Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Με κούρασε αυτό το θέμα, απλά δεν μ' αρέσει οταν κάποιοι το παίζουν κριτές χωρίς να κρίνουν τον εαυτό τους πρώτα.

Όσο για την διόρθωση, γι' αυτόν τον λόγο την έκανα, ούτε εμένα μου άρεσαν τα πρώτα που έγραψα. Και δεύτερον αποκλείεται να έχεις χειρότερη γνώμη για τον ευαγγελάτο απο μένα, πίστεψέ με. Και σοβαρά σου μιλάω δεν βλέπω ευαγγελάτο ούτε γενικά τηλεόραση.

 

Εντάξει. Δεκτή η διόρθωση.

Και δεν θα μαλώσουμε τώρα για το ποιός αντιπαθεί περισσότερο τον Ευαγγελάτο και αυτού του είδους την τηλεόραση. :)

Βέβαια, όσο και να θέλουμε να αποφύγουμε το χαζοκούτι, δυστυχώς ακόμα και τώρα με αυτό ασχολούμαστε. Δεν είναι και τόσο εύκολο.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πάντως το ΕΣΡ αντέδρασε..

http://www.medianews.gr/

 

Κάτι είναι και αυτό.

Τουλάχιστον δεν είμαστε οι μόνοι που νευριάζουμε με όλα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

απλά φυσική εξέλιξη.ότι γινόταν στα αμερικανάκια πριν 10 χρόνια έρχεται προς τα μέρη μας.ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί σηματοδοτούνται οι όποιες εξελίξεις στην αμερική αλλά απο οτι φαίνεται ισχύει.

παιδική-νεανική εγκληματικότητα,όπλα,drugs,βιασμοί,δολοφονίες,συμμορίες,κτλ κτλ.

εγώ πιστεύω οτι αυτό είναι μόνο η αρχή.τα καλύτερα ή χειρότερα έρχονται.

και μάλλον όπως φαίνεται ο προοδευτικός άνεμος σηματοδοτεί τρομακτικές αλλαγές και θέτει νέα δεδομένα,που απλά δεν ήταν τόσο έντονα τα σημάδια τους.

ο ευαγγελάτος τη δουλειά του κάνει ,ίσως και με λίγη υπερβολή αλλά το μόνο σίγουρο είναι οτι παρουσίασε την πραγματικότητα ως έχει.αυτό δεν είναι αμφισβητήσιμο και ούτε κατακριτέο.

εγώ δεν νομίζω οτι παρουσιάζει άγνωστα πράγματα.λίγο πολύ όλοι ξέρουμε οτι συμβαίνουν ,αλλά εκεί που θα μπορούσε να αμφισβητήσει κάποιος είναι ο βαθμός και η ένταση που συμβαίνουν.

εμένα πάντως δεν μου έκανε εντύπωση η εκπομπή.και εγώ όταν πήγαινα λύκειο γινόταν τέτοια σκηνικά,απλά δεν υπήρχαν τα κινητά και ο ευαγγελάτος :lol: :lol: νομίζω οτι τώρα γίνονται σε μεγαλύτερο βαθμό απλά.

και είναι και πιο ευκολό να τεκμηριωθούν.

παλιά όλοι κρύβονταν πίσω απο το δαχτυλάκι τους.το οτι κάποιος τα βγάζει στον αέρα (άσχετα απο τον λόγο) νομίζω οτι είναι θετικό.

μπορεί και να ευαισθητοποιηθούν οι γονείς έτσι.είναι κάποια μορφή ενημέρωσης.πώς να το κάνουμε?

όσο για τα παραπάνω που αναφέρθηκαν περι βιασμού κτλ, αν η κοπέλα ήθελε και το έκανε (ασχέτως λόγου πάλι,δηλαδή το δέχτηκε στην τελική) δεν είναι βιασμός.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ΕΣΡ αντέδρασε..

http://www.medianews.gr/

το εσρ παίζει ρόλο κομπάρσου.ενοχλήθηκαν λέει και κουραφέξαλα.

