Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Χωρίς να συμφωνώ ότι αυτά που δείχνει ο Ευαγγελάτος είναι έτσι όπως τα λέει (σημ. μέχρι στιγμής σε ό,τι γίνεται χρησιμοποιούνται "δικά" τους κινητά), με το voipbuster δε γίνεται να στείλεις και να φανεί ο αριθμός τρίτου.Όπως λες κι εσύ πρέπει να κάνεις validate τον αριθμό, οπότε δε γίνεται να κάνεις validate κάποιου τρίτου χωρίς να σου δώσει τον αριθμό από το validation.

 

Παρεμπιπτόντως, σωστός ο δικηγόρος που ζήτησε να το δοκιμάσουν με το δικό του αν μπορούν!

Τρίτου φυσικά και όχι. Ο δικός σου ναι. Απλώς το ανέφερα, για να έχουμε στο νου μας οτι το ρεπορτάζ είναι και πάλι στημένο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ΠΟΛΥ ΨΕΜΑ όμως....:whip:

Υποκλοπή στο κοινοβούλειο και βλακείες.

Πάλι με sumbian κινητό που ΕΔΩΣΑΝ στον πρωην βουλευτή έγινε η δουλειά και όσο για το dublex την ηχογράφηση χωρίς μπιπ τώρα την μάθανε;Που χάθηκε το πλάνο από την γυναίκα μόλις έκλεισε το κινητό της;

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελάτος : "Υποκλέψαμε τη συνομιλία από το κινητό της τηλέφωνο" - και αμέσως διορθώνει : "...από ένα κινητό τηλέφωνο" !!! :lol:

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με τις ******** του Ευαγγελάτου ο κόσμος τρομοκρατείται. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!Δείτε αυτούς που είναι στο πάνελ πως αντιδρούν και οι οποίοι είναι τόσο άσχετοι όσο ο περισσότερος κόσμος.

 

Περιμένω να ακούσω τον Κάτσικα (Πρύτανης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, ειδικότητά του είναι η ασφάλεια Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων) και να δω τι θα πει. Θα απογοητευτώ οικτρά αν δεν αντιδράσει τουλάχιστον στις ανακρίβειες του βλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά?!?!? Το θύμα μόλις τώρα δεν έδινε τη συσκευή του και γι'αυτό έκαναν το πείραμα με δική τους συσκευή! Και έμειναν όλοι κάγκελο!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα συμαντικό αν δεν ειναι smartphone το κινητο και αν δε το δώσεις σε αλλο χέρι, δεν μπορει κανεις τουλαχιστον ευκολα να σου υποκλέψει πληροφορίες είμαι σωστος η όχι αυτο το συμπέρασμα εχω βγάλει ως τώρα, να τους πάρω τηλ τοτε και να τους προκαλέσω δίνοντας το νουμερό μου να ακούνε τις συνομιλίες μου έλεος ρεεεε
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

τον δικηγορο τον γειωσε κανονικα.

α ρε λαμογια, εκει που σας στριμώχνουν κανουν την παπια.

 

 

αυτος ο λακαφώσης πως ξεπεσε έτσι

Link to comment
Share on other sites

"Ειναι και θεμα των παροχων παντως. Πρεπει οι εταιριες να μας ενημερωνουν οταν αγοραζουμε κινητα για τους κινδυνους"

 

Οπου "κινδυνοι", το οτι μπορει καποιος να εγκαταστησει καποιο προγραμμα στο κινητο σου ή να το παρακολουθουν! Κοινως, πχ, οταν αγοραζεις συνδεση στο ιντερνετ να σου λενε για τα dialers, οταν αγοραζεις Pc για τα keyloggers, κτλ! Λογικοτατο! :rolleyes:

 

Ερωτηση - απορια καλεσμενου: "Κι ενταξει να μπορει το τηλεφωνο να σου στειλει τις κλησεις σε κινητα, αλλα και σε σταθερα;! Και ποσο μαλλον αν το τηλεφωνο σου δεν ειναι καρτοκινητο;"

 

:X :blink: :worry: Ποσο ασχετοι μπορει να ειναι; Ή μαλλον ποσο χαζοι, γιατι αυτο δεν θελει γνωσεις, μια σχετικη ευφυια θελει! :(

 

EDIT: Ευαγγελατος: "Θελω να επισημανω οτι δεν εχει σημασια η μαρκα του κινητου. Δοκιμασαμε πολλα τηλεφωνα και σε ολα υπηρξε το ιδιο αποτελεσμα"

 

Οντως, δεν λεει ψεμματα...Δεν εχει σημασια η μαρκα του κινητου, φυσικα ομως δεν λεει αν εχει σημασια το λειτουργικο του...:whistle:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα συμαντικό αν δεν ειναι smartphone το κινητο και αν δε το δώσεις σε αλλο χέρι, δεν μπορει κανεις τουλαχιστον ευκολα να σου υποκλέψει πληροφορίες είμαι σωστος η όχι

 

Σε γενικές γραμμές σωστότατος !

