Jump to content

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας; (No2)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άργησε... αλλά ίσως είναι η καλύτερη από τις άλλες εταιρείες...Επιτέλους βγήκε προσφορά της NOVA για απεριόριστα είτε λεπτά ομιλίας και δεδομένα στα 17,80€ για  20 μέρες είτε δεδομένα για έναν μήνα χωρίς όριο ενεργοποιησεων στα 10,60€

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, damierom said:

Άργησε... αλλά ίσως είναι η καλύτερη από τις άλλες εταιρείες...Επιτέλους βγήκε προσφορά της NOVA για απεριόριστα είτε λεπτά ομιλίας και δεδομένα στα 17,80€ είτε δεδομένα για έναν μήνα χωρίς όριο ενεργοποιησεων στα 10,60€

Με υπογλώσσια ο blizard...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, damierom said:

Άργησε... αλλά ίσως είναι η καλύτερη από τις άλλες εταιρείες...Επιτέλους βγήκε προσφορά της NOVA για απεριόριστα είτε λεπτά ομιλίας και δεδομένα στα 17,80€ είτε δεδομένα για έναν μήνα χωρίς όριο ενεργοποιησεων στα 10,60€

Πολύ καλές αλλά μόλις είδα η 17.80 είναι με διάρκεια 20 ημερών. Νόμιζα ότι ήταν 30 ημερών και χάρηκα 😃

Screenshot-20230601-120203-Opera.jpg

 

 

Αν βάλεις και το 10% του τέλος είναι για 30 ημέρες στα 30 Ευρώ 😀

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, cmvr said:

Πολύ καλές αλλά μόλις είδα η 17.80 είναι με διάρκεια 20 ημερών. Νόμιζα ότι ήταν 30 ημερών και χάρηκα 😃

Screenshot-20230601-120203-Opera.jpg

 

 

Αν βάλεις και το 10% του τέλος είναι για 30 ημέρες στα 30 Ευρώ 😀

Ναι αλλά η εναλλακτικη δινει 200gb μόνο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Ναι αλλά η εναλλακτικη δινει 200gb μόνο. 

Δεν μπορείς να συγκρίνεις ένα μόνοιμο πακέτο με ένα καλοκαιρινής προσφοράς. Αν το κάνει μόνοιμο μαζί σου.

Όπως και στα συμβόλαια το ίδιο για όσους έχουν πάρει προσφορά δεν μπορείς να συγκρίνεις με τις τιμές που τα έχουν πάρει κάποιοι στην Νοβα με τα 13 ευρώ δύο νούμερα unlimited αλλά με τις τιμές που τα έχει στο site που μπορεί να τα πάρει ο καθένας.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cmvr said:

Δεν μπορείς να συγκρίνεις ένα μόνοιμο πακέτο με ένα καλοκαιρινής προσφοράς. Αν το κάνει μόνοιμο μαζί σου.

Όπως και στα συμβόλαια το ίδιο για όσους έχουν πάρει προσφορά δεν μπορείς να συγκρίνεις με τις τιμές που τα έχουν πάρει κάποιοι στην Νοβα με τα 13 ευρώ δύο νούμερα unlimited αλλά με τις τιμές που τα έχει στο site που μπορεί να τα πάρει ο καθένας.

Οκ. Για τους επομενους 3 μηνες η Νοβα ειναι καλυτερη. Εκτός εαν δουμε απαντηση και απο την κοσμοτε.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Οκ. Για τους επομενους 3 μηνες η Νοβα ειναι καλυτερη. Εκτός εαν δουμε απαντηση και απο την κοσμοτε.δεν ειν

Ναι ισχύει αλλά ακόμα καλύτερα είναι να έχεις κάνει απεριόριστο συμβόλαιο με 15 ευρώ όπου με τους τρεις μήνες που θα πληρώσεις σε αυτό το πακέτο θα έχεις πληρώσει 6 μήνες στο unlimited συμβόλαιο 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Το βαρέλι δεν έχει πάτο μην το ψάχνεις το παραπάνω είναι ένα απλό παράδειγμα αν είναι να συγκρίνουμε και να λέμε για πρόγραμμα προσφορών 🤣🤣🤣🤣🫤

Τα έγραψα εγώ για τους υπολοίπους που θα αντικρούαν αυτά που είπες οπότε γλυτώσαμε από τα σχόλια τους 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, cmvr said:

Ναι ισχύει αλλά ακόμα καλύτερα είναι να έχεις κάνει απεριόριστο συμβόλαιο με 15 ευρώ όπου με τους τρεις μήνες που θα πληρώσεις σε αυτό το πακέτο θα έχεις πληρώσει 6 μήνες στο unlimited συμβόλαιο 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Το βαρέλι δεν έχει πάτο μην το ψάχνεις το παραπάνω είναι ένα απλό παράδειγμα αν είναι να συγκρίνουμε και να λέμε για πρόγραμμα προσφορών 🤣🤣🤣🤣🫤

Τα έγραψα εγώ για τους υπολοίπους που θα αντικρούαν αυτά που είπες οπότε γλυτώσαμε από τα σχόλια τους 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Μα γι'αυτό εχω νουμερα και απο τις 3 εταιριες, να παιρνω την πιο οικονομική προσφορά. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mobileras said:

Μα γι'αυτό εχω νουμερα και απο τις 3 εταιριες, να παιρνω την πιο οικονομική προσφορά. 

Ακριβώς έχω δύο συμβόλαια unlimited σε τιμή προσφοράς και χρειάζομαι και ένα σε Νοβάρα Unlimited με τα 13 ευρώ αλλά δεν μου κάθεται 😀

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, cmvr said:

Ακριβώς έχω δύο συμβόλαια unlimited σε τιμή προσφοράς και χρειάζομαι και ένα σε Νοβάρα Unlimited με τα 13 ευρώ αλλά δεν μου κάθεται 😀

Αλλάξαμε θέση απέναντι στην Novaρα βλέπω! Καλό αυτό!🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Chrischal1908 said:

Αλλάξαμε θέση απέναντι στην Novaρα βλέπω! Καλό αυτό!🤣🤣🤣

Δεν έχω αλλάξει θέση σε καμία εταιρία όλες για πολύ ξύλο με τις τρύπες και η νοβαρά στο εκτός στην επαρχία είναι σαλάτα στην ύπαιθρο με τις 20αρες παντού αλλά τη χρειάζομαι όπως έγραψα σε προνομιακή τιμή γιατί τη θέλω για μετρήσεις.

Ασε που όταν θα έχω όλα τα unlimited δεν θα με ως κατηγορούν ως golden boy όλων των εταιριών. Μακάρι να τα μάγκωνα και από τις τρεις και να έπαιρνα τρείς παχυλούς μισθούς να έκανα ζωάρα  🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Nova 5G ΚΤΕΛ Ιωαννίνων για παραλαβή συγγενήIMG_7228.thumb.png.cefb786fb393ce42ffffbf59a0986822.png

η COSMOTE εδώ έχει 4G (απέναντι έχει κεραια Β3 only) 

@waeo όταν είχες έρθει στα μερη μας ειχες ανεβάσει μια μέτρηση στο ΚΤΕΛ. Ποσό επιανες περίπου, θυμάσαι; Μπορείς να το ανεβάσεις ξανά; Εχω απορία ποσο δίνει εδώ η κοσμοτε(δεν εχω βάλει δεδομένα αυτό το μήνα στην what’s up για αυτό σε ρωτάω) 

Πάνω από τα γήπεδα της λιμνοπουλας κατευθυνόμενος προς τα ΚΤΕΛ με nova 4GIMG_7229.thumb.png.9ce1cdc8d3a53dd48ae5ce9b8c4d0eee.png

Εδώ δεν χρειάζεται να πω κάτι για την κοσμοτε. Κόβεται το music streaming. Απορω πότε θα κάνουν κάτι για το βόρειο (Και λίγο δυτικό) κομμάτι της πόλης. Είναι αίσχος και ντροπή αυτό που συμβαίνει. Προς Ελεούσα (αν και έξω από τα όρια της πόλης) καλυτερεύει πολυ το πράγμα για την κοσμοτε. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, panos.k2 said:

Nova 5G ΚΤΕΛ Ιωαννίνων για παραλαβή συγγενήIMG_7228.thumb.png.c06188b33cb48f4b6ddba2662b349069.png

η COSMOTE εδώ έχει 4G (απέναντι έχει κεραια Β3 only) 

@waeo όταν είχες έρθει στα μερη μας ειχες ανεβάσει μια μέτρηση στο ΚΤΕΛ. Ποσό επιανες περίπου, θυμάσαι; Μπορείς να το ανεβάσεις ξανά; Εχω απορία ποσο δίνει εδώ η κοσμοτε(δεν εχω βάλει δεδομένα αυτό το μήνα στην what’s up για αυτό σε ρωτάω).

Δεν θυμάμαι αλλά θα το βρω. 

