Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε κάποιο επεισόδιο η Ντάλια μιλώντας στον Αλέξη βλέπει το νέο πρωθυπουργό στην τηλεόραση και ρωτά τον Αλέξη: "ποιος είναι αυτός?" Και όταν μαθαίνει ποιος είναι, λεει τι κρίμα και είχα συμπαθήσει την γυναίκα του προηγούμενου, ήσυχη και δεν μιλούσε. Που σημαίνει πως πολύ πιθανόν να καλέσει σπίτι της και τον καινούργιο.

Φαντάσου να'ρθει με τον κακό (τον Ανδρέα) μαζί!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε θα φαινόταν έτσι όμως οτι ο πρωθυπουργός είναι κακός;

 

Μπορεί να'ρθει ως συνοδός , δεν ξέρω, αλλά και ο αρχικακός πρωθυπουργός θα μάθει για την Χ"αλεξάνδρου! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο επεισόδιο η Ντάλια μιλώντας στον Αλέξη βλέπει το νέο πρωθυπουργό στην τηλεόραση και ρωτά τον Αλέξη: "ποιος είναι αυτός?" Και όταν μαθαίνει ποιος είναι, λεει τι κρίμα και είχα συμπαθήσει την γυναίκα του προηγούμενου, ήσυχη και δεν μιλούσε. Που σημαίνει πως πολύ πιθανόν να καλέσει σπίτι της και τον καινούργιο.

Φαντάσου να'ρθει με τον κακό (τον Ανδρέα) μαζί!!! :rolleyes:

 

Δεν το νομίζω να πάνε παρεούλα γιατί στον Παυρινό δεν αρέσει να εμφανίζεται ο Ανδρέας δημόσια μαζί του. Θυμηθείτε κάποιες σκηνές πριν τις εκλογές που τον περίμεναν κάτω οι δημοσιογράφοι και είχε πει στον Ανδρέα να βγει "από την πίσω πόρτα, όπως πάντα"

Από πού παν για την πόλη; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να'ρθει ως συνοδός , δεν ξέρω, αλλά και ο αρχικακός πρωθυπουργός θα μάθει για την Χ"αλεξάνδρου! :confused:

 

Ποιος μη κακός άνθρωπος έχει για συνοδό του ένα πληρωμένο δολοφόνο; Επίσης, είχα την εντύπωση οτι η ταυτότητα της Ντάλιας ήταν γνωστή στον Παυρινό (είμαι σίγουρος ότι είναι γνωστή στον Αντρέα).

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω να πάνε παρεούλα γιατί στον Παυρινό δεν αρέσει να εμφανίζεται ο Ανδρέας δημόσια μαζί του. Θυμηθείτε κάποιες σκηνές πριν τις εκλογές που τον περίμεναν κάτω οι δημοσιογράφοι και είχε πει στον Ανδρέα να βγει "από την πίσω πόρτα, όπως πάντα"

Ναι,αλλά τον εστειλε ως ασφαλεια για τον εφοπλιστη,αρα ειναι επισημα δικος του ανθρωπος ο Ανδρεας.Κανεις δεν ξερει οτι ειναι πληρωμενος δολοφονος.

 

Ποιος μη κακός άνθρωπος έχει για συνοδό του ένα πληρωμένο δολοφόνο; Επίσης, είχα την εντύπωση οτι η ταυτότητα της Ντάλιας ήταν γνωστή στον Παυρινό (είμαι σίγουρος ότι είναι γνωστή στον Αντρέα).

O Ανδρεας την υποψιαστηκε και πηγε σπιτι της,αλλά εκει του παρουσιαστηκε ως Νταλια η Μαρθα(ή η Ριτσα δεν ξερω ;) ),οποτε δεν ξερει την ταυτοτητα της σιγουρα.Ο Παυρινος επισης δεν ξερει τιποτα για την ταυτοτητα της.

 

 

Λογικα καποια στιγμη θα την βγαλει photo κανενας paparazzi και απο κει θα καταλαβουν ποια ειναι και κατι θα παιξει μετα.

 

 

 

Σε κάποιο επεισόδιο η Ντάλια μιλώντας στον Αλέξη βλέπει το νέο πρωθυπουργό στην τηλεόραση και ρωτά τον Αλέξη: "ποιος είναι αυτός?"

