει το πρόβλημα να το διορθώσει μια κ καλή??

Γιατι να μην μπει  ???   ενα κουμπακι πατας 5 λεπτα, και μετα για 2 χρόνια θα δώσεις απο 50 ως 90%  λιγότερα σε σχέση με τους αλλους . 
Τωρα αν κάποιος θέλει να μπαινοβγαίνει γιατί το έμαθε απο εδω θα ξέρει και τι να κανει, ενω το κερδος ειναι ακόμα μεγαλυτερο σε παροχές τουλάχιστον.

Φυσικά μπορεις να πληρώνεις οσο θες και να βασανίζεσαι για 2 χρόνια μην έχοντας αυτα που θες και στερούμενος αλλες αναγκες ... οτι γουσταρει ο καθενας.

ΥΓ
Αλλο ξέρω ενα  bug σε καινουργιο software η hardware και αλλο μπορώ να το φτιάξω ολα αμεσα μπαμ ..  όποιος θέλει ακολουθέι τις οδηγίες περιμενονας το σμσ και δεν παιζει μπες βγες  
Αν τα κόλλαγε επίτηδες γιατι να μην μας εκλεινε αλλες τρυπες . 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, blizard said:

Αν τα κόλλαγε επίτηδες γιατι να μην μας εκλεινε αλλες τρυπες . 

Μπορεί να μην είναι επακριβώς/ΑΠΟΛΥΤΑ "επίτηδες", αλλά "προειδοποίηση" να "παίξουμε" κι εμείς "τίμια" και όχι με το γνωστό λληνικό τρόπο μας.....

Ώσπου να κόψει τελείως το CashBack εάν διεισδίσει σε μεγάλο % σσυνδρομητών. Εννοείται , ΑΦΟΥ έχουν "παρασυρθεί" στο liquid πχ ως το 2025 και μετά, με τη γνωστή Νοοτροπία μας "Άσε τώρα, πού ν'αλλάζω εταιρία!!!", όπως οι στακαρισμένοι όμοιοι ομοίω πελάζει στη μαύρη: 
Κατέει αριστότατα να "παίζει" η Vodafone σε κάθε Νοοτροπία υπηκόων χώρας που δραστηριοποιείται: Ελάχιστοι θα της ξεφύγουν στο τέλος (πχ 2026): Τα υπερ-γατόνια ,κατά HEO: Ούτε 5% θα της ξεφεύγουν το 2026.

Κατέει αριστότατα "τι" κάμνει. Πάντως άλλα-ντ'άλλα σα τη μαύρη δεν είναι: Αρκετοί όμοιοι-ομοίω θα της "κάτσουν" ΤΕΛΙΚΑ.

Δε μπορώ να αποδεχτώ ότι είναι τόσο συντριπτικό το ποσοστό των μαύρων χάνων στη χώρα μας. Απλά αυτό το κόλλημα στο μπες-βγες είναι ενδιάμεση διαδικασία στο όοοολοοο procedure....

Κάποιοι χάνοι θα παραμείνουν μαύροι ΤΕΛΙΚΑ, βέβαια: Δεν είναι όλα τα "λουλούδια" κόκκινα. 

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΝΑ ΑΝΘΗΣΟΥΝ.

https://www.politeianet.gr/books/9789604082056-lempesis-euaggelos-ekati-i-terastia-koinoniki-simasia-ton-blakon-en-to-sugchrono-bio-285386

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

Όποιος μας διαβάζει τώρα, υπάρχει περίπτωση να πάει liquid μετά από αυτά που βλέπει εδώ? Ούτε καν! Δλδ η βοντα δεν βλέπει το πρόβλημα να το διορθώσει μια κ καλή??

