Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia to kinito ine telio, to ida ki egw stin agglia k iperenthousiastika.

min akoute osous den tous aresei, i fotografia tou tin nixta ine telia, proti fora vlepo tosi kali eukrinia se nixterini foto(panta me flas), mp3 den to sizitame k video,. apo omorfia skizei par olo p ine lido megalo ti allo theloume

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kanena neo gia to kinhtouli exoume? Phra thn TIM (opou skopeuw na kanw symvolaio soon) kai mou eipan 2-3 mhnes?! :(
Link to comment
Share on other sites

Kanena neo gia to kinhtouli exoume? Phra thn TIM (opou skopeuw na kanw symvolaio soon) kai mou eipan 2-3 mhnes?! :(
Με καθε επιφυλαξη μεχρι τελους του ετους θα κυκλοφορησει ...τμημα εξυπηρετησης πελατων της ΣΕ :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Με καθε επιφυλαξη μεχρι τελους του ετους θα κυκλοφορησει ...τμημα εξυπηρετησης πελατων της ΣΕ :)

 

Sony Ericsson W900i Vodafone live! 3G

Εμπορικά διαθέσιμο την τελευταία βδομάδα Δεκεμβρίου 483 EURO

Link to comment
Share on other sites

Live :(

Vodafone :( :( :(

:mad:

Link to comment
Share on other sites

τελικα απο κει που ημουν τελειος αρνητικος για την συσκευη αυτη τωρα εχει αρχισει και μου αρεσει λιγο.

αλλα οχι vf live παλι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εμένα μου αρέσει το άσπρο ;;; Θα το πάρω Vlive και αργότερα θα το αλλάξω σε μενού SE. Πάντως το κινητό παρά το μεγεθός του έχει κάτι διαφορετικό από τ' άλλα, τώρα που το σκευτομαι έχει σχεδόν ίδιο μέγεθως και σχήμα με την ψηφιακή μου την Sony M1
Link to comment
Share on other sites

το κινητο μπορειτε να το παραγγειλεται και απο εδω αλλα σε καπως τσιμπημενη τιμουλα:(

το καλο ειναι οτι δεν θα ειναι vodafone live:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κινητο μπορειτε να το παραγγειλεται και απο εδω αλλα σε καπως τσιμπημενη τιμουλα:(

το καλο ειναι οτι δεν θα ειναι vodafone live:)

οχι απλα τσιμπημενη............

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο photo review!

Χαρείτε το! :)

 

http://www.bengalboy.com/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=297&forum=7&post_id=2297#forumpost2297

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

mia aporia..

 

den fantazomai oti tha erthi mono t aspro giati ine xalia se sigkrisi m to mauro p to allazei kata poli

αν ηταν μικροτερο θα ηταν ομορφο και το ασπρο,αλλα σε αυτο το μεγεθος το ασπρο το κανει να δειχνει ακομα μεγαλυτερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω προπαραγγειλει απο Vodafone Store, για να δουμε θα ερθει πριν να αλλαξει ο χρονος?

SonyEricsson W900i Διαθέσιμο απο 29/12/05 φυσικα σε Vodafone Shop

Link to comment
Share on other sites

Είδα το κινητό σε κατάστημα της Γερμανίας.

 

Η ποιότητα κατασκευής του μου φάνηκε εκπληκτική.Καμία απολύτως σχέση με το Κ750 ή το W800.

To μεγεθός της είναι πάντως πολύ μεγάλο,όταν το πληκτρολόγιο είναι κατεβασμένο.

 

Δυστυχώς δεν είχα τη δυνατότητα να αγγίξω ή να χρησιμοποιήσω το μοντέλο,ώστε να παραθέσω περισσότερες εντυπώσεις :( .

Link to comment
Share on other sites

παντως το "συντομα διαθεσιμο" στο ελληνικο site της SE δεν υπαρχει:) ..λετε να το δουμε σε κανενα καταστημα μες την βδομαδα?(εκτος vodafone εννοω:cool: )
Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα κατασκευής του μου φάνηκε εκπληκτική.

 

Δυστυχώς δεν είχα τη δυνατότητα να αγγίξω ή να χρησιμοποιήσω το μοντέλο...

 

xoris na thelo na se prosvalo... tin poiotita kataskevis esi tin katalaveneis me to mati kai me apostasi????:w00t::w00t:

min ipervaloume... (xoris na krino tin poiotita tou w900)...

Link to comment
Share on other sites

Απο τεταρτη θα το εχουν ολα τα καταστηματα γερμανος σε μαυρο χρωμα 483 Euro

να υποθεσω οχι vodafone live...Μακαρι μακαρι!!!!Ελπιζω να το φερει και το πλαισιο μες την βδομαδα!!!(Ατοκες δοσεις ολε!!!!:p ).Εδω εχει και φωτογραφιες τραβηγμενες απο το κινητο http://www.se-community.com/~rog/w900i/cam_samples/.Να ρωτησω, το πακετο δεν θα περιεχει ms duo καρτα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οχι vodafone live...Μακαρι μακαρι!!!!Ελπιζω να το φερει και το πλαισιο μες την βδομαδα!!!(Ατοκες δοσεις ολε!!!!:p ).Εδω εχει και φωτογραφιες τραβηγμενες απο το κινητο http://www.se-community.com/~rog/w900i/cam_samples/.Να ρωτησω, το πακετο δεν θα περιεχει ms duo καρτα ετσι?

Δυστυχως θα ειναι live και δεν περιεχει καθολου καρτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα ειναι live και δεν περιεχει καθολου καρτα
ΜΑ το λαιβ δεν θα ειναι ασπρο .......:confused:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ το λαιβ δεν θα ειναι ασπρο .......:confused:

Αυτο ειπα οτι θα ειναι μαυρο και δεν θα εχει καθολου memory stick στο πακετο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειπα οτι θα ειναι μαυρο και δεν θα εχει καθολου memory stick στο πακετο
ΡΩΤΟΥΣΑ γιατι οι πληροφοριες μιλουσαν για λευκο λαιβ
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

xoris na thelo na se prosvalo... tin poiotita kataskevis esi tin katalaveneis me to mati kai me apostasi????:w00t::w00t:

min ipervaloume... (xoris na krino tin poiotita tou w900)...

Ήμουν ξεκάθαρος.

Μου ΦΑΝΗΚΕ εκπληκτική.Με το μάτι πάντως,η ποιότητα κατασκευής του Κ750 φαίνεται υποδεέστερη σε σύγκριση με αυτήν του W900.

 

Το W900 που είδα ήταν μαύρο και χωρίς Vodafone Live.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...