Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Τελικα με πεισατε για μεμβρανη απο Amazon. Μονο μια θηκη χτυπησα την μονιμη μου επιλογη εδω και χρονια Spigen Liquid Air σε πρασινο... Χρονια περιμενα να βγει σε αλλο χρωμα εκτος μαυρου...

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Ακολούθησε τις οδηγίες πιστά, δες και video youtube. Και όπως είπα , οπωσδήποτε χρήση των αυτοκόλλητων και μια δυνατή λάμπα κοντά σου για να έχεις πολύ καλή ορατότητα.
Είναι παιχνιδάκι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετά την σημερινή ενημέρωση της εφαρμογής google pay δεν βγάζει το μήνυμα ότι δεν πληροί της απαιτήσεις ασφαλείας η συσκευή οπότε λογικά φτιάχτηκε το θέμα με τις καρτες

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Strofigkas said:

Μετά την σημερινή ενημέρωση της εφαρμογής google pay δεν βγάζει το μήνυμα ότι δεν πληροί της απαιτήσεις ασφαλείας η συσκευή οπότε λογικά φτιάχτηκε το θέμα με τις καρτες

τι csc εχεις γιατι εμενα με SEK δεν μου εχει ερθει το update

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατι σχετικο. Εγω csc δεν εχω αλλαξει. Κανενα προβλημα το wallet

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostas197 said:

τι csc εχεις γιατι εμενα με SEK δεν μου εχει ερθει το update

Sek έχω ,μιλάω για το update της εφαρμογής του πορτοφολιου από play store ,update λογισμικού δεν έχω πάρει ακομα

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Strofigkas said:

Sek έχω ,μιλάω για το update της εφαρμογής του πορτοφολιου από play store ,update λογισμικού δεν έχω πάρει ακομα

εχω εκδοση  2.193.538225379  wallet και δεν βγαζει update μπορεις να δεις αν εχεις την ιδια?ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kostas197 said:

εχω εκδοση  2.193.538225379  wallet και δεν βγαζει update μπορεις να δεις αν εχεις την ιδια?ευχαριστώ

Αυτή την έκδοση έχω με update από 6 Ιουνίου.

Εσένα όταν μπαίνεις στην εφαρμογή σου βγάζει ακόμα το μήνυμα ότι δεν πληροί τις προϋποθέσεις ασφαλείας;

Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω πληρωμή μετά το update αλλά σταμάτησε να μου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν μπαίνω στο πορτοφολι

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SergioChr said:

Καλημέρα,όλα τα ευρωπαικά s22 ultra έρχονται με τον exynos ή καποια με τον snapdragon 8?

Exynos

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Strofigkas said:

Αυτή την έκδοση έχω με update από 6 Ιουνίου.

Εσένα όταν μπαίνεις στην εφαρμογή σου βγάζει ακόμα το μήνυμα ότι δεν πληροί τις προϋποθέσεις ασφαλείας;

Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω πληρωμή μετά το update αλλά σταμάτησε να μου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν μπαίνω στο πορτοφολι

Στην πληρωμή μου το έβγαζε όχι όταν έμπαινα 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια. 

Ενδιαφερεται μια φίλη για αγορα ενός S22 ultra. 

Ο κάτοχός του το δίνει σε τιμή πολύ χαμηλότερη σε σχέση με τις τιμές που παιζουν στα μεταχειρισμένα γιατί σύμφωνα με τον ίδιο είχε αλλάξει οθόνη λόγω σπασίματος. Ωστόσο δεν έχει να μας δώσει την απόδειξη για να δούμε αν η αλλαγή έγινε σε εξουσιοδοτημένο service. 

Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρουμε μέσω samsung και SN?

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Leon_G said:

Kαλημερα παιδια. 

Ενδιαφερεται μια φίλη για αγορα ενός S22 ultra. 

Ο κάτοχός του το δίνει σε τιμή πολύ χαμηλότερη σε σχέση με τις τιμές που παιζουν στα μεταχειρισμένα γιατί σύμφωνα με τον ίδιο είχε αλλάξει οθόνη λόγω σπασίματος. Ωστόσο δεν έχει να μας δώσει την απόδειξη για να δούμε αν η αλλαγή έγινε σε εξουσιοδοτημένο service. 

Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρουμε μέσω samsung και SN?

 

Αν έχει γίνει η αλλαγή οθονης (νομίζω πάει μαζί με την μπαταρια) λογικά στο επίσημο service θα είναι καταγεγραμενο στο φάκελο του κινητού με το συγκεκριμένο SN. Θα πρότεινα μια επίσκεψη στο επίσημο service για έλεγχο της συσκευής αν και εφόσον είναι δυνατον

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια. 
Ενδιαφερεται μια φίλη για αγορα ενός S22 ultra. 
Ο κάτοχός του το δίνει σε τιμή πολύ χαμηλότερη σε σχέση με τις τιμές που παιζουν στα μεταχειρισμένα γιατί σύμφωνα με τον ίδιο είχε αλλάξει οθόνη λόγω σπασίματος. Ωστόσο δεν έχει να μας δώσει την απόδειξη για να δούμε αν η αλλαγή έγινε σε εξουσιοδοτημένο service. 
Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρουμε μέσω samsung και SN?
 
