Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι είναι το vc?:worry: :worry:

Γιατί το μόνο vc(βε-σε) που ξέρω, δεν έχει σχέση με κινητά:lol: :p

 

Αν πάντως εννοείς αυτό http://www.gsmarena.com/vk_mobile_vk2010-1394.php , λέγεται vK:)

 

sori file

nai ayto enoousa

oraio tilefono kai me 1g mnimi eida oti to bgazoun

 

 

 

telos to off topic

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SOS. Μετά από δοκιμή αναβάθμισης με το πρόγραμμα της SE, βλέπει το κινητό και στην "λήψη λογισμικού τηλεφώνου" δεν κατεβάζει τίποτα. Το δε κινητό απεβίωσε. Δεν ξεκινάει. Φτάνει στην άσπρη οθόνη και μετά απλώς αναβοσβήνει η άσπρη οθόνη. Firewall, Antivirus τα έχω απενεργοποιήσει.

Any help???

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

mporoume k ta V-L na kanoume anavathmisi meso tou programmatos pou dinei o moonlight?epeidi to dokimasa idi to programma k leei oti den uparhei diathesimi anavathmisi..eho tin R5AG001..kserete an ehei vgei neoteri ekdosi?panta gia vodafone live...

Telika tin ekana tin anavathmisi..me tin tetarti prospatheia ...alla den uparhoun para mono agglika san glossa menu...oles oi alles kapout...ti reset tou ekana ti tama stin tino tipota...lete na tou kano reset pou ta svunei ola?

Και βέβαια!Εγώ αναβάθμισα το δικό μου μόλις προχθές(είναι vodafone live) και μετά την αναβάθμιση το κινητό απλά πετάει:D :D

Δε νομιζω οτι το reset θα βοηθήσει σε κάτι μάλλον για κάποιο λόγο δεν έχει γίνει σωστα η αναβάθμιση!:rolleyes: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

mporoume na vroume kapou games se warez?kana mirc channel i kati tetoio?auto to iphone pou proanaferthike ti einai?
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

To PC Suite δε βλεπει το κινητο αλλα μονο μεσω USB!, απο ΙR, bt ολα οκ. Εχει τυχει σε κανενα;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

To PC Suite δε βλεπει το κινητο αλλα μονο μεσω USB!, απο ΙR, bt ολα οκ. Εχει τυχει σε κανενα;

Ελα jois21 βαλε το myphoneExplorer αν τοχεις ειναι πολυ καλυτερο και χωρις τετοια κοληματα.:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γεια σας παιδια!!!Εχω ενα προβλημα...Συνδεω κανονικα το κινητο στο pc επιλεγω απο το κινητο μεταφορα αρχειων στελνω τα αρχεια μου στο κινητο...παταω δεξι κλικ εξαγωγη και μετα βγαζω το καλωδιο..Ανοιγει το κινητο..κανονικα..το θεμα ειανι πως οταν το βαλω στην αρχη οταν ανοιγει στο flight mode λεει προβλημα καλωδιου μεταφορας δεδομενων..και κατι αλλα..Να ανησυχισω???? και οτι δεν υπαρχουν αρχεια...Οταν ομως το βαλω στη κανονικη λειτουργια τα δειχνει....

Κανενας με το ιδιο προβλημα???

καμια ιδεα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ ψέυτικο το μαύρο:( Πτώση από 1μ. και έχει γίνει ασπρόμαυρο!!!

 

 

(ασπρόμαυρο,που λεει ο λόγος)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γεια σας παιδια!!!Εχω ενα προβλημα...Συνδεω κανονικα το κινητο στο pc επιλεγω απο το κινητο μεταφορα αρχειων στελνω τα αρχεια μου στο κινητο...παταω δεξι κλικ εξαγωγη και μετα βγαζω το καλωδιο..Ανοιγει το κινητο..κανονικα..το θεμα ειανι πως οταν το βαλω στην αρχη οταν ανοιγει στο flight mode λεει προβλημα καλωδιου μεταφορας δεδομενων..και κατι αλλα..Να ανησυχισω???? και οτι δεν υπαρχουν αρχεια...Οταν ομως το βαλω στη κανονικη λειτουργια τα δειχνει....

Κανενας με το ιδιο προβλημα???

καμια ιδεα..

Ιδεα ειναι να βαλεις το MyPhoneExplorer να σωθεις!!!!;) ;) ;)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

to onoma apo ena programma mas xrwstas antonispap40 :p

 

Δεν ξέρει πως λέγετε...Είναι στα βουλγάρικα(ή κάτι τέτοιο) και δεν τα καταλαβαίνει...:( ...

