Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με καλυψατε παιδες! ευχαριστω πολυ. αρα το 12αρι το ξεχναμε σιγουρα

 

Όχι ακριβώς .. Το σημαντικότερο που βάζεις στον εσωτερικό σκληρό είναι τα αρχεία εγκατάστασης, γιατί η ταχύτητα προσπέλασης του σκληρού είναι σαφέστατα γρηγορότερη από του οπτικού δίσκου .. Επιπλέον, το "ματάκι" που διαβάζει τα δισκάκια έχει πολύ μικρότερη διάρκεια ζωής από την βελόνα του σκληρού ... Ο καλύτερος τρόπος να παίζεις τα παιχνίδια σου είναι δηλαδή από τον σκληρό, αλλά και πάλι για λόγους ασφάλειας, η Sony θέλει το αυθεντικό δισκάκι να τρέχει μέσα στο drive, ακόμα και αν έχεις αντιγράψει τον δίσκο στον σκληρό ... Οι περισσότεροι χρήστες που hackάρουν το PS3 τους το κάνουν για να μπορούν να παίξουν τα ψηφιακά αντίγραφα των δίσκων τους χωρίς να αλλάζουν όλη την ώρα δισκάκια ...

 

Σε αυτή την περίπτωση, το PS3 των 12Gb συμφέρει αν θέλεις να βάλεις τον δικό σου δίσκο, ή μια χωρητικότητα της επιλογής σου, μεγαλύτερη από 500Gb, που είναι η μεγαλύτερη χωρητικότητα στα διαθέσιμα PS3 ... Εγώ για παράδειγμα ήθελα ή 1Tb ή 750Gb, τελικά κατέληξα στα 750Gb επειδή πάνω από τα 500Gb αρχίζει και ζορίζεται το σύστημα ... Θα ήταν βλακεία κατ εμέ να είχα πληρώσει PS3 με ενσωματωμένο 500άρη και να μου έμενε ο 500άρης στο συρτάρι, αφού ήθελα να βάλω δικό μου σκληρό δίσκο ...

 

Έτσι το έβλεπα εγώ, και ακόμα και τώρα θεωρώ πως έκανα καλή επιλογή, δεδομένου ότι το χρησιμοποιώ όπως το χρησιμοποιώ, γιατί μέσα έχω και 20 σεζόν από σειρές, κάποιες και σε 720p και μου μένει και χώρος και για ταινίες και για trailer και για παιχνίδια που αγόρασα από το κατάστημα ...

 

Υ.Γ. Και πάλι μου κακοφαίνεται ... Στο PS4 έχω φύγει καρφωτός day one να βάλω έναν 2TB ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...Θα ήταν βλακεία κατ εμέ να είχα πληρώσει PS3 με ενσωματωμένο 500άρη και να μου έμενε ο 500άρης στο συρτάρι, αφού ήθελα να βάλω δικό μου σκληρό δίσκο ...

 

Απ'τη δική σου "σκοπιά" φυσικά και θα ήταν περιττό να δώσεις παραπάνω λεφτά για 500άρι όπως επίσης και το ότι το έδωσε η Sony τη δυνατότητα επιλογής του φθηνότερου ps3 με τα 12gb ήταν "ευλογία"! Όντως, εγώ που δεν θα έκανα ποτέ hack στο ps3, που τα 500gb μου φαίνονται υπεραρκετά μιας κι έχω το 80άρι εδώ και κάτι χρόνια εγώ, άλλα και επειδή το μηχάνημα το χρησιμοποιώ μόνο για μερικά παιχνίδια που χρυσοπληρώνω κάνα-δυο φορές το χρόνο, άντε και να αποθηκεύσω μέσα του κανένα βίντεο ή φωτό, δεν μου πέρασε απ'το μυαλό αυτή η οπτική. Ας τα βάλει κάτω ο φίλος τώρα που το πήραμε πιο σφαιρικά λοιπόν κι ας αποφασίσει τι καλύπτει τις ανάγκες του.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια κονσόλα για όχι λειώσιμο στα παιχνίδια. Έχω βρεί μια PS3 μεταχειρισμένο 500gb με 2 ασύρματα τηλεχ. στα 200 ευρώ. Μπορείτε να μου πείτε αν αυτό είναι καλό ή τι να προσέξω αν πάω σε μεταχ.? Υπάρχουν άλλες επιλογές όπως δηλ. τα xbox ή κάτι άλλο που σαν ειδικοί ίσως να ξέρετε. Ευχαριστώ εκ τω προτέρων για τη βοήθεια. Προτείνετε τελικά καινούριο ή μεταχ με πιο πολλά mb?
Link to comment
Share on other sites

Όσοι περιμένετε να πέσουν οι τιμές για να αγοράσετε κανένα παιχνιδάκι από PSN, ήρθε η σειρά μας ... Πραγματικά βρίσκεις φοβερούς τίτλους με 5 - 8 ευρώ !!!

