Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sovara?!?!

Diladi me 12-13 euro to mina karta eimai tzet!! :))

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Den diafimizetai giati ginetai kata periodous se diaforetikous sundromites...San na leme "Lucky Day" :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απο αυτη την Κυριακη η ΤΙΜ χαριζει 100 free sms εντος Ελλαδος μεσω της εφημεριδας το "ΘΕΜΑ"

τα sms θα μπορουμε να τα στελνουμε απο την Κυριακη 4:00 εως την παρασκευη στις 16:00

 

να σημειωσουμε οτι το καθε καρτοκινητο θα μπορει μια και μονο φορα να εχει την προσφορα για καθε Κυριακη.

οποτε για 4 κυριακες που θα ισχυει η προσφορα μας κανουν 400 sms!

 

τυχεροι καρτοκινητοι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: η ενεργοποίηση ισχύει αποκλειστικά για ΤΙΜ και τα SMS προς όλα τα δίκτυα ή ισχύει για όλα τα δίκτυα για αποστολή προς όλα τα δίκτυα επίσης; Διότι στην διαφήμιση έλεγε κάτι "για όλες τις εταιρίες". Προφανώς θα ισχύει το πρώτο...
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα προσφορά. Κάποτε έδινε και ομιλία αν δεν κάνω λάθος..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: η ενεργοποίηση ισχύει αποκλειστικά για ΤΙΜ και τα SMS προς όλα τα δίκτυα ή ισχύει για όλα τα δίκτυα για αποστολή προς όλα τα δίκτυα επίσης; Διότι στην διαφήμιση έλεγε κάτι "για όλες τις εταιρίες". Προφανώς θα ισχύει το πρώτο...

οχι,απ'οσο εμαθα σε ολες τις εταιριες ΕΝΤΟΣ Ελλαδος φυσικα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

exo 3 arithmous f2go enan tis seiras 69346xxxxxxx poy xrisimopoiw.. kai den moy exei erthei pote minima diplasiasmoy.. stoys dio mines poy to exo..

kai dio palioteroys twn seirwn 69328xxxxxx kai 69363xxxxxx oi opoioi eina monimws kleistoi kai xoris karta...

 

exei erthei se kanenan kanenas diplasiasmos ayto to kairo?

 

katargithike? den mporo na katalavw...:mad:

 

thelww kiegwww na diplasiasw mia kartoylaaaaaa:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

σας ειπα την καινουρια προσφορα με τις αϋλες??

 

λοιπον,απο σημερα 28/9 εως και 31/10,ολοι οι καρτοκινητοι γεμιζοντας καρτες απο τα καταστηματα ΤΙΜ,απο 20 εως 50 ευρω θα κερδιζουν μεχρι 7,5ευρω.

πχ ενας ο οποιος βαζει 20 ευρω θα παρει 2ευρω επιπλεον. στα 50ευρω,7,5ευρω.

 

και στα 30ευρω + 4,5ε

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

....kaneis poy na xerei kati?? ma kaneis???:cry:

 

 

Φιλαρακι....εχω καμμια δεκαρια νουμερα TIM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...μηνυμα διπλασιασμου δεν εχει ερθει σε κανενα αυτον τον καιρο....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει να παίζει πολύ το 50% τις τελευταίες μέρες.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε μήνυμα για 50% μετά από περίπου ενάμιση μην πω και δύο χρόνια... Μήπως στέλνουν σε αριθμούς 6939xxxxxx; Μάλιστα σε μένα ήρθε ένα ακόμη περίεργο μήνυμα. Και έγινε και κάτι περίεργο με τον χρόνο ομιλίας αλλά δεν θέλω να επεκταθώ γιατί με συμφέρει... ;) :p
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε μήνυμα για 50% μετά από περίπου ενάμιση μην πω και δύο χρόνια... Μήπως στέλνουν σε αριθμούς 6939xxxxxx; Μάλιστα σε μένα ήρθε ένα ακόμη περίεργο μήνυμα. Και έγινε και κάτι περίεργο με τον χρόνο ομιλίας αλλά δεν θέλω να επεκταθώ γιατί με συμφέρει... ;) :p

