Jump to content

Διπλασιασμός κάρτας και άλλες προσφορές στην καρτοκινητή!


arkon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα απο ΤΙΜ και μου εγραφε αν ανανεωσω το χρονο ομιλιας μεχρι 31/09/2005 η καρτα που θα βαλω θα διπλασιαστει αυτοματα. Λετε να παρω μια 30αρα και να το κανω η θα φαω τα μουτρα μου??? :O

Το εχει κανει κανεις ??? ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα απο ΤΙΜ και μου εγραφε αν ανανεωσω το χρονο ομιλιας μεχρι 31/09/2005 η καρτα που θα βαλω θα διπλασιαστει αυτοματα. Λετε να παρω μια 30αρα και να το κανω η θα φαω τα μουτρα μου??? :O

Το εχει κανει κανεις ??? ;)

πάρε κανονικά 30άρα να διπλασιαστεί.όχι,δε θα φας τα μούτρα σου :) Κέρδος θα έχεις

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι εννοει εαν οντως θα διπλασιαστει η οχι.

Ηρθε και στο δικο μου νουμερο ΤΙΜ, αλλα νομιζα ειναι παλια προσφορα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Όποτε χρειάζονται χρήματα το κάνουν. Η πολιτική της αρπαχτής που λέγαμε (βλέπε "νέο" νον στοπ)...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον γίνονται και από αυτές ωφελούνται οι καταναλωτές... Ενώ καποιες "μεγάλες" εταιρίες ούτε που σκέφτονται καν αυτό. Παντα να γκρινιάζουμε ξέρουμε..
Link to comment
Share on other sites

:what: Se dyo filous pou exoun na baloun karta toulaxiston 4 mhnes tous hrthe sms gia na valoun karta kai na dilpasiasth to poso pou tha baloun se emena kai se kapion allo gnosto pou vazoume karta 4-5 kartes to mhna den exei erthh pote sms opote kati synbenei edw! ! ! NA mou pei kapios? :secret: ego ayto paratirisa :rtfm: EXEI SYMBEI KATI PAROMIO SE KAPION ALLO?:shoot:TIM:rocket:
Link to comment
Share on other sites

:what: Se dyo filous pou exoun na baloun karta toulaxiston 4 mhnes tous hrthe sms gia na valoun karta kai na dilpasiasth to poso pou tha baloun se emena kai se kapion allo gnosto pou vazoume karta 4-5 kartes to mhna den exei erthh pote sms opote kati synbenei edw! ! ! NA mou pei kapios? :secret: ego ayto paratirisa :rtfm: EXEI SYMBEI KATI PAROMIO SE KAPION ALLO?:shoot:TIM:rocket:

Ασφάλώς και αυτές είναι κινήσεις προσέγγισης συνδρομητών με ελάχιστη χρήση αλλά δεν αποκλείεται να στέλνουν και σε άλλους. Απο κει και πέρα ισχύει κανονικά. Και η εταιρεία παίρνει τα λεφτά αλλά και οι συνδρομητές πέρνουν το διπλάσιο? Τουλάχιστον στη ΤΙΜ αυτό γίνεται πολύ καιρό σε τακτά χρονιά διαστήματα. Κάτι είναι και αυτό αν σιγκρίνουμε με τις άλλες εταιρείες.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

EGO KSERIS TI VLEPO OTI EINAI MIA APATH GIATI SE EMENA KAI STO FILO DEN EXEI ERTHI MYNHMA KAI SE OSOUS DEN BAZOYN SYXNA EXEI PAEI EDO KAI MERES SYN THS ALLHS OTI EINAI MEXRI TO TELOS SEMTEMBIOY KAI DEN VLEPO NA ERXETE TIPOTA OSO GIA TIS ALLES VODAFONE COMOTE TIM Q TELECOM OLOI H KOLASMENI STO IDIO KAZANI BRAZOUN NA STA PAROUN THELOUN OTAN THELOUN NA STA PAROUN KANOUN AMAN KAI PWS OTAN SOU XRWSTOUN TO PAIZOUN ALLLLLEEEEEEEEEEEEKOSSSS :what: :rtfm: H SE OLOUS H SE KANENAN :down: VODAFONE COMOTE TIM Q TELECOM !!! :down:
Link to comment
Share on other sites

