Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

den to pa gia na arxiso pali antiparathesh metaxy windows kai uiq kai exalou kai go exo ppc alla telika me aresei pio poly to desighn ton pxxx kai kathos oti sundiazoun kai thelefono kai pda.Kai exalou pera ap tis efarmoges den aresoun se OLOUS ta WIM
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτε εγώ το είπα για αντιπαράθεση. Ίσα ίσα απάντησα πολύ ήρεμα. Κουβέντα κάνουμε.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακριβως ειναι θεμα γουστου το τι αρεσει στον καθενα και τι απαιτησεις εχει απο το μηχανακι του,φυσικα εχουν τα συν και τα πλην το καθενα,αλλα περι ορεξεως......
Link to comment
Share on other sites

να αρχισω λες να μαζευω λεφτα στην ακρη ωστε να ειμαι ετοιμος?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω ηδη κανει κρατηση ....:rolleyes:

 

οποτε και οταν αυτο ειναι διαθεσιμο θα με ειδοποιησουν να παω να το παραλαβω....αντε να δουμε...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

eimai anamesa se duo kinita to p990 kai to qtek to s200.

tha ithela mages na me voithiseste na epilekso dinadas mou o kathenas ti gnomi tou me apodikseis pada i me prosopikes ebiries, exo berdeutei poly:cry: :cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :O :worry: :shifty: :!:

Link to comment
Share on other sites

eimai anamesa se duo kinita to p990 kai to qtek to s200.

tha ithela mages na me voithiseste na epilekso dinadas mou o kathenas ti gnomi tou me apodikseis pada i me prosopikes ebiries, exo berdeutei poly:cry: :cry: :cry: :cry: :blink: :blink: :O :worry: :shifty: :!:

 

Ασχετο το ενα με το άλλο...

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

den skabazo kai polla opote tha mporouses na mou eksigiseis merika pragmata gia auta ta duo:O

 

p990i = Κινητό με δυνατότητες Business

ppc WM (s200) = Mini pc, business device, με δυνατότητες κινητού.

 

Ετσι γενικά

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Επισης το P990 εχει ραδιο, καλυτερη καμερα και ειναι 3G. Θα εχει και πολλες εφαρμογες αλλα το S200 ως pocket pc θα εχει σιγουρα πολυ περισσοτερες. Επισης απο μια συντομη εμπειρια με pocket pc, μου φαινονται λιγο πιο δυσχρηστα στον απλο χρηστη. Οχι πολυ ομως :)
Link to comment
Share on other sites

Επισης το P990 εχει ραδιο, καλυτερη καμερα και ειναι 3G. Θα εχει και πολλες εφαρμογες αλλα το S200 ως pocket pc θα εχει σιγουρα πολυ περισσοτερες. Επισης απο μια συντομη εμπειρια με pocket pc, μου φαινονται λιγο πιο δυσχρηστα στον απλο χρηστη. Οχι πολυ ομως :)

 

Βγήκε 3G ppc, με 2MP κάμερα ....και ράδιο...

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Ενα νέο HTC, δεν έχω ακόμα περισσότερες πληροφορίες...

 

Γ.

 

Αρα δεν βγήκε.Πάντως αν εννοείς το 9600 το οποίο είναι το μόνο ισάξιο του Ρ990 (και του qtek 9000 φυσικά),δεν έχει ράδιο.

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

HTC TyTN λεγεται πλεον και ερχεται Ιούλιο ή Αύγουστο του 2006.

 

Είναι μια καλή εναλλακτικη λυση σε σχεση με το P990 αν καποιος δεν εχει προβλημα με τα windows mobile ..... αλλα ολα εχουν να κανουν με την τιμή που θα έχουν τα δυο κινητά - PDA.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Επισης η καμερα του ειναι ιδια με του S200, αρα υποδεεστερη του P990 (για οποιον ενδιαφερεται για την καμερα σε τετοιου ειδους τηλεφωνα)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Πλαίσιο είμουν στο τσακ να πάρω το S200 είπα άιντε κάνεις υπομονήαπό το Νοέμβρη στην ουρά θα μέινεις. Αλλά ρε παιδί μου φάνηκε πολύ κομψό και λεπτό για την κατηγορία του. Το μόνο που με κράτησε ήταν το ραδιόφωνο και η κάμερα που μάλλον θα είναι καλύτερη από το S200.