Εννοείται ρε συ. Σε 6 αριθμούς liquid,που διαχειρίζομαι, μόνο σε 1, συνέβη περίπου αυτό που περιγράφεις. Θεωρώ πως καρά συμφέρει

Link to comment
Share on other sites

Συμφέρει, αλλά μόνο όταν δεν κολλάει. Και το οτι αρνούνται να το φτιάξουν δείχνει δόλο. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Pppe said:

Μπορεί να μην είναι επακριβώς/ΑΠΟΛΥΤΑ "επίτηδες", αλλά "προειδοποίηση" να "παίξουμε" κι εμείς "τίμια" και όχι με το γνωστό λληνικό τρόπο μας.....

Ώσπου να κόψει τελείως το CashBack εάν διεισδίσει σε μεγάλο % σσυνδρομητών. Εννοείται , ΑΦΟΥ έχουν "παρασυρθεί" στο liquid πχ ως το 2025 και μετά, με τη γνωστή Νοοτροπία μας "Άσε τώρα, πού ν'αλλάζω εταιρία!!!", όπως οι στακαρισμένοι όμοιοι ομοίω πελάζει στη μαύρη: 
Κατέει αριστότατα να "παίζει" η Vodafone σε κάθε Νοοτροπία υπηκόων χώρας που δραστηριοποιείται: Ελάχιστοι θα της ξεφύγουν στο τέλος (πχ 2026): Τα υπερ-γατόνια ,κατά HEO: Ούτε 5% θα της ξεφεύγουν το 2026.

Κατέει αριστότατα "τι" κάμνει. Πάντως άλλα-ντ'άλλα σα τη μαύρη δεν είναι: Αρκετοί όμοιοι-ομοίω θα της "κάτσουν" ΤΕΛΙΚΑ.

Δε μπορώ να αποδεχτώ ότι είναι τόσο συντριπτικό το ποσοστό των μαύρων χάνων στη χώρα μας. Απλά αυτό το κόλλημα στο μπες-βγες είναι ενδιάμεση διαδικασία στο όοοολοοο procedure....

Κάποιοι χάνοι θα παραμείνουν μαύροι ΤΕΛΙΚΑ, βέβαια: Δεν είναι όλα τα "λουλούδια" κόκκινα. 

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΝΑ ΑΝΘΗΣΟΥΝ.

https://www.politeianet.gr/books/9789604082056-lempesis-euaggelos-ekati-i-terastia-koinoniki-simasia-ton-blakon-en-to-sugchrono-bio-285386

Σε καταλαβα απόλυτα να δουμε αν θα με καταλαβεις και εσυ 😉  Bλέπω τα πράγματα λίγο διαφορετικα σε σχέση με το είδος των ατόμων που έρχονται στο liquid, και έτσι αναιρούνται αρκετα από όσα λές

1) Η vodafone είδε οτι το χαμηλότερο πακέτο στην αγορά ειναι 8 ευρω το μηνα (100 ευρω το χρόνο) και έκανε ενα πακέτο με 80 ευρω το χρόνο ...  Η ουσία όμως είναι οτι  δεν μπορούν ισως οι μισοί να κάνουν ευκολα αυτο τον απλό υπολογισμό  ... οσοι γραφουν συνεχεια  αρνητικά για το liquid νομίζω δεν καταλαβαίνουν καν το επιπεδο 1,

2) Επίπεδο δυσκολίας μεγαλυτερο οτι μπορείς με 80 ευρω να έχεις πολυυ περισσότερα απο οτι με 100 , αλλα κυρίως οτι αν δεν καταναλώνεις πολλά μπορεί να σου περισέψουν και 70 ευρω για e-food ... εδω θέλει πολύπλοκη σκέψη και ίσως το ποσοστό πέφτει στο 30 % .

