Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?

Έχω το w900 όλα καλά και ωραία αλλά δεν μπορώ να το δω με το PC Suite. Και την καινούργια έκδοση κατέβασα την 1.20.175 και τίποτα. Δεν το βρίσκει. Όμως τις φωτογραφίες και ήχους μπορώ να βάλω και να πάρω. Κάποια ιδέα? Please!!!

και μενα τα ιδια κολπα εκανε,βαλε το myphone explorer ειναι πολυ καλυτερο και ευχρηστο.;)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Έχω κι εγώ το W900i και είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την άποψη τιμής και υπηρεσιών που προσφέρει..Θα ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος να μου πέι, εάν υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής της πρόσοψης. Πιστεύω στο άσπρο είναι πολυ πιο ωραίο. Και θα ήταν καλό εάν κάποιος χρήστης έχει βρει ορισμένες εφαρμογές να τις ανεβάσει. Ευχαριστώ.
Αλλαγη προσοψης οχι,οσο για το ασπρο αν το δεις απο κοντα μαλλον δεν θα σαρεσει και τοσο, το ειδα απο ενα φιλο απο αγγλια και ειναι σαν ψευτικο,στην ενοτητα sonyericsson υπαρχει topic για παιχνιδια,εφαρμογες κλπ.:)
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω κι εγώ το W900i και είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την άποψη τιμής και υπηρεσιών που προσφέρει..Θα ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κάποιος να μου πέι, εάν υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής της πρόσοψης. Πιστεύω στο άσπρο είναι πολυ πιο ωραίο. Και θα ήταν καλό εάν κάποιος χρήστης έχει βρει ορισμένες εφαρμογές να τις ανεβάσει. Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει η δυνατότητα(η άσπρη πρόσοψη δεν ξέρω αν υπάρχει:lol: )

Αν πάντως υπάρχει , πάς σε ένα service και τούς λές να σου αλλάξουν όλα τα καπάκια σε άσπρο χρώμα.

Ξέρεις πόσο θα κάνει αυτό?

Μιλάμε για 5 καπάκια(2 στο πάνω μέρος, 2 στο κάτω+το καπάκι της μπαταριας)Στο κ700 που είχα αλλάξει το πάνω μόνο καπάκι(1 καπάκι)έκανε 45 ευρώ.

Άρα, η δουλειά που ζητάς θα κάνει ούτε λίγο ούτε πολύ....πάνω από 200 ευρώ.Χωρίς πλάκα.

Ρώτησε πόσο κάνει το κάθε ένα καπάκι και θα δείς:(

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

ThejB έτσι όπως μου τα λες για να τα αλλάξω όλα τα καπάκια με συμφέρει πιο πολύ να πάω και να το αγοράσω πάλι το κινητό στο άσπρο :P
Link to comment
Share on other sites

Πως παει απο αυτονομια με μετρια χρηση, βαρια, και ελαχιστη;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πως παει απο αυτονομια με μετρια χρηση, βαρια, και ελαχιστη;

 

1.Μέτρια χρήση - 2 μέρες

2.Βαριά χρήση - 1 μέρα

3.Ελάχιστη χρήση - 3 μέρες

 

Τώρα το λέω με βάση το δικό μου και πως το βλέπω, οι άλλοι χρήστες μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Link to comment
Share on other sites

paidia mpori kapoios na mou pi pos mporo na valo tis rythmisis mms kai oti allo xreiazetai gia na kano video klisis kai na stelno mms???Vodafone CU exo.Ta exo energopoihmena apo tin vofafone alla thelo tis rythmisis.thanks

Στο site της Vodafone μπορείς να βάλεις τον τύπο της συσκευής σου, τον αριθμό του τηλεφώνου σου και θα σου σταλούν αυτόματες ρυθμίσεις μέσω SMS...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

paidia phre kaneis to playboy apriliou?exei mesa to playtech to opoio exei to aksesouar s-e mmr-60 kai leei --to sundeeis apo katw bazeis thn radiofwnikh suxnothta pou thes kai meta bazeis apo to mp3 tou kinhtou sou ena tragoudi kai leei ta radio pou briskontai konta sou kai baloun p.x.98,3 tha akoune thn mousikh thn dikh sou oxi tou radio kai leei spas ta neura apo tous allous oi opoioi den mporoun na kanoun tipota.to ksereis kaneis auto to aksesouar??:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ThejB έτσι όπως μου τα λες για να τα αλλάξω όλα τα καπάκια με συμφέρει πιο πολύ να πάω και να το αγοράσω πάλι το κινητό στο άσπρο :P

 

