Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 μηνες αλλα το μηνυμα μιλαει για ανανεωση καθε μηνα (ξερω πως πλεον ειναι καθε 3 μηνες αλλα ειχα κανει την ανανεωση το καλοκαιρι και μεχρι την επομενη ισχυει το παλιο συστημα με την ανανεωση καθε εξαμηνο)
Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι πως το μηνυμα λεει για ανανεωση ΚΑΘΕ μηνα ωστε να χασω το υπολοιπο και τα 120 λεπτα. Ουτε δεν εχεις υπολοιπο, ουτε ανανεωση καθε 3 μηνες (οπως ξερω οτι ισχυει), ουτε οτι τελειωνει η διαρκεια του 6μηνου που ειχα κανει την τελευταια ανανεωση.

Εχει λαβει κανεις αλλος παρομοιο sms;

Link to comment
Share on other sites

Αρκει το καρτοκινητο να εχει υπολοιπο 0,01.

 

Κι εγω ετσι το ξερω

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι πως το μηνυμα λεει για ανανεωση ΚΑΘΕ μηνα ωστε να χασω το υπολοιπο και τα 120 λεπτα. Ουτε δεν εχεις υπολοιπο, ουτε ανανεωση καθε 3 μηνες (οπως ξερω οτι ισχυει), ουτε οτι τελειωνει η διαρκεια του 6μηνου που ειχα κανει την τελευταια ανανεωση.

Εχει λαβει κανεις αλλος παρομοιο sms;

οχι οτι σε αμφισβητω, αλλα ειναι ευκολο να βγαλεις ενα σκρινσοτ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παντως εμαθα πως ειχαν στειλει παρομοιο μηνυμα πριν απο κανα χρονο σε αλλο ατομο οποτε λογικα δεν ισχυει.

Κακο συντακτικο;

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμαθα πως ειχαν στειλει παρομοιο μηνυμα πριν απο κανα χρονο σε αλλο ατομο οποτε λογικα δεν ισχυει.

Κακο συντακτικο;

 

γιαυτο είπα να το δούμε, μηπως επροκειτο για κακη συνταξη ή παρανόηση.

προφανως το στέλνουν έτσι και όποιος τσιμπήσει.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

 

πληρωνω 17 ευρω με 5 ωρες σε κινητα και 2 ωρες σε καρτοκινητο + απεριοριστα σταθερα.. με πηραν απο την wind και μου ειπαν 23 ευρω ειπα οχι και ξαναπηραν σημερα με 20 ευρω και ειπα οχι παλι. αν κανω αιτηση φορητοτητας στην hol λετε να πεσει?

 

Τι σου δίνουν με αυτά τα 20€? Αν είναι παρόμοια προσφορά με αυτή που περιγράφει κάποιος συμφορουμίτης λίγο παραπάνω είναι έτσι κι αλλιώς τούμπανο

Link to comment
Share on other sites

Τι σου δίνουν με αυτά τα 20€? Αν είναι παρόμοια προσφορά με αυτή που περιγράφει κάποιος συμφορουμίτης λίγο παραπάνω είναι έτσι κι αλλιώς τούμπανο

20 ευρω με 5 ωρες σε κινητα και 2 ωρες σε καρτοκινητο + απεριοριστα σταθερα

www.All-In-Stock.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πληρώνω στη wind 28€ για απεριόριστα σταθερά, 24άρι ινερνετ και 300' κινητά.

Είδα ότι η vodafone έχει προσφορά με 21€ όλα αυτά.

Έκανα αίτημα φορητότητας μέσω ίντερνετ και εκκρεμεί να τους στείλω υπογεγραμμένο το αίτημα. Για να με καλέσουν από wind για αντιπροσφορά πρέπει να στείλω στη vodafone και το υπογεγραμμένο αίτημα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πληρώνω στη wind 28€ για απεριόριστα σταθερά, 24άρι ινερνετ και 300' κινητά.

Είδα ότι η vodafone έχει προσφορά με 21€ όλα αυτά.