3) Κάτι πολυ πιο δύσκολο ειναι να συνδιάσεις τα δώρα που παιρνεις αν βάζεις λεφτα με τις αγορές ... πέφτουμε σε κανα 15% 

4) υπάρχουν και   επίπεδα ακόμα που απαιτούν άτομα με όρεξη

Υπάρχει καθαρα διαφορα  αυτών που καταλαβαινουν το 1-2-3 για να επιλέξουν το liquid και αυτόν που δεν ,,, μέχρι να γίνει κατανοητό σε όλους δεν υπάρχει περίπτωση να το χαλάσουν και αυτό θα πάρει χροοονια  .... δεν χαλάς κάτι οταν δεν εχεις μαζέψει την μάζα που θέλεις εμεις φέυγουμε αν  γίνει κατι  

Υπάρχουν πολλοί λόγοι που το έκαναν έτσι και δεν έβγαλαν ενα απλό στο στύλ που έχουμε μάθει όλοι και κοιτάνε πολύ μακρια

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα στο "πώς;" που ΑΝΑΛΥΕΙΣ....Και όχι ΜΟΝΟ όσα γράφεις/αναλύεις παραπάνω αλλά 1000δες σελίδες με "συστήματα και υποσυστήματα" (κάποια "πηγαίνουν εκεί" υπό προϋποθέσεις) μπορείς να γράφεις και να μην τελειώνεις. ΔΕΝ είναι καθόλου απλό: ΝΑΙ.

Απλά εγώ γράφω το "γιατί;" να είναι "έτσι", τύπου "Δαρβινικής" ή "Μαρξικής" "αιτιολόγησης".....Και ευαισθητοποιώ στο ότι "Ούτε η Vodafone δεν είναι αθώα": Προφανές για όσους έχουν εμπειρία σε όλου του είδους τα "Παίγνια". Αλλά και επίπεδο παραπάνω από τη συγκεκριμένη για "καρτοκινητή" επικέντρωση που γράφεις εσύ. Πχ το "γιατί;" μου είναι τόσο ΓΕΝΙΚΟ που μπορεί να "εξηγήσει και προβλέψει" πχ την ακρίβεια που έχουμε αυτή τη χρονική περίοδο στην Ελλάδα. Σϊγουρα δε λέει κάτι "συγκεκριμένο" για να βοηθήσει όποιον ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΟΥΤΕ το δικό σου "επίπεδο πώς;" δε ΔΥΝΑΤΑΙ να κατανοήσει........

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα πριν ενα μηνα στο cu και γυρισα τον αριθμο μου σε liquid. Σημερα εβαλα τη sim που δινουν δωρο με τη παραγγελια στη συσκευη μου ωστε να μπορω να βλεπω τις προσφορες για το cashback απο το my vodafone app. Μου βγαζει ομως "Λυπουμαστε, δεν καταφεραμε να ταυτοποιησουμε τον cashback λογαριασμο σου. (Σφαλμα CB-002) "

Γιατι συμβαινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Για να δώσω και εγώ την γνώμη μου. Το LIQUID ΑΞΙΖΕΙ ακόμα και αν δεν κανείς κανένα από τα κόλπα. 
αν κανείς και τα βγάλεις πέρα απογειώνεται. 
γνωμη μου και δεν ξέρω ούτε τα μισά από τον άρχοντα blizard. 
για κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί βάζει τα 15€ και καθαρίζει με απεριόριστη ομιλία και 11-12 γίγα + τυχόν δώρα. 

http://img64.photobucket.com/albums/v195/oikono79/acropolis/07230045.jpg
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, thman said:

Για να δώσω και εγώ την γνώμη μου. Το LIQUID ΑΞΙΖΕΙ ακόμα και αν δεν κανείς κανένα από τα κόλπα. 
αν κανείς και τα βγάλεις πέρα απογειώνεται. 
γνωμη μου και δεν ξέρω ούτε τα μισά από τον άρχοντα blizard. 
για κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί βάζει τα 15€ και καθαρίζει με απεριόριστη ομιλία και 11-12 γίγα + τυχόν δώρα. 

Πολύ σωστά, αν βέβαια η Vodafone σε καλύπτει στην περιοχή σου. 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι cu .

Σκέφτομαι να έρθω στο liquid για τον δωρεάν μήνα και βλέπουμε.

