Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα μετα την τελευταια ενημερωση που ηρθε σημερα μου εβγαλε ενα σηματακη το LTE2  τι ειναι αυτο ρε παιδια και πως μπορω να το βγαλω? 

SmartSelect_20230410_100847_One UI Home.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, setter61 said:

παιδια καλημερα μετα την τελευταια ενημερωση που ηρθε σημερα μου εβγαλε ενα σηματακη το LTE2  τι ειναι αυτο ρε παιδια και πως μπορω να το βγαλω? 

SmartSelect_20230410_100847_One UI Home.jpg

Γιατί να το βγάλεις? Ρυθμίσεις- συνδέσεις - δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και κάνε off το διακόπτη. 

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mips said:

Γιατί να το βγάλεις? Ρυθμίσεις- συνδέσεις - δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και κάνε off το διακόπτη. 

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε για την απάντηση δεν ηπαρχει διακόπτης που να είναι κλικαρισμενος πρέπει να το έχω αυτό; τι σημαίνει αυτό; πρέπει να κλικαρω και την άλλη κάρτα που έχω της wind ; και πάλι σ ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mips said:

Γιατί να το βγάλεις? Ρυθμίσεις- συνδέσεις - δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και κάνε off το διακόπτη. 

Η διαφορά LTE1 με LTE2????? (εμένα έχει LTE1). Μάλλον θα είναι για τις κάρτες σύνδεσης, έχω μία. 

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, setter61 said:

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε για την απάντηση δεν ηπαρχει διακόπτης που να είναι κλικαρισμενος πρέπει να το έχω αυτό; τι σημαίνει αυτό; πρέπει να κλικαρω και την άλλη κάρτα που έχω της wind ; και πάλι σ ευχαριστώ πολύ 

 

Screenshot_20230410_103549_Call settings.jpg

Just now, setter61 said:

 

Screenshot_20230410_103549_Call settings.jpg

Αυτό μου βγάζει 

Τι σημαίνει το VOLTE 1 KAI VOLTE 2 θα έχω καλύτερο σήμα; 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, setter61 said:

 

Screenshot_20230410_103549_Call settings.jpg

Αυτό μου βγάζει 

Τι σημαίνει το VOLTE 1 KAI VOLTE 2 θα έχω καλύτερο σήμα; 

Καλύτερη ποιότητα κλήσης. Ταυτόχρονη περιήγηση στο διαδίκτυο και ομιλία 

Link to comment
Share on other sites

Σα πολλά δεν είναι 1.5 Gigabyte μόνο για ενημέρωση ασφαλείας?
Αν και λέει και για κάμερα κλπ και ίσως μας δίνουν ομορφιές κι απ'το S231c5c25defb37f6b069acf9f6c44a5dc4.jpga511bfa4bec4467755c901a6b4ad867e.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, manan69t said:

Σα πολλά δεν είναι 1.5 Gigabyte μόνο για ενημέρωση ασφαλείας?
Αν και λέει και για κάμερα κλπ και ίσως μας δίνουν ομορφιές κι απ'το S231c5c25defb37f6b069acf9f6c44a5dc4.jpga511bfa4bec4467755c901a6b4ad867e.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δώσανε...το image clipper 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον παντως το image clipper!!! αν και θελει λιγο δουλιτσα σε αντικειμενα που εχουν σχεδον ιδιο χρωμα κανει πολυ καλυτερη δουλεια απο το "λασο" και με σαφως εντυπωσιακοτερα αποτελεσματα!! επισης για οποιον εχει tablet S6 (και λογικα και τα επομενα) ηρθε και εκει η αντιστοιχη ενημερωση η οποια επισης περλαμβανει το image clipper!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διαπίστωσα ότι με το april update, χάθηκε ο διακόπτης που κλείνει το VoLte. Είναι Cosmote και ενώ υπάρχει ο διακόπτης του wificalling δεν υπάρχει ο διακόπτης του VoLte. Αναφέρθηκε κάπου παραπάνω αλλά είναι σε nova δίκτυο. Το έχει παρατήρηση κάποιος σε Cosmote. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dila1974 said:

Καλησπέρα, διαπίστωσα ότι με το april update, χάθηκε ο διακόπτης που κλείνει το VoLte. Είναι Cosmote και ενώ υπάρχει ο διακόπτης του wificalling δεν υπάρχει ο διακόπτης του VoLte. Αναφέρθηκε κάπου παραπάνω αλλά είναι σε nova δίκτυο. Το έχει παρατήρηση κάποιος σε Cosmote. 

