Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O longus είναι αγενεστατος.Ειναι καθαρά έμπορος και δεν κάνει το χόμπι του όπως εμείς.Με έχει βρίσει και εμένα με πμ στο insomnia.Κριμα γιατί έχω αγοράσει και εγώ κινητό από αυτόν και η συναλλαγή ήταν άψογη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gjimmys said:

O longus είναι αγενεστατος.Ειναι καθαρά έμπορος και δεν κάνει το χόμπι του όπως εμείς.Με έχει βρίσει και εμένα με πμ στο insomnia.Κριμα γιατί έχω αγοράσει και εγώ κινητό από αυτόν και η συναλλαγή ήταν άψογη.

Δεν θυμάμαι να έχω κάνει συναλλαγή μαζί σου και ούτε έμπορος είμαι όπως λες...Αλλά αφού εδώ μέσα μπορεί ο καθένας να κατηγορεί τον οποιοδήποτε ( όπως εσύ καλή σου ώρα ) άρα μπορώ και εγώ...Οπότε σου επιστρέφω τα κοπλιμέντα στη μούρη σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ θέλω να μας ζαλίζεις με τις μωρουδιστικες ανησυχίες σου πιτσιρίκο.Έχεις γεμίσει το νήμα με ανοησίες να το πω ευγενικά.Σιγά μη φταίει και η μαμά εταιρία στην Κορέα επειδή δεν παραδόθηκε το δέμα σου.
Στην επόμενη αγορά που θα κάνεις να βρεις μια συσκευή με σέρβις στην πόλη σου.Λερώνεις το νήμα και τσάμπα γράφονται πράγματα που δε βοηθάνε κανέναν.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, karajim80 said:

Ούτε κι εγώ θέλω να μας ζαλίζεις με τις μωρουδιστικες ανησυχίες σου πιτσιρίκο.Έχεις γεμίσει το νήμα με ανοησίες να το πω ευγενικά.Σιγά μη φταίει και η μαμά εταιρία στην Κορέα επειδή δεν παραδόθηκε το δέμα σου.
Στην επόμενη αγορά που θα κάνεις να βρεις μια συσκευή με σέρβις στην πόλη σου.Λερώνεις το νήμα και τσάμπα γράφονται πράγματα που δε βοηθάνε κανέναν.

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και άλλος μπαμπάς εδώ που θα μου πει τι να κάνω!! Μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, longus said:

Το τι θα κάνω εγώ δεν σε άφορα και ούτε θέλω υποδείξεις, οκ??

Δηλαδή τα άλλα δυο δέματα που παραδόθηκαν την επόμενη μέρα δεν είχαν οι υπάλληλοι άδεια ούτε ήταν 15 Αύγουστος....ήταν μάλλον από κάποιο άλλο σύμπαν ή πλανήτη??? εεε??? 

Πριν επιλέξουν μια εταιρεία κουριερ παίρνουν προσφορές. Αν η acs έκανε τη χαμηλότερη προσφορά πήρε και τη δουλειά. Έτσι δουλεύουν αυτά δυστυχώς. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, longus said:

Δεν θυμάμαι να έχω κάνει συναλλαγή μαζί σου και ούτε έμπορος είμαι όπως λες...Αλλά αφού εδώ μέσα μπορεί ο καθένας να κατηγορεί τον οποιοδήποτε ( όπως εσύ καλή σου ώρα ) άρα μπορώ και εγώ...Οπότε σου επιστρέφω τα κοπλιμέντα στη μούρη σου!!! 

Έχω γνωρίσει ανθρώπους από τα  Γιάννενα που είναι μια χαρά ευγενικοί,αλλά εσύ.........

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gjimmys said:

Έχω γνωρίσει ανθρώπους από τα  Γιάννενα που είναι μια χαρά ευγενικοί,αλλά εσύ.........