Έχω υπόλοιπο τώρα 7€.

Θα τα χάσω ? Πρέπει να ανανεώσω ?

Ο 1' μήνας που είναι δωρεάν, να επιλέξω τα 15€ η δεν υπάρχει διαφορά?

Μιλάω λίγο αλλά χρειάζομαι ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, GREGORYMO said:

Είμαι cu .

Σκέφτομαι να έρθω στο liquid για τον δωρεάν μήνα και βλέπουμε.

Έχω υπόλοιπο τώρα 7€.

Θα τα χάσω ? Πρέπει να ανανεώσω ?

Ο 1' μήνας που είναι δωρεάν, να επιλέξω τα 15€ η δεν υπάρχει διαφορά?

Μιλάω λίγο αλλά χρειάζομαι ΜΒ

Τα 7ε δεν τα χάνεις και δεν αλλάζει η ημερομηνία λήξης τους

Όταν κάνεις εγγραφή, σου δείχνει τι παιρνεις ανάλογα με τα λεφτά που επιλέξεις. Δες τι αναλογία σε GB σε βολευει. 

Για να παρεις γρήγορα τον 1ο μήνα δωρεάν θα πρεπει να επιλέξεις την κοντινότερη ημερομηνία χρέωσης. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VIPdriver said:

Τα 7ε δεν τα χάνεις και δεν αλλάζει η ημερομηνία λήξης τους

Όταν κάνεις εγγραφή, σου δείχνει τι παιρνεις ανάλογα με τα λεφτά που επιλέξεις. Δες τι αναλογία σε GB σε βολευει. 

Για να παρεις γρήγορα τον 1ο μήνα δωρεάν θα πρεπει να επιλέξεις την κοντινότερη ημερομηνία χρέωσης. 

Άρα, να βάλω cashback πρώτα για να μεταφέρω την ημερομηνία λήξης?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Άρα, να βάλω cashback πρώτα για να μεταφέρω την ημερομηνία λήξης?

Σωστή και καλή ιδέα....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Είμαι cu .

Σκέφτομαι να έρθω στο liquid για τον δωρεάν μήνα και βλέπουμε.

Έχω υπόλοιπο τώρα 7€.

Θα τα χάσω ? Πρέπει να ανανεώσω ?

Ο 1' μήνας που είναι δωρεάν, να επιλέξω τα 15€ η δεν υπάρχει διαφορά?

Μιλάω λίγο αλλά χρειάζομαι ΜΒ

Παντως δεν υπάρχει 1ος μηνας πραγματικα... υπάρχουν δώρο ως 30 ευρω που θα τα παρεις την μερα χρέωσης τις μπαρας (εσυ επιλεγεις αν γίνει αυριο σε ενα μηνα η πιο μετα)  δες εδω πως να το εκμεταλευτείς

Αν μπεις με 7 ευρω αφου κανεις το cashe back θα μπορεις για 2 μηνες να μιλήσεις 150 λεπτα και να χαλασεις 5 gb  ... αν βέβαια βάλεις 13 ευρω θα παρεις και shake που θα το έχεις και στο liquid ,,, πόσα gb θες ?
 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, blizard said:

Παντως δεν υπάρχει 1ος μηνας πραγματικα... υπάρχουν δώρο ως 30 ευρω που θα τα παρεις την μερα χρέωσης τις μπαρας (εσυ επιλεγεις αν γίνει αυριο σε ενα μηνα η πιο μετα)  δες εδω πως να το εκμεταλευτείς

Αν μπεις με 7 ευρω αφου κανεις το cashe back θα μπορεις για 2 μηνες να μιλήσεις 150 λεπτα και να χαλασεις 5 gb  ... αν βέβαια βάλεις 13 ευρω θα παρεις και shake που θα το έχεις και στο liquid ,,, πόσα gb θες ?
 

 

Βαριά βαριά 30GΒ το μήνα 

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...