 

Ψάχνω μια κονσόλα για όχι λειώσιμο στα παιχνίδια. Έχω βρεί μια PS3 μεταχειρισμένο 500gb με 2 ασύρματα τηλεχ. στα 200 ευρώ. Μπορείτε να μου πείτε αν αυτό είναι καλό ή τι να προσέξω αν πάω σε μεταχ.? Υπάρχουν άλλες επιλογές όπως δηλ. τα xbox ή κάτι άλλο που σαν ειδικοί ίσως να ξέρετε. Ευχαριστώ εκ τω προτέρων για τη βοήθεια. Προτείνετε τελικά καινούριο ή μεταχ με πιο πολλά mb?

 

PS3 βρίσκεις καινούργιο από 160 ευρώ σήμερα έως και 190 αν έχει 500Gb σκληρό, θα πας να δώσεις 200 για μεταχειρισμένο ????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

κάτι που δεν έχω καταλάβει ακόμα ( νοοβ ) :) o δίσκος 12gb δεν πρέπει να είναι 2.5'' αλλά πρέπει λογικά να είναι τύπου φλας εσωτερικά (?) ( σωστά μέχρι εδώ ή λάθος ) σε περίπτωση που τοποθετηθεί 2.5'' 320 π.χ. ο 12Gb απαινεργοποιήτε ?

 

τέλος έχουμε καμία εξέλιξη στο θέμα με την μέθοδο σπασίματος για το 12Gb ( ευχαριστώ προκαταβολικά και καλές γιορτές).

Link to comment
Share on other sites

Ο εσωτερικός των 12Gb, ναι, δεν είναι προσπελάσιμος από τον χρήστη και ναι, απενεργοποιείται από το σύστημα όταν βάλεις καινούργιο στο tray ... Πρώτα βέβαια σε ρωτάει αν θες να περάσεις τα αρχεία σου στον καινούργιο ...

 

Για να hackάρεις ένα superslim μοντέλο αυτή την στιγμή θες 120+ για να αγοράσεις το τσιπ και άλλα 50 - 70 για να στο συγκολλήσει κάποιος που έχει γνώση και εξοπλισμό .. Εκτός εάν περιμένεις το hack, οπότε απλά περιμένουμε ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ο εσωτερικός των 12Gb, ναι, δεν είναι προσπελάσιμος από τον χρήστη και ναι, απενεργοποιείται από το σύστημα όταν βάλεις καινούργιο στο tray ... Πρώτα βέβαια σε ρωτάει αν θες να περάσεις τα αρχεία σου στον καινούργιο ...

 

Για να hackάρεις ένα superslim μοντέλο αυτή την στιγμή θες 120+ για να αγοράσεις το τσιπ και άλλα 50 - 70 για να στο συγκολλήσει κάποιος που έχει γνώση και εξοπλισμό .. Εκτός εάν περιμένεις το hack, οπότε απλά περιμένουμε ..

 

 

Μάλιστα τώρα καθάρισε λίγο το τοπίο ( βλέπεις είναι πολλές οι πληροφορίες που διάβασε σε 1 βράδυ και κάπου έσκασαν ερωτήματα :) )

οπότε έχουμε και λέμε : ακόμα και να βρεις σε τρομερή τιμή το ps3 super slim ( π.χ είχε παίξει μια προσφορά απ το amazon πριν λίγες μέρες στα 122€ και επειδή έκλεισα ένα μπήκα σε σκέψεις λόγο τιμής !!! ) μόνο που πρέπει να πάρεις extra δίσκο ( το λιγότερο 30-40 να πάει ) και το μεταλλικό που το τοποθετείς 15 + το τσιπ + την τοποθέτηση ( αν υπάρχει κάποιος αξιόλογος βέβαια ) ,δηλαδή να χουμε να λέμε είναι λίγο η κατάσταση.