EGO KSERIS TI VLEPO OTI EINAI MIA APATH GIATI SE EMENA KAI STO FILO DEN EXEI ERTHI MYNHMA KAI SE OSOUS DEN BAZOYN SYXNA EXEI PAEI EDO KAI MERES SYN THS ALLHS OTI EINAI MEXRI TO TELOS SEMTEMBIOY KAI DEN VLEPO NA ERXETE TIPOTA OSO GIA TIS ALLES VODAFONE COMOTE TIM Q TELECOM OLOI H KOLASMENI STO IDIO KAZANI BRAZOUN NA STA PAROUN THELOUN OTAN THELOUN NA STA PAROUN KANOUN AMAN KAI PWS OTAN SOU XRWSTOUN TO PAIZOUN ALLLLLEEEEEEEEEEEEKOSSSS :what: :rtfm: H SE OLOUS H SE KANENAN :down: VODAFONE COMOTE TIM Q TELECOM !!! :down:

Ε ναι σε πολλά έχεις δίκιο και δεν διαφωνώ αλλά σε οτι αφορά τον διπλασιασμό αυτό έχει ξεκινήσει εδω και παρα πολύ καιρό και πάντα με την ίδια διαδικασία. Τώρα αν πρώτη φορά ήρθε σε σένα ή τώρα το έμαθες τι να πω? Πάντως αν θες εσυ μη κάνεις ανανέωση έτσι για να μη νιώθεις εξαπατημένος!!!!

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

DEN HRTHE TIPOTA ALLA DEN KATALABENEIS OTI DEN THA PAEI DE OLOUS AYTHN THN FORA FENETE AYTO SE OSOUS DEN BAZOUN PAEI SE OSOUS BAZOUN DEN PAEI EXO POLLA PARADIGMATA NA SOU PW PX KAPIOS EXEI NA BALEI KARTA 7 MHNES TO EXEI NA TON PERNOUN SE AYTON PHGE KATALABES TI THELO NA PW?

:baby: :tease: Q TELECOMTIMCOSMOTEVODAFONE: :tease: :baby:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω παιδια "χτυπησα" μια τριανταρα και αυτοματα εγινε 60 Ε, οποτε ευχαριστημενος ειμαι οτι και να πουμε. :D
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μου ήρθε σήμερα το πρωί μήνυμα " ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 31/10/05 ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΕΞΤΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ 50% ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΤΩΣΕΤΕ. ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜ". Τι εννοεί ρε παιδια? Αν για παράδειγμα βάλω μια καρτα 10ε τότε θα μου προσθέσουν και άλλα 5ε? η θα μου δώσουν κάποια δωρεάν λεπτά για κλήσεις προς κινητά ΤΙΜ, όπως έκαναν παλιότερα?

Μακάρι πάντως να είναι το πρώτο να βάλω κάμια 30αρα κάρτα και να γίνει 45! Αλλά δεν το βλέπω... μάλλον μόνο χρόνο ομιλίας σου δίνουν....

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα το πρωί μήνυμα " ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 31/10/05 ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΤΕ ΕΞΤΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ 50% ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΤΩΣΕΤΕ. ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜ". Τι εννοεί ρε παιδια? Αν για παράδειγμα βάλω μια καρτα 10ε τότε θα μου προσθέσουν και άλλα 5ε? η θα μου δώσουν κάποια δωρεάν λεπτά για κλήσεις προς κινητά ΤΙΜ, όπως έκαναν παλιότερα?

Μακάρι πάντως να είναι το πρώτο να βάλω κάμια 30αρα κάρτα και να γίνει 45! Αλλά δεν το βλέπω... μάλλον μόνο χρόνο ομιλίας σου δίνουν....

