Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ολους οσους το εχουν Vodafone.

 

ΜΗΝ το κάνετε unbranded.

 

Ειναι απο τα ελαχιστα κινητα που ΔΕΝ του λειπει τιποτα απο το κανονικο. Δεν εχει κανενα περιορισμο , ολα ειναι ιδια με το κανονικο και το μονο που αλλαζει ειναι το αρχικο μενου με τα εικονιδια. Τα υπομενου ειναι ακριβως ιδια. Οποτε για αλλαγη εικονιδιων δε νομιζω οτι αξιζει καποιος να χασει τη 2ετη εγγυηση του... Και σας το λεω εγω που ειμαι ψιλοπεριεργος με κατι τετοια και θελω να τα αλλαζω...

 

επισης...

 

ΠΩΣ βλεπουμε την εκδοση software που εχει το κινητο μας? Ρωτησα και πιο παλια και απαντηση δε πηρα...

:X
Link to comment
Share on other sites

Δεν μίλησα για τα μηνύματα, αλλά για τις επαφές! Στο Τ610 που είχα παλιότερα δεν έβαζε το τελικό ς και έτσι αναγκαζόμουν πχ. να γυρίσω στα αγγλικά και ν βάλω s. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το έχει φτιάξει ακόμα αυτό η SE... Αν βέβαια γράφεις μόνο με κεφαλαία, τότε κανένα πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ προβλημα!!!!

κατεβασα το προγραμμα για update απο την se.ξεκιναω το προγραμμα και μου λεει να διαλεξω τι υποδοχη εχει το κινητο για καλωδιο και το επιλεγω.μχρι εδω καλα

μου βγαζει μετα ενα πινακα και μου λεει

1. απενεργοποιησε το κινητο

2.αφαιρεσε sim

3.βαλε μπαταρια

4.πατα το c

5συνδεσε το τηλ με usb

 

τα εκανα ολα αυτα αλλα παραμενει ετσι χωρισ να κανει κατι.

 

το κινητο εβγαλε μια οθονη που λεει να μην αφαιρεθει το καλωδιο αν δεν κλεισω εφαρμογη

 

παιδια βοηθεια.τι λαθος εκανα?

μηπως ξεχασα κατι?

αν γινεται το update ετσι τοτε γιατι εχει την επιλογη στο μενου ρυθμισεις-update???

και εγω εχω 512 συνδεση

και εγω πατησα το c και δεν εκανε κατι!!!

το κινητο το αναγνωριζει και εχει τους drivers

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ΄''ΚΟΥΤΟΥΣ''.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

B O H Θ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:X :X

Γυναικες πολλες,παρα πολλες μα ποτε δεν ειναι αρκετες!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ προβλημα!!!!

κατεβασα το προγραμμα για update απο την se.ξεκιναω το προγραμμα και μου λεει να διαλεξω τι υποδοχη εχει το κινητο για καλωδιο και το επιλεγω.μχρι εδω καλα

μου βγαζει μετα ενα πινακα και μου λεει

1. απενεργοποιησε το κινητο

2.αφαιρεσε sim

3.βαλε μπαταρια

4.πατα το c

5συνδεσε το τηλ με usb

 

τα εκανα ολα αυτα αλλα παραμενει ετσι χωρισ να κανει κατι.

 

το κινητο εβγαλε μια οθονη που λεει να μην αφαιρεθει το καλωδιο αν δεν κλεισω εφαρμογη

 

παιδια βοηθεια.τι λαθος εκανα?

μηπως ξεχασα κατι?

αν γινεται το update ετσι τοτε γιατι εχει την επιλογη στο μενου ρυθμισεις-update???

και εγω εχω 512 συνδεση

και εγω πατησα το c και δεν εκανε κατι!!!

το κινητο το αναγνωριζει και εχει τους drivers

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ΄''ΚΟΥΤΟΥΣ''.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

B O H Θ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:X :X

 

Το έγραψα και πιο πάνω.Την ώρα που συνδέεις το κινητό με το καλώδιο το c πρέπει να είναι πατημένο.Και θα εξακολουθείς να το έχεις πατημένο μέχρι να σου πει να το αφήσεις.

 

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ:

 

>*<<*<*

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει καποιος προγραμμα του v900 remote για τηλεοραση?