 

Η μόνη λύση είναι αυτό :

''Εκτός εάν περιμένεις το hack, οπότε απλά περιμένουμε ..'' αλλά και πάλι δεν μου αρέσει σαν ιδέα να περιμένω και όποτε κάτσει.

 

Τέλος κάτι άσχετο εντελώς σε περίπτωση που πάρω το ps απ το αμαζον δεν νομίζω να έχει κάποιο θέμα εδώ...τι λες? εκτός βέβαια απ την τροφοδοσία στην πρίζα που θέλεις αντάπτορα προσαρμογής.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ε, κάτσε, την μία είσαι "άντρα θέλω τώρα τον θέλω" και την άλλη "πολύ ακριβά μας τα λες καλούα" ...

Το hackιν στις κονσόλες δεν είναι όπως στα κινητάκια, το hacking στις κονσόλες μπορεί να "γλιτώσει" σε κάποιον καταναλωτή έως και 1200 ευρώ σε παιχνίδια και DLC ... Όπως είναι λογικό, η Sony, επειδή θα χάσει και εκείνη ένα τμήμα αυτών των χρημάτων βραχυπρόθεσμα αλλά και πελάτες λόγω έλλειψης στούντιο κατασκευής παιχνιδιών μακροπρόθεσμα, έχει επενδύσει λίγο παραπάνω στην ασφάλεια της κονσόλας ...

 

Τα πράγματα είναι ιδανικά για το παρόν οικονομικό σύστημα ... Θες να ξεκλειδώσεις τις δυνατότητες της κονσόλας σου τώρα ??? Πλήρωνε ..

Μπορείς να περιμένεις ??? Μην πληρώσεις ... Αυτό που λένε ότι "ο χρόνος είναι χρήμα" ???? Ε, από κάτι τέτοιες περιπτώσεις βγαίνει :p

Τέλος, δεν θα συναντήσεις κάποιο πρόβλημα με τα παιχνίδια, το PS3 είναι region free ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ε, κάτσε, την μία είσαι "άντρα θέλω τώρα τον θέλω" και την άλλη "πολύ ακριβά μας τα λες καλούα" ...

Το hackιν στις κονσόλες δεν είναι όπως στα κινητάκια, το hacking στις κονσόλες μπορεί να "γλιτώσει" σε κάποιον καταναλωτή έως και 1200 ευρώ σε παιχνίδια και DLC ... Όπως είναι λογικό, η Sony, επειδή θα χάσει και εκείνη ένα τμήμα αυτών των χρημάτων βραχυπρόθεσμα αλλά και πελάτες λόγω έλλειψης στούντιο κατασκευής παιχνιδιών μακροπρόθεσμα, έχει επενδύσει λίγο παραπάνω στην ασφάλεια της κονσόλας ...

 

Τα πράγματα είναι ιδανικά για το παρόν οικονομικό σύστημα ... Θες να ξεκλειδώσεις τις δυνατότητες της κονσόλας σου τώρα ??? Πλήρωνε ..

Μπορείς να περιμένεις ??? Μην πληρώσεις ... Αυτό που λένε ότι "ο χρόνος είναι χρήμα" ???? Ε, από κάτι τέτοιες περιπτώσεις βγαίνει :p

Τέλος, δεν θα συναντήσεις κάποιο πρόβλημα με τα παιχνίδια, το PS3 είναι region free ...

 

Κάντε υπομονή ωρέ, δε μας αφήνουν έτσι οι χακεράδες, θα βγει το σπάσιμο σύντομα και θα ξεκινήσει το underground παιχνίδι :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στο slim PS3 δεν μπορείς να εγκαταστήσεις/παίξεις HD-only παιχνίδια (όπως π.χ. αυτά που κατεβάζεις από το Store). Για παράδειγμα, το GT6 είναι 15+ GB, άρα δεν μπορεί να κατέβει σε slim, παρά μόνο σε κανονικό PS3...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδιά.

 

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ την κονσόλα.

Έχω την εξής απορία όμως .. Τι παίζει με το Playstore Plus ? τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα μπορείς να τα παίζεις όσο θες (αρκεί να είσαι συνδρομητής στο PSL ) ή είναι μόνο 1 ώρα trial ?

 

Έψαχνα από το πρωί και άλλα λέει στο ένα , άλλα στο άλλο και πουθενά δεν διευκρινίζει με λεπτομέρειες....