 

Αιντε να κάνω καμιά βδομάδα υπομονή που σιγά δηλαδή και να παρουσιαστεί θα γίνει χαμός μέχρι να το βρείς στα μαγαζιά, για να μην πω για τα π΄ρωτα προβλήματα που θα σκάσουν και την έλλειψη software.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Πλαίσιο είμουν στο τσακ να πάρω το S200 είπα άιντε κάνεις υπομονήαπό το Νοέμβρη στην ουρά θα μέινεις. Αλλά ρε παιδί μου φάνηκε πολύ κομψό και λεπτό για την κατηγορία του. Το μόνο που με κράτησε ήταν το ραδιόφωνο και η κάμερα που μάλλον θα είναι καλύτερη από το S200.

 

Αιντε να κάνω καμιά βδομάδα υπομονή που σιγά δηλαδή και να παρουσιαστεί θα γίνει χαμός μέχρι να το βρείς στα μαγαζιά, για να μην πω για τα π?ρωτα προβλήματα που θα σκάσουν και την έλλειψη software.

 

Ξέρεις πόσες φορές και εγώ είπα να πάρω κάποιο PPC-PDA-Phone (HP iPAQ hw6515, Qtek S200, Qtek 9600, ακόμα και το Qtek 9000 !!!), και πάντα κολλάω τελευταία στιγμή στα WinMobile, για κάποιων που τα χρησιμοποιεί στο PC είναι φυσιολογικό να τα έχει και στο κινητό του ...

Για μένα πάντα, είναι ότι χειρότερο, ενώ από την άλλη το hardware τους είναι αρκετά καλό, και σε ορισμένες περιπτώσεις ζηλευτό !!! :rolleyes:

Για αυτό και μόνο δεν αδικώ τα "παιδιά" που δεν άντεξαν την αναμονή ! :O

AppleIIc 65C02 1MHz, MacPlus Motorola68000 8MHz, Performa630CD Motorola68040 33MHz

PowerBook190cs Motorola68LC040 33MHz,MHz, PowerMac7600 PowerPC604 120MHz,

PowerMacG3 PowerPC750 300MHz, PowerBookTi G4 PowerPC7450 550MHz

iMacG5 PowerPC 9702GHz, MacBook 2.0GHz Unibody IntelCore2 Duo, MacBook 2.4GHz Unibody IntelCore2 Duo, iPad, MacBook Pro 2.7GHz i7, iPad 2, MacPro 3,2GHz 2012.

Link to comment
Share on other sites

Στον τιμοκατάλογο της Vodafone για εταιρικούς πελάτες 3.7.06 αναφέρει

 

X SONY-ERICSSON P990/TB/3G/HBD/VFL ΑΣΗΜΙ 566.84

 

Το Χ επειδή το συγκεκριμένο μοντέλο θα πωλείται με Vodafone Live! menu.

 

Ελπίζω να φανεί χρήσιμη αυτή η πληροφορία.

Why join the navy if you can be a pirate?
Link to comment
Share on other sites

Στον τιμοκατάλογο της Vodafone για εταιρικούς πελάτες 3.7.06 αναφέρει

 

X SONY-ERICSSON P990/TB/3G/HBD/VFL ΑΣΗΜΙ 566.84

 

Το Χ επειδή το συγκεκριμένο μοντέλο θα πωλείται με Vodafone Live! menu.

 

Ελπίζω να φανεί χρήσιμη αυτή η πληροφορία.

x1.19%=674.5396€

 

:shifty:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...