Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, anastasiah said:

Me courier? 

Ναι, speedex. Χωρίς να με έχουν ενημερώσει πριν, όπως γίνεται συνήθως...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, xetasa said:

Ναι, αλλά το πήρες και σημαντικά φθηνότερα απ' οτι στις αλυσίδες! Έτσι δεν είναι; 

ναι η αληθεια ειναι αυτη....απο το skrtz με αυτοματη αποφορολογηση.Απλα δεν ειχα διαβασει τους ορους πριν και απογοητευτηκα 🙂 

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2022 at 7:44 ΠΜ, konakis said:

Το καλό πράγμα αργεί φίλε μου...

Στο  s22u δεν είδα κάτι πραγματικά καινούργιο, μόνο η λειτουργία των  animations έγινε πιο σμουθ κάτι που εδώ δεν ήταν και δεν είναι τόσο εμφανές το "πρόβλημα". Ας το φτιάξουν καλά να λειτουργεί σωστά και το πρώτο γράμμα στο πληκτρολόγιο (να ξεκινά με κεφαλαίο) ...θα ρθει κι εδώ υπομονή θεωρώ ότι θα έρθει όπως πρέπει πιστεύω δίχως χαζά μπάγκς 

Αυτό που λες μου το κάνει στο Tab S6, ενώ στο κινητό όχι! Πληκτρολόγιο samsung και στα δύο 🤔

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια διαβάζω αναρτήσεις στο facebook κυρίως από το Σαμ mobile για τα updates των συσκευών της samsung... Πριν από λίγο διάβασα ότι ήρθε η αναβάθμιση σε android 13 για το s20 fan edition....

Η πραγματικότητα είναι ότι σε αρκετά region δεν έχουνε πάρει ακόμα αναβάθμιση ούτε τα s22....

Επικρατεί ένα πολύ μεγάλο μπέρδεμα γενικότερα....

Είναι δύσκολο δηλαδή στη samsung να δώσει ταυτόχρονα το διαθέσιμο update για τις συσκευές που έχει αποφασίσει για όλα τα region όπως κάνει apple?

Και αυτό το βλέπω κυρίως από το iPad pro M1 που έχω...

sent from my S21 FE 8/256





Link to comment
Share on other sites

Όταν έρθει... θα έρθει.😇

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή ο προωθητική ενέργεια με τα buds μέχρι πότε ήταν;
Εγώ έκανα την αγορά στις 17/11 αλλά όταν μπαίνω από members έχει μονο μέχρι 13/11 επιλογή για ημερομηνία αγοράς.

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχε πάρει παράταση το promo  για αγορές μέχρι 13/11

1 ώρα πριν, vanzelvoul said:

Παιδιά αυτή ο προωθητική ενέργεια με τα buds μέχρι πότε ήταν;
Εγώ έκανα την αγορά στις 17/11 αλλά όταν μπαίνω από members έχει μονο μέχρι 13/11 επιλογή για ημερομηνία αγοράς.

Sent from my SM-G990B2 using Tapatalk
 

 

 

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος εχει παρει τα Samsung Galaxy Buds2 Pro  Graphite και  τα πουλαει ας μου κανει ενα πμ.

Edited by wolfgr
Link to comment
Share on other sites

Καλως τα μας
Eux csc2f1c1e14c0b5218d0d1dadb8d7bf1fc7.jpg

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει επαναφορά και στήσιμο απο την αρχή μετά την αναβάθμιση; ή το αφήσατε έτσι;

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MAFAdo said:

Με οκτωβριου patch που σημαινει οτι σε λιγες ημερες πρεπει να παρουμε και του νοεμβριου......

Έτσι έγινε και με το S22U που πήρε πρώτο το 13.

Την κατεβάζω κι εγώ...σφαίρα κατεβαίνει μέσω data 

Screenshot_20221121-185903_Software update.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, punisher24 said:

Θέλει επαναφορά και στήσιμο απο την αρχή μετά την αναβάθμιση; ή το αφήσατε έτσι;

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 


Eγω προς το παρων εκανα ενα wipe cache μεσω recovery και τωρα τρεχω το galaxy app booster.

Να δουμε πως θα παει και βλεπουμε!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καρφί όλα! Εκανε και τα απαραίτητα update των Samsung εφαρμογών 

Βελούδιασε σε full gestures λειτουργία την μία, κλασσικά φυσικά κι εδώ το θέμα με το κεφάλαιο πρώτο γράμμα...

Screenshot_20221121_192203_One UI Home.jpg

Screenshot_20221121_192152_One UI Home.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα είχα την εξής απορία οπότε το τηλ μου έπαιρνε αναβάθμιση ONE UI. ΕΓΏ που χρησιμοποιώ nova launcher θα δω πχ διαφορά στα εικονίδια; 

Επίσης το galaxy app booster τι είναι και τι κάνει; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, punisher24 said:

Θέλει επαναφορά και στήσιμο απο την αρχή μετά την αναβάθμιση; ή το αφήσατε έτσι;

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν υπάρχει λογος για επαναφορά

Link to comment
Share on other sites

Γλύκα έγινε το άτιμο...ήταν που ήταν σφαιράκι βελούδιασε επιτέλους και με την πλήρη λειτουργία δίχως πλήκτρα βάσης. Good job Sammy 👏 

 

 

 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες sorry για το oftopic αλλά εχει πάρει κάποιος από εσάς το tab s8+ να μας πει real life εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, konakis said:

Εδώ είσαι 

https://youtu.be/riWyEKS4d-M

 

Εγώ γιατί δεν το βρίσκω στο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gjimmys said:

Εγώ γιατί δεν το βρίσκω στο κινητό;

Oυτε εγώ... Ασε που δεν έχω καταλάβει ακόμα τι κανει😁

Link to comment
Share on other sites

Γκουγκλαρετε λιγάκι θα σας το βγάλει αναλυτικά...app της Samsung είναι που βελτιώνει την λειτουργία των εφαρμογών της 

Screenshot_2022-11-21-21-19-22-872_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γκουγκλαρετε λιγάκι θα σας το βγάλει αναλυτικά...app της Samsung είναι που βελτιώνει την λειτουργία των εφαρμογών της 
Screenshot_2022-11-21-21-19-22-872_com.google.android.googlequicksearchbox.thumb.jpg.57c558abcaa15d654e0d69033110e0cb.jpg
Και γιατί δεν διατίθεται μέσα στο Galaxy Store ή με την 13 και πρέπει πχ. να το κατεβάσεις από 3d party site?

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...