.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδιά.

 

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ την κονσόλα.

Έχω την εξής απορία όμως .. Τι παίζει με το Playstore Plus ? τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα μπορείς να τα παίζεις όσο θες (αρκεί να είσαι συνδρομητής στο PSL ) ή είναι μόνο 1 ώρα trial ?

 

Έψαχνα από το πρωί και άλλα λέει στο ένα , άλλα στο άλλο και πουθενά δεν διευκρινίζει με λεπτομέρειες....

 

Φίλε μου χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος νομίζω έχεις ένα δωρεάν παιχνίδι κάθε μήνα αν είσαι μέλος. Όταν φεύγεις από μέλος δεν μπορείς μετά να το παίζεις. Επιφυλασσομαι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδιά.

 

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ την κονσόλα.

Έχω την εξής απορία όμως .. Τι παίζει με το Playstore Plus ? τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα μπορείς να τα παίζεις όσο θες (αρκεί να είσαι συνδρομητής στο PSL ) ή είναι μόνο 1 ώρα trial ?

 

Έψαχνα από το πρωί και άλλα λέει στο ένα , άλλα στο άλλο και πουθενά δεν διευκρινίζει με λεπτομέρειες....

 

Το PSN είναι το PlayStation Network, το Google Play ας το πούμε του PS3 .. Το PlayStation Plus είναι μια υπηρεσία που σου δίνει εκπτώσεις σε διάφορα αντικείμενα του PSN, από παιχνίδια μέχρι και θέματα .. Κάθε μήνα σου δίνει επίσης την Instant Collection .. Αυτό σημαίνει πως μπορείς να παίξεις τα προσφερόμενα παιχνίδια, δωρεάν, για τον συγκεκριμένο μήνα .. Μετά δεν μπορείς να τα παίξεις πια ... Είναι δηλαδή trial κάθε παιχνίδι με όριο το τέλος του μήνα ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εχω το εξης προβλημα

 

εδω και 2 μερες δεν μπορω να παιξω online

τι ακριβως συμβαινει

 

συνδεομαι κανονικα στο PSN αλλα οταν παταω να παιξω online τοτε με πεταει εξω απο το PSN

μου βγαζει an error uccured.you have been signed out from PSN

WTF?:blink:

 

και το καλο ειναι οταν κανω quit game και με βγαζει στο menu του play station με συνδεει αυτοματα στο PSN παλι

καμια ιδεα?

 

edit: προσπαθησα τωρα παλι να παιξω online και με εβαλε κανονικα:blink::worry::wacko:

τελος παντων οτι να ναι

ευχαριστω παντως για τις απαντησεις που δεν προλαβατε να μου δωσετε:p

Edited by rzr86

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε, το PSN θα είναι "κάτω" για εργασίες συντήρησης από τις 7μιση το απόγευμα έως και για 6 ώρες, την Δευτέρα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Θέλω τα φώτα σας. Εχω πάρει τον πιτσιρικά το PS3 στα 12 Gb . Εχουμε και ένα εξωτερικό WD 1T μεσω USB. Μόλις ενοικιάσαμε το GTA V και μας βγάζει μύνημα ότι θελουμε άλλα 6 Gb ακόμη. Απο ότι καταλαβαίνω μάλλον τα αποθηκεύει στον μανάτο τον 12άρι και όχι στον νέο σκληρόmesv usb. Υπάρχει κάποια διαδικασία ρυθμίσεων στο κεντρικο μενού; Ευχαριστώ για τις γνώσεις σας!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις ενα εσωτερικό σκληρό δίσκο 2, 5 ιντσών . Δεν υπάρχει νομίζω άλως τρόπος για super slim. Το ίδιο έχω κάνει και εγώ.

