Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανως γιατι τη χαρακτηρισε ''χαζη''.

Μπα δε νομίζω....μάλλον επειδή είπε "μια ξανθιά",ότι και καλά δεν ξέρει την Καρύδη....δεν είπε εκείνη χαζή αλλά τον ρόλο.

Καλά δεν θα κολλήσουμε σ'αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

^Μάλλον γι' αυτό! Btw, είδα το τρέιλερ σήμερα (επιτέλους). Ανυπομονώ για το επεισόδιο, φαίνεται πολύ καλό!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Επειδή έχω χάσει κάποια (ή μάλλον πολλά) επεισόδια και έχω πολλές απορίες μπορεί κάποιος καλός άνθρωπος να με βοηθήσει. Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

1. Τι ακριβώς μάθαμε από τα αρχεία του Σταυριανίδη? Κάτι για μια εταιρια και ένα σκάνδαλο?

2. Πριν 20 χρόνια είχε γίνει μια δολοφονία στην Θεσσαλονίκη οκ? Ξέρουμε γιατί? Πως έλεγαν την κοπέλα? Ο αδερφός της τι ρόλο παίζει?

3. Ποιοι είναι αυτοί οι τρεις για τους οποίους κατηγορείται ότι δολοφόνησε η Αγγέλα? Ποιος είναι ο Καστέλλης?

4. Τι είδαν όταν ανέβηκαν επάνω στο δωμάτιο?

5. Επειδή είδα και πολύ κουβέντα σχετικά με την Αμαλία, θυμάμαι καλά ότι σε κάποια φάση όταν είναι όλοι μαζί στο σπίτι (μετά την διάσωση της Ζουμπουλίας νομίζω) πάει στην άκρη και παίρνει ένα τηλέφωνο? Και τί είναι αυτό που λέγατε για flashback όταν παίρνει φωτογραφία.

 

Πολλά ρωτάω θα μου πείτε τώρα ε? Αν κάποιος τέλος πάντων ξέρει που μπορώ να βρω περιλήψεις επεισοδίων θα του χρωστάω.

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Επειδή έχω χάσει κάποια (ή μάλλον πολλά) επεισόδια και έχω πολλές απορίες μπορεί κάποιος καλός άνθρωπος να με βοηθήσει. Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

 

1. Τι ακριβώς μάθαμε από τα αρχεία του Σταυριανίδη? Κάτι για μια εταιρια και ένα σκάνδαλο?

2. Πριν 20 χρόνια είχε γίνει μια δολοφονία στην Θεσσαλονίκη οκ? Ξέρουμε γιατί? Πως έλεγαν την κοπέλα? Ο αδερφός της τι ρόλο παίζει?

3. Ποιοι είναι αυτοί οι τρεις για τους οποίους κατηγορείται ότι δολοφόνησε η Αγγέλα? Ποιος είναι ο Καστέλλης?

4. Τι είδαν όταν ανέβηκαν επάνω στο δωμάτιο?

5. Επειδή είδα και πολύ κουβέντα σχετικά με την Αμαλία, θυμάμαι καλά ότι σε κάποια φάση όταν είναι όλοι μαζί στο σπίτι (μετά την διάσωση της Ζουμπουλίας νομίζω) πάει στην άκρη και παίρνει ένα τηλέφωνο? Και τί είναι αυτό που λέγατε για flashback όταν παίρνει φωτογραφία.

 

Πολλά ρωτάω θα μου πείτε τώρα ε? Αν κάποιος τέλος πάντων ξέρει που μπορώ να βρω περιλήψεις επεισοδίων θα του χρωστάω.

 

Thanks!

 

 

1)apo ta arxeia tou stayrianidh mathame gia to skandalo ths exiter,mias etaireias tou kastellh k tou arxikakou.to pithanotero einai oti o stayrianidhs mazeye stoixeia gia ayth thn apath gia na kathgorhsei ton arxikako k thn parea tou,efoson to eglhma sth thessalonikh(h dolofonia ths kopelas)eixe paragrafei!

2)to giati den to kseroume.thn kopela th legane eleytheria aslanoglou k ton aderfo ths ton skotosan oi kakoi ligo meta th dolofonia tou stayrianidh.profanos k o aslanoglou(aderfos)epsaxne stoixeia gia thn exiter.

3)h aggela kathgoreitai gia dyo:ton kastellh,o opoios htan filos tou arxikakou k symmeteixe h mallon organose th diolofonia ths eleytherias k thn foteinh,dhladh th gynaika pou o arxikakos eixe valei na fylaei ton kastellh,o opoios eixe pathei malakynsh!

4)ton arrosto kastellh sto krevati!!!

5)gia tio thlefono pou les...mallon lathos kaneis,alla:oi 5ada evale thn amalia na tous vgalei photographia k tote ayth thimithike profanos ton eayto ths mazi me tous filous ths.h kalytera tous prohn filous ths giati gia kapoio logo ekeinh tous afhse!

 

 

gia perilhpseis klp:phgaine sto site http://www.stoasanser.com ekei tha vreis ta panta gia to para 5.elpizo na voithisa!