Μια επίσκεψη σε ένα service θα σε πείσει.;)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες λεω να χτυπησω το W900.Mπορει καποιος να μου πει τα + και τα - σε σχεση με το κ750;:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες λεω να χτυπησω το W900.Mπορει καποιος να μου πει τα + και τα - σε σχεση με το κ750;:)

 

Tα + είναι :

οθόνη

3G

Αναπαραγωγή mp3

Πολύ καλύτερη κατασκευή

 

Τα - είναι :

 

Μέγεθος-βάρος

Χειρότερο radio(δεν έχει RDS και αποθήκευση σταθμών)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Tα + είναι :

οθόνη

3G

Αναπαραγωγή mp3

Πολύ καλύτερη κατασκευή

 

Τα - είναι :

 

Μέγεθος-βάρος

Χειρότερο radio(δεν έχει RDS και αποθήκευση σταθμών)

EYXAΡΙΣΤΩ:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες λεω να χτυπησω το W900.Mπορει καποιος να μου πει τα + και τα - σε σχεση με το κ750;:)

to exw kai egw to w900i min to pareis an exeis to k750

einai AISXOS tzampa lefta parapano kanei kai tipota allo.

den exei rds oute apothikeysi stathmon kai paizei (radio) mono me ta handsfree (pou periexontai stin siskeyasia) episis den exei kai to menu periigisi sto bluetooth menu (ayto sou deinei tin dinatotita na eksereuniseis ta arxeia enos allou kinitou ef oson sou epitrepsei o allos tin prosbasi) opws eixe to z600 to k700 kai to s700.

ta + einai oti exei megali (ensomatomeni) memory 465mb (peripou) kai exei dinatotita epektasis me memory stick skepsou to kala kanei peripou 444euro ston germano....

Link to comment
Share on other sites

to exw kai egw to w900i min to pareis an exeis to k750

einai AISXOS tzampa lefta parapano kanei kai tipota allo.

den exei rds oute apothikeysi stathmon kai paizei (radio) mono me ta handsfree (pou periexontai stin siskeyasia) episis den exei kai to menu periigisi sto bluetooth menu (ayto sou deinei tin dinatotita na eksereuniseis ta arxeia enos allou kinitou ef oson sou epitrepsei o allos tin prosbasi) opws eixe to z600 to k700 kai to s700.

ta + einai oti exei megali (ensomatomeni) memory 465mb (peripou) kai exei dinatotita epektasis me memory stick skepsou to kala kanei peripou 444euro ston germano....

 

Καλά , τον χαρακτηρισμό "ΑΙΣΧΟΣ" δεν θα τον σχολιάσω.

Νομίζω ότι τέτοιοι χαρακτηρισμοί για τέτοιες συσκευές εκθέτουν ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΝ.

 

Επειδή το συγκεκριμένο τυχαίνει να μην το ξέρω , τι ακριβώς είναι το μενού "περιήγηση" ??

Ρωτάω επειδή τυχαίνει να είχα και το κ700 και δεν υπήρχε τέτοιο μενού:worry: :blink: :worry: , αλλά και το παλιό μου v800 δεν είχε κάτι τέτοιο(περίεργο να το είχε το z600 και όχι το v800)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλά , τον χαρακτηρισμό "ΑΙΣΧΟΣ" δεν θα τον σχολιάσω.

Νομίζω ότι τέτοιοι χαρακτηρισμοί για τέτοιες συσκευές εκθέτουν ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΝ.

 

Επειδή το συγκεκριμένο τυχαίνει να μην το ξέρω , τι ακριβώς είναι το μενού "περιήγηση" ??

Ρωτάω επειδή τυχαίνει να είχα και το κ700 και δεν υπήρχε τέτοιο μενού:worry: :blink: :worry: , αλλά και το παλιό μου v800 δεν είχε κάτι τέτοιο(περίεργο να το είχε το z600 και όχι το v800)

 

στην περιηγηση, μπορεις να δεις τα αρχεια(ηχους-εικονες-βιντεο) που εχει ενας αλλος και να τα στειλεις αμεσως.κατι χρησιμο...

Link to comment
Share on other sites

στην περιηγηση, μπορεις να δεις τα αρχεια(ηχους-εικονες-βιντεο) που εχει ενας αλλος και να τα στειλεις αμεσως.κατι χρησιμο...

 

Ναι ,χρησιμότατο , δεν λέω.Αλλά το κ700 δεν το είχε αυτό.Εκτός και αν ο φίλος εννοούσε το κ750 και κατά λάθος έγραψε κ700

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλά , τον χαρακτηρισμό "ΑΙΣΧΟΣ" δεν θα τον σχολιάσω.

Νομίζω ότι τέτοιοι χαρακτηρισμοί για τέτοιες συσκευές εκθέτουν ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΝ.