Μόλις έβαλα τη σιμ της κοσμοτε να δω...όντως δεν υπαρχει ο διακόπτης πλέον..στη γραμμή κατάστασης δείχνει βέβαια το VOLTE αλλά αν θέλει κάποιος να το κάνει off???

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2023 at 4:32 ΜΜ, challenge143 said:

Κάτι δεν μας λες σωστά. Δεν γίνεται με 2g να μην μπορείς να πραγματοποιηθεί κλήση. Μήπως έχεις κάνει επίλογη κλήσης μέσο ίντερνετ; 

Έχει χαθεί και η επιλογή για 2G only

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Andreaszel said:

Μόλις έβαλα τη σιμ της κοσμοτε να δω...όντως δεν υπαρχει ο διακόπτης πλέον..στη γραμμή κατάστασης δείχνει βέβαια το VOLTE αλλά αν θέλει κάποιος να το κάνει off???

και σε εμενα το ιδιο σε cosmote χαθηκε σε wind  υπαρχει

21 minutes ago, hurin said:

Έχει χαθεί και η επιλογή για 2G only

και σε 3G εχει χαθει 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, setter61 said:

και σε εμενα το ιδιο σε cosmote χαθηκε σε wind  υπαρχει

και σε 3G εχει χαθει 

To 3G έχει σταματήσει ή θα σταματήσει σύντομα όπου υπάρχει ακόμα.
Cosmote (https://www.cosmote.gr/cs/otegroup/gr/5g_is_here.html),
vodafone (Πότε και γιατί θα καταργηθεί το δίκτυο 3G; | Vodafone)
Wind (Wind : Ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες κατάργησης και οι περιοχές του 3G δικτύου της - Techmaniacs)

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2023 at 10:57 ΠΜ, Andreaszel said:

Καλύτερη ποιότητα κλήσης. Ταυτόχρονη περιήγηση στο διαδίκτυο και ομιλία 

Εμένα πάντως με galaxy note 10 plus και ενοργοποιημενο το volte 1 όταν κάνω κλήσεις διακόπτεται το ίντερνετ και επανέρχεται μετά την ολοκλήρωση της κλήσης. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι είναι δικαρτο και η μία γραμμή είναι για κλήσεις και η άλλη για ίντερνετ. 

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το προηγούμενο update η μπαταρία είχε πολύ χειρότερη απόδοση .

Εκεί που είχα 4.5 με 5.5 ώρες SOT έπεσα στις 3.5 

Ελπίζω με το νέο να το διορθώσουν 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι να διορθωσουν... Δεν χαλασαν κατι με τα update αντιθετως βελτιωσαν.

3.5 ωρες εμενα παει απο 100 σε 60%...

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2023 at 3:23 ΜΜ, setter61 said:

και σε εμενα το ιδιο σε cosmote χαθηκε σε wind  υπαρχει

και σε 3G εχει χαθει 

Και σε εμενα τα ιδια με Cosmote.  Αρα εχει να κανει με την cosmote προφανως...

Link to comment
Share on other sites

Σας κανει επανεκκινησεις ακομα κατα τη ληψη κλησεων που παγωνει η οθονη, ή μονον το δικο μου το κανει ακομα?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, thalassi said:

Σας κανει επανεκκινησεις ακομα κατα τη ληψη κλησεων που παγωνει η οθονη, ή μονον το δικο μου το κανει ακομα?

δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2023 at 12:32 ΠΜ, Andreaszel said:

Πρώτη φώτο βελτιστοποίηση κλειστή 

Δεύτερη φώτο βελτιστοποίηση ανοιχτή 

20230407_003019.jpg

20230407_002955.jpg

Σε καμία περίπτωση πλέον δεν βγάζει το δικό μου τέτοιες φώτο. Πριν την τελευταία αναβάθμιση έβγαζε πολύ καλές φωτογραφίες. Τώρα οχι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...