Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α... όσον αφορά τα λεφτά.

Αν πας στη VodiaFone έχεις επιδότηση γιατί είναι 3G, επιδότηση ανάλογα με το πρόγραμμα δωρεάν χρόνου, επιδότηση αν βγάλεις πιστωτική Vodafone (χωρίς συνδρομή φυσικά αλλά αν θέλεις την κόβεις τον πρώτο μήνα), και αν επιλέξεις και βραδυνές κλήσεις (περίπου 10 ευρώ επιπλέον το μήνα) έχεις και άλλη επιδότηση. Στο τέλος μπορεί να πάρεις και την πώλητρια (αχ... εγώ δεν πήρα τις βραδυνές και την έχασα).

Τουλάχιστον έτσι το πήρα εγώ. Good Luck και πες ναι στις βραδυνές... ;-)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σημερα λιγη και η αποκλειστικοτητα της vodafone αν δεν κανω λαθος.....:O Βεβαια πηρα ενα τηλ στο Πλαισιο αλλα δεν ειχαν ιδεα ποτε θα βγει το απλο..
Link to comment
Share on other sites

den ta kaneis meta apothukesei?an pali xanontai kati paizei me thn suskeuh.pas prosthikh dialegeis kai meta epikollhsh.

:D

ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ δεν εχει κανονιζεις πληκτρο επανω κλπ...αφου λοιπον τα ρυθμισω ολα καλα οταν το κλεινω ομως χανονται.Τ δευτερο κομματι δεν το καταλαβα τι επικολληση ....Τελικα το εκανα ..κατι λαθος εκανα εγω πριν φαινεται

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Α... όσον αφορά τα λεφτά.

Αν πας στη VodiaFone έχεις επιδότηση γιατί είναι 3G, επιδότηση ανάλογα με το πρόγραμμα δωρεάν χρόνου, επιδότηση αν βγάλεις πιστωτική Vodafone (χωρίς συνδρομή φυσικά αλλά αν θέλεις την κόβεις τον πρώτο μήνα), και αν επιλέξεις και βραδυνές κλήσεις (περίπου 10 ευρώ επιπλέον το μήνα) έχεις και άλλη επιδότηση. Στο τέλος μπορεί να πάρεις και την πώλητρια (αχ... εγώ δεν πήρα τις βραδυνές και την έχασα).

Τουλάχιστον έτσι το πήρα εγώ. Good Luck και πες ναι στις βραδυνές... ;-)

 

 

καλά δίνουν επιδότηση παραπάνω για τις 3g συσκευές?

και για το βραδυνό πακέτο?

 

πόσο δηλαδή??? :blink:

:X
Link to comment
Share on other sites

exw to vf live edition kai evala xthes tis ruthmiseis tis tim gia to mobile tv opws tis dinei to site tis. mipws kserei kaneis an xreiazetai kati to sugkekrimeno gia mobile tv, gia ta mms.episis sto wap site den emfanizei tous ellinikous xaraktires.

thank you

Link to comment
Share on other sites

Paidia ,mia erwthsh.

To thlefwno sta menou tou exei stoixeia apo Macromedia Flash Lite™?(opws px to v800?)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Paidia ,mia erwthsh.

To thlefwno sta menou tou exei stoixeia apo Macromedia Flash Lite™?(opws px to v800?)

 

Εκτός αν εννοείς και σαν το μενού του K750 τότε όχι δεν έχει :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν εννοείς και σαν το μενού του K750 τότε όχι δεν έχει :)

Den kserw gia to 750.Ennow ta kikoumena kyklakia gyro apo ta eikonidia tou menou klp pou exei to v800.

Krima giati einai pragmatika entypwsiako:( .

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Den kserw gia to 750.Ennow ta kikoumena kyklakia gyro apo ta eikonidia tou menou klp pou exei to v800.

Krima giati einai pragmatika entypwsiako:( .

 

Όχι αυτό δεν το έχει! :(

Link to comment
Share on other sites

καλά δίνουν επιδότηση παραπάνω για τις 3g συσκευές?

και για το βραδυνό πακέτο?

 

πόσο δηλαδή??? :blink:

 

Εμένα μου έδωσαν 47 ευρω για καθε ένα απ΄αυτά που γράφω παραπάνω (3G, πιστωτική και βραδυνές κλήσεις που τελικά δεν πήρα).

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

To βρήκα εδώ http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2900

 

€423, αλλά δεν ξέρω αν είναι η vodafone live έκδοση.Εστειλα mail ζητώντας απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο...

 

Να φανταστω οτι δεν εχει ενεργή απαντηση / κλεισιμοπ της γραμμης με το slide ε?

 

Δηλαδη να απαντας μονο γυρνωντας το slide και με τον ιδιο τροπο να την τερματιζεις....

:X
Link to comment
Share on other sites

mprabo file polu kalo exw brei games pou ta eksaxna pws kai pws.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mprabo file polu kalo exw brei games pou ta eksaxna pws kai pws.:p

 

Όντως πολύ καλο...μήπως ήρθε η στιγμή να ανοίξουμε ένα νέο thread αποκλειστικά με υλικό για το W900?!! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο...

