Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι αν έχεις στο τηλέφωνο μόνο data (λόγω απεριόριστου πακέτου) τα οποία τραβάνε πολύ περισσότερη μπαταρία, ένα ρολόι συνδεμένο (στη δική μου περίπτωση το galaxy watch 5), αρκετή χρήση social app, χρήση galaxy buds pro - καμία συσκευή δεν θα σου βγάλει τη μέρα ίσως με το ζόρι...

Και αυτό το λέω διαβάζοντας σχόλια τύπου Το α52s έχει καλή μπαταρία, που με την παραπάνω χρήση που ανέφερα έβγαζε οριακά τη μέρα...

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι αν έχεις στο τηλέφωνο μόνο data (λόγω απεριόριστου πακέτου) τα οποία τραβάνε πολύ περισσότερη μπαταρία, ένα ρολόι συνδεμένο (στη δική μου περίπτωση το galaxy watch 5), αρκετή χρήση social app, χρήση galaxy buds pro - καμία συσκευή δεν θα σου βγάλει τη μέρα ίσως με το ζόρι...

Και αυτό το λέω διαβάζοντας σχόλια τύπου Το α52s έχει καλή μπαταρία, που με την παραπάνω χρήση που ανέφερα έβγαζε οριακά τη μέρα...

sent from my S21 FE 8/256




Ακριβώς την ίδια χρήση με σένα κάνω.Και σε σχέση με σένα την μισή μέρα είμαι έξω με δεδομένα και την οθόνη να δουλεύει σε full φωτεινότητα.
Σε αυτονομία ήταν αισθητά καλύτερο από οποιοδήποτε κινητό της σειράς S είχα στην κατοχή μου.
Επίσης σπίτι έχω και τάμπλετ που αν δεν το είχα δεν θα έβγαζα με κανένα κινητό ούτε μέρα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Απο galaxy wach 4 και πανω και απο galaxy buds 2 και πανω.
Πράγματι. Στις σημειώσεις του Update γράφει από buds 2 και πάνω, αλλά μου δείχνει κανονικά ποσοστό ακουστικών και θήκης στα buds+!
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, panosfx said:

Η γυναίκα μου ένας από τους λόγους που πουλάει το iphone 14 pro είναι γιατί έχει χαλιά selfie και πήρε S22 ultra για την selfie.Οχι ο κύριος λόγος βέβαια .
Κι εμένα χαλιά μου φαινόταν.Πηγαμε σε πολυκατάστημα και βάλαμε δίπλα δίπλα το S22 ultra,το S23 ultra,το iphone 14 pro και το S21 fe το δικό μου.Μακραν το χειρότερο ήταν το iphone.Με καλύτερο στο μάτι το S23 ultra.
Μιλάω μόνο για selfie,κι ήθελα να μου πεις πως κατέληξες εσύ στο συμπέρασμα ότι έχει καλύτερη.
Δεν το λέω ειρωνικά και το διευκρινίζω γιατί ο γραπτός λόγος παρεξηγείται...

Δεν σε παρεξηγώ ίσως επειδή είναι πιο έντονα-τονισμένα τα χρώματα στο I phone γιαυτό μου αρέσει περισσότερο..γιαυτό είπα προτιμώ..

Edited by Geofokas
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς την ίδια χρήση με σένα κάνω.Και σε σχέση με σένα την μισή μέρα είμαι έξω με δεδομένα και την οθόνη να δουλεύει σε full φωτεινότητα.
Σε αυτονομία ήταν αισθητά καλύτερο από οποιοδήποτε κινητό της σειράς S είχα στην κατοχή μου.
Επίσης σπίτι έχω και τάμπλετ που αν δεν το είχα δεν θα έβγαζα με κανένα κινητό ούτε μέρα.
Δεν διαφωνούμε σαφώς και έχει πολύ καλύτερη αυτονομία το α 52s... Πάντως με τη συσκευή της υπογραφής μου 24ωρο δεν το βγάζω... Εγώ είμαι μόνιμος με data σχεδόν ποτέ με wi-fi

sent from my S21 FE 8/256



Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, azaaza said:

Καλήμερα θα εχεις update απλα με μια καθυστέρηση 20-30 ημερών !!

