Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην OMNITECH?!!

Καλά κουράγια!!!! :p

 

Swstos!!!!:D

Alla, yparxei kai h TS International apo thn opoia eimai apolyta efxaristhmenos.Glyfada kai leoforo Kavalas.Opou volevesai:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις πήρα τηλέφωνο στον Γερμανό @ Χολαργός/Μεσογείων. Μου είπαν ότι δεν έχουν κάνει παραλαβή ακόμα, δεν ξέρουν πότε θα κάνουν (αν και δεν θαπρεπε να αργήσει), δεν ξέρουν τιμή και θα με πάρουν τηλέφωνο να μου πουν να πάω να το δω όταν το φέρουν............. Μιλάω για το unbranded φυσικά!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το πιχελ το επαθα και εγω.πρεπει να ειναι το θεμα ποθ εχεισ βαλει.Δοκιμασε ενα αλλο θεμα με μαθρο φοντο για να σιγουρευτησ.
spis
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το πιχελ το επαθα και εγω.πρεπει να ειναι το θεμα ποθ εχεισ βαλει.Δοκιμασε ενα αλλο θεμα με μαθρο φοντο για να σιγουρευτησ.

Φίλε με όλα τα θέματα το κάνει.Και μάλιστα το πίξελ αλλάζει θέση.

Link to comment
Share on other sites

Swstos!!!!:D

Alla, yparxei kai h TS International apo thn opoia eimai apolyta efxaristhmenos.Glyfada kai leoforo Kavalas.Opou volevesai:)

Φίλε θα μπορούσες να μου πεις πού ακριβώς είναι στη Γλυφάδα;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε θα μπορούσες να μου πεις πού ακριβώς είναι στη Γλυφάδα;

 

Sto city plaza tis Glyfadas(etsi den legetai??)epi tis Vouliagmenhs.Einai emporiko kentro,kai mesa exei kai to katasthma ths TS International(TSI).Einai eksousiodothmeno service gia SE,Nokia,kai Siemens.

Den eixa pote parapono apo aftous.Gia anavathmish, an to pas to prwi,synhthws mexri to meshmeri to exeis parei.;)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν μεταφερω *.aac τραγουδια στο w900 δεν παιζουν?????????

 

Ela nte!!:mad:

An kapoios kserei as apanthsei.Kanonika to forma afto yposthrizetai

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Sto city plaza tis Glyfadas(etsi den legetai??)epi tis Vouliagmenhs.Einai emporiko kentro,kai mesa exei kai to katasthma ths TS International(TSI).Einai eksousiodothmeno service gia SE,Nokia,kai Siemens.

Den eixa pote parapono apo aftous.Gia anavathmish, an to pas to prwi,synhthws mexri to meshmeri to exeis parei.;)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

 

Tipota file mou:)

Arkei na pane ola kala.

An exeis oreksh mas les kai ti egine telika kai ti ftaiei:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλο και άγιο το κινιτακι αλλα το λογισμικό του χρειάζεται αναβάθμιση και γρήγορα!!

Εμενα μου παρουσιάζει πρόβλημα με το κουμπί της συντόμευσης...το πιάνει που και που και δεν λειτουργεί!

Ξέρω ότι δεν φταίει το κουμπί γιατί όταν το πατάω ακούω τον ήχο που κάνει αλλα δεν ανοίγει το αντίστοιχο μενού.Aμα το κλείσω και το ξανά ανοίξω παίζει κανονικά!

Από εκεί και πέρα η διαχείριση της μπαταρίας σε 3G είναι χαλια!!!!

Ο media player που και που τρώει κώλυμα και δεν βλέπει την memory stick (λύση? κλείσιμο και άνοιγμα φυσικά!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλο και άγιο το κινιτακι αλλα το λογισμικό του χρειάζεται αναβάθμιση και γρήγορα!!

Εμενα μου παρουσιάζει πρόβλημα με το κουμπί της συντόμευσης...το πιάνει που και που και δεν λειτουργεί!

Ξέρω ότι δεν φταίει το κουμπί γιατί όταν το πατάω ακούω τον ήχο που κάνει αλλα δεν ανοίγει το αντίστοιχο μενού.Aμα το κλείσω και το ξανά ανοίξω παίζει κανονικά!

Από εκεί και πέρα η διαχείριση της μπαταρίας σε 3G είναι χαλια!!!!

Ο media player που και που τρώει κώλυμα και δεν βλέπει την memory stick (λύση? κλείσιμο και άνοιγμα φυσικά!!)

 

To kinhtaki to phra telika prin 3 meres.Mexri twra einai ola mia xara.Eidika apo thn bataria eimai poly efxaristhmenos.Gia na katalaveis, mono me thn isxy pou eixe otan to phra, xwris na to fortisw ,krathse 10(!!!) wres(eixe 2 grammes).Kai fysika den to eixa afhsei apo ta xeria mou.:D

Otan les gia diaxeirish batarias se 3G ennoeis kanontas video klhseis?h apla exontas energo to 3G?giati afto to exw panta energo.