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Aυτόν έχω, 2.5άρης WD usb3.0 Elements και μόλις τον έχω μετατρέψει σε Fat 32. Ti 'αλλο χρειάζεται; κάποιο πρόγραμμα; διαβάζω οτι θέλει δημιουργεία φακέλου GAMEZ, μετά τι κάνω; Ο 2,5άρης είναι τελείος κενός. 930 Gb διαθέσημος χώρος... H xρήση του εξωτερ. σκληρού είναι για να κάνει φόρτωση παιχνίδιών PS3 και οχι για αποθήκευση ταινειών! Help!!! Edited by jimmy_66
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να των τοποθετήσεις μεσα στη κονσόλα θα χρειαστείς και ενα hard disk drive mounting bracket , στο γράφω έτσι όπως το αγόρασα και εγω. Αν έχεις super slim αυτό πρέπει να κάνεις αλιος δεν διαβάζει εξωτερικούς σκληρούς δίσκους από usb. Εκτός και αν το τσιπαρεις... Σου λέω αυτό που έχω κάνει και ξέρω μέχρι τώρα έτσι ,αν μπορεί κάποιος φίλος να βοηθήσει καλύτερα ευπρόσδεκτο :) βέβαια

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Τhanks φίλε, αλλά εσύ εννοείς για εσωτερικό σκληρό. Την ξέρω αυτή τη λύση, αλλά είναι και η ακριβότερη-και η πιο σίγουρη. Πάντως είναι η καλύτερη λύση για αρχάριους όπως και εγώ!!! Τώρα τι κάνω- μάλλον θα μου μείνει στο ράφι ο εξωτερικός.
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω φίλε και εγώ αρχάριος είμαι και μετα από καιρό έβαλα δίσκο λόγω χρημάτων όμως μετά είσαι ήσυχος με τα παιχνίδια. Όσο για τον εξωτερικό δεν πάει χαμένος μπορεί να βγει κανένα hack σε λίγο καιρό και να παίζεις απο εκεί τα παιχνίδια .

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Θέλω τα φώτα σας. Εχω πάρει τον πιτσιρικά το PS3 στα 12 Gb . Εχουμε και ένα εξωτερικό WD 1T μεσω USB. Μόλις ενοικιάσαμε το GTA V και μας βγάζει μύνημα ότι θελουμε άλλα 6 Gb ακόμη. Απο ότι καταλαβαίνω μάλλον τα αποθηκεύει στον μανάτο τον 12άρι και όχι στον νέο σκληρόmesv usb. Υπάρχει κάποια διαδικασία ρυθμίσεων στο κεντρικο μενού; Ευχαριστώ για τις γνώσεις σας!!!

 

Την ξεχνάς αυτή την λύση, για να τρέξεις παιχνίδια από εξωτερικό θα πρέπει να το hackάρεις πρώτα το Ps3, δεν σε αφήνει η Sony αλλιώς ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το PSN είναι το PlayStation Network, το Google Play ας το πούμε του PS3 .. Το PlayStation Plus είναι μια υπηρεσία που σου δίνει εκπτώσεις σε διάφορα αντικείμενα του PSN, από παιχνίδια μέχρι και θέματα .. Κάθε μήνα σου δίνει επίσης την Instant Collection .. Αυτό σημαίνει πως μπορείς να παίξεις τα προσφερόμενα παιχνίδια, δωρεάν, για τον συγκεκριμένο μήνα .. Μετά δεν μπορείς να τα παίξεις πια ... Είναι δηλαδή trial κάθε παιχνίδι με όριο το τέλος του μήνα ..

 

Κάνεις λάθος φίλε! Τα παιχνίδια που κατεβάζεις από το instant collection (Συλλογή άμεσων παιχνιδιών) , τα κατεβάζεις και τα έχεις δικά σου για πάντα!! (Εννοείτε όσο είσαι στην υπηρεσία Ps Plus, που πλέον με 30 ευρώ τον χρόνο είναι ιεροσυλία να μην πάρεις 3-4 κάρτες για να έχεις:p)

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος φίλε! Τα παιχνίδια που κατεβάζεις από το instant collection (Συλλογή άμεσων παιχνιδιών) , τα κατεβάζεις και τα έχεις δικά σου για πάντα!! (Εννοείτε όσο είσαι στην υπηρεσία Ps Plus, που πλέον με 30 ευρώ τον χρόνο είναι ιεροσυλία να μην πάρεις 3-4 κάρτες για να έχεις:p)

 

Όντως ?? Έχεις πληρώσει δηλαδή 1 μήνα και έχεις τα παιχνίδια για μια ζωή και να τα παίζεις όσο θες ???

Δεν είχα ποτέ PS+ αλλά από μαρτυρίες ατόμων που είχα μιλήσει μαζί τους μου είχαν πει πως δεν μπορείς ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις όσο έχεις το +, αλλά όποιος παίζει πολύ αξίζει με τα χίλια... Στο 4 δεν παίζει καν μουλτι χωρίς το +

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...