το θέμα είναι μάλλον οτι η αλήθεια πονάει,και αρνούνται να δεχτούν την πραγματικότητα.ας κάνει μια εκπομπή που δεν θα ενοχλείται κανένας και να λέει οτι ζούμε σε εναν αγγελικά πλασμένο κόσμο.

το οτι η΄θελε να κάνει νούμερα ή οτιδήποτε άλλο δεν πιστεύω οτι είναι κατακριτέο.απο την στιγμή που παρουσιάζει πραγματικά γεγονότα.

αλλά γιατί αναφέρεται παντού οτι η΄θελε να κάνει νούμερα?

αυτό ενόχλησε ή οτι έδειξε?τι συμβαίνει τελικά?

άσχετο το ένα με το άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι; Για θυμήσου τι έκανε η γενιά σου για να διασκεδάσει; Και δεύτερον ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;

 

 

Kαταρχην ειμαι ποια και δευτερον θα κρινω οποιον θελω εφοσον αυτα που λεει προσβαλλουν τις ηθικες μου αξιες.

 

Οσο για τη γενια μου, χαιρομαι που στην πενταημερη μου ειμασταν ολοι μια παρεα και τα μονα που εγιναν ηταν μεθυσια και παρομοιες παρεκτροπες. Βεβαιως υπηρχαν και ζευγαρακια αλλα οτι εκαναν το εκαναν για την παρτη τους και οχι για να γινουν δημοσιο θεαμα προς διασκεδαση των υπολοιπων οπως οι μαθητες που ειδαμε στην εκπομπη χτες.

Και ναι ειμαι σιγουρη οτι δεν γινονταν αυτες οι ανωμαλιες ουτε στο 1/10 του βαθμου που γινονται σημερα κι ο λογος δεν ειναι οτι τα κινητα μας δεν ειχαν καμερα πριν 5 χρονια που τελειωσα το Λυκειο αλλα το οτι μεγαλωσαμε με καποιες αξιες.

 

 

το εσρ παίζει ρόλο κομπάρσου.ενοχλήθηκαν λέει και κουραφέξαλα.

το θέμα είναι μάλλον οτι η αλήθεια πονάει,και αρνούνται να δεχτούν την πραγματικότητα.ας κάνει μια εκπομπή που δεν θα ενοχλείται κανένας και να λέει οτι ζούμε σε εναν αγγελικά πλασμένο κόσμο.

το οτι η΄θελε να κάνει νούμερα ή οτιδήποτε άλλο δεν πιστεύω οτι είναι κατακριτέο.απο την στιγμή που παρουσιάζει πραγματικά γεγονότα.

αλλά γιατί αναφέρεται παντού οτι η΄θελε να κάνει νούμερα?

αυτό ενόχλησε ή οτι έδειξε?τι συμβαίνει τελικά?

άσχετο το ένα με το άλλο.

 

+1

 

Συμφωνω απολυτα! ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε στην ελλαδα ολα μπορεις να τα κανεις... εαν εισαι ΟΟΟΟΟ...
Link to comment
Share on other sites

θεωρω οτι δεν ειμαστε καθολου ειλικρινης!Ας αφησουμε το κινητρο του ευαγγελατου στην ακρη, ας αφησουμε το εσρ στην ακρη, ας αφησουμε τα νουμερα στην ακρη...

Και πειτε τι ενοχλησε πιο πολυ?το οτι ειδαμε ενα γεγονος στην τηλεοραση? ενα γεγονος μαλιστα που το ειχαμε δει ο καθενας στο προσωπικο του τηλεφωνο η τηλεφωνα φιλων μας?και τοτε τι καναμε οταν βλεπαμε αυτα τα βιντεο?ας θυμηθουμε τις αντιδρασεις μας και των φιλων μας?

Τοτε ειμασταν ηθικολογοι και ιεροκυρικες???

Δεν νομιζω...

Απλα δεν θελουμε να βλεπουμε την αληθεια...