και που υπαρχουν αλλες εφαρμογες??:O

 

το w900i θελεις να πεις!.οχι τετοια εφαρμογη δεν υπαρχει για το συγκεκριμενο κινητο.επισης ριξε μια :worry: στο Παιχνιδια,Εφαρμογες,Θεματα,κλπ για W900i

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε θα πας στου w900, αλλα στου s700:P

 

Σε όποιο και να πας δεν έχει διαφορά.Ένα πρόγραμμα κατεβάζεις , το οποίο είναι ίδιο σε όλα τα κινητά.Είναι το πρόγραμμα μέσω του οποίου γίνεται το update.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Σε ολους οσους το εχουν Vodafone.

 

ΜΗΝ το κάνετε unbranded.

 

Ειναι απο τα ελαχιστα κινητα που ΔΕΝ του λειπει τιποτα απο το κανονικο. Δεν εχει κανενα περιορισμο , ολα ειναι ιδια με το κανονικο και το μονο που αλλαζει ειναι το αρχικο μενου με τα εικονιδια. Τα υπομενου ειναι ακριβως ιδια. Οποτε για αλλαγη εικονιδιων δε νομιζω οτι αξιζει καποιος να χασει τη 2ετη εγγυηση του... Και σας το λεω εγω που ειμαι ψιλοπεριεργος με κατι τετοια και θελω να τα αλλαζω...

 

επισης...

 

ΠΩΣ βλεπουμε την εκδοση software που εχει το κινητο μας? Ρωτησα και πιο παλια και απαντηση δε πηρα...

 

Edw 8a diafwnhsw, proswpika eida arketes mikroallages, pio grhgoro menu, veltiwsh ston hxo, epitelous de xreiazetai na vazw "kanoniko" ka8e fora pou 8elw na travhxw video kai alla mikra kai kala. Sumfwnw sto oti isws ola auta na mhn aksizoun na xaseis thn egguhsh sou, pantws veltiwsh sto kinhto vlepeis.

 

PS: Gia to software version, an exeis to kinhto unbranded (eirwnia e? :P), stis ru8miseis emfanizetai h epilogh Update Service, ki ekei mporeis na to tsekareis ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας κατοχος του W900i Vodafone(μαυρο παντα....) και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος!!!!! Το μονο που φοβαμαι ειναι να μην μου πεσει κατω μιας και καθως ανοιγει γλυστραει πολυ....

 

Ερωτηση: γινετε να σταλθει μηνυμα(κατι σαν sms) bluetooth με αυτο το τηλεφωνο ????????

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Mporei kapoios please na mou pei ti perielamvanei to kouti tou w900i se VODA LIVE???

thanks

 

Εκτός από το τηλέφωνο ,την μπαταρία και τις οδηγίες χρήσης , ένα φορτιστή , ένα cd με τα απαραίτητα προγράμματα, usb cable , στέρεο ακουστικά , το εξωτερικό ραδιοφωνάκι , ανταλλακτικά καλύμματα για τα ακουστικά(δεν είναι ακριβώς αναταλλακτικά , αλλά είναι σε 3 διαφορετικά μεγέθη για να διαλέξεις αυτό που ταιριάζει καλύτερα στα δικά σου αυτιά.

 

Αυτά.

Κάρτα μνήμης δεν υπάρχει.Μην είμαστε και πλεονέκτες:p

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το τηλέφωνο ,την μπαταρία και τις οδηγίες χρήσης , ένα φορτιστή , ένα cd με τα απαραίτητα προγράμματα, usb cable , στέρεο ακουστικά , το εξωτερικό ραδιοφωνάκι , ανταλλακτικά καλύμματα για τα ακουστικά(δεν είναι ακριβώς αναταλλακτικά , αλλά είναι σε 3 διαφορετικά μεγέθη για να διαλέξεις αυτό που ταιριάζει καλύτερα στα δικά σου αυτιά.

 

Αυτά.

Κάρτα μνήμης δεν υπάρχει.Μην είμαστε και πλεονέκτες:p

 

Δηλαδη δεν εχει ΚΑΜΙΑ διαφορα απο το πακετο του κανονικου κινητου χωρις το Vodafone ε?

http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν εχει ΚΑΜΙΑ διαφορα απο το πακετο του κανονικου κινητου χωρις το Vodafone ε?

 

Δεν ξέρω τι περιέχει το non-live

Πάντως, από όσο ξέρω οι διαφορές είναι μόνο στο λογισμικό.:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι περιέχει το non-live

Πάντως, από όσο ξέρω οι διαφορές είναι μόνο στο λογισμικό.:)

Ok σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, το πήρε ενας φίλος και μου φάνηκε λίγο περιεργο που δεν ειχε μέσα καρτα.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Ok σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, το πήρε ενας φίλος και μου φάνηκε λίγο περιεργο που δεν ειχε μέσα καρτα.