Αν έχει γίνει αλλαγή οθόνης πάει με αλλαγή μπαταρίας όπως το δικό μου και το αποτέλεσμα ήταν άψογο στη smartec.
Αν όχι και του έχει βάλει καμία ΟΕΜ οθόνη μείνε μακριά γιατί η ποιότητά τους είναι άθλια, και όχι μόνο στη φωτεινότητα που θα είναι χάλια.
Όπως και αν έχει η αλλαγή συνοδεύεται πάντα από απόδειξη και έχεις και το plus ότι σου αλλάζουν και μπαταρία και εννοείται όλα αυτά γνήσια.
Ρώτησέ τον σε πιο επίσημο service έγινε η αλλαγή και αμέσως θα βρεις την άκρη γιατί εκεί κρατάνε πάντα serial number.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ok παιδια ευχαριστω.!

Μαλλον δεν θα προχωρησουμε γιατι ειναι και απο Θεσσαλονικη και γενικα πολυ μπερδερμα το βλεπω..

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το τηλέφωνο ένα χρόνο.

Μαύρο 12/256

Αξίζει να το δώσω να πάω για το 23 ?

Έλεγα μήπως το δώσω γιατί όσο παλιωνει χάνει την αξία του ..

Δεν έχω ιδέα πόσο πωλείται μεταχειρισμένο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το τηλέφωνο ένα χρόνο.
Μαύρο 12/256
Αξίζει να το δώσω να πάω για το 23 ?
Έλεγα μήπως το δώσω γιατί όσο παλιωνει χάνει την αξία του ..
Δεν έχω ιδέα πόσο πωλείται μεταχειρισμένο
Αν πετύχεις καλή τιμή μεταπώλησης, ναι πήγαινε. Αλλά να ξέρεις ότι πας ουσιαστικά και μόνο για την αναβάθμιση του επεξεργαστή, που σημαίνει καλύτερες θερμοκρασίες, καλύτερες επιδόσεις , καλυετρο σημα κινητης και πολύ πολύ καλύτερη μπαταρία. Στα υπόλοιπα πάνω κάτω τα ίδια πράγματα.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει το 12/256 στα 670 ευρω,σε άριστη κατάσταση απο εναν φίλο.Αξίζει η αγορά του αυτή την περίοδο?Φοβάμαι πολύ τον exynos,αν και διάβασα οτι έχει στρώσει πολύ το τελευταίο διάστημα.Πάντα είχα κινητά Oneplus,μ αρέσει η ταχύτητα και η άμεση απόκρισή τους.Θα έχω την ίδια αίσθηση με το 22?Δεν πολυπαίζω παιχνίδια,καθημερινή χρήση,χάζεμα και αρκετα βίντεο...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SergioChr said:

Έχω βρει το 12/256 στα 670 ευρω,σε άριστη κατάσταση απο εναν φίλο.Αξίζει η αγορά του αυτή την περίοδο?Φοβάμαι πολύ τον exynos,αν και διάβασα οτι έχει στρώσει πολύ το τελευταίο διάστημα.Πάντα είχα κινητά Oneplus,μ αρέσει η ταχύτητα και η άμεση απόκρισή τους.Θα έχω την ίδια αίσθηση με το 22?Δεν πολυπαίζω παιχνίδια,καθημερινή χρήση,χάζεμα και αρκετα βίντεο...

Ευχαριστώ

Γι αυτά που κάνεις δεν θα έχεις κανένα μα κανένα πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SergioChr said:

Έχω βρει το 12/256 στα 670 ευρω,σε άριστη κατάσταση απο εναν φίλο.Αξίζει η αγορά του αυτή την περίοδο?Φοβάμαι πολύ τον exynos,αν και διάβασα οτι έχει στρώσει πολύ το τελευταίο διάστημα.Πάντα είχα κινητά Oneplus,μ αρέσει η ταχύτητα και η άμεση απόκρισή τους.Θα έχω την ίδια αίσθηση με το 22?Δεν πολυπαίζω παιχνίδια,καθημερινή χρήση,χάζεμα και αρκετα βίντεο...

Ευχαριστώ

μην ξεχνας το πενακι,Αν δεν το ακουμπάς πήγαινε σε oneplus.Βασικό στο oneplus και η πολύ γρήγορη φόρτιση που μου λειπει.Τώρα εχω το ultra 22 αλλα εχουν περάσει ολα απο τα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kostas197 said:

μην ξεχνας το πενακι,Αν δεν το ακουμπάς πήγαινε σε oneplus.Βασικό στο oneplus και η πολύ γρήγορη φόρτιση που μου λειπει.Τώρα εχω το ultra 22 αλλα εχουν περάσει ολα απο τα χερια μου

Κοίτα,δεν έχω δουλέψει ποτέ το πενάκι,οπότε δεν έχω γνώμη.Δεν είμαι αρνητικός βέβαια στο να το χρησιμοποιήσω,οπότε θα το συμπεριλάβω στα θετικά.

Στα ίδια χρήματα βρίσκω το Oneplus 11 16/256 αλλά κάτι με τρώει με το s22...

Link to comment
Share on other sites

Με Exynos ημουν παντα... 1 χρονο με το S22 U πλεον. Πανω κατω ιδια χρηση με εσενα. Ποτε δεν ειχα το παραμικρο παραπονο, ενα χρονο τωρα δεν εχω δει το παραμικρο προβλημα στη χρηση που κανω... Σιγουρα με τα updates εγινε πιο σβελτο απο οτι ηταν αρχικα ...

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2023 at 5:35 ΜΜ, kostas197 said:

Στην πληρωμή μου το έβγαζε όχι όταν έμπαινα 

Δοκίμασα και πληρωμή σήμερα και δουλεύει μια χαρά,οπότε δεν ήταν θέμα αλλαγής csc  αλλά αναβάθμισης της εφαρμογης

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...