Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] Γυναίκες οδηγοί


tsolakas
 Κοινοποίηση

Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??  

309 members have voted

  1. 1. Τι πιστεύετε για τις γυναίκες οδηγούς??

    • Είναι καλύτερες στην οδήγηση απο τους άντρες
      28
    • Είναι χειρότερες στην οδήγηση απο του άντρες
      61
    • Καλές είναι, χαζεύουμε και "κάτι" απο το παράθυρο οταν καβαλάμε μηχανάκια..!!
      47
    • Νυχτα το πήρες το δίπλωμα..???
      34
    • Αντε πλύνε κανα πιάτο ΜΩΡΗ...!!!
      92
    • "Αγάπη μου" που είναι ο προφυλακτήρας....?????
      47


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 392
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:angry: :angry: :angry: :angry: 10' πρίν το Post. Μια ανέβηκε μονόδρομο και σταμάτησα μισό μέτρο στην μούρη της πρίν το καρφώσω καθώς έστριβα σε στενό και η απάντηση στο << που πάς? το γ@μωαπαγορευτικό δεν το βλέπεις>> << έ,έγινε τίποτα μου λέει?>>
Πωπω, φτυστή περίπτωση με μια δική μου στην Μεσογείων στην Αγ. Παρασκευή όπου στρίβω σε στενό μονόδρομο και παραλίγο να το παντρέψω με μια κυράτσα που πήγαινε ανάποδα! Μου ζήτησε και τα ρέστα στο στύλ «τι θες τώρα;». Το τι άκουσε δεν περιγράφεται... :fool:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αν και τις περισσότερες φορές δίνω τόπο στην οργή προχθές νευρίασα αρκετά με μια γυναίκα οδηγό. Εχω κατέβει στο κέντρο και μετα απο πολύ ψάξιμο βρίσκω εναν ο οποιος έφευγε και ήθελα να παρκάρω εγω στην θέση του. Μπροστά και πίσω είχε αυτοκίνητο και αναγκαστικά έπρεπε να κάνω ελιγμό με την όπισθεν για να χωρέσω.Ανάβω τα αλάρμ για να προειδοποιήσω για την πρόθεση μου και κινούμαι πρός το μπροστινό αυτοκίνητο ώστε με την όπισθεν να παρκάρω. Ε η αγαπητή οδηγος στον κόσμο της να έχει κολλήσει απο πίσω μου στα 10 εκατοστά! Εκει πραγματικά τα είδα όλα και κόρναρα μπάς και καταλάβει. Ατάραχη αυτή ούτε να κάνει μια κίνηση! Ε μετα απο αυτήν την συμπεριφορά αποφασίζω να κατέβω κάτω για να της πω να πάει λίγο πίσω για να παρκάρω. Ε πριν κατεβω ήδη είχε πάει πίσω. :)

Παρεπιμπτόντως πίσω απο την κυρία ήταν οδηγός ταξί που απο την αρχή είχε αφήσει κενό καθώς κατάλαβε την πρόθεση μου και τελικά αυτό το κενό εκμεταλλεύτηκε η συμπαθής οδηγός για να κάνει πίσω.

Και για να μην κατηγορούμε μόνο τις γυναίκες μεγαλωμένος κύριος αποφάσισε απο τέρμα δεξια να στρίψει τέρμα αριστερά χωρίς να ελέγξει αν έρχεται κάποιος απο πίσω και ετσι με αναγκασε να δώ την αποτελεσματικότητα των φρένων μου. Να είναι καλα...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Συνελήφθη οδηγός με φορητό υπολογιστή στα γόνατα και κινητό στο χέρι

 

Με έναν φορητό υπολογιστή στα γόνατα και το κινητό στο χέρι μια 34χρονη οδηγός έκανε χθες ζιγκ ζαγκ στην εθνική οδό Α3 της βορειο-ανατολικής Ελβετίας κινώντας την προσοχή των άλλων οδηγών που ειδοποίησαν την αστυνομία. Οταν το περιπολικό τη σταμάτησε, η οδηγός δεν είχε καταλάβει ότι έκανε παράβαση. "Πάντα οδηγώ έτσι", εξήγησε η γυναίκα, εναντίον της οποίας ασκήθηκε δίωξη.:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Πηγή: ΑΠΕ

