Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

ρε πα'ιδες επριση δεν ξερω τι ειναι ta symbian εχω το sharpv903 αυτο τη ειναι symbian h javakai ean exv mia efarmogh πως μπορω να την περασω στη καρτα μνημης σε ποιό φάκελο της κάρτας

 

Το Symbian ειναι λειτουργικο συστημα για τα κινητα!Εδω και μερικα χρονια το χρησιμοποιει η Nokia στα Smartphones της!Ειναι "ανοιχτο" λειτουργικο και αυτο εχει τα θετικα και τα αρνητικα του..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επιστροφη στα σταθερα τηλεφωνα!
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφη στα σταθερα τηλεφωνα!

Σταθερό??

Σταθερόοοοο....

Σταθερόοοοοοοο.......

Χμμμμ, τι είναι σταθερό??

 

ΠΑΠΠΟΥΟΥΟΥ

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Σημασία παιδιά έχει να μην θέλει να σε υποκλέψει ο άλλος γιατί αν το επιθυμεί δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρει τον τρόπο.

 

Όταν αποδεχόμαστε τα αγαθά της τεχνολογίας πρέπει να γνωρίζουμε πως υπάρχει και η άλλη πλευρά

αυτή που επιτρέπει μέσω της τεχνολογίας να κάνουμε ακριβώς το αντίθετο από αυτο για το οποίο κατασκευάστηκε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Σταθερό??

Σταθερόοοοο....

Σταθερόοοοοοοο.......

Χμμμμ, τι είναι σταθερό??

 

ΠΑΠΠΟΥΟΥΟΥ

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ολα ειναι κυκλος στη μεσα στη ζωη! Δε νομιζω οτι το κινητο τηλεφωνο μπορει να σταθει ισο με ενα σταθερο. Ειναι καλυτερο γιατι παει παντου, αν το δει κανεις απο την πλευρα του αυτη που το χαρακτηριζει ως κινητο και το αλλο αντιστοιχα σταθερο !!!

Link to comment
Share on other sites

Λετε να εξεληχθουν τα δορυφορικα κινητα??

Απιθανο μου φαινεται βεβαια αφου χρησιμοποιουν μικροκυμματα αλλα ποτε δεν ξερεις!

Link to comment
Share on other sites

Αθλια σαν εκπομπη και συμφωνω με τα περισσοτερα παιδια απο εδω, πολυ κινδυνολογια για το τιποτα, ετσι εκαναν και για τις συσκευες του διαβολου (Η/Υ):) , ετσι εκαναν και για το ιντερνετ (παιδεραστες-σεξ κλπ) , ετσι εκαναν και με τα μπλιμπλικια και τα σηκωσαν απο ολα τα γνωστα και αγνωστα μαγαζια-υπογεια-πλοια κλπ

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν τα βρίσκω και τόσο υπερβολικά όλα αυτά γιατί υπάρχει η βάση σε όλα αυτά.αφού όλα επηρεάζουν την υγεία μας απο κινητά τρόφιμα ποτά και όλες οι παρανομοίες που γίνονται.

 

 

 

 

 

 

παο 13........

Link to comment
Share on other sites

Αθλια σαν εκπομπη και συμφωνω με τα περισσοτερα παιδια απο εδω, πολυ κινδυνολογια για το τιποτα, ετσι εκαναν και για τις συσκευες του διαβολου (Η/Υ):) , ετσι εκαναν και για το ιντερνετ (παιδεραστες-σεξ κλπ) , ετσι εκαναν και με τα μπλιμπλικια και τα σηκωσαν απο ολα τα γνωστα και αγνωστα μαγαζια-υπογεια-πλοια κλπ

 

Πολλες υπερβολες υπωθηκαν οντως αλλα δε νομιζω οτι μια εκπομπουλα ειναι ικανη να βλαψει την κινητη τηλεφωνια ακομα και στην Ελλαδα που ο λαος δε γνωριζει αυτα τα θεματα που παρουσιαζονται!

 

Η πιο χαμενη της υποθεσης ειναι η NOKIA φυσικα αφου εμφανιζονται μονο δικα της μοντελα στην εκπομπη που προηγηθηκε και πιθανοτατα στην αυριανη!

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε τι μπαρούφες θα πεί πάλι μεθαύριο...

