Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες ήταν στο Θέμο ο κατα σήριαλ Παυρινός, ο ηθοποιός. Λοιπόν τον ρώταγε κάνοντας πλάκα ο Θέμος σχετικά με την αυτοκτονία λέγοντας ότι πολλοί πρωθυπουργοί θα πρεπε να το κάνουν, κτλ και του λεγε "εσύ που αυτοκτόνησες..." και λέει ο ηθοποιός "μα που είσαστε σίγουροι ότι ο πρωθυπουργός πράγματι πέθανε;" Εντάξει τον έδειξε στο πάτωμα αλλά αν είναι όλα τελικά μέρος ονείρου;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπως και να έχει.. μια Α αμφιβολία για τα όσα μας λές επέτρεψε μας να έχουμε. Ο καθένας μπορεί να πεί αυτά που λές..

Θα δούμε όμως την σκηνή στην ταβέρνα στο τελευταίο επεισόδιο.. (ή δεν θα την δούμε?)

 

Εννοείται πως ο καθένας μπορεί να λέει ότι του κατέβει. Και φυσικά να έχετε αμφιβολίες. Αναμένουμε το τελευταίο επεισόδιο να δούμε!!!

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

paidia apo ti rafina fevgoune k karavia right?

isws den exei adiko i kopela pou to leei...panw se ena karavi 8a teleiwsei.:)

 

Συμφωνα με τον Καπουτζίδη η τελευταία σκηνή δεν είναι αυτή πάνω στο πλοίο... :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τον Καπουτζίδη η τελευταία σκηνή δεν είναι αυτή πάνω στο πλοίο... :)

Και δεν θα τη δείξει???ε,βέβαια,πού να προλάβει;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και δεν θα τη δείξει???ε,βέβαια,πού να προλάβει;:lol:

 

Θα τη δείξει απλά δε θα είναι η τελευταία...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

 

'Ολο το παραμυθάκι ειναι ενα όνειρο της Ντάλιας. Οσα εχουμε δει μεχρι στιγμής θα ειναι ονβειρο... η σκηνη με το πλοίο θα υπάρχει και δεν θα ειναι η τελαυταια, διότι με το που βρισκονται ου 4 πάνω σε αυτό, η Ντάλια "ξυπνάει" και εκει, μετά από 10 περιπου λεπτα τελειωνει. Μεσα σε αυτα τα 10 λεπτά, όλοι συναντιούνται τυχαία στο δρόμο και μολις η Ντάλια τους αναγμωρίσει, μένει άφωνη και εκει τελειώνει... Είναι σαν να μας λέει οτι τελικά όσα ειδε στο προφητικό όνειρό της, θα πραγματοποιηθούν... A la Παπακαλιάτης...

 

 

Το μηνυματάκι ειναι σιγουρο..Μην το γελάτε και θα επιβεβαιωθώ, απ' όσους κράξουν, τη ΔΕΥΤΕΡΑ... Γι΄αυτο περιμενετε να δειτε....

Η μόνη που θα "υπάρχει" θα ειναι η Αμαλία, που ως πνεύμα, θα βοηθησει τη Ντάλια να δει αυτό το "ονειρο"...

 

Link to comment
Share on other sites

Ελεος!! Δε θέλω να τελειώσει έτσι..... :(

 

To ξέρω φίλε μου, αλλά Καπουτζ ειναι αυτος.. Αυτος το γραφει... Πάντως κι εμένα δεν μου αρεσει να τελειώσει έτσι, αλλά για σκέψου, πως αλλιώς να τελειωνε?? να εδειχνε την Νταλια να εχει 2 παιδια, τον Σπυρο με μια νύφη (όπως ήθελε η γιαγια του), τον Φώτη πετυχημένο δημοσιογράφο, τη Ζουμπουλία με τον αστυνόμο και την Αγγέλα πιο... "κυρια"? Θα ηταν ιδιο με το τέλος των Σαββατογεννημένων και τελέιως προβλέψιμο... Ενώ τωρα ναι μεν προβλέψιμο και ξενερωτο σαν τελος, αλλά θα μας μεινει στο μυαλο.. θα το θυμόμαστε... Τι ναπω... Το σενάριο δεν αλλάζει τωρα.. Δυστυχως... γραφτηκε και γυριστηκε.. Εχτες εγιναν τα τελευταια γυρισματα και τωρα ειναι στομ μονταζ...