Ακομα θυμαμαι τον οδηγο λεωφορειου στα Γιαννενα , που σταματησε το λεωφορειο στην μεση του δρομου για να παει να ψωνισει στον φουρνο. Τι γινοταν μεσα στο λεωφορειο προφανως και στα @@ του. Ασε που δεν καταλαβαιναμε τι γλωσσα μιλουσε 😉 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mphxt said:

Ακομα θυμαμαι τον οδηγο λεωφορειου στα Γιαννενα , που σταματησε το λεωφορειο στην μεση του δρομου για να παει να ψωνισει στον φουρνο. Τι γινοταν μεσα στο λεωφορειο προφανως και στα @@ του. Ασε που δεν καταλαβαιναμε τι γλωσσα μιλουσε 😉 

Δεν ξέρω φίλε μου να σου απαντήσω για τους ανθρώπους στα Γιάννενα, φαντάρος που ήμουν για κανένα 3 μήνες μια χαρά άνθρωποι μου φάνηκαν...

Αλλά μάλλον και εσύ και ο φίλτατος ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ @gjimmys ( ξέρει αυτός ) τα έχετε λίγο χαμένα...εγώ Τρίπολη μένω τα τελευταία 49 χρόνια!! 

Τα συμπεράσματα δικά σας....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, longus said:

Δεν ξέρω φίλε μου να σου απαντήσω για τους ανθρώπους στα Γιάννενα, φαντάρος που ήμουν για κανένα 3 μήνες μια χαρά άνθρωποι μου φάνηκαν...

Αλλά μάλλον και εσύ και ο φίλτατος ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ @gjimmys ( ξέρει αυτός ) τα έχετε λίγο χαμένα...εγώ Τρίπολη μένω τα τελευταία 49 χρόνια!! 

Τα συμπεράσματα δικά σας....

Τρίπολη σωστά όχι Γιάννενα,είχαμε μιλήσει και στο τηλέφωνο για να μου στείλεις ένα κινητό δεν θυμάμαι ποιο αλλά σου έκανα την κατάθεση και μουντό έστειλες κανονικά.Το τζαμπατζης δεν κατάλαβα, θέλεις να μου το εξηγήσεις;Όχι πως θα αλλάξει η γνώμη μου για σένα αλλά καλό είναι αν λες κάτι για κάποιον να το τεκμηριωνεις σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Ωπα ρε παιδιά, τι πάθατε βραδιάτικα;;; τσακώνεστε τώρα για την συνεργαζομενη courrier της smartec;;; 

Καταλαβαίνω τον longus που λόγω της acs πάει πίσω η συσκευή του, αλλά και Παρασκευή να τη παραδίδανε στη smartec δεν νομίζω να προλάβαινε Σάββατο να την είχε πίσω... Νομίζω ότι το πιο σημαντικό είναι να την επισκευασουνε δωρεάν και να μην αρχίσουνε τα... πήρε υγρασία και φούσκωσε...

Πάντως η smartec είναι αντικειμενικά ότι καλύτερο υπάρχει σε Service στην Ελλάδα, όσες φορές πήγα συσκευή samsung εντός εγγύησης με εξυπηρέτησαν! Αλλά μένω Αθήνα και την πάω αυτοπροσώπως, κι ας μου είναι μακρυά 

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από smartec τι άλλο αξιόπιστο εξουσιοδοτημένο παίζει Αθήνα; αν θυμάμαι καλά είχα πάει αυτοπροσώπως ένα q-tech πριν καμια 20αρια χρόνια στη smartec. Μπαμ μπαμ αυθημερόν. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, mphxt said:

Ακομα θυμαμαι τον οδηγο λεωφορειου στα Γιαννενα , που σταματησε το λεωφορειο στην μεση του δρομου για να παει να ψωνισει στον φουρνο. Τι γινοταν μεσα στο λεωφορειο προφανως και στα @@ του. Ασε που δεν καταλαβαιναμε τι γλωσσα μιλουσε 😉 

Κάτω από το αυλάκι είναι ο άνθρωπος...