Όχι ρε συ .4-5 μέρες συνηθως

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, panosfx said:

Κάθε χρόνο διαβάζω με τον ερχομό του νέου μοντέλου για καλύτερη μπαταρία και καλύτερη διαχείριση.
Κάθε φορά την πατάω και πάω και το αγοράζω και στην χρήση μου διάφορα δεν βλέπω.
Το μόνο Samsung που είχα έστω και για λίγο και είχε πράγματι καλή μπαταρία ήταν μόνο το Α52s κι αυτό γιατί δεν ήταν ναυαρχίδα.
Κάντε λίγο υπομονή και με τα επόμενα updates του S23 ultra θα δείτε την καλή μπαταρία που λέτε.
Ή στα χέρια μου δεν αντέχουν ή εσείς κάνετε χρήση συντηρητική.
Εγώ πάντα όλα ανοιχτά και δικαρτο και σύνδεση με ρολόι.Μιση μέρα 5g και την υπόλοιπη wifi.Μιση μέρα έξω με φουλ φωτεινότητα και την άλλη μισή σε σπίτι με χαμηλή.

Τα ίδια χάλια και το Tab S8+.

Κοίτα, το προηγούμενο κινητό μου ήταν για μήνες το A52s μονο και μονο για την μπαταρία και το τέλειο σχήμα του και τώρα τρεις μέρες έχοντας το S23 Ultra η μπαταρία ειναι στα ίδια ακριβώς επίπεδα και μπορώ να πω και ίσως ελαφρώς  καλύτερη στο δεύτερο. Πραγματικά έχω πάθει την πλάκα μου. 

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω και εγώ το forum ότι τελικά το πρόβλημα με την οθόνη στο κινητό το δέχτηκαν στη smartec ότι είναι κατασκευαστικό ελάττωμα και την επισκεύασαν δωρεάν!
Και όχι μόνο αυτό αλλά άλλαξαν και μπαταρία επίσης δωρεάν!!
Το έχω παραλάβει μέρες, έκανα και το update σε 5.1 δε το πολύ δουλεύω όμως.
Σας ανεβάζω και τα δικά μου στατιστικά μπαταρίας.
Σχεδόν 6 μέρες με 4 ώρες οθόνης με τη πρώτη φόρτιση.
Απλά που το έστησα που έκανα το update και μετά το χάζεψα λίγο.

f39d803368259ed673c7e831163139d6.jpgdafa142c3102692071d086fc041e2aae.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω και εγώ το forum ότι τελικά το πρόβλημα με την οθόνη στο κινητό το δέχτηκαν στη smartec ότι είναι κατασκευαστικό ελάττωμα και την επισκεύασαν δωρεάν!
Και όχι μόνο αυτό αλλά άλλαξαν και μπαταρία επίσης δωρεάν!!
Το έχω παραλάβει μέρες, έκανα και το update σε 5.1 δε το πολύ δουλεύω όμως.
Σας ανεβάζω και τα δικά μου στατιστικά μπαταρίας.
Σχεδόν 6 μέρες με 4 ώρες οθόνης με τη πρώτη φόρτιση.
Απλά που το έστησα που έκανα το update και μετά το χάζεψα λίγο.

f39d803368259ed673c7e831163139d6.jpgdafa142c3102692071d086fc041e2aae.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Εάν είναι κατασκευαστικό ελάττωμα τότε μεγάλο φάουλ… Ας ελπίσουμε ότι το ποσοστό αυτό θα είναι χαμηλό και όποιος έχει το πρόβλημα που είχες εσυ - να έχει την δική σου κατάληξη…

Αλήθεια δεν παίζει Αντικατάσταση?


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Στις καθυστερήσεις (και με κίνδυνο να με χωρίσει η γυναίκα) έκανα το απονενοημένο διάβημα και παρήγγειλα το s23u. Συγγνώμη για το offtopic, αλλά έχω ανεβάσει σχετική αγγελία για το s22u. Θα ήθελα όσο τίποτα να μείνει σε άτομο του φόρουμ. Η αγγελία έχει ανέβει μόνο στο myphone. Όσοι είστε εδώ από πέρσι, ξέρετε πόσο έχω προσέξει το κινητό και πόσο ικανοποιημένος είμαι μέχρι και σήμερα. Δυστυχώς, η πετριά στον εγκέφαλο όταν είναι geek, είναι ανίκητη όμως. Ευχαριστώ και πάλι.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dark_Lord said:

Παιδιά καλησπέρα. Στις καθυστερήσεις (και με κίνδυνο να με χωρίσει η γυναίκα) έκανα το απονενοημένο διάβημα και παρήγγειλα το s23u. Συγγνώμη για το offtopic, αλλά έχω ανεβάσει σχετική αγγελία για το s22u. Θα ήθελα όσο τίποτα να μείνει σε άτομο του φόρουμ. Η αγγελία έχει ανέβει μόνο στο myphone. Όσοι είστε εδώ από πέρσι, ξέρετε πόσο έχω προσέξει το κινητό και πόσο ικανοποιημένος είμαι μέχρι και σήμερα. Δυστυχώς, η πετριά στον εγκέφαλο όταν είναι geek, είναι ανίκητη όμως. Ευχαριστώ και πάλι.

Παντως στην παντοφλα ειναι φιλικο το S23U. Αν το παρεις στα κρυφα δεν θα παρει ειδηση η γυναικα αφου ειναι ολοιδιο με το S22 U. 

Ειχα κανει κατι παρομοιο με το S6 Edge + και το S7 Edge. Το πηρα ιδιο χρωμα και η γυναικα ποτε δεν καταλαβε την αλλαγη 🤣

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πήρε και αυτή το s23u και ο βλάκας πρόλαβα να τις επισημάνω όλες τις μικρές διαφορές...😁

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dark_Lord said:

Παιδιά καλησπέρα. Στις καθυστερήσεις (και με κίνδυνο να με χωρίσει η γυναίκα) έκανα το απονενοημένο διάβημα και παρήγγειλα το s23u. Συγγνώμη για το offtopic, αλλά έχω ανεβάσει σχετική αγγελία για το s22u. Θα ήθελα όσο τίποτα να μείνει σε άτομο του φόρουμ. Η αγγελία έχει ανέβει μόνο στο myphone. Όσοι είστε εδώ από πέρσι, ξέρετε πόσο έχω προσέξει το κινητό και πόσο ικανοποιημένος είμαι μέχρι και σήμερα. Δυστυχώς, η πετριά στον εγκέφαλο όταν είναι geek, είναι ανίκητη όμως. Ευχαριστώ και πάλι.

Τι γίνεται??ένας ένας φεύγετε κ πάτε στο δίπλα θέμα??γιατί ??😆😆

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andreaszel said:

Τι γίνεται??ένας ένας φεύγετε κ πάτε στο δίπλα θέμα??γιατί ??😆😆

Αντρέα δεν υπήρχε κανένας λόγος πραγματικά. Με παρέσυρε η γυναίκα που πήρε πιο καινούργιο κινητό από εμένα. Ακόμη και η μπαταρία για μένα δεν ήταν λόγος. Στο γραφείο ήμουν όλη μέρα, στην ανάγκη το φόρτιζα και για λίγο. Επίσης από παιχνίδια μόνο κάτι παιδικά της κόρης μου έχω. Είπαμε, όταν είσαι geek, φλερτάρεις με το να κοιμηθείς στο αμάξι καμία μέρα..😅

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dark_Lord said:

Αντρέα δεν υπήρχε κανένας λόγος πραγματικά. Με παρέσυρε η γυναίκα που πήρε πιο καινούργιο κινητό από εμένα. Ακόμη και η μπαταρία για μένα δεν ήταν λόγος. Στο γραφείο ήμουν όλη μέρα, στην ανάγκη το φόρτιζα και για λίγο. Επίσης από παιχνίδια μόνο κάτι παιδικά της κόρης μου έχω. Είπαμε, όταν είσαι geek, φλερτάρεις με το να κοιμηθείς στο αμάξι καμία μέρα..😅

Πιστεύω να μην παρασυρθω και εγώ και λέω  να μην διαβάσω το νήμα του 23 γιατί λέω να πάω τον Αύγουστο στο fold5.ελπιζω να μπορέσω να αντισταθώ 😂😂

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dark_Lord said:

Αντρέα δεν υπήρχε κανένας λόγος πραγματικά. Με παρέσυρε η γυναίκα που πήρε πιο καινούργιο κινητό από εμένα. Ακόμη και η μπαταρία για μένα δεν ήταν λόγος. Στο γραφείο ήμουν όλη μέρα, στην ανάγκη το φόρτιζα και για λίγο. Επίσης από παιχνίδια μόνο κάτι παιδικά της κόρης μου έχω. Είπαμε, όταν είσαι geek, φλερτάρεις με το να κοιμηθείς στο αμάξι καμία μέρα..😅

