Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@stamatis3133 επουδενί δεν σκέφτομαι για xiaomi απλά στο Mi 11i 8/256 έχω δει μεγάλη βελτίωση στην φωτεινότητα σε εξωτερικό χώρο και ιδιαίτερα κάτω από τον ήλιο. Με μπαταρία δεν έχω και ούτε είχα ποτέ θέμα ίσως λόγω χρήσης μιας SIM και πολύ καλού δικτύου στην περιοχή μου. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω... τον τελευταίο καιρό όταν έχω πχ στο play store εφαρμογές να αναβαθμιστουν παλιά τις έκανε μπαμ μπαμ,τώρα μπορεί να κάνει και 5 λεπτά για 5 εφαρμογές! γιατί γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω. ίδια εταιρεία. πριν f2g τώρα συμβόλαιο nova

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ilka71 said:

δεν μπορώ να καταλάβω... τον τελευταίο καιρό όταν έχω πχ στο play store εφαρμογές να αναβαθμιστουν παλιά τις έκανε μπαμ μπαμ,τώρα μπορεί να κάνει και 5 λεπτά για 5 εφαρμογές! γιατί γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω. ίδια εταιρεία. πριν f2g τώρα συμβόλαιο nova
 

Προφανώς στο σημείο που βρίσκεσαι έχουν πέσει οι ταχύτητες λόγω υπερφόρτωσης του δικτύου. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς στο σημείο που βρίσκεσαι έχουν πέσει οι ταχύτητες λόγω υπερφόρτωσης του δικτύου. 
σπίτι μου; τόσες μέρες; 20 μέρες είναι περίπου

και στο γραφείο το ίδιο. σε άλλη περιοχή

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ilka71 said:

δεν μπορώ να καταλάβω... τον τελευταίο καιρό όταν έχω πχ στο play store εφαρμογές να αναβαθμιστουν παλιά τις έκανε μπαμ μπαμ,τώρα μπορεί να κάνει και 5 λεπτά για 5 εφαρμογές! γιατί γίνεται δεν μπορώ να καταλάβω. ίδια εταιρεία. πριν f2g τώρα συμβόλαιο nova
 

Αργεί να κατεβάσει την ενημέρωση της κάθε εφαρμογής ή την εγκατάσταση; 

Link to comment
Share on other sites

Αργεί να κατεβάσει την ενημέρωση της κάθε εφαρμογής ή την εγκατάσταση; 
στην εγκατάσταση. έκανε τώρα πχ στην εφαρμογή της Ryanair 8mg 20 δευτερόλεπτα για εγκατάσταση. βάλε εάν είναι 20 εφαρμογες κάνει αρκετά που δεν έκανε πριν 2 μήνες πχ
παρότι έχω βγάλει την βελτιστοποιηση μπαταρίας στο google play αργεί ειδικά όταν κλείσω την οθόνη και δεν μείνω στο play store όσο κάνει τις αναβαθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, ilka71 said:

στην εγκατάσταση. έκανε τώρα πχ στην εφαρμογή της Ryanair 8mg 20 δευτερόλεπτα για εγκατάσταση. βάλε εάν είναι 20 εφαρμογες κάνει αρκετά που δεν έκανε πριν 2 μήνες πχ
παρότι έχω βγάλει την βελτιστοποιηση μπαταρίας στο google play αργεί ειδικά όταν κλείσω την οθόνη και δεν μείνω στο play store όσο κάνει τις αναβαθμίσεις

Το ίδιο συναντώ εγώ τώρα σε ένα s9 που έχω...

Αν βγω από το play store,  οι ενημερώσεις μπορεί να κάνουν και 5 ώρες...

5 ώρες πριν, p_k said:

Προφανώς στο σημείο που βρίσκεσαι έχουν πέσει οι ταχύτητες λόγω υπερφόρτωσης του δικτύου. 

Δεν αργεί το δίκτυο αλλά η εγκατάσταση από την συσκευή 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αργεί το δίκτυο αλλά η εγκατάσταση από την συσκευή 
άρα τι να φταίει; γιατί δεν ήταν έτσι όταν το πήρα πριν λίγους μήνες
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι τπτ από ενημέρωση. Περίεργα πράγματα

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, LiquidSnake said:

Εμένα πάλι τπτ από ενημέρωση. Περίεργα πράγματα

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε εμενα ερχεται συνηθως μια εβδομαδα μετα απο τη μερα που το λενε εδω τα παιδια.
Οποτε μην ανησυχεις. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, LiquidSnake said:

Εσκασε μύτη και εμένα.....032a9f0cf227ad10dc6010b08758604c.jpg

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

και σε εμενα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

τι ωραία εφαρμογή η cool tool που βάζεις στην οθόνη όπου θες να σου δείχνει στοιχεία όπως θερμοκρασία, μπαταρία ram κλπ! την είχα ξεχάσει και τώρα την θυμήθηκα. και δεν τρώει χώρο από την status bar 447289be72ecbbf5fd3a5602789e3eb9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας αν και περίπου καταλαβαίνω τι θα μου πείτε..

Να αλλάξω το S21 FE με το S22 plus ή θα κάνω πατάτα;

Link to comment
Share on other sites

πόσο θα σου κοστίσει αυτή η αλλαγή;

52 minutes ago, makouin said:

Παιδιά τη γνώμη σας αν και περίπου καταλαβαίνω τι θα μου πείτε..

Να αλλάξω το S21 FE με το S22 plus ή θα κάνω πατάτα;

 

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...