. :O . :O .

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Κατά πάσα πιθανότητα το είχαν ανοίξει... Να το πάει πίσω και να απαιτήσει την κάρτα!

 

To W900 δεν έχει κάρτα!

 

512 mb built-in έχει, σιγά μην έδιναν ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω ενας κατοχος του W900i Vodafone(μαυρο παντα....) και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος!!!!! Το μονο που φοβαμαι ειναι να μην μου πεσει κατω μιας και καθως ανοιγει γλυστραει πολυ....

 

Ερωτηση: γινετε να σταλθει μηνυμα(κατι σαν sms) bluetooth με αυτο το τηλεφωνο ????????

Μπορείς να στείλεις μέσω bluetooth είτε σημείωση (στην οποία θα έχεις γράψει το μήνυμα που θες να στείλεις) είτε επαφή (στην οποία πάλι θα έχεις γράψει το μήνυμα το οποίο θες να στείλεις).

 

Τελικά έχει κάρτα μέσα το κουτί, ναι ή όχι. Ο THEjB και ο PropheT λεει ότι δεν έχει ενώ ο Πέτρος λεει ότι έχει. :wacko:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να στείλεις μέσω bluetooth είτε σημείωση (στην οποία θα έχεις γράψει το μήνυμα που θες να στείλεις) είτε επαφή (στην οποία πάλι θα έχεις γράψει το μήνυμα το οποίο θες να στείλεις).

 

Τελικά έχει κάρτα μέσα το κουτί, ναι ή όχι. Ο THEjB και ο PropheT λεει ότι δεν έχει ενώ ο Πέτρος λεει ότι έχει. :wacko:

 

Ο Πέτρος έχει W800, τουλάχιστο με βάση τον avatar του.

Εμένα δεν είχε... και οπως θα δεις και παρακάτω, αναφέρεται η δυνατότητα του κινητού να διαβάσει κάρτες αλλά όχι κάποια κάρτα συγκεκριμένης χωρητικότητας.

 

Διαστάσεις (mm): 109 x 24 x 49

Βάρος (γραμ.): 148

Χρόνος Ομιλίας: 8.5 (ώρες)

Xρόνος Αναμονής: 370 (ώρες)

Έχρωμη Οθόνη: TFT QVGA 262,144 χρώματα (240x320 pixel)

MMS: Ναί

Κάρτα Μνήμης: Εσωτερική 470 MB, Memory Stick Duo / Duo Pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες....Οχι δυστυχως δεν εχει καρτα εξτρα αν και καλο θα ηταν να τοποθετηθει μια 512Μb για να φτασει το Giga και να χωραει ποιο πολλα τρςαγουδακια:D :D :D :D

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να στείλεις μέσω bluetooth είτε σημείωση (στην οποία θα έχεις γράψει το μήνυμα που θες να στείλεις) είτε επαφή (στην οποία πάλι θα έχεις γράψει το μήνυμα το οποίο θες να στείλεις).

 

Τελικά έχει κάρτα μέσα το κουτί, ναι ή όχι. Ο THEjB και ο PropheT λεει ότι δεν έχει ενώ ο Πέτρος λεει ότι έχει. :wacko:

Ο THEjB και ο PropheT έχουν δίκιο, λόγω συνήθειας άρχισα να γράφω για το W800. :dizzy:

Παιδιά να με συγχωρείτε... :sorry:

:)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ο THEjB και ο PropheT έχουν δίκιο, λόγω συνήθειας άρχισα να γράφω για το W800. :dizzy:

Παιδιά να με συγχωρείτε... :sorry:

:)

 

Αντε , καλά , σε συγχωρούμε!!:D :p

 

Ρε παιδιά , ο φωτισμός των πλήκτρων σε εσάς είναι έτσι??:blink: :blink:

 

http://www.mobilmania.cz/Article/BigImgGSMNew.asp?path=%2FFiles%2FObrazky%2Fart19%2FSonyEricssonW900i%2F&file=%2F67.jpg

 

Σε εμένα πάλι όχι:worry:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Αντε , καλά , σε συγχωρούμε!!:D :p

 

Ρε παιδιά , ο φωτισμός των πλήκτρων σε εσάς είναι έτσι??:blink: :blink:

 

http://www.mobilmania.cz/Article/BigImgGSMNew.asp?path=%2FFiles%2FObrazky%2Fart19%2FSonyEricssonW900i%2F&file=%2F67.jpg

 

Σε εμένα πάλι όχι:worry:

 

 

ουτε και μενα

θα θελαμε...αλλα δεν...

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...