 

Επειδή το συγκεκριμένο τυχαίνει να μην το ξέρω , τι ακριβώς είναι το μενού "περιήγηση" ??

Ρωτάω επειδή τυχαίνει να είχα και το κ700 και δεν υπήρχε τέτοιο μενού:worry: :blink: :worry: , αλλά και το παλιό μου v800 δεν είχε κάτι τέτοιο(περίεργο να το είχε το z600 και όχι το v800)

 

 

καλα ρε συ thejb ειναι δυνατον να ασχολεισαι με τετοια σχολια?

η αποψη αυτη δειχνει ατομο το οποιο προφανεστατα δεν εχει ιδεα απο κινητα!

και κανει κριτικη με βαση γυναικεια κριτηρια(χωρις να θελω να προσβαλω το φιλο μας,σεβαστη η αποψη του)............αααααααα,εγω θελω το κινητο μου να ειναι μικρο,χαριτωμενο και να βγαζει φωτο για να τραβαω τα τεκνα!

αν ειναι δυνατον!

τις ελαχιστες γνωσεις να εχεις τον χαρακτηρισμο αισχος γι'αυτο το κινητο δεν θα την εχεις στο λεξιλογιο σου!

και οσο για την εξερευνηση που λετε,εγω δεν γουσταρω να ψαχνει κανεις το κινητο μου!

αν θελω του στελνω κατι με την κλασσικη μεθοδο!

σιγα την ιδιοτητα!

εξαλλου υπαρχουν και προγραμματα που μπορεις να εχεις προσβαση στο κινητο του αλλου και χωρις την συγκαταθεση του!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε συ thejb ειναι δυνατον να ασχολεισαι με τετοια σχολια?

 

 

Μα δεν ασχολήθηκα.:worry: Αυτό ακριβώς είπα , ότι δεν ασχολούμαι:D

 

εξαλλου υπαρχουν και προγραμματα που μπορεις να εχεις προσβαση στο κινητο του αλλου και χωρις την συγκαταθεση του!

 

Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω(αλλά θα ήθελα να ξέρω?:lol: :p )

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

kai kala kaneis!

ξερω 1,2 σιγουρα αλλα εχω να σχοληθω πολυ καιρο!

δυστυχως αφορουν symbian πλατφορμες και εμας μας ειναι αχρηστα!

αν και μεταξυ μας δεν ειναι και καλη φαση να σου ψαχνουν το κινητο χωρις να το ξερεις ε?

:lol:

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

kai kala kaneis!

ξερω 1,2 σιγουρα αλλα εχω να σχοληθω πολυ καιρο!

δυστυχως αφορουν symbian πλατφορμες και εμας μας ειναι αχρηστα!

αν και μεταξυ μας δεν ειναι και καλη φαση να σου ψαχνουν το κινητο χωρις να το ξερεις ε?

:lol:

Τζίφος!!;)

Ναι φίλε, είναι από τα χειρότερα που μπορει να σου κάνει κάποιος , σε ότι αφορά την παραβίαση της ιδιωτικότητάς σου.Λογικά όμως, αν έχεις κλειστό το bt σου(ή ακόμα καλύτερα στο "μη ανιχνεύσιμο") δεν έχεις κίνδυνο.:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος!!;)

Ναι φίλε, είναι από τα χειρότερα που μπορει να σου κάνει κάποιος , σε ότι αφορά την παραβίαση της ιδιωτικότητάς σου.Λογικά όμως, αν έχεις κλειστό το bt σου(ή ακόμα καλύτερα στο "μη ανιχνεύσιμο") δεν έχεις κίνδυνο.:O

 

 

οχι καλυτερα απλως!!!

για να εισαι σιγουρος παντα στο μη ανιχνευσιμο!

εκαναν πατατα σε φιλαρακι μου και χρεωθηκε 15 ευρω χωρις να εχει ιδεα!

και το bluetooth απενεργοποιημενο απλα στο ανιχνευσιμο ενεργο γιατι βαριοταν να το αλλαζει συνεχεια!καλυτερα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

οχι καλυτερα απλως!!!

για να εισαι σιγουρος παντα στο μη ανιχνευσιμο!

εκαναν πατατα σε φιλαρακι μου και χρεωθηκε 15 ευρω χωρις να εχει ιδεα!

και το bluetooth απενεργοποιημενο απλα στο ανιχνευσιμο ενεργο γιατι βαριοταν να το αλλαζει συνεχεια!καλυτερα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

:rolleyes: Πολυ "ραδιο αρβυλα" εχει πεσει...:alien:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Πολυ "ραδιο αρβυλα" εχει πεσει...:alien:

 

Δηλαδή??

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...