Επίσης λέει πως είναι δοκιμαστικό και κολάει πολλές φορές:(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γεια σας παιδια!!!Εχω ενα προβλημα...Συνδεω κανονικα το κινητο στο pc επιλεγω απο το κινητο μεταφορα αρχειων στελνω τα αρχεια μου στο κινητο...παταω δεξι κλικ εξαγωγη και μετα βγαζω το καλωδιο..Ανοιγει το κινητο..κανονικα..το θεμα ειανι πως οταν το βαλω στην αρχη οταν ανοιγει στο flight mode λεει προβλημα καλωδιου μεταφορας δεδομενων..και κατι αλλα..Να ανησυχισω???? και οτι δεν υπαρχουν αρχεια...Οταν ομως το βαλω στη κανονικη λειτουργια τα δειχνει....

Κανενας με το ιδιο προβλημα???

καμια ιδεα..

 

Καλύτερα να ανησυχήσεις γιατί δεν είναι φυσιολογικό.

Εμένα δεν μου το έχει κάνει ποτέ!

 

Παιδιά , αφήστε τις γκρίνιες με το χρώμα.Έχω ήδη προλάβει να δώ μερικά κακοποιημένα w900 και εκτός από γρατζουνιές , το χρώμα είναι μια χαρά.Δεν ξεφλουδίζει , δεν κάνει τπτ περίεργο.Άμα το πετάς κάτω ή το χτυπάς στις γωνίες τι θέλεις να σου κάνει το χρώμα???

Μόνο το ασημί (τύπου S700) ήταν ευαίσθητο , όπως σε όλα τα κινητά με αυτό το χρώμα(το συγκεκριμένο ασημί είναι το πιο ευαίαθητο στις γρατζουνιές χρώμα).

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει πολυ χτυπημενα W900. Οσο χαραγμενα και να ειανι το χρωμα δε φευγει. Ειναι το ιδιο σε ολο το "βαθος" του πλαστικου (το οποιο ειναι ΠΟΛΥ χοντρο).
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ανησυχήσεις γιατί δεν είναι φυσιολογικό.

Εμένα δεν μου το έχει κάνει ποτέ!

 

Παιδιά , αφήστε τις γκρίνιες με το χρώμα.Έχω ήδη προλάβει να δώ μερικά κακοποιημένα w900 και εκτός από γρατζουνιές , το χρώμα είναι μια χαρά.Δεν ξεφλουδίζει , δεν κάνει τπτ περίεργο.Άμα το πετάς κάτω ή το χτυπάς στις γωνίες τι θέλεις να σου κάνει το χρώμα???

Μόνο το ασημί (τύπου S700) ήταν ευαίσθητο , όπως σε όλα τα κινητά με αυτό το χρώμα(το συγκεκριμένο ασημί είναι το πιο ευαίαθητο στις γρατζουνιές χρώμα).

εμενα το Κ700ι μου απο γκρι μεταλλικο εχει γινει γκρι με πολλες σταμπες ασπρες :lol: μονο το καπακι της μπαταριας εχει παραμεινει οπως εχει :)

γι'αυτο οπως φαινεται η SE εβαλε μυαλο και τα νεα της κινητα δεν ειναι κανενα ασημι.το παθημα εγινε μαθημα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ασπρο λετε να ειναι χειροτερο αμα χτυπηθει?

Κοιτα οτι κινητο και ναναι αμα χτυπηθει την εβαψε που λενε:) τωρα για το συγκεκριμενο απλα στο ασπρο οι γρατζουνιες φαινονται λιγοτερο;) αλλα σαν χρωμα σοβαρου κινητου δεν λεει τοχω δει.:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

Πόσες φορές δοκιμάσατε μέχρι να πετύχετε να γίνει το update. Όταν κατεβάζει το λογισμικό, ξαφνικά σταματάει και μετά από λίγο μου λέει ότι απέτυχε. Ακόμα και όταν κατεβάζει, δεν ολοκληρώνει. Φταίει το site που τα κατεβάζει? Δοκίμασα και με ADSL και με PSTN από το σπίτι.

 

ΥΓ. Πάλι με το SeXy moy έμεινα. Ά ρε Siemens που είσαι με τα updates σου :'-)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οτι κινητο και ναναι αμα χτυπηθει την εβαψε που λενε:) τωρα για το συγκεκριμενο απλα στο ασπρο οι γρατζουνιες φαινονται λιγοτερο;) αλλα σαν χρωμα σοβαρου κινητου δεν λεει τοχω δει.:)

 

 

Είναι πιο trendy απλά το άσπρο... :D

:X
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει πολυ χτυπημενα W900. Οσο χαραγμενα και να ειανι το χρωμα δε φευγει. Ειναι το ιδιο σε ολο το "βαθος" του πλαστικου (το οποιο ειναι ΠΟΛΥ χοντρο).

 

Εγώ πάντως που είδα το μαύρο, το λοιπήθικα...στη θέση του μαύρου έχει γείνει γκρί

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο trendy απλά το άσπρο... :D

Ναι ειπαμε θυμιζει λιγακι κουτι φαρμακειου:) μικρο ψυγειακι:lol: σαπουνι rexona:p

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...