Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τρελάθηκα με τη μεταγλώττιση των "Δακρύων της Κονσουέλας"! Ήταν ακριβώς όπως μιλάει η Ζουμπουλία... Επίσης με τη συγγραφή της εν λόγω σειράς και τα παθήματα της Πεπίτας!

 

Επίσης οι φωτογραφίες με τις γιαγιάδες, το ψάξιμο στο χάρτη και η ζωγραφική ήταν πολύ αστείες στιγμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πραγματικα αξιζε την υπομονη μας παντως!το επεισοδιο ηταν πολυ καλο:)

δεν το συζητω οτι η σκηνη θεοπουλας-μονα λιζα θα μεινει στην ιστορια:lol: :lol: :lol:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και btw είδατε τι καλή που ήταν η Ζούμπι οταν ντύθηκε με ρούχα της προκοπής? Αριστοκρατικότατη... http://smilies.sofrayt.com/fsc/thumbs-up.gif
The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ καλό επεισόδιο!!!:) :) :) :)

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι πολλές από τις πιο αστείες σκηνές και ατάκες, τις βλέπουμε δυο βδομάδες πριν, στα τρέιλερ... Οπότε δεν αποτελούν και μεγάλη έκπληξη.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας! Είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση...πως κατεβάζεται τα επεισόδια της σειράς από το http://www.blue-whitegt.com; Έχω μέλος αλλά δεν καταλαβαίνω τι πρέπει να κάνω για να τα κατεβάσω...:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας! Είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση...πως κατεβάζεται τα επεισόδια της σειράς από το http://www.blue-whitegt.com; Έχω μέλος αλλά δεν καταλαβαίνω τι πρέπει να κάνω για να τα κατεβάσω...:(
den einai edw to katalilo meros gia na rotiseis
Link to comment
Share on other sites

- Μα είναι η τελευταία λέξη της μόδας.

- Ναι, αυτή είπε και μετά αυτοκτόνησε.:up:

 

Η Ζουμπουλία όλα τα λεφτά! Ειδικά με το "φάε σκατά" έλιωσα στα γέλια, δεν το περίμενα. Ανυπομονώ να δω τι καταστάσεις θα δημιουργηθούν τώρα με το "αντίχριστο" - πρώην "δράκουλα":lol:

 

Πάντως, δίκιο είχε όποιος είπε ότι το χτεσινό επεισόδιο ήταν περισσότερο μεταβατικό και θα έπρεπε να είχε προβληθεί 1 εβδομάδα πριν...

Link to comment
Share on other sites

den einai edw to katalilo meros gia na rotiseis

 

ise poli kakos telika, iremise ligo, ti sou ekane i kopela? mhn ths apadiseis katholou an einai kai an thes na ths peis kati pes tis ti prepei na kanei. den eides oti einai to 1o mhnhma ths?

Link to comment
Share on other sites

ise poli kakos telika, iremise ligo, ti sou ekane i kopela? mhn ths apadiseis katholou an einai kai an thes na ths peis kati pes tis ti prepei na kanei. den eides oti einai to 1o mhnhma ths?
:confused: :confused:

den eipa tipota kako tin kopela!ti tromero tis eipa?katefthian na arpaxteis re paidi mou:lol: iremise kai si ligo:D to thread leei ''sto para pede'' .mporei an thelei na steilei pm se kapion na tis pei ton tropo.den tis eipa da kai tipota tromero !

zitw signomi an nomizete oti tis epitetethika kai tha tis stilw kai pm gia na mathei pws na katevazei! :) :p

Link to comment
Share on other sites

ise poli kakos telika, iremise ligo, ti sou ekane i kopela? mhn ths apadiseis katholou an einai kai an thes na ths peis kati pes tis ti prepei na kanei. den eides oti einai to 1o mhnhma ths?

Βασικά εσύ ηρέμισε λιγάκι:)

Τι της είπε της κοπέλας και κάνεις έτσι?

Δεν την έβρισε, δεν την πρόσβαλε, δεν την κοροΐδεψε, οπότε γιατί το λες αυτό?

Απλά της είπε (πολύ σωστά) ότι δεν είναι το σωστό μέρος να ρωτήσει!:)

Link to comment
Share on other sites

οκ θα της πω εγώ...

 

θα πρέπει να ξεπεράσεις ένα όριο κατεβασμένων/ανεβασμένων δεδομένων για να μπορέσεις να τα δείς γιατι είναι κρυφά αρχεία, για περισσότερες πληροφορίες διάβασε το faq στο αντίστοιχο site

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο ταλέντο ο Γ. Καπουτζίδης...Μπράβο του!

Ενώ η κεντρική ιδέα του σεναρίου είναι μέτρια, κατάφερε με τις σύντομες, αστείες και πολλές φορές αυτοσαρκαστικές ατάκες να διαφοροποιηθεί και να δώσει ένα πολύ καλό "μάθημα" σ' όλους αυτούς που πιστεύουν ότι πλέον δέν μπορεί να υπάρξει δημιουργία νέων ιδεών στην τηλεόραση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

H Theopoula da Vinci kanei thrausi pantws kai entos sunorwn....:):):)

 

to exigeis ligo auto?!!??!mallon kati paixtike sto episodio k dne to eida..blepeis dne mporesa na to do olo....:p :)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Και btw είδατε τι καλή που ήταν η Ζούμπι οταν ντύθηκε με ρούχα της προκοπής? Αριστοκρατικότατη... http://smilies.sofrayt.com/fsc/thumbs-up.gif

 

Μμμ... Ντόρα... :lol: :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Και btw είδατε τι καλή που ήταν η Ζούμπι οταν ντύθηκε με ρούχα της προκοπής? Αριστοκρατικότατη... http://smilies.sofrayt.com/fsc/thumbs-up.gif

Με τα χέρια ανέκαθεν σαν παλεστής του σούμο!

...
Link to comment
Share on other sites

H Theopoula zwgrafise tin tsokonta giati "kapoy tin eixe dei, alla den thumonyan pou"! Den tis arese omws!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Όχι απλώς αυτό, αλλά έγινε και ολόκληρη στιχομυθία με τη γιαγιά του Σπύρου για το αν χαμογελάει ή είναι στεναχωρημένη. ("Έπρεπε να αποφασίσεις Θεοπούλα μου πριν το ζωγραφίσεις!")

 

Επίσης στον φανταστικό κόσμο του Παρά 5, η ΑλιΝτάλια, είναι η αεροπορικη εταιρεία της κυρίας Ντάλιας, κατά τα πρότυπα της ιταλικής "Αλιτάλια"...

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσε κι εμενα πολυ το χτεσινο επεισοδιο!η σκηνη που γελασα περισσοτερο ηταν οταν οι πρωταγωνιστες της κονσουελας μιλουσαν με διαλεκτο ελληνικης υπαιθρου,οπως η ζουμπουλια,και οταν εδειχνε το προσωπο της θεοπουλας που θυμοταν το ζαν πιερ!φοβερη ηθοποιος!δε χρειαζεται να μιλησει καν,παιζει κ μονο με την εκφραση του προσωπου της...

εκει με τη μονα λιζα με εστειλε κυριολεκτικα ο καπουτζιδης...ακομη να συνελθω δηλαδη...:lol:

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ,οταν ρωτησε ο καπουτζιδης τη θεοπουλα τι σχεδιασε και ειπε ''μια κοπελα'',φανταστηκα οτι θα ειχε σχεδιασει μια γυναικα ασχημη και κοντη,και θα ελεγε ''αυτη ειναι η νυφη μου,η κοντη,που θελει να με δηλητηριασει''...:p :cry: :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...