Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάλι μου άρεσε πάρα πολύ το σημερινό!Η Ζούμπι ειδικά ήταν άπαιχτη!Και η Αμαλία είχε ένα ύφος στο video-clip:lol: :lol:

Aς ελπίσουμε ότι δε θα αργήσει το επόμενο επεισόδιο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρακαλω αν δεις παραπανω υπηρχαν ατομα που τους διεφυγε δεν το ειπα στον βροντο.

Πως γινεται αυτο ακομη το ψαχνω.Φανερα εγινε ολο αυτο απο την Αμαλια.

Σε λιγο θα βαζουμε κι υποτιτλους.Ναι,εχω νευριασει:lol: :lol: :p

Xαλαράααα η ζωή είναι ωραία χαλαράααα....

 

Μη νευριάζεις :lol: :lol:

 

H Zούμπι-Τάμτα επίσης κορυφή!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

eixe neo epeisodio simera???????????????????????????????????????

 

to exasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

eixe neo epeisodio simera???????????????????????????????????????

 

to exasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Υγεια:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικα το παραξενο σε αυτη τη σειρα δεν ειναι η συμπτωσεις(οπως αυτη με την πολυκατοικια),γιατι ξερουμε τον καθοριστικο ρολο της Αμαλιας,και το καλο αστρο που καθοδηγει τους ηρωες.

 

Ψιλοεκνευριστικο ειναι οτι τις περνανε αυτες τις συμπτωσεις στο ντουκου.Τοοοσες πολλες συμπτωσεις με την Αμαλια στο νοσοκομειο,στο τρενο,στο τρακαρισμα,κτλ.ή τωρα με την πολυκατοικια και δεν τους κανουν εντυπωση???

Εκτος αν μετα απο τοτε που εμαθαν για το αεροπορικο,εχουν συνειδητοποιησει οτι καποια πραγματα ειναι μοιραια στην ιστορια τους και γι αυτο δεν τους κανουν πια εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βλεπετε τη σειρα,ή κανετε σχολια για πλακα?

Αφου επιτηδες η Αμαλια τους οδηγησε εκει και αφου υποτιθεται οτι εχουν ενα αστρο και οτι δεν θα τους πιασουν ποτέ οπως ειπε και η νοσοκομα!

 

H Aμαλια τους σωζει (αλλο κουφο αυτο) δε τους στελνει στο στομα του λυκου.:rolleyes:

Οταν διαλεξε στην εφημερηδα το σπιτι, το διδαλεξε για να τους διευκολυνει να βρουν αμεσως το καταλληλο, οχι γιατι ηξερε που βρησκονται οι κακοι.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελε να τους διευκολύνει να βρουν σπίτι θα σκαρφιζόταν μια ιστορία για φίλη της που εφυγε Αυστραλία και άφησε ένα διαμέρισμα ξενοίκιαστο κλπ κλπ.

Αντίθετα περίμενε να φύγουν όλοι για να διαγράψει ΟΛΑ τα υπόλοιπα και να σημειώσει μόνο το εν λόγω διαμέρισμα. Δεν ήθελε μόνο να τους διευκολύνει. Να τους κατευθύνει ήθελε εκεί, και ο λόγος (ή ένας από τους λόγους είναι ότι είναι και οι εκτελεστές εκεί). Γενικά δεν είναι τυχαίο που η Αμαλία κινείται σε χώρους (και χρόνους) όπου στα πέριξ βρίσκονται οι εκτελεστές του Παυρινού. (ό,τι και αν είναι η Αμαλία τελικά)

 

Χμ... μια και αναφέρθηκε... αυτή η κοπέλα που έφυγε βιαστικά για Αυστραλία (κάτι αντίστοιχο με μια κοπέλα που εφυγε για Αργεντινή θυμίζει)... μήπως δεν είναι πολύ άγνωστο πρόσωπο;

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο,όταν η Αμαλία προσφέρθηκε να δώσει το σπίτι της στην Αγγέλα και στον Φώτη εκείνοι αρνήθηκαν και όταν της είπαν ότι θα είναι και η γιαγιά της εκεί,εκείνη είπε ότι μένει και αυτή μόνιμα στην Τρίπολη..Δεν σας φαίνεται παράξενο αυτό;
Link to comment
Share on other sites

eixe neo epeisodio simera???????????????????????????????????????

 

to exasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

μη σκας...θα βαρεθεις να το βλεπεις σε επαναληψη:p

 

Ένα άλλο,όταν η Αμαλία προσφέρθηκε να δώσει το σπίτι της στην Αγγέλα και στον Φώτη εκείνοι αρνήθηκαν και όταν της είπαν ότι θα είναι και η γιαγιά της εκεί,εκείνη είπε ότι μένει και αυτή μόνιμα στην Τρίπολη..Δεν σας φαίνεται παράξενο αυτό;

οχι...

