Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

telika ysxiei akoma h prosfora??

eseis pou lete pos diplasiasate sas hr8e sms?

Ναι, για να γινει ο διπλασιασμος πρεπει να ερθει πρωτα sms αλλιως δεν παιζει. Στο καρτοκινητο που εχω ηρθε και ισχυει για την πρωτη ανανεωση που θα κανω μεχρι 28/02 !

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για να γινει ο διπλασιασμος πρεπει να ερθει πρωτα sms αλλιως δεν παιζει. Στο καρτοκινητο που εχω ηρθε και ισχυει για την πρωτη ανανεωση που θα κανω μεχρι 28/02 !

τυχερηηηηηηηηηηηηη και γω θελω!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα μήνυμα διπλασιασμού σε νο όπου είχαν έρθει στο παρελθόν μηνύματα προσφοράς και δεν είχε γίνει ανανέωση... Αν σου έρθει δηλ. και τους ρίξεις πόρτα, αργότερα μπορεί να σου κάνουν καλύτερη προσφορά, όπως διπλασιασμό αντί +50% !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ma ego ka8e fora tous timousa me agora kartas kai aytoi mou diplasiazan

tora me ksexasan :cry:

 

tim akouuuus? 8elo ki ego prosfora

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Όποτε χρειάζονται χρήματα το κάνουν. Η πολιτική της αρπαχτής που λέγαμε (βλέπε "νέο" νον στοπ)...

 

 

Είσαι πολύ αρνητικός !!! Το ΝΟΝ STOP έχει αφήσει ιστορία !!! Βρές κάτι καλύτερο αυτή τη στιγμή. Εννοείται πως απευθύνεται σε μιά τεράστια μερίδα του κόσμου και όχι σε όλους. Η εξαίρεση τελικά είναι πολύ μικρή !!!

Ο χρόνος νιώθει ένοχος απέναντι στην απουσία και της λέει :

" Μην ανησυχείς, εγώ θα σε ονομάσω ανάμνηση και θα σε κάνω πιο όμορφη από την παρουσία... "

"Δεν θέλω να με κάνεις πιο όμορφη, αλλά πιο χαρούμενη αν μπορείς!!! "

Link to comment
Share on other sites

Για δεύτερο κινητό, το ΤΙΜ f2go με το non-stop μου φαίνεται μια πάρα πολύ καλή πρόταση για όσους μιλάνε πολύ μόνο με 1 άτομο.
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο thread ήταν κλειδωμένο για καιρό λόγω της κόντρας σχετικά με το αν συμφέρει ή όχι το F2G. Αν ξεφύγουμε πάλι από το θέμα του διπλασιασμού των καρτών και των άλλων αντίστοιχων προσφορών, θα έχει και πάλι την ίδια τύχη.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αν κριθεί σκόπιμο δεν έχω πρόβλημα να μεταφερθεί ή και διαγραφεί το προηγούμενο σχόλιό μου. ;)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου διπλασίασε την 10Ευρη κάρτα που έβαλα χωρίς να έχω λάβει σχετικό SMS:yahoo:

Δεν με χάλασε καθόλου!:D

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έβαλα και έγινε ο διπλασιασμός, το postαρα, αλλά μου είπαν πως αυτό γίνεται μόνο για την πρώτη κάρτα που βάλεις μετά την Πρωτοχρονιά!
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

APORIA

ΤΟ "ΝΟΝ ΣΤΟΠ" ειναι προσωρινη προσφορα η' δια παντος?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

APORIA

ΤΟ "ΝΟΝ ΣΤΟΠ" ειναι προσωρινη προσφορα η' δια παντος?

υποθετω οτι τιποτα δεν κραταει για παντα..:)

Link to comment
Share on other sites

APORIA

ΤΟ "ΝΟΝ ΣΤΟΠ" ειναι προσωρινη προσφορα η' δια παντος?

To non stop είναι υπηρεσία και όχι προσφορά. Ξεκίνησε τον περασμένο Απρίλιο με άλλη μορφή (απεριόριστες κλήσεις, απεριόριστης διάρκειας για ένα μήνα) και στη συνέχεια μπήκε ο περιορισμός των 500 λεπτών ανα μήνα και προστέθηκαν τα 500 μηνύματα. Θεωρητικά ισχύει μόνιμα αλλά όπως είπε και ο Giorgosk80 πιο πάνω, και μια υπηρεσία μπορεί κάποια στιγμή να καταργηθεί. Περισσότερα μπορείς να διαβάσεις αναλυτικά εδώ :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

μερσι πετρος δε γκρεατ

γινετε να κρατησει ως τα χ-μας???πλιιιιιζ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γινετε να κρατησει ως τα χ-μας???πλιιιιιζ?

Θα το φροντίσω, δε νομίζω να μου το αρνηθούν :lol: :lol: :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αυτές είναι οι γνωστές περιστασιακές προσφορές, οι οποίες ενίοτε συμφέρουν, πχ για να τροφοδοτεί κανείς το νον στοπ νο του. Από την άλλη είναι παγίδα να γεμίζεις με πολλά ευρώ το καρτοκινητό σου διότι πάντα μπορεί να παρασυρθείς και να τα φας... Ειδικά με μερικές χρεώσιμες κλήσεις, με τις τιμές που έχουν όλα τα καρτοκινητά στην Ελλάδα...

Με προσεκτική χρήση συμφέρει. Δεν πρόκειται να κοπεί αλλά δεν ξέρεις και πότε θα σου έρθει οπότε δεν μπορείς να στηρίζεσαι σε αυτό...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

MOUhr8e shmera sms gia prosfora..an ananeoso os tis 30-3 mou xarizoun to 50% ths kartas...

de 8a thn ekmetaleuto...next time

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βγει μια καινουρια υπηρεσια επεκτασης υπολοιπου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τωρα θα βγει μια καινουρια υπηρεσια επεκτασης υπολοιπου!

Άντε, καιρός ήταν...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

mou hrthe kai emena gia na mou xarisoun to 50% ths axias ths kartas! re paidia thn 30ara thn karta na thn valw twra h argotera giati kati akousthke parapanw pws ama den valeis karta kai xaseis thn sygekrimenh prosfora meta erxetai mhnyma kai sou xarizoyn to 100% ths axias ths kartas? Isxyei ayto akoma? Xerete?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...