Link to comment
Share on other sites

'Ολο το παραμυθάκι ειναι ενα όνειρο της Ντάλιας. Οσα εχουμε δει μεχρι στιγμής θα ειναι ονβειρο... η σκηνη με το πλοίο θα υπάρχει και δεν θα ειναι η τελαυταια, διότι με το που βρισκονται ου 4 πάνω σε αυτό, η Ντάλια "ξυπνάει" και εκει, μετά από 10 περιπου λεπτα τελειωνει. Μεσα σε αυτα τα 10 λεπτά, όλοι συναντιούνται τυχαία στο δρόμο και μολις η Ντάλια τους αναγμωρίσει, μένει άφωνη και εκει τελειώνει... Είναι σαν να μας λέει οτι τελικά όσα ειδε στο προφητικό όνειρό της, θα πραγματοποιηθούν... A la Παπακαλιάτης...

 

 

Το μηνυματάκι ειναι σιγουρο..Μην το γελάτε και θα επιβεβαιωθώ, απ' όσους κράξουν, τη ΔΕΥΤΕΡΑ... Γι΄αυτο περιμενετε να δειτε....

Η μόνη που θα "υπάρχει" θα ειναι η Αμαλία, που ως πνεύμα, θα βοηθησει τη Ντάλια να δει αυτό το "ονειρο"...

 

καλά πιο βλακεια τέλος δεν ειχαν??? ελεος ρε παιδια.. Γκρεμίζεται μιλάμε ό,τι βλέπαμε τόσο καιρό.. κανονικά θα έπρεπε να παιχτει ενα τελος αξιο με την επιτυχία της σειρας.. Όχι καλοσκηνοθετιμένες προχειρολογίες... Έλεος:ninja::!:

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μ' αρέσει σαν τέλος (αν όντως είναι αλήθεια), αλλά θα μου τη σπάει μετά η συνεχής σύγκριση "το έκανε πρώτα ο Παπακαλιάτης"! Λες και αυτός ήταν ο πρωτοπόρος κ δε το έκλεψε από ξένη ταινία!

Τέλος πάντων, πιστεύω το παν είναι στο πως θα το χειριστεί ο Καπουτζίδης στην έκβαση, αν αυτό θα είναι το πραγματικό τέλος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Mου κανει εντυπωση το τελος του παρα 5.Κι εσυ φιλε που το ξερεις??Πολλα ακουγονται,αλλα μεχρι που να τελειωσει κανεις δεν μπορει να ναι σιγουρος.Στο μεγκα γραφει τη περιληψη του τελευταιου επεισοδιου???
Link to comment
Share on other sites

Mου κανει εντυπωση το τελος του παρα 5.Κι εσυ φιλε που το ξερεις??Πολλα ακουγονται,αλλα μεχρι που να τελειωσει κανεις δεν μπορει να ναι σιγουρος.Στο μεγκα γραφει τη περιληψη του τελευταιου επεισοδιου???

 

κι όμως φίλε μου, αυτο ειναι το τέλος.. Δεν θέλω να λέω πολλά και να υποστηρίζω ότι δεν το εχω βγάλει από το μυαλό μου και να λέω από που το έμαθα γιατι δεν μ΄αρεσει να αναλώνομαι με τετοια θεματα.. τη Δευτερα θα δειτε αν εχω ή οχι δικιο.. και κατι αλλο που ξεχασα να γράψω πριν για την Αμαλία

 

Εκτός ότι θα ειναι αυτη που "έκανε" τη ντάλια να δει αυτο το όνειρό της, μέσα στην απομόνωση και το μοναχισμό που η ίδια έχει επιβάλει στον εαυτό της με το να μην βγαίνει έξω, η Αμαλία το κάνει αυτό, γιατι η ίδια ειναι η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ και το πνεύμα της αναζητά την αλήθεια, και την τιμωρία των δολοφόνων της. 'Ολο το ονειρο ειναι σαν "συμβουλη" ωστε να κανουν κάποια σίγουρα βηματα, και όχι αυτα που εκαναν στο ονειρο, ώστε να μην μπορεσει ναξεφύγει και να πεθανει κανείς, αλλά να καταδικαστουν και να μπουν στη φυλακή όλοι.. Από τον Δελικάρη έως τον Παυρινο...