Link to comment
Share on other sites

Toν ρώτησε ο δημοσιογράφος τι παρακολουθεί στην τηλεόραση κι είπε ότι βλέπει ένα σήριαλ που είναι σαν καρτούν που παίζουν μια ξανθιά που κάνει τη χαζή, μία χοντρή και δύο αδερφές!

 

Απαράδεκτος κατά τη γνώμη μου και αγενής. Και καλά δεν ξέρει τον τίτλο, αλλά ξέρει πότε το δείχνει και το βλέπει!

 

tha elega tora poios einai aderfh,alla tespa!ontos einai agenestatos,pote den ton phgaina ayton ton anthropo.k nomizei oti ekane k xioumor m'ayto pou eipe,o kryos!an den tou aresei na mhn to vlepei,alla oxi na prosvallei k tous protagonistes.

Link to comment
Share on other sites

tha elega tora poios einai aderfh,alla tespa!ontos einai agenestatos,pote den ton phgaina ayton ton anthropo.k nomizei oti ekane k xioumor m'ayto pou eipe,o kryos!an den tou aresei na mhn to vlepei,alla oxi na prosvallei k tous protagonistes.

Αν αυτό που είπε ήταν humor, μάλλον πρέπει να αναθεωρήσει την άποψή του για το humor...

Εκνευριστικός ήταν πάντα κι έτσι θα παραμείνει.

 

 

Btw, Big_Fish: Ο Καστέλλης ήταν

ετεροθαλής αδερφός του Σταυριανίδη που για κάποιον λόγο ο Σταυριανίδης απαρνίοταν τη συγγένεια.

:)


Link to comment
Share on other sites

Katy, δεν κάνεις ένα edit να βάλεις τις απαντήσεις σου μέσα σε spoiler tag; :)

 

[spoiler] [/spoiler]

 

sorry,to eixa ksexasei!:O nomizo to ekana.:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μία ερώτηση ακόμα:

 

 

 

Πως έφτασε η παρέα στα ονόματα Καστέλης και Βενετόπουλος? Από κάποια εφημερίδα παλιά ή κάτι τέτοιο?

 

 

 

Ευχαριστώ και παλι......

Link to comment
Share on other sites

Βενετόπουλος απο εφημερίδα (καταδικάστηκε για το φόνο της κοπέλας). Ο Καστέλης ήταν αυτό που είχε ενοικιάσει τα γραφεία της Exitair.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Κανω λαθος η ο Σαββοπουλος ειχε κουβαλησει την Κακομοιρα σε καποια συναυλια του; Γιατι αν δεν κανω λαθος τοτε.... ρε αμα γερασει ο ανθρωπος!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Κανω λαθος η ο Σαββοπουλος ειχε κουβαλησει την Κακομοιρα σε καποια συναυλια του; Γιατι αν δεν κανω λαθος τοτε.... ρε αμα γερασει ο ανθρωπος!

 

Μια χαρά τα λες....δεν κάνεις καθόλου λάθος!:)

Link to comment
Share on other sites

Κανω λαθος η ο Σαββοπουλος ειχε κουβαλησει την Κακομοιρα σε καποια συναυλια του; Γιατι αν δεν κανω λαθος τοτε.... ρε αμα γερασει ο ανθρωπος!

Εχεις απολυτο δικιο!Ηταν πριν 2 χρονια,στο Ηρωδειο μαλιστα!Και την ειχε παρουσιασει βγαζοντας την απο μια 'τουρτα'(για τα 40 χρονι του στην ελληνικη μουσικη σκηνη)!Η Καλομοιρα δεν τον πειραξε,το "Παρα 5" τον πειραξε!Τελος παντων...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παει την εχασα τη μπαλα... Ο Καστελλης γιατι ηταν φυλακη; (που αφεθηκε να σαπισει για κατι που δεν εκανε;) ο Βενετοπουλος γιατι ηταν στη φυλακη (που απεδρασε κι ειναι αυτος που ψαχνουν;) Για ποιο εγκλημα τελικα μιλαει η αλληλογραφια; Παρακαλω καποιος με οργανωμενη σκεψη να μου δωσει ενα μπουσουλα διοτι δεν τα παω που δεν τα παω καλα με τα σηριαλ τωρα εχω γινει φιογκος!!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο...τελικα old good Παρα5 is back!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό....:lol: :up:

Εσύ αυτά φοράς όταν κοιμάσαι;;:lol:

Και το 2 στα 2 επίσης τέλειο!!!

Πάντως το μικρό μου πόνυ τα'παιξε στο τέλος....:)

Link to comment
Share on other sites

K-A-T-A-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο επεισόδιο!!!:up: Όπως το είπες sheik... Old good Παρα5 is back! You are a beautiful girl... You are a good student... Γιου αρ δε μοστ μπιούτιφουλ γκερλ ιν δε γουερλντ...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Mμμμμ...μέτριο και αργό μου φάνηκε!:worry: :worry:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν, βλέπετε σειρά και όχι ταινία... Δεν μπορούν να συμβούν ΟΛΑ τα γεγονότα μέσα σε ένα επεισόδιο. Σήμερα μάθαμε σχεδόν τόσα πράγματα για την υπόθεση όσα κατά τη διάρκεια όλης την υπόλοιπης σεζόν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...