Το Γιάννενα θα την πληρώσουν; 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, xetasa said:

 

Πάντως η smartec είναι αντικειμενικά ότι καλύτερο υπάρχει σε Service στην Ελλάδα, όσες φορές πήγα συσκευή samsung εντός εγγύησης με εξυπηρέτησαν! Αλλά μένω Αθήνα και την πάω αυτοπροσώπως, κι ας μου είναι μακρυά 

Δυστυχώς, εγώ μια φορά την χρειάστηκα για επισκευή εκτός εγγύησης και έχω να πω τα χειρότερα.  Από δικό μου λάθος, στράβωσε το πλαίσιο σε μια συσκευή μου, την έστειλα για επισκευή (αλλαγή πλαισίου-οθόνης και καπάκι πίσω) και μου είπαν ότι έχει στραβώσει η πλακέτα(όποιος έχει έστω και λίγες γνώσεις ηλεκτρονικών, γνωρίζει πως δεν υφίσταται κάτι τέτοιο, ή θα είναι κομπλέ, όπως στην περίπτωση μου,που δούλευαν όλα τέλεια, είτε θα έχει σπάσει η πλακέτα).Μου είπαν ότι είναι ασύμφορη η επισκευή μιας και θα χρειαζόταν πλακέτα (~500€) και αν θέλω να το αφήσω για ανακύκλωση. Όταν αρνήθηκα και είπα πως το θέλω πίσω, είδα μεγάλη έκπληξη από μέρους της κοπέλας. Το πήγα έξω και το επισκεύασα με γνήσια ανταλλακτικά με 200€ περίπου. Τα συμπεράσματα δικά σας.

Edited by GoutosGr
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bromiaris said:

Κάτω από το αυλάκι είναι ο άνθρωπος...

Το Γιάννενα θα την πληρώσουν; 

O γιατρος μου , μου εχει πει να εξωτερικευω τα τραυματα μου και αυτο ηταν ενα ... τραυμα 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια.

Πρόκειται να αλλάξω το S21fe 128ΜΒ με ένα S21fe 256ΜΒ.

Πώς θα μεταφέρω όοοολο μου το παλιό, στο νέο; (δεν έχω λογαριασμό στις εφαρμογές της Samsung -αν χρειάζεται...)

Link to comment
Share on other sites

Ναι θέλει λογαριασμό στη Samsung

https://www.samsung.com/gr/support/Switching/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πρέπει να έχεις κάνει συγχρονισμό με λογαριασμό Samsung

 

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις το smart switch και στα δυο τηλεφωνα , αν δεν το εχουν ηδη προεγκατεστημενο και κανεις απλα και ομορφα την μεταφορα. Μην σου πω οτι δουλευει και σε non-samsung τηλεφωνα ...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πως κάποιος είχε πρόβλημα με διπλά μηνύματα στο viber. Τώρα το έπαθα κι εγώ. Από ένα συγκεκριμένο άτομο μου έρχονται τα μηνύματα και οι φωτογραφίες διπλά, αυτό ξεκίνησε από εχθές.Στους υπολογιστές μου τα ίδια μηνύματα είναι κανονικά, μια μόνο φορά. Μόνο στο τηλέφωνο μου τα δείχνει διπλά. Γνωρίζει κάποιος γιατί το κάνει;

Screenshot_20230825_140321_Viber.jpg

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, kakos said:

Θυμάμαι πως κάποιος είχε πρόβλημα με διπλά μηνύματα στο viber. Τώρα το έπαθα κι εγώ. Από ένα συγκεκριμένο άτομο μου έρχονται τα μηνύματα και οι φωτογραφίες διπλά, αυτό ξεκίνησε από εχθές.Στους υπολογιστές μου τα ίδια μηνύματα είναι κανονικά, μια μόνο φορά. Μόνο στο τηλέφωνο μου τα δείχνει διπλά. Γνωρίζει κάποιος γιατί το κάνει;

Screenshot_20230825_140321_Viber.jpg

Προσπάθησε με ενα clear cache. Λυνω πολλα προβλήματα ετσι και σε αλλες εφαρμογές, πχ της Cosmote δεν μου εδειχνε τους λογαριασμούς και το ελυσα ετσι. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πως κάποιος είχε πρόβλημα με διπλά μηνύματα στο viber. Τώρα το έπαθα κι εγώ. Από ένα συγκεκριμένο άτομο μου έρχονται τα μηνύματα και οι φωτογραφίες διπλά, αυτό ξεκίνησε από εχθές.Στους υπολογιστές μου τα ίδια μηνύματα είναι κανονικά, μια μόνο φορά. Μόνο στο τηλέφωνο μου τα δείχνει διπλά. Γνωρίζει κάποιος γιατί το κάνει;