(Οι εικόνες που έχεις ανεβάσει δεν ανοίγουν).

*Απίστευτο, με την σύνδεση στον λογαρισμό στην Ookla έχασα πολλές μετρήσεις και δεν μπορώ να τα δω άλλο.

** Τα βρήκα από το forum. 13/02/23.

0B70FB14-48E3-4655-983F-C119C9681ABC.png.579f4701744581a4efcc46907436ec9d.png03D6EB3D-BFCF-4C95-8B46-3B9306DEDA14.png.2925bcabb6fee1388f5a080231b365eb.png

Edited by waeo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, waeo said:

Δεν θυμάμαι αλλά θα το βρω. 

 

(Οι εικόνες που έχεις ανεβάσει δεν ανοίγουν).

Ωραία, Ευχαριστω 

Τωρα φαίνονται;

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2023 at 11:19 ΠΜ, damierom said:

Άργησε... αλλά ίσως είναι η καλύτερη από τις άλλες εταιρείες...Επιτέλους βγήκε προσφορά της NOVA για απεριόριστα είτε λεπτά ομιλίας και δεδομένα στα 17,80€ για  20 μέρες είτε δεδομένα για έναν μήνα χωρίς όριο ενεργοποιησεων στα 10,60€

Δεν ξέρω αν ειναι από άγνοια , αλλά η vodafone  προσφέρει με 10.9 ευρω(δεν σου ζητάει 30cent)  απεριόριστα data (μέχρι 30/08) , και αν βάλεις 15 ευρω στο liquid έχεις και δωρεαν ομιλία απεριοριστη με 2.7 υπόλοιπο απο τα 15 (ολα για 30 μέρες) . Η προσφορά αρχισε 19/05 συνέχεια της  ανοιξιάτικης που έληγε τότε επίσης με απεριοριστο ιντερνετ και ομιλία μέσο liquid οταν βάζεις 15 ευρω .

Επίσης ακόμα πιο φτηνά για μεταφορά αριθμών ή νέες κάρτες και 20ευρω δώρο απο liquid για 1 μηνα σε όλους νεους και παλαιους

On 1/6/2023 at 11:23 ΠΜ, Mobileras said:

Με υπογλώσσια ο blizard...

Για όσους δεν γνωρίζουν την παρεα - ομάδα λογαριασμών του mobilera, να ξέρετε ότι πάντα γράφουν ψέμματα και κάνουν επιθέσεις σε χρήστες που αναφέρουν καλύτερες τιμές από ότι στις εταιρίες τους ... αν τυχών κανένας δεν εχει αντέξει εδω να σας ενημερώνει , να υποθέτετε ότι ΠΑΝΤΑ γραφει ψέμματα και πάρα πολύς κόσμος έχει χάσει λεφτά από αυτό μην γνωρίζοντας τι παίζει

Αν τυχών έχοουν αναφερθεί οι προσφορές της voda εδώ ή αλλου από άτομο της παρέας προφανώς έχω λάθος , δεν έψαξα αλλα΄το ρισκάρω οτι δεν υπάρχει τίποτα . Η Vodafone εδώ και χρόνια αλλά απο πέρσι στο 100% ΄εχει πάντα πιο φτηνές τιμές από όλους

On 1/6/2023 at 12:13 ΜΜ, Mobileras said:

Ναι αλλά η εναλλακτικη δινει 200gb μόνο. 

Τα 200 GB με 10 ευρω της vodafon είναι μόνο για περιόδους που δεν υπάρχει προσφορά απεριορίστων ... Δλδ από το 10  Δεκέμβριου του 2022 ώς 30/08/2023 τελευταια ενεργοποίηση , είχαμε 9 μηνες οπου οι 6 ήταν με απεριόριστα και οι αλλοι 3 με τα 200gb ,  με κόστος μέσο όρο 10 ευρω . Ολη αυτή την περιοδο εχουμε και απεριοριστη ομιλία αν βάζεις 15 (και μένουν 2.7)

Επίσης με τα δώρα του liquid γλυτώνεις τουλάχιστον 20 ευρω ,,, ελπίζω να τα γνωρίζεται όλα αυτά και να τα γράφετε συχνά , και να  μην την έχει πατήσει όλος ο κόσμος από άγνοια λόγο αυτών των τύπων,

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, waeo said:

Δεν θυμάμαι αλλά θα το βρω. 

(Οι εικόνες που έχεις ανεβάσει δεν ανοίγουν).

*Απίστευτο, με την σύνδεση στον λογαρισμό στην Ookla έχασα πολλές μετρήσεις και δεν μπορώ να τα δω άλλο.