 

Να φανταστω οτι δεν εχει ενεργή απαντηση / κλεισιμοπ της γραμμης με το slide ε?

 

Δηλαδη να απαντας μονο γυρνωντας το slide και με τον ιδιο τροπο να την τερματιζεις....

 

apo oti exw diavasei, (giati den to exw parei akoma)den exei tetoia pragmata.Den nomizw oti tha voleve kai poly na apantas anoigontas to thlefwno giati mexri na to anoikseis kai na to fereis anapoda kai na to valeis sto afti sou......tha sto eixe kleisei o allos:D

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο...

 

Δεν παίζει αυτό όχι.

 

 

Den nomizw oti tha voleve kai poly na apantas anoigontas to thlefwno giati mexri na to anoikseis kai na to fereis anapoda kai na to valeis sto afti sou......tha sto eixe kleisei o allos

 

Χαλαρώστε ρε παιδιά σε 1/2 sec γίνεται η κίνηση που περιγράφεις.:happy:

 

 

PS:Γιατί δεν είναι ακομα sticky?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναρωτήσω μιας κ το ξαναδοκιμασα κ ακρη δεν εβγαλα. Οταν βαζω το bluetooth κ βρισκει μια συσκευη ΔΕΝ μπορω να διαλέξω καποιες εικονες που εχει κ να κανω ληψη γενικα.Γενικα δεν μου βγαζει καμια λιστα να κανω ληψη. Μου φαινεται σαν "κλειδωμενο" bluetooth η εχει προβλημα η δικια μου συσκευη, δεν ξερω δεν μπορω να καταλαβω... Σε σας σας βγαζει λιστα να κανετε΄ληψεις μεσω bluetooth? Απο V800 που δοκιμασα στο δικο μου κινητο μου βγαλε λιστα κ εκανα ανετα ληψεις εικονων κ βιντεο κ διαφορα.
Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναρωτήσω μιας κ το ξαναδοκιμασα κ ακρη δεν εβγαλα. Οταν βαζω το bluetooth κ βρισκει μια συσκευη ΔΕΝ μπορω να διαλέξω καποιες εικονες που εχει κ να κανω ληψη γενικα.Γενικα δεν μου βγαζει καμια λιστα να κανω ληψη. Μου φαινεται σαν "κλειδωμενο" bluetooth η εχει προβλημα η δικια μου συσκευη, δεν ξερω δεν μπορω να καταλαβω... Σε σας σας βγαζει λιστα να κανετε΄ληψεις μεσω bluetooth? Απο V800 που δοκιμασα στο δικο μου κινητο μου βγαλε λιστα κ εκανα ανετα ληψεις εικονων κ βιντεο κ διαφορα.
AN δεν στις στειλει τις εικονες το αλλο τηλεφωνο πως να κανεις ληψεις :confused:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αχ οχι να μου στειλει κατι για να κανω ληψη... Γενικα να βαζω το bluetooth βρισκει την αλλη συσκευη με ενεργο bluetooth κι μεχρι εδω καλα... Δεν μου βγαζει ομως καποια λιστα τι εχει μεσα το τηλεφωνο για να διαλεξω ας πουμε καποια φωτο καποιο βιντεο... Δεν ξερω αν καταλαβες η πως αλλιως να στο πω. Οταν το δοκιμασα απο αλλο τηλ στο δικο μου πως μου εβγαλε λιστα (αντιστροφα δηλ) και διαλεγα?
Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

Αχ οχι να μου στειλει κατι για να κανω ληψη... Γενικα να βαζω το bluetooth βρισκει την αλλη συσκευη με ενεργο bluetooth κι μεχρι εδω καλα... Δεν μου βγαζει ομως καποια λιστα τι εχει μεσα το τηλεφωνο για να διαλεξω ας πουμε καποια φωτο καποιο βιντεο... Δεν ξερω αν καταλαβες η πως αλλιως να στο πω. Οταν το δοκιμασα απο αλλο τηλ στο δικο μου πως μου εβγαλε λιστα (αντιστροφα δηλ) και διαλεγα?

αν θυμαμαι καλα:O το να παιρνεις αρχεια μεσω ΒΤ απο αλλο τηλεφωνο το κανει μονο το D600

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αχ οχι να μου στειλει κατι για να κανω ληψη... Γενικα να βαζω το bluetooth βρισκει την αλλη συσκευη με ενεργο bluetooth κι μεχρι εδω καλα... Δεν μου βγαζει ομως καποια λιστα τι εχει μεσα το τηλεφωνο για να διαλεξω ας πουμε καποια φωτο καποιο βιντεο... Δεν ξερω αν καταλαβες η πως αλλιως να στο πω. Οταν το δοκιμασα απο αλλο τηλ στο δικο μου πως μου εβγαλε λιστα (αντιστροφα δηλ) και διαλεγα?

 

Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάποια τέτοια δυνατότητα με το W900 μου :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...