Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα απογειωθεί με κανένα jet αεροπλάνο φωνάζοντας "ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΝΟΗΤΟΙ. ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ"

όπως ο Dr. Claw στο αστυνόμο Σαΐνη...

Γιατί όχι; Δεν είναι ωραίο για φινάλε; Από έναν Γεώργιο Καπουτζίδη όλα να τα περιμένεις, ακόμη και αυτό.;)

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To τρέιλερ για το επεισόδιο της Δευτέρας το είδε κανείς; Πρόλαβα να δω μόνο το τέλος όπου η Ζουμπουλία με τη Ντάλια είναι ξαπλωμένες στο ίδιο κρεβάτι και κάτι λένε....

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

To τρέιλερ για το επεισόδιο της Δευτέρας το είδε κανείς; Πρόλαβα να δω μόνο το τέλος όπου η Ζουμπουλία με τη Ντάλια είναι ξαπλωμένες στο ίδιο κρεβάτι και κάτι λένε....

Βασικά και εγώ δεν το πρόλαβα...αλλά στο κρεβάτι είναι ο Σπύρος και η Ζουμπουλία. Απ'ότι άκουσα η Ζουμπουλία έλεγε u're a pretty girl ή κάτι τέτοιο!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεσαι να τα φτιάξουν;;; :lol: :lol: :lol:

Αστειεύομαι, αλλά γέλιο θα είχε! :p

 

Το πρόλαβα πολύ λίγο και είχα την εντύπωση ότι ήταν η Ντάλια! :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως μου φάνηκε ότι ήταν η Ντάλια. Βασικά, ήμουν στο δωμάτιο κι άκουσα στην τηλεόραση ότι διαφήμιζε το παρα πέντε κι έτρεξα να προλάβω να δω! :lol: Ε, γλύστρισα και λίγο κι έτσι αστεράκια που έβλεπα, τον πέρασα για τη Ντάλια! :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Λες;;;:lol: Ας μας λύσει την απορία κάποιος που είδε ολόκληρο το τρέιλερ!

Αλλά γιατί η Ζούμπι να λέει στον Σπύρο "You are a pretty girl";;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έχουν βάλει κάποια αποστολή στην Ζουμπουλία που θα πρέπει να μιλάει αγγλικά.:)

λες?αυτο να δουμε,κι εχουμε ολοκληρωθει σαν ανθρωποι!:lol:

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον.:) Αλήθεια, δεν είχαν πει ότι θα πάνε στη Θεσσαλονίκη κάποια στιγμή; Πότε θα γίνει αυτό; Απ' ότι ξέρω, η Καρύδη βρίσκεται εκεί τώρα για θεατρικές παραστάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Λες;;;:lol: Ας μας λύσει την απορία κάποιος που είδε ολόκληρο το τρέιλερ!

Αλλά γιατί η Ζούμπι να λέει στον Σπύρο "You are a pretty girl";;;

η ζουμπουλια στο σπυρο λεει "You are a pretty girl"....

τωρα γιατι δεν ξερω....στο τελος το προλαβα αλλα ο σπυρος ειναι σιγουρα;)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έδειξε το τρέιλερ...το είδατε;

Όχι, να πάρει! :mad: Εσύ το πρόλαβες τουλάχιστον; Τι έδειξε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, να πάρει! :mad: Εσύ το πρόλαβες τουλάχιστον; Τι έδειξε;

Έδειξε την Αγγέλα να κρατά το κλειδί και έλεγε ότι ξέρουν τώρα που χρησιμεύει. Επίσης έδειξε τον Σπύρο να μιλάει με την Ζουμπουλία και της έλεγε ότι έγινε μια κλήρωση(απ'ότι κατάλαβα μεταξύ των 5).Της είπε "Ζουμπουλία πρέπει να δείξεις ψυχραιμία"...εκεί κόβεται η σκηνή αλλά κάτι μου λέει ότι η συνέχει θα είναι "ιιιιιιι" :lol: !!

Και στο τέλος τελικά είναι όντως ο Σπύρος και δείχνει την Ζουμπουλία να λέει "You are a pretty girl, the most beautiful girl in the world" :lol: !!

Για να δούμε.....

Link to comment
Share on other sites

Έδειξε την Αγγέλα να κρατά το κλειδί και έλεγε ότι ξέρουν τώρα που χρησιμεύει. Επίσης έδειξε τον Σπύρο να μιλάει με την Ζουμπουλία και της έλεγε ότι έγινε μια κλήρωση(απ'ότι κατάλαβα μεταξύ των 5).Της είπε "Ζουμπουλία πρέπει να δείξεις ψυχραιμία"...εκεί κόβεται η σκηνή αλλά κάτι μου λέει ότι η συνέχει θα είναι "ιιιιιιι" :lol: !!

Και στο τέλος τελικά είναι όντως ο Σπύρος και δείχνει την Ζουμπουλία να λέει "You are a pretty girl, the most beautiful girl in the world" :lol: !!

Για να δούμε.....

 

:lol: :lol: Ενδιαφέρον ακούγεται κι απ' ότι φαίνεται θα 'χει και γέλιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Ενδιαφέρον ακούγεται κι απ' ότι φαίνεται θα 'χει και γέλιο!

Ναι έτσι φαίνεται...μου έκανε βέβαια εντύπωση που δεν έδειξε καθόλου Ντάλια!!Έχει να πέσει πάλι ατάκα....:) !

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει ακομη το τρειλερ...μακαρι να 'ναι ετσι και να εχει γελιο,γιατι τωρα τελευταια μας εχουν λειψει οι μαζεμενες καλες στιγμες της αγαπημενης μας σειρας...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι ο σαββοπουλος μιλησε ασχημα για το παρα πεντε?:blink: τι τον επιασε?