Η τουλαχιστον θελουμε να ειμαστε στο σπιτι μας στο καβουκι μας να βλεπουμε πολυ την κυριακη να γελαμε και να μην βλεπουμε ποσο εχουμε αλλαξει σαν κοινωνια...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Η απλή καταγραφή των γεγονότων δεν πειράζει καθόλου. Η ενημέρωση δεν πειράζει καθόλου.

Το να κάνεις σόου με την ανωμαλία ή καλύτερα την ηλιθιότητα ανηλίκων (και όχι μόνο) προβάλοντας με αυτήν την δικαιολογία τσόντα και μάλιστα με ανήλικους σαφώς και είναι κατακριτέο. Και δεν πρόκειται καθόλου για ηθικολογία. Ίσα-ίσα που εγώ δεν πιστεύω καθόλου ότι τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα από παλιότερα. Έκτροπα γινόταν πάντα. Και θα γίνονται πάντα. Αλλά είναι η εξαίρεση του κανόνα και όχι ο κανόνας. Απλά τώρα υπάρχει τρόπος να καταγραφούν ενώ παλιότερα ήταν απλά φήμες που οι περισσότεροι δεν πίστευαν. Εδώ ποντάρει βασικά και ο Εισαγγελάτος μόνιμα. Στο να τρομοκρατήσει τους πάντες ότι τα παιδιά τους είναι πολύ πιθανό να έχουν μπλέξει ήδη σε κάτι τέτοιο. Το ίδιο που κάνει δηλαδή με όλα τα θέματά του.

Link to comment
Share on other sites

Η απλή καταγραφή των γεγονότων δεν πειράζει καθόλου. Η ενημέρωση δεν πειράζει καθόλου.

Το να κάνεις σόου με την ανωμαλία ή καλύτερα την ηλιθιότητα ανηλίκων (και όχι μόνο) προβάλοντας με αυτήν την δικαιολογία τσόντα και μάλιστα με ανήλικους σαφώς και είναι κατακριτέο. Και δεν πρόκειται καθόλου για ηθικολογία. Ίσα-ίσα που εγώ δεν πιστεύω καθόλου ότι τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα από παλιότερα. Έκτροπα γινόταν πάντα. Και θα γίνονται πάντα. Αλλά είναι η εξαίρεση του κανόνα και όχι ο κανόνας. Απλά τώρα υπάρχει τρόπος να καταγραφούν ενώ παλιότερα ήταν απλά φήμες που οι περισσότεροι δεν πίστευαν. Εδώ ποντάρει βασικά και ο Εισαγγελάτος μόνιμα. Στο να τρομοκρατήσει τους πάντες ότι τα παιδιά τους είναι πολύ πιθανό να έχουν μπλέξει ήδη σε κάτι τέτοιο. Το ίδιο που κάνει δηλαδή με όλα τα θέματά του.

αν δεν δείξει ντοκουμέντα αυτομάτως αμφισβητείται η ορθότητα όσων λέει.

αν δείξει είναι κατακριτέο.

τι πρέπει να γίνει τελικά??

και πλέον ενημέρωση χωρίς αποδείξεις ,δεν νοείται.

ήταν το θέμα ευαίσθητο αλλά δεν γινόταν αλλιώς.και καλά έκανε και τα έδειξε κιόλας.μπορεί να ξυπνήσουν όσοι αντιμετωπίζουν τέτοιο πρόβλημα ή να ψιλιαστούν κάτι.

εγώ δεν νομίζω οτι είναι η εξαίρεση.είναι ο κανόνας οτι έδειξε χτες,και η εξαίρεση μάλλον αντιστοιχεί στην άλλη πλευρά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

αν δεν δείξει ντοκουμέντα αυτομάτως αμφισβητείται η ορθότητα όσων λέει.

αν δείξει είναι κατακριτέο.

τι πρέπει να γίνει τελικά??

και πλέον ενημέρωση χωρίς αποδείξεις ,δεν νοείται.

ήταν το θέμα ευαίσθητο αλλά δεν γινόταν αλλιώς.και καλά έκανε και τα έδειξε κιόλας.μπορεί να ξυπνήσουν όσοι αντιμετωπίζουν τέτοιο πρόβλημα ή να ψιλιαστούν κάτι.