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

TO XEIROTERO EINAI ENA KAI TO EXW DEI:

 

NA DEIS MIA SOURLOULOU MESA SE MIA XILIOGRATZOUNISMENH (PROFANWS) S CLASS 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

TO XEIROTERO EINAI ENA KAI TO EXW DEI:

 

NA DEIS MIA SOURLOULOU MESA SE MIA XILIOGRATZOUNISMENH (PROFANWS) S CLASS 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι το αμάξι cabrio και να είναι η γυναίκα και ξανθιά....:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Περναει το πρωι μια εξυπνη το στοπ χωρις να κοιταει και ξαφνικα με βλεπει και μου σκαει χαμογελο.

Δεν ηθελα πολυ.

Τα ακουσε.

Αν ημουν 20 μετρα πιο μπροστα θα ειχαμε πανηγυρι.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

pao paragellia me ena xexarvalwmeno papi proxthes kai etsi pws katevenw dromo pou epeidei exw perasei30 xiliaes fores xerw oti exw protereotita ,vgainoun 2 gomenes apo stop, gia liga deyterolepta i kardia mou stamatise kai me skeftika san kounoupi na skaw panw tous,alla eytixws patisa dynata frena kai to mixanaki stamatise dipla tous . e akoune tis psalmodies kai adi na poun sygnomi ti mou lene oi vlamenes, esy ftes pou etrexes. e ade ...... meta,to 90/100 ton gynaikwn einai dip gia dip kai ena megalo merws ton tarifwn...
[sIGPIC][/sIGPIC]yamaha z 125!!!!
Link to comment
Share on other sites

http://dragster.gr/forum/viewtopic.php?t=4994&highlight=

 

Τα λόγια είναι περιττά....Κρίμα για το παλικάρι άλλη μία <<καλή>> γυναίκα οδηγός στούς δρόμους...Πείτε μου ότι θέλετε αλλά πρέπει να παραδώσουν τα διπλώματα οι γυναίκες με όποιον τρόπο και αν τα πείραν!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

αυτό ειναι που λέμε....

 

εδώ ο κόσμος χάνεται και το νινί χτενίζεται....

 

http://img230.imageshack.us/img230/8256/smallseries009sz2.th.jpg

 

http://img176.imageshack.us/img176/5058/smallseries010hf4.th.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να μη λεμε μονο για γυναικες,προχθες το βραδυ ενας μεθυσμενος περασε το στοπ σφαιρα και του την εριξα.

Ευτυχως χωρις περεταιρω ζημιες.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω τόοοοοοοοοσο χαλιά παρκάρισμα! Αφού καθόμουν και την κοιτούσα!

Στο χώρο που προσπαθούσε χωρούσαν σίγουρα 2 αυτοκίνητα... Το πόσες φορές έκανε μπροστά - πίσω δεν ξέρω! Έχασα το μέτρημα!!! Κάποια στιγμή κόλλησε στον πίσω, ενώ είχε αρκετό χώρο! Κατεβαίνει, το κοιτάει... Ξεκινάει δεύτερος γύρος παρκαρίσματος! Το πάει όλο μπροστά και άντε πάλι από την αρχή! :X

Κάποια στιγμή καβάλησε το πεζοδρόμιο :wacko: Και τελικά το άφησε έτσι :wacko:

Δεν το συζητώ πόσες φορές ακούμπησαν τα λάστιχα στο πεζοδρόμιο και έτριζαν! Έστριβε και το τιμόνι κιόλας, έτσι για να τριφτούν καλά :lol: Αχ τι να πω....

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω τόοοοοοοοοσο χαλιά παρκάρισμα! Αφού καθόμουν και την κοιτούσα!

Στο χώρο που προσπαθούσε χωρούσαν σίγουρα 2 αυτοκίνητα... Το πόσες φορές έκανε μπροστά - πίσω δεν ξέρω! Έχασα το μέτρημα!!! Κάποια στιγμή κόλλησε στον πίσω, ενώ είχε αρκετό χώρο! Κατεβαίνει, το κοιτάει... Ξεκινάει δεύτερος γύρος παρκαρίσματος! Το πάει όλο μπροστά και άντε πάλι από την αρχή! :X

Κάποια στιγμή καβάλησε το πεζοδρόμιο :wacko: Και τελικά το άφησε έτσι :wacko:

Δεν το συζητώ πόσες φορές ακούμπησαν τα λάστιχα στο πεζοδρόμιο και έτριζαν! Έστριβε και το τιμόνι κιόλας, έτσι για να τριφτούν καλά :lol: Αχ τι να πω....