Δε πειράζει καλά έκανες. Αφού έχεις τη δυνατότητα καλώς έπραξες.κ.εγω το ίδιο θα εκανα 😁😁.εγώ πήρα το s22 ultra 10 Γενάρη του 2023 οπότε δε παίζει αλλαγή...πάμε για του χρόνου το 24αρι.να το χαρείς σου εύχομαι 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Strofigkas said:

Πιστεύω να μην παρασυρθω και εγώ και λέω  να μην διαβάσω το νήμα του 23 γιατί λέω να πάω τον Αύγουστο στο fold5.ελπιζω να μπορέσω να αντισταθώ 😂😂

Καλό θα ήταν να κλειδωθεί για λίγο το νήμα του s23u...

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Strofigkas said:

Πιστεύω να μην παρασυρθω και εγώ και λέω  να μην διαβάσω το νήμα του 23 γιατί λέω να πάω τον Αύγουστο στο fold5.ελπιζω να μπορέσω να αντισταθώ 😂😂

fold 5 χωρίς να φαίνεται η τσάκιση ,με ενσωματωμένο πενάκι και τις κάμερες του 23 συμφωνώ! Αλλιώς τώρα που γυρίζει η προσφορά για το 23 και μην το σκεφτείς καθόλου!!!

1 hour ago, Dark_Lord said:

Καλό θα ήταν να κλειδωθεί για λίγο το νήμα του s23u...

Ναι κι εγώ αυτό λέω να κλειδωθεί και δε λέω κάτι άλλο..... Απλά ότι  ξεπέρασε τις προσδοκίες μου το 23. Και ξέρεις πόσο αγάπησα και υπερασπίστηκα , ορθώς για μένα για το τηλέφωνο που είχα, το 22. 

Edited by costsa41
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

fold 5 χωρίς να φαίνεται η τσάκιση ,με ενσωματωμένο πενάκι και τις κάμερες του 23 συμφωνώ! Αλλιώς τώρα που γυρίζει η προσφορά για το 23 και μην το σκεφτείς καθόλου!!!

Ναι κι εγώ αυτό λέω να κλειδωθεί και δε λέω κάτι άλλο..... Απλά ότι  ξεπέρασε τις προσδοκίες μου το 23. Και ξέρεις πόσο αγάπησα και υπερασπίστηκα , ορθώς για μένα για το τηλέφωνο που είχα, το 22. 

Για τσακιση και πενάκι ακούγεται ότι θα γίνει.οι κάμερες νομίζω μόνο στο ζουμ υστερούν στο 4 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Strofigkas said:

Για τσακιση και πενάκι ακούγεται ότι θα γίνει.οι κάμερες νομίζω μόνο στο ζουμ υστερούν στο 4 

Και για το 4 ακουγόταν για το πενάκι ενσωματωμένο που θυμάμαι. Είναι ίσως λίγο δύσκολη η υλοποίησή του. Για τις κάμερες νομίζω ότι υστερούν γενικά. Άλλωστε είναι μια γενιά πίσω. Μην ξεχνάς ότι υπάρχουν άρθρα για το 3 που χαλάει. Πιστεύω ότι θέλει λίγο καιρό ακόμα το fold . Και φυσικά θέλει πολύ μεγάλη προσοχή το καλοκαίρι με την άμμο. 

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λεγαμε για τα θεματα που ειχε το S22U τρωγαμε χλευη ...

Τωρα ολοι τρεχουν να το δωσουν και εχουν γεμισει αγγελιες παντου...

Μαλιστα....


🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λεγαμε για τα θεματα που ειχε το S22U τρωγαμε χλευη ...

Τωρα ολοι τρεχουν να το δωσουν και εχουν γεμισει αγγελιες παντου...

Μαλιστα....



Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ...

sent from my S21 FE 8/256

Αντρέα δεν υπήρχε κανένας λόγος πραγματικά. Με παρέσυρε η γυναίκα που πήρε πιο καινούργιο κινητό από εμένα. Ακόμη και η μπαταρία για μένα δεν ήταν λόγος. Στο γραφείο ήμουν όλη μέρα, στην ανάγκη το φόρτιζα και για λίγο. Επίσης από παιχνίδια μόνο κάτι παιδικά της κόρης μου έχω. Είπαμε, όταν είσαι geek, φλερτάρεις με το να κοιμηθείς στο αμάξι καμία μέρα..
Θα εκτιμούσα αν έλεγες ότι γούσταρες απλά να το πάρεις...τα υπόλοιπα δεν αποτελούν καμία σοβαρή δικαιολογία...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να δώσω το δικό μου s23 ultra 512gb λόγω μετάβασης στο s23 ultra. 