"Ο Φυσσουν???" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο Κόπερφιλντ εξαφάνισε το καινούριο επεισόδιο!:ninja:

 

:!: Έχουμε νέα περίληψη!:!:

 

20 Νοεμβρίου 2006, επεισόδιο 33:

Στο αστυνομικό τμήμα, ο διοικητής θα ανακαλύψει ότι έχει να κάνει με αντιπροσωπεία του ΟΗΕ. Αργά ή γρήγορα όμως θα θυμηθεί πότε πρωτογνώρισε τα μέλη της, αλλά τελικά θα τους απαλλάξει λόγω τρέλλας. Σε αυτό το επεισόδιο, ο Κόπερφιλντ θα αγαπήσει την κοντή, η Μαριλένα θα θελήσει να γίνει διευθύντρια του Τηλεβόα, η Ζουμπουλία και η Αγγέλα θα αναλάβουν την ψυχαγωγία παιδικού πάρτυ, ο Φώτης και ο Σπύρος θα κλειστούν σε ένα βαν με πανίσχυρα συστήματα παρακολούθησης, ενώ η Ντάλια θα συναντήσει τον Δημοσθένη σε μία κατ' οίκον επίσκεψη με αποκαλυπτικό τέλος.

 

 

Δε φαντάζομαι να

κάνει γκεστ εμφάνιση ο Κόπερφιλντ...

επίσης, από όλο το επεισόδιο περιμένω περισσότερο να δω

τη Ζουμπουλία και την Αγγέλα στο πάρτυ...

όσο για το Φώτη,

ίσως θα περάσει καλά σε αυτό το επεισόδιο για αλλαγή.

Και να υποθέσω οτι

η Ντάλια πάει στο Δημοσθένη ξέροντας τι ακριβώς ρόλο παίζει στην ιστορία; Γιατί τη στείλανε μόνη της; Δε θα μπορούσαν οι άλλοι να κάνουν τους γραμματείς και/ή σωματοφύλακές της; Νομίζω θα είχε γέλιο κάτι τέτοιο...

 

Link to comment
Share on other sites

Μα δε ξέρουμε αν θα πάει όντως μόνη της! Άλλωστε, αυτό που λέει με το βαν και τα συστήματα παρακολούθησης, ίσως να παίζει τον ρόλο του!
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ψαχνω μανιωδως να μαθω καποια στοιχεια(οπως π.χ.τιτλο)απο ορισμενα "δευτεροτριτα" τραγουδια που παιζουν καμια φορα στο παρα πεντε.

 

Τρια που μου ερχονται στο μυαλο,ειναι απο το καμπινγκ το περιφημο:

"κανενας δεν το πιστευε στον τελευταιο αγωνα τη κουπα πως σηκωσαμε μεσα στη Λισαββωνα,αχ κι ο κυριος Χριστοδουλος και η κυρια Ντορα,τους δωσανε φιλια πολλα,μεταλλια και δωρα"

 

ή στο πλοιο προς την Μυκονο:

"ειμαι πολυ ωραιος βεβαιως βεβαιως,ειμαι πολυ ωραιος ειμαι Αλεν Ντελον,τις κουκλες δυο-δυο τις εχω στο γραφειο,θα παρω και βραβειο απο την odeon"

 

 

και φυσικα το αποκορυφωμα με τον Θωμα-superman στο τραπεζι:

"μολις σε πρωτοαντικρυσα ερως κεραυνοβολος,χτυπησε την καρδουλα μου,χαθηκε ο κοσμος ολος,για σενα δεν υπαρχω καν,ειναι η ζωη μου αδεια κι ομως σε παρακολουθω ανελλιπως τα βραδια,σε κοιταγα σου μιλαγα μα εσυ δεν μ'απαντουσες και το σαρακι μ'ετρωγε που μ'αλλονε μιλουσες..."

 

 

Οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ψαχνω μανιωδως να μαθω καποια στοιχεια(οπως π.χ.τιτλο)απο ορισμενα "δευτεροτριτα" τραγουδια που παιζουν καμια φορα στο παρα πεντε.

 

στο πλοιο προς την Μυκονο:

"ειμαι πολυ ωραιος βεβαιως βεβαιως,ειμαι πολυ ωραιος ειμαι Αλεν Ντελον,τις κουκλες δυο-δυο τις εχω στο γραφειο,θα παρω και βραβειο απο την odeon"

 

Το μόνο που βρήκα για αυτό είναι οτι λέγεται "Είμαι πολύ ωραίος" και είναι "του Λογό [σ.σ: Λογοθέτη;] με τον Ανδρεάδη", όπως λέει αυτή η σελίδα που έχει και στίχους:http://afieroseis.blogspot.com/2005/12/blog-post_113482554720278167.html

Link to comment
Share on other sites

to trito tragoudi pou anafereis einai ton etsi de alla den thymamai titlo right now!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

επαναληψη θα εχει σημερα?