Provlimata software mexri twra kanena.Alla gia memory stick den kserw, den exw valei akoma.

Apo S/W exw thn R5AG001. Yparxei neotero?

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

To kinhtaki to phra telika prin 3 meres.Mexri twra einai ola mia xara.Eidika apo thn bataria eimai poly efxaristhmenos.Gia na katalaveis, mono me thn isxy pou eixe otan to phra, xwris na to fortisw ,krathse 10(!!!) wres(eixe 2 grammes).Kai fysika den to eixa afhsei apo ta xeria mou.:D

Otan les gia diaxeirish batarias se 3G ennoeis kanontas video klhseis?h apla exontas energo to 3G?giati afto to exw panta energo.

Provlimata software mexri twra kanena.Alla gia memory stick den kserw, den exw valei akoma.

Apo S/W exw thn R5AG001. Yparxei neotero?

αυτην που εχεις ειναι η πρωτη εκδοση.απο τοτε εχουν ακολουθησει αλλες 2.

latest version as of 02/03/2006

 

CXC 1250252

R5BB001-000000

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτην που εχεις ειναι η πρωτη εκδοση.απο τοτε εχουν ακολουθησει αλλες 2.

latest version as of 02/03/2006

 

CXC 1250252

R5BB001-000000

 

Για την Live έκδοση?:

Ξέρουμε μήπως τι διορθώνει από την R5AG001?

Το site της SE δεν δίνει καν το εργαλείο αναβάθμισης για το κινητό!! :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει μαγαζι στη Λάρισα που το ξεvodafoniazei ??? αν το κανω αυτο θα μπορω να κανω αναβαθμίσεις ???????

kouroumalos el.benizelou 37/thl.2410532625.an kai prosopika egw to paw salonikh gia anabathish logw poio sigourias:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για την Live έκδοση?:

Ξέρουμε μήπως τι διορθώνει από την R5AG001?

Το site της SE δεν δίνει καν το εργαλείο αναβάθμισης για το κινητό!! :(

 

Nai, to live exw.Giati ti provlhmata exei?Mexri twra ola ok.Oute ena restart den exei kanei to thlefwno(ektos apo kathe fora pou to aposyndew apo to usb,pragma pou einai fysiologiko).

To mono melano symeio einai oti to menou einai ligo argo,oxi eknevristika, alla einai argo.

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει μαγαζι στη Λάρισα που το ξεvodafoniazei ??? αν το κανω αυτο θα μπορω να κανω αναβαθμίσεις ???????

 

 

 

kouroumalos el.benizelou 37/thl.2410532625.an kai prosopika egw to paw salonikh gia anabathish logw poio sigourias:)

 

 

ο φιλος παραπανω δεν ρωτησε για αναβαθμιση,αλλα για να βγαλει το "κοκκινο μενου".στο καταστημα που εδωσες δεν πιστευω να γινεται:confused:

Η λυση ειναι εδω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε aris_21 το πας για αναβαθμιση στην θεσσαλονικη...ενω μενεις Λαρισα!!!???

τελικα εσεις με τα w900 εισαστε πολυ πορωμενοι!!!! Καλο ταξιδι για σαλονικα και

τις διαβολοπιτες με ρεγουλα!!!

 

φιλακια!!!(θα μου λειψεις...)

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Γαμωτο το Πλαισιο λεει οτι θα φερει το κανονικο μεχρι τελος του μηνα ενω καποια καταστηματα Γερμανος οπως ειπαμε το εχουν φερει ηδη.Πιστευεται να το φερει να νωριτερα το πλαισιο απο τελος του μηνα?Ρωταω γιατι θελω να το βαλω δοσεις και ο Γερμανος με την πιστωτικη μου δεν βαζει...Εχω βαρεθει να περιμενω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω παρατηρήσει το εξής:

Εκαί που μιλάω και η ένταση του ακουστικού είναι στο φούλ ,ξαφνικά πέφτει πάρα πολύ και ύστερα απο μερικά δευτερόλεπτα ξανααυξάνεται.:blink: :blink: Αυτό μόνο όταν μιλάω απο το ακουστικό του τηλεφώνου.Οχι απο το hands free ή το μεγάφωνο.

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?:worry:

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως κανεις μπορει απο αυτους που εβγαλαν την karatameni vodafone, να μας πει ποιες ειναι οι διαφορες ? το μενου πως ειναι , της vodafone έχει ξεθωριασμενα εικονιδια που εγω προσωπικα τα βλέπω απαίσια, τα κανονικα πως ειναι ???? καμια; αλλη διαφορα ? ταχυτητα κλπ ?

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...