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για αγορά ας μου στείλει μήνυμα. 

Ευχαριστώ 

7 ώρες πριν, anergos13 said:

Οσοι λεγαμε για τα θεματα που ειχε το S22U τρωγαμε χλευη ...

Τωρα ολοι τρεχουν να το δωσουν και εχουν γεμισει αγγελιες παντου...

Μαλιστα....

 

Θέματα το s22 ultra????

Για πες μου κι εμένα να μάθω..... 😁

Τέλος, δες το έγινε στα αντίστοιχα προηγούμενα μοντέλα (S21, s20 κλπ). Όταν έρχεται νέο μοντέλο οι περισσότεροι που είμαστε κολλημένοι με την τεχνολογία (σε αυτή την κατηγορία οι περισσότεροι) πάντα τρέχουμε και το αλλάζουμε. Το ίδιο συμβαίνει και με το μήλο. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ...

sent from my S21 FE 8/256

Θα εκτιμούσα αν έλεγες ότι γούσταρες απλά να το πάρεις...τα υπόλοιπα δεν αποτελούν καμία σοβαρή δικαιολογία...

sent from my S21 FE 8/256
 

Ειλικρινά Κωνσταντίνε  δε με απασχολεί το τι θα εκτιμούσες και τι όχι. Και από πότε είσαι εσύ αρμόδιος να κρίνεις τι αποτελεί σοβαρή δικαιολογία και τι όχι; Έχω δείξει εδώ μέσα το αν μιλάω σοβαρά και το αν λέω πραγματα για να τα πω.

Προφανώς γουσταρα και το πήρα. Και προφανώς γουσταρα και γουστάρω ακόμη το s22 ultra το οποίο είναι απροβληματιστο έως σήμερα. Όποιος δει τα ποστ μου, θα καταλάβει αν είχα κάποιο παράπονο από τη συσκευή ή όχι. Και θυμάσαι και εσύ ο ίδιος ότι σου είχα πει ότι σκεφτόμουν να το πουλήσω και κρατιομουν. Δεν είναι τυχαίο ότι το πήρα 3 ώρες πριν λήξει η προσφορα.

Και πίστεψε με, αν είχα παράπονα από τη συσκευή και τη Samsung  θα είχα μεταβεί στο 14 pro max που θα με έκανε να πουλάω και μούρη στους ανίδεους από τεχνολογία  Έχω την οικονομική δυνατότητα και είχα και iOS συσκευές στο παρελθόν. Τις ξέρω σαν την παλαμη μου. 

Όπως γράφω για χιλιοστή φορά εδώ μέσα, το μόνο μεμπτό σημείο με το s22u στην Ευρώπη ήταν ότι δεν εκμεταλλεύτηκαν οι developers την απίστευτη ray tracing τεχνολογία στα παιχνίδια στην οποία ο 2200 πατάει ακόμη και τον sd 8gen2! Εγώ όμως δεν παίζω παιχνίδια (πέρα από την Πεπα το γουρουνακι) οπότε δε με αγγίζει καθόλου. 

Το s23u είναι μια ραφιναρισμένη εκδοχή του s22u. Το ότι πρέπει να απολογουμαστε κιόλας που το αγορασαμε είναι απίστευτο. Έχω κρατήσει συσκευές 4 και 5 χρόνια (note 4-iphone 7 plus), έχω κρατήσει και για ένα χρόνο (iphone 5, το οποίο ήταν απροβληματιστο). Έτσι μου ήρθε έτσι εκανα. Είμαστε σε τεχνολογικό φόρουμ και πρέπει να δικαιολογούμε γιατί αλλάξαμε συσκευή...τι να πω .

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Strofigkas said:

Όχι ρε συ .4-5 μέρες συνηθως

καλημερα δεν ξερω αλλα σε εμενα κανει σχεδον μηνα να ερθει το update (σε δυο κινητα vodafone - cosmote) και στο UI ακομη στο 5 ειμαι!!

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...