 

Ναι,περίληψη των προηγούμενων επεισοδίων.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα εχει γελιο, αφου θα εχουν επιπλεον σχολια και επιπλεον μουσικα κομματια, οπως στις γιαγιαδες και τα λουλουδια του παρα 5.

 

Καλυτερα περιληψεις παρα να πηξουμε στην επαναληψη...

Link to comment
Share on other sites

Χθες δεν έδειξαν καθόλου Θεοπούλα. Ζήλεψε την δόξα της ο Καπουτζίδης;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Χθες δεν έδειξαν καθόλου Θεοπούλα. Ζήλεψε την δόξα της ο Καπουτζίδης;

 

απλα χθες επικεντρωθηκε περισσοτερο στην 5αδα παρα στους αλλους...

ουτε τους αλλους τους ειδαμε πολυ;)

 

παντως πολυ προχειρο μου φανηκε το χθεσινο

ισα ισα κατι να δειξουν για να μη βαλουν επεισοδιο επαναληψη...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσωρινό κλείδωμα για πιο εκτενή εκκαθάριση ανούσιων/εκτός θέματος μηνυμάτων και για να ηρεμήσουν όσοι κάνουν εκστρατεία υπέρ ή κατά του «Παρά πέντε».

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικά προβλέψιμο δείχνει απο δω και πέρα το πάρα 5...:confused:

πλέον η Αμαλία φαίνεται ποια είναι...:O

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι δηλαδη? Εμενα πιο πολυ για μυστικος πρακτορας μου κανει τωρα παρα για αγγελος...

 

Κορυφαια η τρυπα στο τσουλουφι παντως, ειχε πολυ γελιο!

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικά προβλέψιμο δείχνει απο δω και πέρα το πάρα 5...:confused:

πλέον η Αμαλία φαίνεται ποια είναι...:O

 

Να μη το βλεπεις αμα δεν σου αρεσει! τσ...τσ...τσ...:mad: ;)

Ακου εκει προβλεψιμο....:cry:

Link to comment
Share on other sites

 

Η Αμαλία είναι η δολοφονημένη Ελευθερία...

 

αυτό πιστεύω ξεκάθαρα και περιμένω να επαληθευτεί.

Geovass εξυπακούεται οτι θα συνεχίσω να το βλέπω γιατί το γουστάρω.:ρ :ρ :ρ :chair:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι είπε στη νοσοκόμα και έφυγε??γιατί τρόμαξε τόσο πολύ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ έξυπνη η εισαγωγή. Αυτό με το τσουλούφι ήταν απίστευτο!

Και το επεισόδιο γενικά ήταν απο τα πολύ πετυχημένα. (εξαιρώ τις γιαγιάδες που αυτή τη φορά δεν είχαν πολύ πλάκα, αν και η ιδέα με το

Guinness ήταν καλή και ίσως μπορούσε να βγάλει περισσότερο γέλιο

. Ίσως στο επόμενο να κάνουν κάτι πιο extreme!

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ηταν πολυ ωραια σκηνη εκει που βγηκε κ Αμαλλια απο το πουθενα κι λεει στη νοσοκομα.Εμενα ψαχνεις?:lol: :p Η σειρα εκει κι με την παραξενη συμπεριφορα υης νοσοκομας που πεταξε εξω το κινητο της μου φανηκε να θυμιζει θριλερ.Ωραιο το σημερινο επεισοδιο.Παντως πουθενα δε σας πιανει κανεις.Οταν δε λεει τπτ για την Αμαλλια ασπογοητευεστε οταν μας δινει στοιχεια γκρινιαζετε οτι ειναι προβλεψιμη η σειρα:p αμαααν:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο επεισοδιο αλλα εμενα αντιθετα η εισαγωγη με εκνευρισε!Ακου εκει τον πετυχε στο τσουλουφι,ελεος δηλαδη.Η ολη σκηνη με το πεσιμο και το "Φωτη,φωτη μου,τον πετυχε...." του προηγουμενου επεισοδιου μου αρεσε και αν και "δραματικη" ηταν πετυχημενη.Οποτε περιμενα αναλογη συνεχεια(οτι τον πετυχε καπου ρε παιδι μου) και οχι να γινει αυτο που εγινε.Τεσπα,ωραιο επεισοδιο...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...