 

φιλε μου υπαρχει ηδη τετοιο θεμα εδω

αλλα αν σου εχει ερθει καποιο μηνυμα...μπορεις να το κανεις...μη φοαβασαι!! :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αυτο δεν ειναι διπλασιασμος αλλα το 50%..αλλα κατι ειανι και αυτο..αααααααν ερθει :)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου υπαρχει ηδη τετοιο θεμα εδω

αλλα αν σου εχει ερθει καποιο μηνυμα...μπορεις να το κανεις...μη φοαβασαι!! :p

 

Εννοείς φίλε μου πως θα προσθέσει +15ε στα 30ε καρτα που θα φορτώσω? δεν το λεει καθαρά όπως π.χ. λέει στο θέμα που υπάρχει ήδη ανοιχτό και μιλά καθαρά για διπλασιασμό της κάρτας!

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις μια καρτα 30 θα παρεις αλλα 15 euro αυτες οι προσφορες τρεχουν εδω και πολυ καιρο δεν ειναι καινουρια!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις μια καρτα 30 θα παρεις αλλα 15 euro αυτες οι προσφορες τρεχουν εδω και πολυ καιρο δεν ειναι καινουρια!

 

Σ'ευχαριστώ angelina! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω καταλαβει εδω και καιρο οτι μας κοροιδευουν γι' αυτο χαλαω 4,2 ευρω το μηνα για το non-stop (μιλαω με την κοπελα μου) και περιπου 2,5 ευρω το μηνα στην Q για ολα τα υπολοιπα. Οποιος με θελει ας με παρει εκεινος, εγω παιρνω στο σταθερο και δε λεω την ιστορια της ζωης μου (αφου με τους φιλους συναντιομαστε 1 φορα τη βδομαδα τουλαχιστον τι νοημα εχει να τα λεω απο το τηλεφωνο). Εχω καρτες ολων των εταιριων και αν βαλει η vodafone μια καλυτερη προσφορα θα βγαλω την tim και θα βαλω vodafone. Αφου ακομα και στα μαγαζια δεν προσεχουν τον πελατη (αυτον τον εχουν σιγουρο) αλλα τον αγνωστο για να τον πιασουν πελατη. Οταν καταλαβουν οτι εγινες πελατης σε γραφουν κανονικα. Παλιοτερα ισχυε οτι οι καλοι πελατες εχουν καλυτεη μεταχειρηση. Πρεπει να τους δημιουργεις συνεχεια την αισθηση οτι απο στιγμη σε στιγμη σε χανουν.
Link to comment
Share on other sites

Μία στο τόσο μπορείς να εκμεταλλεύεσαι ένα διπλασσιασμό αρκεί να είσαι εγκρατής και να μην τους τα δίνεις πίσω με χρήση. Μπορείς να κρατάς απόθεμα για τις ετήσιες ανάγκες σου σε νονστοπ. Και κανένα ΣΚ να μιλάς με φίλους σου που έχουν ΤΙΜ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ηρθε αλλα ειμαι στην Αγγλια :( :D

 

Το ελενξανε.. γιαυτο στο στειλανε το ΣΜΣ :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Εχθές το απόγευμα έκανα αναβάθμιση συσκευής,πήρα ένα Κ700ί και μου έδωσαν ένα νούμερο F2G στο οποίο μέχρι τις 31/10/2005 πρέπει να βάλω ένα οποιδήποτε ποσόν και αυτόματα διπλασιάζεται.Στο νούμερο αυτό υπάρχει η δυνατότητα του nonstop.Όσοι λοιπόν δικαιούστε αναβάθμιση κάντε την και επωφεληθήτε της προσφοράς!
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον η προσφορα προεκυψε ξανά μιας και ηρθε το γωστο μηνυμα σε φιλο για μεχρι τελος Οκτωβριου.
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...