 

Τι μήνυμα ήταν αυτό; Μήπως είναι καμία νέα προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Τι μήνυμα ήταν αυτό; Μήπως είναι καμία νέα προσφορά;

Όχι. Μου ήρθε μήνυμα την προηγούμενη εβδομάδα για 50% επιπλέον υπόλοιπο για την πρώτη κάρτα μέχρι 30/9, ανανέωσα τον χρόνο ομιλίας μου, μπήκε το επιπλέον υπόλοιπο (και εδώ συνέβη κάτι επίσης περίεργο όσο και ευχάριστο!;)) και χθες μου έρχεται ένα μήνυμα που λέει "αν δεν ανανεώσατε τον χρόνο ομιλίας σας κάντε ανανέωση μέχρι 30/9 και θα κερδίσετε 50% επιπλέον χρόνο ομιλίας για την πρώτη κάρτα" (ή κάπως έτσι, δεν θυμάμαι ακριβώς τι έγραφε)... Εγώ πάντως θα το ξανανανεώσω για καλού και για κακού! Διότι αν το επόμενο μήνυμα μου έρθει πάλι σε δύο χρόνια... σώθηκα!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μου ήρθε μήνυμα την προηγούμενη εβδομάδα για 50% επιπλέον υπόλοιπο για την πρώτη κάρτα μέχρι 30/9, ανανέωσα τον χρόνο ομιλίας μου, μπήκε το επιπλέον υπόλοιπο (και εδώ συνέβη κάτι επίσης περίεργο όσο και ευχάριστο!;)) και χθες μου έρχεται ένα μήνυμα που λέει "αν δεν ανανεώσατε τον χρόνο ομιλίας σας κάντε ανανέωση μέχρι 30/9 και θα κερδίσετε 50% επιπλέον χρόνο ομιλίας για την πρώτη κάρτα" (ή κάπως έτσι, δεν θυμάμαι ακριβώς τι έγραφε)... Εγώ πάντως θα το ξανανανεώσω για καλού και για κακού! Διότι αν το επόμενο μήνυμα μου έρθει πάλι σε δύο χρόνια... σώθηκα!!! :p

 

Μου συνέβη και εμένα ακριβώς το ίδιο. Θα την ανανεώσεις σήμερα; Σκέφτομαι και εγώ να κάνω το ίδιο.. αλλά πιστεύω πως δεν θα μπορέσουμε να την εκμεταλλευτούμε δεύτερη φορά την προσφορά...

Link to comment
Share on other sites

Μου συνέβη και εμένα ακριβώς το ίδιο. Θα την ανανεώσεις σήμερα; Σκέφτομαι και εγώ να κάνω το ίδιο.. αλλά πιστεύω πως δεν θα μπορέσουμε να την εκμεταλλευτούμε δεύτερη φορά την προσφορά...

Ο αριθμός σου σε ποιά σειρά ανήκει; 6939xxxxxx;

Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός σου σε ποιά σειρά ανήκει; 6939xxxxxx;

 

Στην 6934xxxxxx. Έχει σημασία σε ποια σειρά είναι οι αριθμοί?

Link to comment
Share on other sites

Στην 6934xxxxxx. Έχει σημασία σε ποια σειρά είναι οι αριθμοί?

Δεν έχει καμία σημασία. Αυτό που έχει σημασία είναι η χρήση που κάνεις και οι κάρτες που βάζεις. Όταν πέφτει η κίνηση ενός αριθμού τότε μπαίνει στη λίστα της προσφοράς για να ανέβει η χρήση ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό αν ισχύει. Να πάρουμε όλοι από άλλο ένα, να μην το χρησιμοποιούμε καθόλου και απλά να "παίρνει" τους διπλασιασμούς.

Έπειτα... tim sharing στο κινητό που χρησιμοποιούμε !!! :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...