 

Δεν πηγαινες να το οδηγησεις εσυ?:)

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Άμα μου το πρότεινε δεν είχα πρόβλημα!

Αλλά τι να πάω να χτυπήσω το παράθυρο και να ρωτήσω αν θέλει βοήθεια :rolleyes:

Πάντως, μου έκανε πολύ εντύπωση! Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηγαινες να το οδηγησεις εσυ?:)

μου εχει τυχει να μου ζητησει μια κυριουλα να της ξεπαρκαρω το αμαξι γιατι στριμωχτηκε :lol:

Link to comment
Share on other sites

το ξεπαρκαρισμα,ενταξει...ηταν και κυριουλα οπως λες...

να σου ζητανε να το βαλεις μπρος σου εχει τυχει??γιατι εμενα ναι!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το ξεπαρκαρισμα,ενταξει...ηταν και κυριουλα οπως λες...

να σου ζητανε να το βαλεις μπρος σου εχει τυχει??γιατι εμενα ναι!!!

:blink: Ορίστε; Δηλαδή; Δεν ήξερε πως να το βάλει μπροστά ή δεν έπαιρνε μπρός; :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω..μπορει να μην ηξερε και συνεπως να μην επερνε μπρος..

περνουσα απο εκει και αφου με πλησιασε μου ειπε"συγνωμη,μηπως 8α μπορουσατε να μου βαλετε το αυτοκινητο μπρος?"

με την πρωτη πηρε παντως

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παρτε και σπαστε τα :lol: :lol:

http://img168.imageshack.us/img168/4177/photo022hy9.th.jpg http://img220.imageshack.us/img220/3936/photo023qm4.th.jpg

 

δεν εχω ξαναδει γυναικα να οδηγαει τοσο κοντα στο τιμονι, και η μουσικη στη διαπασων και τραγουδουσε :lol:

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink::blink:Και αν χρειαστει να ανοιξει ο αεροσακος, το κεφαλι της που θα παει...???

(κατα το ανεκδοτο: Που πηγε η μικρη Αννουλα οταν εσκασε η βομβα?? ΠΑΝΤΟΥ!!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλά όταν πήγε να πάρει το δίπλωμα δεν την είδαν πόοοοοσο κοντά στο τιμόνι έχει τη θέση και να την κόψουν???

 

Και εγώ έχω μια φίλη που οδηγεί έτσι, φυσικά και δεν έχω μπει ούτε μια φορά το αυτοκίνητό της! Ήθελε και καινούριο! Αχ! Αφού όταν είναι να βγει από το αυτοκίνητο κάνει τη θέση πίσω, αλλιώς δεν μπορεί :wacko: Είναι τόοοοοοοοσο πολύ στριμωγμένη στο τιμόνι!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η φιλη σου που λες μηπως ειναι πολυ κοντουλα; Βεβαια κι εγω εχω φιλες κοντουλες αλλα σε καμια περιπτωση δεν οδηγουν τοσο κοντα! Απαπαπα...

 

Δε μπορω να καταλαβω πως πανε τη θεση τοσο μπροστα..κανονικα θα επρεπε ενω καθομαστε στο καθισμα,αμα τεντωσουμε τα χερια μας ευθεια μπροστα, οι καρποι μας να ακουμπουν το τιμονι στην πανω του πλευρα..η συγκεκριμενη στη φωτο αμα τα τεντωσει θα βγουν εξω απο το τζαμι!!

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω..μπορει να μην ηξερε και συνεπως να μην επερνε μπρος..

περνουσα απο εκει και αφου με πλησιασε μου ειπε"συγνωμη,μηπως 8α μπορουσατε να μου βαλετε το αυτοκινητο μπρος?"

με την πρωτη πηρε παντως

 

Λες να φοβότανε μήπως τυχόν ήταν καλωδιομένο με καμια βομβούλα!!! :ninja:

να τα προσέχεις αυτά Freak :p

"We all have the ability, our choices make the difference ":baby:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...