** Τα βρήκα από το forum. 13/02/23.

0B70FB14-48E3-4655-983F-C119C9681ABC.png.579f4701744581a4efcc46907436ec9d.png03D6EB3D-BFCF-4C95-8B46-3B9306DEDA14.png.2925bcabb6fee1388f5a080231b365eb.png

Μάλιστα, ενδιαφέρον…

υπερδιπλασιο down η nova, διπλάσιο up η κοσμοτε. Και οι δυο λειτουργικότατες.
Σε Ευχαριστω πολυ

Όπως ειπα και πριν το μεγάλο πρόβλημα της COSMOTE εντοπίζεται πριν από το ΚΤΕΛ προς αεροδρόμιο. Το έχεις διαπιστώσει και εσυ, εστω Και την μια φορά που πέρασες. Εγώ το βλεπω καθημερινά😂

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, blizard said:

Δεν ξέρω αν ειναι από άγνοια , αλλά η vodafone  προσφέρει με 10.9 ευρω(δεν σου ζητάει 30cent)  απεριόριστα data (μέχρι 30/08) , και αν βάλεις 15 ευρω στο liquid έχεις και δωρεαν ομιλία απεριοριστη με 2.7 υπόλοιπο απο τα 15 (ολα για 30 μέρες) . Η προσφορά αρχισε 19/05 συνέχεια της  ανοιξιάτικης που έληγε τότε επίσης με απεριοριστο ιντερνετ και ομιλία μέσο liquid οταν βάζεις 15 ευρω .

Επίσης ακόμα πιο φτηνά για μεταφορά αριθμών ή νέες κάρτες και 20ευρω δώρο απο liquid για 1 μηνα σε όλους νεους και παλαιους

Για όσους δεν γνωρίζουν την παρεα - ομάδα λογαριασμών του mobilera, να ξέρετε ότι πάντα γράφουν ψέμματα και κάνουν επιθέσεις σε χρήστες που αναφέρουν καλύτερες τιμές από ότι στις εταιρίες τους ... αν τυχών κανένας δεν εχει αντέξει εδω να σας ενημερώνει , να υποθέτετε ότι ΠΑΝΤΑ γραφει ψέμματα και πάρα πολύς κόσμος έχει χάσει λεφτά από αυτό μην γνωρίζοντας τι παίζει

Αν τυχών έχοουν αναφερθεί οι προσφορές της voda εδώ ή αλλου από άτομο της παρέας προφανώς έχω λάθος , δεν έψαξα αλλα΄το ρισκάρω οτι δεν υπάρχει τίποτα . Η Vodafone εδώ και χρόνια αλλά απο πέρσι στο 100% ΄εχει πάντα πιο φτηνές τιμές από όλους

Τα 200 GB με 10 ευρω της vodafon είναι μόνο για περιόδους που δεν υπάρχει προσφορά απεριορίστων ... Δλδ από το 10  Δεκέμβριου του 2022 ώς 30/08/2023 τελευταια ενεργοποίηση , είχαμε 9 μηνες οπου οι 6 ήταν με απεριόριστα και οι αλλοι 3 με τα 200gb ,  με κόστος μέσο όρο 10 ευρω . Ολη αυτή την περιοδο εχουμε και απεριοριστη ομιλία αν βάζεις 15 (και μένουν 2.7)

Επίσης με τα δώρα του liquid γλυτώνεις τουλάχιστον 20 ευρω ,,, ελπίζω να τα γνωρίζεται όλα αυτά και να τα γράφετε συχνά , και να  μην την έχει πατήσει όλος ο κόσμος από άγνοια λόγο αυτών των τύπων,

Γιατι λες ΨΕΜΜΑΤΑ οτι ο κοσμος έχει χάσει λεφτά εξαιτίας μου; Εγω το μόνο που κανω είναι να διορθώνω τα δικά σου ψέμματα (ή τις μισές αληθειες που συνηθίσεις να ξεχνάς). @Vasileios πρεπει κατι να γινει με τις προσωπικες επιθεσεις του @blizard προς το άτομο μου. Προφανώς δεν του αρέσει που έχω ξεσκεπάσει τις ιστορίες του και οπως φαίνεται έχει χάσει τον ελεγχο. Άλλο μέλος του ειπε οτι προφανως ειναι υπαλληλος της βονταφον και δεν τον ενοχλησε.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, ενδιαφέρον…
υπερδιπλασιο down η nova, διπλάσιο up η κοσμοτε. Και οι δυο λειτουργικότατες.
Σε Ευχαριστω πολυ
Όπως ειπα και πριν το μεγάλο πρόβλημα της COSMOTE εντοπίζεται πριν από το ΚΤΕΛ προς αεροδρόμιο. Το έχεις διαπιστώσει και εσυ, εστω Και την μια φορά που πέρασες. Εγώ το βλεπω καθημερινά
Ναι γιατί μάλλον το παραπάνω πρόκειται για μη αναβαθμισμενο micro με σκέτη b3 χωρίς ca...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnny_htc said:

Ναι γιατί μάλλον το παραπάνω πρόκειται για μη αναβαθμισμενο micro με σκέτη b3 χωρίς ca...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι. Είναι κανονική κεραια 

IMG_7243.thumb.png.2d17d2ad68396bfc39f1d7093398d95b.png
έχουν μείνει αρκετες κεραίες της COSMOTE στα Γιάννενα έτσι.
Το κακό είναι ότι σε εσωτερικους χώρους που καλύπτονται από τέτοιες κεραιες μόνο με Β3 υπάρχουν προβλήματα κάλυψης. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, waeo said:

*Απίστευτο, με την σύνδεση στον λογαρισμό στην Ookla έχασα πολλές μετρήσεις και δεν μπορώ να τα δω άλλο.

Μια από τα ίδια κι εδώ. Χάθηκαν όλες, τουλάχιστον πλέον δεν θα χάνονται άλλο ακόμα κι αν αλλάξουμε συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Στα Καρδαμίτσια (διασταύρωση Περιφερειακής και εθνικής Ιωαννινων-Ηγουμενιτσας) έχει εγκατασταθεί και ενεργοποιηθεί καινουρια κεραία από μεριάς Cosmote (eNb 101131) και φαίνεται στην αδειοδότηση να έχει όλες τις μπάντες. Όποιος περάσει από εκεί ας μετρήσει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Είναι κανονική κεραια 
IMG_7243.thumb.png.2d17d2ad68396bfc39f1d7093398d95b.png
έχουν μείνει αρκετες κεραίες της COSMOTE στα Γιάννενα έτσι.
Το κακό είναι ότι σε εσωτερικους χώρους που καλύπτονται από τέτοιες κεραιες μόνο με Β3 υπάρχουν προβλήματα κάλυψης. 
Ναι δεν είναι micro τελικά. Παίζει σκέτη b3

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mobileras said:

Γιατι λες ΨΕΜΜΑΤΑ οτι ο κοσμος έχει χάσει λεφτά εξαιτίας μου; Εγω το μόνο που κανω είναι να διορθώνω τα δικά σου ψέμματα (ή τις μισές αληθειες που συνηθίσεις να ξεχνάς). @Vasileios πρεπει κατι να γινει με τις προσωπικες επιθεσεις του @blizard προς το άτομο μου. Προφανώς δεν του αρέσει που έχω ξεσκεπάσει τις ιστορίες του και οπως φαίνεται έχει χάσει τον ελεγχο. Άλλο μέλος του ειπε οτι προφανως ειναι υπαλληλος της βονταφον και δεν τον ενοχλησε.

Το μόνο που κάνεις είναι επιθέσεις σε όποιον έχει όρεξη να ενημερώνει για μερικά βασικά πράγματα και να τον κοροιδέυεις πίσω από την πλάτη του όπως εδω  η να τον συκοφαντείς μπροστά του μέχρι να σας συχαθεί ... οι απλοί πολιτες σαν εμενα που δεν εχουν κέρδος απλα σταματάνε απο την αλητεία και έτσι τα ψέμματα περνάνε. Εδώ πχ έχει ενημερώσει κανενας σας για τοσα βασικά που είπα η οχι ? 100 φορές στα έχω πει εκει που γράφω και με έχεις γεμίσει αρνητικές 

Ο vasileios ας κοιτάξει και το spoiler  ...  100δες τέτοια ψέμματα χωρίς απάντηση και συκοφαντία χωρις συγνώμη ποτε αλλά με ακόμα μεγαλύτερο θράσσος .

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ τιμολογιακά δίκτυο είναι η VODAFONE αν δεν σας το λένε ψάξτε παιδιά

Spoiler

mobilsimbolaio.pngmobil2.thumb.png.9d30bb18b06ac3ec2c5af2381cb0465e.pngmobil3.thumb.png.f4065270d3b53133ffa19639f591d255.pngmobileras4.thumb.png.1bf846cae6621feb66e8a123ded2d1e7.png

 

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...