εγώ δεν νομίζω οτι είναι η εξαίρεση.είναι ο κανόνας οτι έδειξε χτες,και η εξαίρεση μάλλον αντιστοιχεί στην άλλη πλευρά.

 

Τα ξέρουμε πολύ καλά τα ντοκουμέντα του συγκεκριμένου.

Δεν θέλουμε άλλα, χορτάσαμε.

 

Μήπως να σου θυμίσω;

Link to comment
Share on other sites

Η απλή καταγραφή των γεγονότων δεν πειράζει καθόλου. Η ενημέρωση δεν πειράζει καθόλου.

Το να κάνεις σόου με την ανωμαλία ή καλύτερα την ηλιθιότητα ανηλίκων (και όχι μόνο) προβάλοντας με αυτήν την δικαιολογία τσόντα και μάλιστα με ανήλικους σαφώς και είναι κατακριτέο. Και δεν πρόκειται καθόλου για ηθικολογία. Ίσα-ίσα που εγώ δεν πιστεύω καθόλου ότι τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα από παλιότερα. Έκτροπα γινόταν πάντα. Και θα γίνονται πάντα. Αλλά είναι η εξαίρεση του κανόνα και όχι ο κανόνας. Απλά τώρα υπάρχει τρόπος να καταγραφούν ενώ παλιότερα ήταν απλά φήμες που οι περισσότεροι δεν πίστευαν. Εδώ ποντάρει βασικά και ο Εισαγγελάτος μόνιμα. Στο να τρομοκρατήσει τους πάντες ότι τα παιδιά τους είναι πολύ πιθανό να έχουν μπλέξει ήδη σε κάτι τέτοιο. Το ίδιο που κάνει δηλαδή με όλα τα θέματά του.

+1 pragmatika geofil an ithela na asxolitho maytto to thema den tha diorthona oute koma apo ayta pou les sto minima sou!

 

alla gia na exo sfairiki apopsi tha ithela na ta do ayta ta videakia :-P

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Από τα βίντεο που έδειξε, τα 2 είναι από Κορυδαλλό και μάλιστα ξέρω και τους πρωταγωνιστές τους :p (με τον έναν ήμουν συμμαθήτρια στο φροντιστήριο και τους άλλους τους ξέρω φατσικά)

 

Αυτό που έδειξε ότι γινόταν στην τουαλέτα είναι λάθος. Έγινε σε μια καφετέρια...

 

Και το άλλο με το στοματικό έρωτα στην τάξη έγινε σε φάση "Θάρρος ή Αλήθεια"

 

 

Σας τα λέω για να ξέρετε ακριβώς τι παίζει. Απαράδεκτη η χθεσινή εκπομπή, γιατί αν και "φιλτραρισμένα" μέχρι και ένα 10χρονο θα καταλάβαινε τι συμβαίνει. Και εξίσου απαράδεκτο αυτό που συμβαίνει στα σχολεία...

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

το εσρ παίζει ρόλο κομπάρσου.ενοχλήθηκαν λέει και κουραφέξαλα.

το θέμα είναι μάλλον οτι η αλήθεια πονάει,και αρνούνται να δεχτούν την πραγματικότητα.ας κάνει μια εκπομπή που δεν θα ενοχλείται κανένας και να λέει οτι ζούμε σε εναν αγγελικά πλασμένο κόσμο.

το οτι η΄θελε να κάνει νούμερα ή οτιδήποτε άλλο δεν πιστεύω οτι είναι κατακριτέο.απο την στιγμή που παρουσιάζει πραγματικά γεγονότα.

αλλά γιατί αναφέρεται παντού οτι η΄θελε να κάνει νούμερα?

αυτό ενόχλησε ή οτι έδειξε?τι συμβαίνει τελικά?

άσχετο το ένα με το άλλο.

Πραγματικά γεγονότα ε; ..καλά, η υπόθεση με τα κινητά απέδειξε πόσο ωραία μπορείς να στήσεις και να κατευθύνεις ένα ρεπορτάζ..