 

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ max-max ειναι σιγουρα αυτο το τελος κ εσυ που το ξερεις μηπως δουλευεις στο mega? cameraman μοντερ κατι τετοιο εισαι ετσι?
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Κι ενας αλλος μερικες σελιδες πριν σιγουρος ειναι για το δικο του τελος.:rolleyes:

Μας δουλευουνε ομαδικως μου φαινεται.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mpike sto site tou mega i perilipsi tou teleftaiou epeisodiou...

 

Opws tin perimena einai kai de nomizw oti xreiazetai spoiler.

 

 

"Το ταξίδι της αγαπημένης παρέας όλων μας, ένα ταξίδι που κράτησε δύο χρόνια και μας πρόσφερε απλόχερα γέλιο, συγκίνηση κι αγωνία φθάνει στο τέρμα του... Ποιο θα είναι όμως αυτό;"

 

 

 

:cool:

:p
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να τελειώσει έτσι, καλύτερα να ξαναδώ το τέλος του buterfly effect, το ίδιο τέλος έχουν περίπου...

 

Αν τελειώσει έτσι..τζάμπα το βλέπαμε 2 χρόνια...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να τελειώσει έτσι, καλύτερα να ξαναδώ το τέλος του buterfly effect, το ίδιο τέλος έχουν περίπου...

Ευχαριστω που μας ειπες εμμεσως το τελος της ταινιας που ηθελα να δω αυτες τις μερες.:mad: :mad: :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα αν οντως ισχυει αυτο το τελος τοτε ολο το σιριαλ θα ειναι σκετη αποτυχια!δηλαδη ενα σεναριο το οποιο στηριζεται σε ενα ονειρο κ σε μια κατα φαντασια προσωπικοτητα η οποια ερχεται να δωσει δικαιοσυνη!ουτε καν στα πιο εξωπραγματικα ονειρα δεν γινονται αυτα!αλλα τι να περιμενει κανεις απο ενα παιδακι βλεπε καπουτζιδη ο οποιος γραφει σεναρια για παραμυθια που απευθυνονται σε μικρα παιδια!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που μας ειπες εμμεσως το τελος της ταινιας που ηθελα να δω αυτες τις μερες.:mad: :mad: :mad:

Μην αγχώνεσαι... δεν τελειώνει έτσι! Άλλωστε υπάρχουν δύο τέλη, ειδικά αν το πάρεις σε DVD. ;)

 

On-topic: Ας δούμε πρώτα το επεισόδιο, και ας δούμε πώς θα δοθεί το τέλος που θα δοθεί... Ακόμα κι αν είναι έτσι, μπορεί να το δώσουν με τέτοιο τρόπο που να είναι ωραίο...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που μας ειπες εμμεσως το τελος της ταινιας που ηθελα να δω αυτες τις μερες.:mad: :mad: :mad:

 

Καλύτερα που στο είπανε..ήταν λίγο μάπα για ταινία..

 

Μην αγχώνεσαι... δεν τελειώνει έτσι! Άλλωστε υπάρχουν δύο τέλη, ειδικά αν το πάρεις σε DVD. ;)

 

On-topic: Ας δούμε πρώτα το επεισόδιο, και ας δούμε πώς θα δοθεί το τέλος που θα δοθεί... Ακόμα κι αν είναι έτσι, μπορεί να το δώσουν με τέτοιο τρόπο που να είναι ωραίο...

 

Εγώ προσωπικά αν δώσουν τέτοιο τέλος θα ξενερώσω αφάνταστα..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που μας ειπες εμμεσως το τελος της ταινιας που ηθελα να δω αυτες τις μερες.:mad: :mad: :mad:

 

Kai sto Devil's Advocate ολα τα βλεπει σε καθρεφτη... Ελπιζω να μην ηταν η δευτερη επιλογη σου:p

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...