 

 

απο τα καλυτερα επεισοδια το χτεσινο.εβγαλε γελιο αν και δεν εγινε και καμια φοβερη εξελιξη:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

epidi den thelw na to dw se epanalipsi, thelw na kserw ti exei ginei.

mipws kaneis kserei pou anevazoun ta epeisodia na paw na to dw?

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν είδα τη Ζουμπουλία - Τάμτα???:fool: :fool:

Αχ! Που έχω το μυαλό μου... :whistle:

 

Ωραίο πάντως το χθεσινό!

Αναμονή τώρα για το επόμενο...

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

epidi den thelw na to dw se epanalipsi, thelw na kserw ti exei ginei.

mipws kaneis kserei pou anevazoun ta epeisodia na paw na to dw?

 

Υπαρχει και στο μουλαρακι. Ψαξε για "para pente S02E11" και παρε αυτο που ειναι 349,08ΜΒ.. το 552,25ΜΒ ειναι fake.

Link to comment
Share on other sites

epidi den thelw na to dw se epanalipsi, thelw na kserw ti exei ginei.

mipws kaneis kserei pou anevazoun ta epeisodia na paw na to dw?

 

an den eisai gramenos sto bw einai klistes oi eggrafes

yparxei kai sto hitlist.gr pou einai anoixtes akoma

Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε το τραγούδι να κυκλοφορήσει σε mp3 εδω γύρω. Ειλικρινά έχει κάνει θραύση στο σχολείο σήμερα. Και όλοι τραγουδούν: Φιλλλλί φιλλλλί με λλλλυτρώννννεις, φιλλλλί φιλλλλί με σκοτώννννεις, φιλλλλί φιλλλλί με τελλλλειώννννεις, με αποτειλλλλειώννννεις. Φιλλλλί φιλλλί.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως μέχρι το Πάσχα άντε να δούμε 2 επεισόδια καινούργια ακόμα...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το χθεσινο επεισοδιο,ειδικα με την ζουμπι.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως μέχρι το Πάσχα άντε να δούμε 2 επεισόδια καινούργια ακόμα...

Κάνεις λαθος.Ηδη την επομενη εβδομαδα εχει καινουριο επεισοδιο.

Για να μην πολυλογουμε,μεχρι το καλοκαιρι,δεν προκειται να παιξει παω απο 5 επαναληψεις...

 

Εκτιθεμαι και οποιος θελει,ας θυμαται αυτο το post μου για να μου την πει αν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά καλησπέρα,

σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι ατάκα είπε η Ντάλια στην αρχή πριν τους τίτλους που καθόντουσαν ολοι μαζί και της είπε η ζουμπουλία οτι καλά εκανε και δεν μιλουσε.... Θυμάται κανείς;;;;

και επίσης ... έχουμε το φιλί φιλί σε mp3;;;;;;;;;;

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λαθος.Ηδη την επομενη εβδομαδα εχει καινουριο επεισοδιο.

Για να μην πολυλογουμε,μεχρι το καλοκαιρι,δεν προκειται να παιξει παω απο 5 επαναληψεις...

 

Εκτιθεμαι και οποιος θελει,ας θυμαται αυτο το post μου για να μου την πει αν κανω λαθος.

 

Λογικό, αν υπολογίσουμε ότι απομένουν ακόμα 15 νεα επεισόδια για να τελειωσει η σειρά. Μέχρι τον Ιούνη μας απομένουν ακόμα 18 εβδομάδες. Αφαιρόντας και 2 βδομάδες διακοπες του Πάσχα που δικαιολογούντε πιθανες επαναλήψεις μας μένουν 16.. Φυσικα δεν ξερουμε ποτε τελειώνει η σεζόν, οπότε κάπος έτσι ειναι όπως τα λες φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά καλησπέρα,

σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι ατάκα είπε η Ντάλια στην αρχή πριν τους τίτλους που καθόντουσαν ολοι μαζί και της είπε η ζουμπουλία οτι καλά εκανε και δεν μιλουσε.... Θυμάται κανείς;;;;

;;;;;;;;;;

 

νομιζω ρωτησε για τη σχεση που εχουν καποιοι διασημοι μεταξυ τους αλλα δεν θυμαμαι ακριβωσ.

 

πολυ καλο επεισοδιο!

φιλλι φιλλιι με λλυυτρωννειις

με αποτελλειιωννειις:p

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογημένα.

Άλλωστε αυτό είναι και το ηλικιακό target group της σειράς.:rolleyes:

Εντυπωσιακό! :blink: Τόσοι πολλοί είναι οι μαθητές που σαρώνει το «Παρά 5» στις τηλεθεάσεις; :rolleyes: Τόπο στα νιάτα! Τώρα γιατί ξέρω και'γω δεν ξέρω πόσους συναδέλφους μεγαλύτερους από εμένα (30+ δηλαδή) μαζί με εμένα που το βλέπουν, απορώ πραγματικά... :whistle:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...