 

Τέλος πάντων, αυτήν την εποχή επικρατεί στην TV η υστερία της αλητείας στα σχολεία - αύριο ή μεθαύριο θα βρουν κάτι άλλο..

 

Υ.Γ.

Η σεξουαλικότητα των εφήβων υπήρξε ανέκαθεν στην δευτεροβάθμια εκπαίδευση και πάω στοίχημα ότι πολλοί δημοσιογράφοι από αυτούς που φρίττουν και σας κάνουν να φρίττετε γνωρίζανε παρόμοιες περιπτώσεις όταν κάποτε ήταν και αυτοί μαθητές.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Τοσες μερες και ακομη και σημερα απο την tv ,λενε οτι σε λιγες μερες η αστυνομια θα κανει ανακτηση το επιμαχο βιντεο μια και τα κινητα βρισκονται στα χερια της εδω και μερες λογω κατασχεσης.

Σχεδον οι περισσοτεροι σημερα εχουμε συσκευες με καρτα μνημης.Ευκολο λοιπον με 4-5 προγραμματακια ανακτησης να βρουν τα παντα ακομη και αν εχουν διαγραφει εδω και μηνες και αν εχουν ξαναγραφει απο πανω πολλες φορες αλλα αρχεια.Ειναι λοιπον παραξενο για μενα που ακομη δεν εχουν το αρχειο στα χερια τους.Εκτος και αν ηδη το εχουν αλλα ποιος ξερει γιατι, δεν το λενε.

Με αυτο θα δωθη απαντηση σε πολλα.Γιατι οσο περνουν οι μερες τοσο η κατασταση γινεται χειροτερη.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Όλα όσα παρουστιάστηκαν στην εκπομπή του Ευαγγελάτου γίνονται και τα ξέρουμε έδω και χρόνια, το θέμα είναι οτι δεν γίνονται ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ.
Link to comment
Share on other sites

Παντως πλακα πλακα ηταν απο τις εκπομπες που λες εαν συνεβαινε στη δικια μου οικογενεια τι θα εκανα?????:wacko: :X :cry: Συμφωνω οτι ολα ξεκινανε απο την οικογενεια αλλα ετσι οπως εχουν φτασει τα πραγματα πως μπορει να εισαι σιγουρη οτι εσυ εχεις περασει καποιες αρχες στο παιδι σου αλλα καποια αλλα "καλοπαιδα" δε θα τις καταπατησουν???? και θα καταληξει σε ενα βιντεο που θα ηυρναει απο κινητο σε κινητο? βεβαια απο την αλλη τα περισσοτερα απο οτι φανηκε, με την θεληση ολων ηταν και οχι με τη βια....αλλα ειπαμε ηταν (συμφωνα με την δικη μου γνωμη παντα) απο τις εκπομπες που λες, μακρια απο τον πιθα μου και ας ειναι και ενα ποντο.....

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά γεγονότα ε; ..καλά, η υπόθεση με τα κινητά απέδειξε πόσο ωραία μπορείς να στήσεις και να κατευθύνεις ένα ρεπορτάζ..

 

Τέλος πάντων, αυτήν την εποχή επικρατεί στην TV η υστερία της αλητείας στα σχολεία - αύριο ή μεθαύριο θα βρουν κάτι άλλο..

 

Υ.Γ.

Η σεξουαλικότητα των εφήβων υπήρξε ανέκαθεν στην δευτεροβάθμια εκπαίδευση και πάω στοίχημα ότι πολλοί δημοσιογράφοι από αυτούς που φρίττουν και σας κάνουν να φρίττετε γνωρίζανε παρόμοιες περιπτώσεις όταν κάποτε ήταν και αυτοί μαθητές.

ναι ρε φίλε μπορεί να έχεις δίκιο,αλλά κανείς δεν είπε οτι είναι έτσι ακριβώς όπως τα παρουσιάζει τα πράγματα.τόσο τραγικά δηλαδή.

