Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα δε λέει πουθενά ότι υπήρχε δεσμός.........

ναι δε το λεει πουθενα αυτο!απλα λεει οτι ηταν το αγαπημενο της προσωπο και ηταν κρυφα(?) ερωτευμενη μαζι του:wink:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οτι τον γουσταρε..τον γουσταρε..:D

αλλα αν τα ειχαν η οχι δεν το ξερουμε ακομα

που θα παει,θα το μαθουμε στη συνεχεια:)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

E den nomizo na ta ixan kati eipe pei sto gio autounou x8es to vradi sto teleuteo alla den 8imame ti! Pantos apo osa exei pei den exo katalavei oti ta ixan! den vgazo tetoio simperasma! :P

Se mia vdomada prota O 8eos vlepoume!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Aς κάνω κι εγώ τη παρατήρηση μου τώρα μιας και εντόπισα ένα μικρό λαθάκι στη σειρά που απορώ πως και δε το πρόσεξε κανένας...

Οι κακοί τους έπιασαν και πλέον όλοι τους νομίζουν νεκρούς, ακόμα και η Ζάνα τους είχε πει να μην κάνουν τίποτα γιατί πλέον όλοι νομίζουν ότι έχουν φύγει από τη μέση αλλά... ...ο Φώτης εμφανίζεται καθημερινά στο Τηλεβόα και παρουσιάζει τις μισές εκπομπές του καναλιού άρα δεν είναι σχεδόν σίγουρο ότι κάποιος μπορεί να τον δει από τους κακούς και να τον αναγνωρίσει ακόμα και σε ένα τόσο μικρό κανάλι;;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

diladi paizei periptwsi paiderastias tou patera tou Alexi me tin 14xroni Natalia ?? ahahaahahahahahaha
Link to comment
Share on other sites

diladi paizei periptwsi paiderastias tou patera tou Alexi me tin 14xroni Natalia ?? ahahaahahahahahaha

Η Ντάλια ήταν 20, ο γιός του (Αλέξης) ήταν 14!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Aς κάνω κι εγώ τη παρατήρηση μου τώρα μιας και εντόπισα ένα μικρό λαθάκι στη σειρά που απορώ πως και δε το πρόσεξε κανένας...

Οι κακοί τους έπιασαν και πλέον όλοι τους νομίζουν νεκρούς, ακόμα και η Ζάνα τους είχε πει να μην κάνουν τίποτα γιατί πλέον όλοι νομίζουν ότι έχουν φύγει από τη μέση αλλά... ...ο Φώτης εμφανίζεται καθημερινά στο Τηλεβόα και παρουσιάζει τις μισές εκπομπές του καναλιού άρα δεν είναι σχεδόν σίγουρο ότι κάποιος μπορεί να τον δει από τους κακούς και να τον αναγνωρίσει ακόμα και σε ένα τόσο μικρό κανάλι;;;

+1... :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aς κάνω κι εγώ τη παρατήρηση μου τώρα μιας και εντόπισα ένα μικρό λαθάκι στη σειρά που απορώ πως και δε το πρόσεξε κανένας...

Οι κακοί τους έπιασαν και πλέον όλοι τους νομίζουν νεκρούς, ακόμα και η Ζάνα τους είχε πει να μην κάνουν τίποτα γιατί πλέον όλοι νομίζουν ότι έχουν φύγει από τη μέση αλλά... ...ο Φώτης εμφανίζεται καθημερινά στο Τηλεβόα και παρουσιάζει τις μισές εκπομπές του καναλιού άρα δεν είναι σχεδόν σίγουρο ότι κάποιος μπορεί να τον δει από τους κακούς και να τον αναγνωρίσει ακόμα και σε ένα τόσο μικρό κανάλι;;;

 

Μα ακριβώς αυτό ΜΠΟΡΕΙ να συμβεί σε ένα από τα επόμενα επεισόδια.Να την πατήσει η πεντάδα δλδ :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα ακριβώς αυτό ΜΠΟΡΕΙ να συμβεί σε ένα από τα επόμενα επεισόδια.Να την πατήσει η πεντάδα δλδ :rolleyes: ;)

Poli sosti paratirisi... mporei an ginei kapos esti!!! Pou kserete mporei o Kapouzidis na dei to post kai na to dior8osi i na tou dosoume ampneusi! lol

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Kαλά χθες έγινε το απίστευτο δε νομίζω ποτέ επανάληψη να έπιασε τέτοιο ποσοστό!!Μόνο μια μονάδα χώριζε το καφέ από την επανάληψη του παρά5

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ 19,4 (43,0)

ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) 18,4 (38,8)

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μα αφού στο επεισόδιο που θα ακολουθήσει θα υπάρξει "πρόβλημα" με τον Φώτη...τυχαία υποτίθεται ότι στο χρονικό αυτό διάστημα δεν θα τον είχε δεί κάποιος.