Βλέπω πάλι νέο ρεκόρ στο Myphone :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε τι μπαρούφες θα πεί πάλι μεθαύριο...

Βλέπω πάλι νέο ρεκόρ στο Myphone :p

 

Και στην AGB !

Ξερει κανεις ποσο % εκανε την προηγουμενη τεταρτη?

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΤΛΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΑΡΞ ΛΗΞΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΜΛ (000) ΤΜΛ% ΜΡΔ%

1 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ANTENNA 22:01 23:06 0:46 1475 15,8 34,6

2 ΑΝ Μ'ΑΓΑΠΑΣ ALPHA 21:03 22:03 0:47 1019 10,9 26,0

3 SINGLES 2 MEGA 22:04 23:00 0:44 989 10,6 23,1

4 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ MEGA 21:08 22:04 0:46 831 8,9 21,0

5 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΚΙΝΗΤΩΝ: 23:57 25:56 1:46 819 8,8 39,5

6 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ MEGA 18:54 19:58 0:49 752 8,0 27,4

7 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ ANTENNA 21:01 22:00 0:43 730 7,8 19,0

8 DEAL ANTENNA 17:59 18:53 0:39 697 7,5 31,3

9 ALPHA ΕΙΔΗΣΕΙΣ ALPHA 19:57 20:50 0:51 680 7,3 21,2

10 10η ΕΝΤΟΛΗ ALPHA 23:08 24:02 0:42 679 7,3 18,9

 

πηγή agb.gr

Link to comment
Share on other sites

+1 στο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, συμφωνω επισης, στο πολυ κινδυνολογια με την φιλη dewars (καλως ηρθες Μαρινα:) ) καθως και στο οτι απο κατι τετοιες εκπομπες εξαφανιστηκαν και τα "μπλιμπλικια" οπως λεει και η φιλη μου (που ευτυχως και σύμφωνα με νομο της ΕΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ αυτο που γινεται στην Ελλαδα οποτε το βλεπω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να ξαναγυρναμε στα "σκοτεινα" και "αθλια" καταγωγια και να λιωνουμε στα OUTRUN, BUBBLE BOBBLE kai sto SEGA RALLY 2:) )

 

Αλλα απο την αλλη ετσι δεν ειμαστε στην Ελλαδιτσα ποναει κεφαλι? κοβει κεφαλι!!!!!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

 

Αλλα απο την αλλη ετσι δεν ειμαστε στην Ελλαδιτσα ποναει κεφαλι? κοβει κεφαλι!!!!!!!

 

Ή μάλλον πονάει δόντι , κόβει κεφάλι...

γιατί μια ζωή βασιλεύει η ατιμωρησία των πραγματικών υπευθύνων.

Link to comment
Share on other sites

+1 μαζι σου εχεις απολυτο δικιο!!!!!!:mad:

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε επόμενη εκπομπή θα μας παρουσιάσει σαν αποκάλυψη με αποδείξεις ότι κάποιος μπορεί μέσω κάποιου δικτύου να μπει στον υπολογιστή του άλλου και να του πάρει ή καταστρέψει αρχεία.

 

Σας παρακαλώ κύριε Ευαγγελάτε καν'τε μια εκπομπή με αποδείξεις για το internet γιατί έχω καιρό να γελα΄σω στην τηλεόραση !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά τι να πω. Μήπως η όλη ιστορία της ενασχόλησης του Ευαγγελάτου με τα κινητά και τις παρακολουθήσεις έχει άμεση σχέση με την υπόθεση των τηλεφωνικών υποκλοπών (Vodafone κλπ)???

Δηλαδή αναρωτιέμαι μήπως ίσως θέλει να περάσει στο μυαλό του μέσου απληροφόρητου Έλληνα το σκεπτικό ότι εφόσον είναι τόσο εύκολο-και-καλά να υποκλαπούν οι συνομιλίες των κινητών τηλεφώνων, δεν θα υπήρχε ο λόγος να γίνει τόσος ντόρος με τη Vodafone και τα όσα επακολούθησαν, όπως η δολοφονία/αυτοκτονία Τσαλικίδη, η τυχόν ανάμιξη Κορωνιά, ανάμιξη και ευθύνες πολιτικών προσώπων, και ότι ίσως δήθεν η όλη υπόθεση ανάγεται στο επίπεδο της "ψιλικατζίδικης" ενασχόλησης κάποιων πορωμένων techno-freaks τεχνολογίας/τηλεπικοινωνιών που για την πλάκα τους ίσως ήθελαν να δουν μέχρι που θα μπορέσουν να φτάσουν....