 

να τους πάρω τηλ τοτε και να τους προκαλέσω δίνοντας το νουμερό μου να ακούνε τις συνομιλίες μου έλεος ρεεεε

 

Γιατί ρε φίλε μου, νομίζεις ότι θα σε βγάλουν στον αέρα, ακόμα κι αν κάνεις κάτι τέτοιο ; Εδώ ακριβώς αυτό ρώτησε πριν κάποιος (όπως παρατήρησαν και τα άλλα παιδιά εδώ), και τον γείωσαν κανονικά, δεν του απάντησε ο καραγκιόζης, προχώρησαν στο επόμενο "πείραμα", έπεσαν και διαφημίσεις, εν ολίγοις το προσπέρασαν σφυρίζοντας αδιάφορα !

 

Όπα, το γέλιο θα έρθει τώρα μετά τις διαφημίσεις... Θα κλέψουν λέει τις φωτογραφίες και διάφορα άλλα από κάποιο κινητό τηλέφωνο ! Πανικός ! Βοήθεια ! :p

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέχρι τώρα δεν έχει δείξει ΠΩΣ κάνει τις υποκλοπές. Δεν αναφέρομαι στο αν αυτά που λέει είναι σωστά ή λάθος (αν και προσωπικά νομίζω ότι λέει αρκετές υπερβολές).
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο Ευαγγελάτος να το παρατραβάει λίγο με τα μούφα ρεπορτάζ και πειράματα, όμως το ότι μπορούν να γίνουν υποκλοπές είναι σίγουρο. Όσο για το πρόγραμμα που κλέβει φωτογραφίες μηνύματα και λοιπά μέσω bluetooth μπορείς να το βρεις πανεύκολα, αλλά θα πρέπει πρώτα να κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις στο κινητό του θύματος. Με άλλα λόγια, οποιοσδήποτε μπορεί να μας παρακολουθήσει ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ...
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία στάλθηκε παιδιά.

 

Και μαντέψτε με τι... Bluetooth λοιπόν :D

 

Λέει ότι μπορέι να κλαπούν ΤΑΑΑ ΠΑΑΑΝΤΑΑΑ ο εισαγγελάτος.

 

Τι μ@λ@κες ρε γμτ.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω τις ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ για όλα αυτά! Και εγώ λέω ότι υπάρχουν εξωγήινοι, κάποιοι τους έχουν δει, κάποιοι όχι!
Link to comment
Share on other sites

Με άλλα λόγια, οποιοσδήποτε μπορεί να μας παρακολουθήσει ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ...

 

Συμφωνώ απολύτως.

 

Κοίτα να δεις τι σατανικό πράγμα έχουν τα τηλέφωνά μας, bluetooth, το απόλυτο μέσο υποκλοπής !

 

Να δεις που στο τέλος της εκπομπής, στις μοναδικά εμπνευσμένες συμβουλές προστασίας που θα δώσει, θα πει να... κλείσουμε το bluetooth :rolleyes:

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο Ευαγγελάτος να το παρατραβάει λίγο με τα μούφα ρεπορτάζ και πειράματα, όμως το ότι μπορούν να γίνουν υποκλοπές είναι σίγουρο. Όσο για το πρόγραμμα που κλέβει φωτογραφίες μηνύματα και λοιπά μέσω bluetooth μπορείς να το βρεις πανεύκολα, αλλά θα πρέπει πρώτα να κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις στο κινητό του θύματος. Με άλλα λόγια, οποιοσδήποτε μπορεί να μας παρακολουθήσει ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ...

Για πες μας περισσότερα για αυτό το πρόγραμμα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το ζουμί είναι αλλού: Σοβαρές πολιτικές επιπτώσεις. Το λέει και το ξαναλέει, άρα μάλλον προς τα εκεί το πάει και τα κινητά είναι η αφορμή.
Link to comment
Share on other sites

Συμπέρασμα 1ο, ΟΛΟΙ οι άνθρωποι της τηλεόρασης έχουν ΝΟΚΙΑ 6600 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

οι δημοσιογράφοι, γιατί σε όλα τα σήριαλ έχουν Motorolla.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το πρόγραμμα που χρησιμοποίησε. Είναι το Bloover το οποίο ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. Αρα κάτι άλλο έκανε ο """""""""""""""""""""""""""""'ΧΑΚΕΡ"""""""""""""""""""""""""

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα λειτουργεί παιδιά δοκιμασμένα...

Ωραία. Κάντο τώρα αφού το δοκίμασες και βγάλε και screenshots για να τα δω. Κανένας δεν μπόρεσε να το κάνει. Ούτε έγω που προσπαθώ πολύ καιρό και ακόμα και τώρα δεν μπόρεσα να κάνω κάτι

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα λειτουργεί παιδιά δοκιμασμένα...

ποιό είναι?αυτό που αναφέρει παραπάνω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...