Έκανα αίτημα φορητότητας μέσω ίντερνετ και εκκρεμεί να τους στείλω υπογεγραμμένο το αίτημα. Για να με καλέσουν από wind για αντιπροσφορά πρέπει να στείλω στη vodafone και το υπογεγραμμένο αίτημα;

 

Εχεις συμβολαιο στην wind; Ποτε ληγει;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Εχω συμβολαιο 24μηνο και πρεπει να ληγει μεσα στους επόμενους δυο μήνες

 

Άσχημο αυτό. Θα σε γδαρουν

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εχω συμβολαιο 24μηνο και πρεπει να ληγει μεσα στους επόμενους δυο μήνες

 

25 δίνω για αυτά+εξωτερικό

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άσχημο αυτό. Θα σε γδαρουν

 

Για κάνε μια μετάφραση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω συμβολαιο 24μηνο και πρεπει να ληγει μεσα στους επόμενους δυο μήνες

Την ημερα της ληξης με πηραν εμενα απο τη wind και μου εδωσαν καλυτερη προσφορα απο το συμβολαιο που ειχα., χωρις να εχω κανει αιτηση φορητοτητας αλλου. Αν θελεις καλεσε τους δυο τρεις μερες πριν, στο 13800 να τους το θυμισεις

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Την ημερα της ληξης με πηραν εμενα απο τη wind και μου εδωσαν καλυτερη προσφορα απο το συμβολαιο που ειχα., χωρις να εχω κανει αιτηση φορητοτητας αλλου. Αν θελεις καλεσε τους δυο τρεις μερες πριν, στο 13800 να τους το θυμισεις

 

 

Η Wind δεν δίνει προσφορά πριν από τη λήξη του συμβολαίου.

Από την ημέρα λήξης και μετά δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Η Wind δεν δίνει προσφορά πριν από τη λήξη του συμβολαίου.

Από την ημέρα λήξης και μετά δίνουν.

 

Το ιδιο λεμε.

Την ημερα της ληξης, εγραψα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στην δική μου περίπτωση, δεν μου έδωσαν προσφορά την ημέρα της λήξης (ήταν ΣΑ) και συζήτησα μαζί τους τη ΔΕ.
Link to comment
Share on other sites

Στην δική μου περίπτωση, δεν μου έδωσαν προσφορά την ημέρα της λήξης (ήταν ΣΑ) και συζήτησα μαζί τους τη ΔΕ.

 

Και παλι το ιδιο ειναι .....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Και παλι το ιδιο ειναι .....

 

Προφανώς, δεν κατάλαβες, γιατί δεν είναι το ίδιο.

Το ΣΑ που επικοινώνησα μαζί τους είπαν ότι δεν μπορούν να δώσουν προσφορά και στην επιμονή μου ανέφεραν άλλη που δεν είχε σχέση με το πακέτο που είχα.

Τη ΔΕ είπαν ότι όσα μου είχαν πει το ΣΑ δεν ισχύουν και να επικοινωνήσουμε την επομένη, οπότε μου έδωσαν 2 επιλογές από τις οποίες πήρα τη μια.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, δεν κατάλαβες, γιατί δεν είναι το ίδιο.

Το ΣΑ που επικοινώνησα μαζί τους είπαν ότι δεν μπορούν να δώσουν προσφορά και στην επιμονή μου ανέφεραν άλλη που δεν είχε σχέση με το πακέτο που είχα.

Τη ΔΕ είπαν ότι όσα μου είχαν πει το ΣΑ δεν ισχύουν και να επικοινωνήσουμε την επομένη, οπότε μου έδωσαν 2 επιλογές από τις οποίες πήρα τη μια.

 

Ισως να μην καταλαβαινω και πολλα ..... Αστο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα μια προσφορά απο εξωτερικό συνεργάτη της wind για σταθερο+κινητο!

Καταρχήν έχω σταθερό ότε και κινητό σύνδεση wind παλιό πρόγραμμα με 120' προς όλους!Μου έκανε λοιπόν πρόταση με 20,99 τον μήνα σταθερό με απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις,24αρι ίντερνετ και 10ώρες προς κινητά και από το κινητό όπως είχα 120' προς όλους και 1gb ίντερνετ!Υπάρχει τέτοια προσφορά ή θα την πατήσω;

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...