Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι? Δεν νομίζω. Πρωθυπουργός είναι αυτός... Μακάρι αλλά δεν ξέρεις τί μπορεί να γίνει στο επόμενο επεισόδιο...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ο Σπύρος τη γλίτωσε, αλλά μήπως "μπλέχτηκε" η Ζούμπι; Aν κυκλοφορήσει το εξώφυλλο με τη φωτογραφία της με την Ντενίση που πήρε ο παπαράτσι μπορεί να είναι ένα στοιχείο που θα οδηγήσει τους κακούς σε αυτήν. (λέω τώρα...είναι κομματάκι τραβηγμένο)
Link to comment
Share on other sites

το οτι η κα Χ'ανδρου δεν επιτρεπει να δοθουν οι πληροφοριες που ζηταει κοτζαμ πρωθυπουργος δεν βαζει τη Νταλια στο στοχο;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

το οτι η κα Χ'ανδρου δεν επιτρεπει να δοθουν οι πληροφοριες που ζηταει κοτζαμ πρωθυπουργος δεν βαζει τη Νταλια στο στοχο;

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Μονο στα δικα μου νευρα εκατσε καπως η σκηνη με τη μουσικη απο τη διαφημιση της ΤΙΜ και τους τεσσερεις να καθονται χωρις ηχο στον καναπε και να σχεδιαζουν στον πινακα; Νομιζα οτι κοπηκε για διαφημισεις εκεινη τη στιγμη!

 

χαχαχα και γω αυτο νομιζα... επειδη εκεινη τη στιγμη κοιταζα το Pc..

Λίγο ξεκάρφωτο.. Ε εντάξει.. κάναν την διαφήμιση τους είδαμε εκεί.. δεν χρειάζεται να το πλασσάρουν και στη σειρα

Link to comment
Share on other sites

Όντως.Ενώ σαν σκηνή ήταν ωραία το τραγούδι εκτός από χάλια ήταν και αταίριαστο.Χάθηκε να βαλουν τουλάχιστον ένα πιο ωραίο??
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν μας άφησε και σε σημείο που να 'χτυπιόμαστε' μέχρι να ρθει το επόμενο επεισίδιο...

Δεν τρελάθηκα και τόσο με το αποψινό. Είχε όμως καλές ατάκες!!

Αν και αυτό είναι κλασικό φαινόμενο πλέον! :D

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous...

edw kai wres prospa8w na 8umh8w to kommati to kseno pou

epaize h orxhstra prin to gamo tis gunaikas...

to kserei kaneis..?

exw kollhsei kai 8a skasw....

peite mou oti kapoios to ksereil....

einai kseno....orxistriko....kai palio....

kaneis 8umatai?

Link to comment
Share on other sites

Επισης για πειτε μου γιατι αλλαζε ρουχα η Ντενιση συνεχεια?

Μηπως τα φανταζοταν ολα αυτα η Ζουμπουλια?Μηπως δεν τα εζησε ποτέ?

Link to comment
Share on other sites

Επισης για πειτε μου γιατι αλλαζε ρουχα η Ντενιση συνεχεια?

Μηπως τα φανταζοταν ολα αυτα η Ζουμπουλια?Μηπως δεν τα εζησε ποτέ?

 

Από θαυμασμό καθαρά... δεν είδες με τι δέος την κοίταζε! Με στεναχωρείς lawfighter... αυτά είναι εύκολα για σένα!:happy:

Link to comment
Share on other sites

To σημερινό επεισόδιο φάνηκε ότι ηταν απλά μια μικρή παρένθεση στη σειρά. Δεν προσώρησε και πολύ η ιστορία και δε μας αφησε σε κανενα αγωνιώδες σημείο. Είχε γέλιο όλο όχι όσο θα θέλα. Εκεί με τη Θώδη έπεσα από τα γέλια βέβαια!! Από το επόμενο θα πρεπει να ξεκινησει η πλοκη και πάλι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

entaxsei to simerino den itan tipota to idiaitero isos to xeirotero autis tis xronias.Mono sto telos otan itan o gamos eftiaxse ligo,makari to epomeno na einai kalitero apo auto
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κολλησει πια με την πλοκη.Ας κανει και μια βδομαδα διαλειμμα η πλοκη,αλλιως η σειρα και κουραστικη θα γινει,και θα τελειωσει πριν την ωρα της!

 

Ηταν απολαυστικοτατο το σημερινο και γελιο και συγκινηση.

Link to comment
Share on other sites

το οτι η κα Χ'ανδρου δεν επιτρεπει να δοθουν οι πληροφοριες που ζηταει κοτζαμ πρωθυπουργος δεν βαζει τη Νταλια στο στοχο;

 

Είπε (αν θυμάμαι καλά) ότι πήρε τηλέφωνο την εταιρία της Ντάλιας κάποια από τον Παυριανό και ήθελε τα στοιχεία. Με την εταιρία τους μίλησε ο Αλέξης, όχι με του Παυριανού τη γραμματέα.

 

Εκείνοι απλώς δεν έδωσαν το ΟΚ, επομένως η απαντηση από την εταιρία στη γραμματέα ήταν ότι δεν μπορεί να έχει αυτά τα στοιχεία. Ούτε για Χατζηαλεξάνδρου είπαν ούτε κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Επισης για πειτε μου γιατι αλλαζε ρουχα η Ντενιση συνεχεια?

Μηπως τα φανταζοταν ολα αυτα η Ζουμπουλια?Μηπως δεν τα εζησε ποτέ?

Εγω νομιζω οτι ηταν μια δοση αυτοσαρκασμου απο τον Καπουτζιδη και την Ντενιση, οτι δηλαδη η Ντενιση σε καθε ευκαιρια που βρισκει αλλαζει ρουχα.:lol:

 

Δε νομιζω να ειναι το δεος, αλλιως θα αλλαζε και σε αλλες σκηνες ρουχα οχι μονο οταν εφευγε απο το πλανο ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλο το χθεσινο επεισοδιο δεν ειχαμε βεβαια καμια εξελιξη απλα ειχε αστειες φασεις!!!!Καλα με τη Θωδη στη δεξιωση λυθηκα!!!!!Οπως και με την εμφανιση της Ζουμπι στο γαμο επαθα πλακα μια κουκλα!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Και η Ντενίση καλούτσικα έπαιξε...

 

Βέβαια πόσο χάλια θα μπορούσε να παίξει τον εαυτό της;; Έλεος πια!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι ηταν μια δοση αυτοσαρκασμου απο τον Καπουτζιδη και την Ντενιση, οτι δηλαδη η Ντενιση σε καθε ευκαιρια που βρισκει αλλαζει ρουχα.:lol:

 

Συμφωνώ. Και όχι μόνο αυτό. Το καλό της προφίλ, τα πούλμαν στο θέατρο, το χέρι που κρατάει το μαγουλό της στις συνεντεύξεις... Και φυσικά το είπε και μόνη της περί...εικόνας στη σκηνή στο τέλος στο παγκάκι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...