το θέμα είναι οτι αναφέρεται σε πραγματικά γεγονότα (έστω και σε εξαιρετικά υπερβολικό βαθμό) και έίναι αναμφισβήτητα.και τα κινητά,και τα 15χρονα και όλα.τώρα αν τα τραβάει απο τα μαλλιά για να σπείρει τον πανικό και γενικεύει ασύστολα αυτό είναι άλλο θέμα.

αλλά δεν είναι το πρωταρχικό θέμα όμως.

δηλαδή βλέποντας την εκπομπή και αυτά που παρουσιάζονται δεν δίνεις βάση στην συχνότητα των φαινομένων αλλά στο ίδιο το θέμα.οτι γίνεται και είναι απλά η πραγματικότητα.

ειδικά με τα βιντεάκια όλοι νομίζω γνώριζαν (αν δεν είχαν και στην κατοχή τους κάποιο) οτι παίζονται τέτοια σκηνικά συνέχεια.

κι αυτό ειδικά με το εσρ καταντάει γελοίο.

είναι καλό να κυκλοφορούν ας πούμε παράνομα και να τα παρακολουθεί ο καθένας individually (ξέχασα την λέξη ) ,ενώ είναι κατακριτέο όταν βγούν στο γυαλί και τα παρακολουθούμε όλοι μαζί την ίδια στιγμή.

στρουθοκαμηλισμός δεν λέγεται το παραπάνω ή κάνω λάθος??

ή μήπως θέλουν να ζητήσουν πνευματικά δικαιώματα οι πρωταγωνιστές και τους χάλασε που δε πήραν και κανα φράγκο??

εκτός κι αν είναι ντροπαλοί σην προβολή και αγριεύουν στη πράξη.

το δούλεμα πάει σύννεφο μου φαίνεται.

άγριο πορνό και τσόντες στον ευαγγελάτο ,ενώ αν δείς μια οποιαδήποτε ταινία είναι απολύτως φυσιολογικό να βλέπεις παρόμοιες σκηνές.

και στο κάτω κάτω με το ζόρι το είδαν όσοι δεν τους άρεσε??τόσα κανάλια έχει η τβ.

η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Ελεος ρε παιδια!

 

Ayta ginontousan kai to 80 - 90 apla ta legame apo stoma se stoma tora epidi yparxoun kinita kai ta vlepoume... mas entiposiazoun!

 

Ennoite oti ta katakrino!

Link to comment
Share on other sites

Ότι θα μας υπέβαλλε η Ελληνική τηλεόραση σε... μαθήματα σεξουαλικής ηθικής από τον Εισαγγελάτο (εγκατέλειψε την συζυγό του και το βρεφικής ηλικίας παιδί τους, για να παντρευτεί την ερωμένη του Τατιάνα Στεφανίδου), ομολογώ ότι δεν το περίμενα.
Link to comment
Share on other sites

Ότι θα μας υπέβαλλε η Ελληνική τηλεόραση σε... μαθήματα σεξουαλικής ηθικής από τον Εισαγγελάτο (εγκατέλειψε την συζυγό του και το βρεφικής ηλικίας παιδί τους, για να παντρευτεί την ερωμένη του Τατιάνα Στεφανίδου), ομολογώ ότι δεν το περίμενα.

:lol::lol::lol: Ασε που η σημερινη συζηγος-πρωην ερωμενη παραδιδει μαθηματα πιστης σε ενα σωρο αλλες χτυπημενες στην ξεκατινοεκπομπη της :lol::lol::lol::p

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα σας πάω λίγο πίσω, στην εκπομπή για τα κινητά.

 

Διάβασα πολλά post να λένε πως δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή στο κινητό με sms. Και είναι αστείο με πόση ειρωνεία το λένε. Είναι αστείο γιατί αυτός είναι ο πιο διαδεδομένος τρόπος να εγκαθιστά κάποιος εφαρμογή! το είδος αυτό του sms λέγεται wap push και δεν περιέχει φυσικά την εφαρμογή αλλά το url όπου το κινητό μπορεί να βρει την εφαρμογή. Φυσικά για να εγκατασταθεί θέλει την έγκριση του χρήστη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...