Εικασίες???... Αν πάντως ο συλλογισμός μου αυτός έχει έστω και στο ελάχιστο κάποια βάση, τότε ο ρόλος του Ευαγγελάτου ίσως να μην είναι τόσο "αθώος" και να εκτείνεται πέρα από το επίπεδο που φτάνει ο απλός λαϊκισμός και η κινδυνολογία που επιστρατεύει κάποιος για να ανεβάσει τα νούμερα της τηλεθέασης της εκπομπής του... ;)

 

Αλλιώς, αν δεν ισχύει τίποτα από αυτά, απλά είναι επικίνδυνα αστείος

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αν και υποστηρίζω τον ευαγγελάτο και μ αρέσουν οι εκπομπές του σήμερα δεν θα δούμε έχει τσάμπιονς λίγκ εννοείτε.<<PANOZ75>> φοβερός ο βόλος είμουν φαντάρος στην νεα ιωνία, είχα περάσει πολύ καλά.
Link to comment
Share on other sites

Καλα, ειναι σοβαροι εκει στον Αντ1??:blink:

Τι μας δειχνουν??:blink: Τσοντα? και το πλασαρουν ως οργια μεταξυ μαθητων-τριων?

Το εχουν ξεφτιλισει το θεμα! Προστιμο απο ΕΣΡ τωρα!:mad:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεινει αφωνη πραγματικα με αυτα που δειχνει σημερα...ή εγω ειμαι πολυ αθωα ή τα σημερινα παιδια εχουν γινει ανωμαλα, δεν ξερω τι να πω.

 

Δεν παμε καθολου καλα σαν κοινωνια παντως, αυτο ειναι σιγουρο.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεινει αφωνη πραγματικα με αυτα που δειχνει σημερα...ή εγω ειμαι πολυ αθωα ή τα σημερινα παιδια εχουν γινει ανωμαλα, δεν ξερω τι να πω.

 

Δεν παμε καθολου καλα σαν κοινωνια παντως, αυτο ειναι σιγουρο.

 

 

 

Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα δείχνουν λίιιιιιιγο υπερβολικά... 1 χρόνο έχω που τελείωσα τίποτα σχετικό δεν άκουσα ποτέ! Ή ήμασταν πολύ κοιμησμένο σχολείο ή τι να πω..... Όχι πάντως και μέσα στις τουαλέτες. Επικρατεί τέτοια βρωμιά που ούτε για τη φυσιολογική χρήση τους δεν αντέχεται :!:

 

 

Για κινητά δεν ήταν να δείξει και σήμερα? Που κολλάει τώρα η μαθητική τσόντα?!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα, ειναι σοβαροι εκει στον Αντ1??:blink:

Τι μας δειχνουν??:blink: Τσοντα? και το πλασαρουν ως οργια μεταξυ μαθητων-τριων?

Το εχουν ξεφτιλισει το θεμα! Προστιμο απο ΕΣΡ τωρα!:mad:

 

Το οτι δειχνει αυτα ο εισαγγελατος μας πειραξε,οτι τα παιδια πλεον τα κανουν ολα ξεφτιλα λιγο ειναι?Ειπαμε sx νωρις,σπασανε ολα τα taboo,τα παιδακια δηλαδη δεν μπορουν να τον κρατησουν μεσα στο παντελονι μεχρι να πανε καπου εκτος σχολειου?Ρε σεις μου φαινεται ή εχει παραγινει το κακο στο σκηνικο?Δεν λεω,αλλα μιλαμε για 14-15-16!"Καλα" κανουν τα παιδια και κανουν sx αφου "μεγαλωνουν" νωρις πλεον,αλλα οχι ετσι,φορα παρτιδα...Κριμα γιατι δεν ξερω τι θα κανουν αργοτερα κ σε πιο σημειο θα φτασουν...

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Για κινητά δεν ήταν να δείξει και σήμερα? Που κολλάει τώρα η μαθητική τσόντα?!!

 

Αυτό θέλω να ρωτήσω και εγώ, η σημερινή εκπομπή δεν θα ήταν και αυτή σχετική με τα κινητά;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...