και μαλιστα δεν ειπε καν το ονομα της σειρας:worry:

 

Τι ακριβώς είπε?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αχ παιδιά, κάπου ήθελα να πω τον καημό μου...

Δεν είμαι της τηλεόρασης, αλλά έτυχε να δω ένα επισόδειο πριν 2 εβδομάδες και το Πάσχα έφεραν κάτι φίλοι κάμποσα επισόδεια να δούμε στο PC...

Ξέρετε τί έπαθα τελικά; Για 1η μου φορά κόλλησα με μια σειρά. Μέσα σε 3 μέρες είδα 23 επισόδεια! :wacko: :blink:

Και δυστυχώς δεν βρίσκω κανέναν να μιλήσω γι αυτήν τη σειρά... :cry:

 

Φαντάζομαι πως μέσα σε 61 σελίδες θα έχετε πει τα άπειρα και μάλλον ό,τι και να πω, απλά θα τα επαναλάβω. :p

 

Περίμενα όλη την εβδομάδα να δω trailer της σειράς και μέχρι χθες που επιτέλους το έδειξαν, είχα ένα φόβο πως δεν θα δούμε την Δευτέρα το 24ο επισόδειο, αν και στο site του Mega υπήρχε στο πρόγραμμα.

 

Όσον αφορά το spoiler σχετικά με την Αμαλία, αν και μοιάζει πολύ ωραίο, εν τούτοις υπάρχει κάτι που δεν μου κολλάει...

 

Η φωτογραφία της κοπέλας που δολοφόνησαν στην Θεσσαλονίκη δεν μοιάζει με την Αμαλία. Είχε δείξει φωτογραφία της στο 21ο επισόδειο, όταν ο πατέρας του Φώτη είχε ψάξει στα αρχεία εφημερίδων και είχε βρει άρθρα σχετικά με την δολοφονία της.

 

 

 

 

Επίσης, διαπίστωσα μια αντίφαση...

 

Στο 7ο επισόδειο, στο τέλος, έχει έναν διάλογο των δύο... Daltons για την Ντάλια. :p

Ο διάλογος έχει ως εξής:

 

 

- Να 'χαμε τουλάχιστον καμιά πρόσφατη φωτογραφία της...

- Τί να την κάνεις;

- Να την δω πως είναι!

- Καλά τώρα... Σιγά μην είναι η Χ"Αλεξάνδρου ανακατεμένη σε κάτι τέτοια...

- Πάντως αν ήτανε θα είχε την τέλεια κάλυψη. Δεν την έχει δει κανείς, δεν ξέρουμε πως είναι

- Κάτι σαν τον δικό μας...

- Ακριβώς...

 

 

 

Στο 22ο επισόδειο υπάρχει ένας διάλογος μεταξύ της Ντάλιας και του Καστέλλη:

 

 

- Δεν μ' αφήνει να βγω απ' το σπίτι! Ξέρεις ποιος την έχει βάλει να με προσέχει!

- Ποιός;

- Τον ξέρεις! Όλοι τον ξέρουν! Όλοι κάνουν ό, τι τους πει!

 

 

 

Πώς εμηνεύετε εσείς τους διαλόγους...;


Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είπε?

Εγώ άκουσα ότι μίλησε ο πατέρας της Καρύδη και είπε ότι "ο Σαββόπουλος δεν έπρεπε να προσβάλει το παιδί μου", τώρα τι είπε και τι έγινε...δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είπε?

Toν ρώτησε ο δημοσιογράφος τι παρακολουθεί στην τηλεόραση κι είπε ότι βλέπει ένα σήριαλ που είναι σαν καρτούν που παίζουν μια ξανθιά που κάνει τη χαζή, μία χοντρή και δύο αδερφές!

 

Απαράδεκτος κατά τη γνώμη μου και αγενής. Και καλά δεν ξέρει τον τίτλο, αλλά ξέρει πότε το δείχνει και το βλέπει!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Toν ρώτησε ο δημοσιογράφος τι παρακολουθεί στην τηλεόραση κι είπε ότι βλέπει ένα σήριαλ που είναι σαν καρτούν που παίζουν μια ξανθιά που κάνει τη χαζή, μία χοντρή και δύο αδερφές!

 

Απαράδεκτος κατά τη γνώμη μου και αγενής. Και καλά δεν ξέρει τον τίτλο, αλλά ξέρει πότε το δείχνει και το βλέπει!

 

Αλήθεια;;Όχι μόνο απαράδεκτος...:mad: θα έλεγα τώρα κάτι αλλά άστο!!Αυτή η δήθεν κουλτούρα θα μας φάει!

Το θέμα είναι ότι η "μαγκιά" του Καπουτζίδη είναι ότι δεν εκβιάζει το γέλιο του κοινού μέσα από βωμολοχίες και σεξουαλικά υπονοούμενα.

Ναι αλλά γιατί είπε ο Καρύδης ότι πρόσβαλλε την κόρη του;

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια;;Όχι μόνο απαράδεκτος...:mad: θα έλεγα τώρα κάτι αλλά άστο!!Αυτή η δήθεν κουλτούρα θα μας φάει!

Το θέμα είναι ότι η "μαγκιά" του Καπουτζίδη είναι ότι δεν εκβιάζει το γέλιο του κοινού μέσα από βωμολοχίες και σεξουαλικά υπονοούμενα.

Ναι αλλά γιατί είπε ο Καρύδης ότι πρόσβαλλε την κόρη του;

Προφανως γιατι τη χαρακτηρισε ''χαζη''.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...