Δεν είναι θέμα του τηλ σου αλλά του αποστολέα.
Δεν έχω το s21fe, αλλά με την έκδοση viber 20.7.0
οτι μνμα κ να στείλω, πάει διπλό στον παραλήπτη.
Αν βάλω προηγούμενη έκδοση, δουλεύει οκ, αλλά μου κάνει αυτόματη ανανέωση (μονο στο βιπερ) στην νεώτερη έκδοση, άσχετα αν εχω κλειστές τις αυτόματες ενημερωσεις.


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς όμως στην δικιά μου χρήση και στα δικά μου μάτια η συσκευή έχει επανέλθει με το τελευταίο update του Αυγούστου σε εξαιρετικά επίπεδα ομαλότητας της λειτουργίας της. Όλα γρήγορα και βελούδινα. Μπαταρία με χρήση WiFi μια χαρά και με το παραπάνω, με data αναμενόμενο να καταναλώνει παραπάνω...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, konakis said:

Καλημέρα σας. Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς όμως στην δικιά μου χρήση και στα δικά μου μάτια η συσκευή έχει επανέλθει με το τελευταίο update του Αυγούστου σε εξαιρετικά επίπεδα ομαλότητας της λειτουργίας της. Όλα γρήγορα και βελούδινα. Μπαταρία με χρήση WiFi μια χαρά και με το παραπάνω, με data αναμενόμενο να καταναλώνει παραπάνω...

Έτσι.... Όταν έρθει η ώρα για αλλαγή θα γίνει με πόνο καρδιάς και μετά από πάρα πάρα πολύ ψάξιμο. Σκεφτόμουν του χρόνου μήπως χτυπούσα το S23 αλλά η μπαταρία του είναι μικρότερη από του δικού μας, δεν ξέρω τι διαχείρηση έχει βέβαια. Για το plus ή το ultra το μέγεθος είναι αποτρεπτικό. Το 22 ultra που είχα κάνει πάσα στη γυναίκα το έχω στο σπίτι για να χαζέυω στο internet, λόγω μεγέθους δεν τη βόλεψε ούτε αυτήν και ξαναγύρισε στο iphone 13 που είχε..... Έχω αρκετά μεγάλα χέρια αλλά σε καμιά περίπτωση δεν μπορώ να χειριστώ την οθόνη του ultra με το ένα χέρι και αυτό είναι το ζητούμενο για μενα. 

Just now, vastegial_74 said:

Έτσι.... Όταν έρθει η ώρα για αλλαγή θα γίνει με πόνο καρδιάς και μετά από πάρα πάρα πολύ ψάξιμο. Σκεφτόμουν του χρόνου μήπως χτυπούσα το S23, να προλάβαινα τον snapdragon, αλλά η μπαταρία του είναι μικρότερη από του δικού μας, δεν ξέρω τι διαχείρηση έχει βέβαια. Για το plus ή το ultra το μέγεθος είναι αποτρεπτικό. Το 22 ultra που είχα κάνει πάσα στη γυναίκα το έχω στο σπίτι για να χαζέυω στο internet, λόγω μεγέθους δεν τη βόλεψε ούτε αυτήν και ξαναγύρισε στο iphone 13 που είχε..... Έχω αρκετά μεγάλα χέρια αλλά σε καμιά περίπτωση δεν μπορώ να χειριστώ την οθόνη του ultra με το ένα χέρι και αυτό είναι το ζητούμενο για μενα. 

 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω απόλυτα το ξέρεις πως τα έχω δοκιμάσει ταυτόχρονα παλιότερα για 15 μέρες και παραπάνω μαζί. Η ευχρηστία η ευκολία του S21fe είναι μοναδική. Για  s23+ η μόνη μου σκέψη και μένα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...