Στο μεθ-επόμενο θα υπάρξει πρόβλημα με τα κορίτσια, οπότε θα καταλάβουν οι κακοί ότι ζούν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει αυτό που λέτε με τον Φώτη και το κανάλι στη σειρά.

Και ειχαν πει σε πολύ γενικές γραμμές οτι ούτε οι του σταθμού δεν βλέπουν το κανάλι, σιγά μη το βλέπουν οι «κακοί»

Link to comment
Share on other sites

ο τηλεβοας οπως+να το κανουμε δεν ειναι και το πιο δημοφιλες καναλι:lol:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει αυτό που λέτε με τον Φώτη και το κανάλι στη σειρά.

Και ειχαν πει σε πολύ γενικές γραμμές οτι ούτε οι του σταθμού δεν βλέπουν το κανάλι, σιγά μη το βλέπουν οι «κακοί»

απο την αλλη ομως το ειχε αναφερει το καναλι η ζουμπουλια οταν εκανε και καλα την καθαριστρια στην ελενα

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πάντως να έδωσε και πολλή σημασία ο "κακός", στο σπίτι της Έλενας, όταν η Ζουμπουλία είπε για τον Φώτη. Παρόλα αυτά, η σειρά είναι ακόμα στο 12ο επεισόδιο. Μάλλον έχουμε πολλά ακόμα να δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πάντως να έδωσε και πολλή σημασία ο "κακός", στο σπίτι της Έλενας, όταν η Ζουμπουλία είπε για τον Φώτη. Παρόλα αυτά, η σειρά είναι ακόμα στο 12ο επεισόδιο. Μάλλον έχουμε πολλά ακόμα να δούμε.

Oxi mallon.. exoume akoma pola na doume!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση μανία με το τι θα γίνει στα επόμενα επεισόδια; Δεν μπορείτε να αράξετε και απλά να το απολαύσετε; Τι θα κερδίσετε αν ξέρετε τι θα γίνει στο μέλλον;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση μανία με το τι θα γίνει στα επόμενα επεισόδια; Δεν μπορείτε να αράξετε και απλά να το απολαύσετε; Τι θα κερδίσετε αν ξέρετε τι θα γίνει στο μέλλον;

Exeis apolito dikaio file mou alla den nomizo na einai toso mania para kouventa... tora 8a mou peis kouventa pou exei ftasi tis 46 melides... exeis dikaio en meri!!!

Apolauste to paidia kai otan vgei Katevaste to kiolas na to vlepete ESIS oxi na to emporeutite!!! opote 8elete kai ola ok kai irema!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση μανία με το τι θα γίνει στα επόμενα επεισόδια; Δεν μπορείτε να αράξετε και απλά να το απολαύσετε; Τι θα κερδίσετε αν ξέρετε τι θα γίνει στο μέλλον;

κουβέντα να γίνεται...

Πάντως εδω μέσα έχω βρει πολλά ενδιαφέροντα στοιχεία που δεν είχα δει ή δεν είχα συνδέσειή και ακόμα (ελπίζω) έχω δώσει στοιχεία

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ήδη αναφερθεί (όχι ότι είναι τίποτα σημαντικό - για μερικούς ίσως είναι :lol: ) αλλά υπάρχει ένα βιντεάκι από μια σειρά στον Alpha με την φίλη μας την Αγγέλα σε αποκαλυπτικές ερωτικές περιπτήξεις. :O

Αν μη τι άλλο, για λόγους περιέργειας τουλάχιστον ίσως κάποιος θέλει να δει πώς είναι η θυληκή πλευρά της φίλης μας. :happy:

 

Δεν ξέρω αν υπάρχει στα γνωστά hubs, ρίχτε μια ματιά. Στο στο pc μου το έχω ως: Άγνωστη - Ξέχασέ με.wmv

Το είχα αρκετό καιρό το βιντεάκι και παλιά που το είχα δει δεν μου είχε πει τίποτα. Αλλά η Αγγέλα στο Παρά5 όλο κάτι μου θύμιζε :D :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είδατε, αλλά στο τρέιλερ της εκπομπής 42΄ του Mega, ο Γιώργος Καπουτζίδης, λέει ότι θα συμβεί κάτι που θα στεναχωρήσει κάποιους στο τέλος, αλλά φυσικά δεν το αποκαλύπτει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είδατε, αλλά στο τρέιλερ της εκπομπής 42΄ του Mega, ο Γιώργος Καπουτζίδης, λέει ότι θα συμβεί κάτι που θα στεναχωρήσει κάποιους στο τέλος, αλλά φυσικά δεν το αποκαλύπτει.

Sto telos tou episodeiou i tis seiras?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είδατε, αλλά στο τρέιλερ της εκπομπής 42΄ του Mega, ο Γιώργος Καπουτζίδης, λέει ότι θα συμβεί κάτι που θα στεναχωρήσει κάποιους στο τέλος, αλλά φυσικά δεν το αποκαλύπτει.

Λέτε το τρένο όντως να τους πάτησε;;;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...