Jump to content

Το διαφημιστικό κομμάτι της Wind


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έρχεται και νέο διαφημιστικό των Παρά 5 για την ΤΙΜ!! Υπομονή!

 

Πού το ξέρεις; Θα βάλουν την διαφήμιση σε μορφή 3gp στο tim plus

?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τελεια η διαφημηση της ΤΙΜ!!!!!

αντε....βρε ΤΙΜ κι εγω ενα σημα σου περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωω

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τελεια η διαφημηση της ΤΙΜ!!!!!

αντε....βρε ΤΙΜ κι εγω ενα σημα σου περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Ποια διαφήμιση από όλες;

Link to comment
Share on other sites

η τελευταια,σημερα θα παιξει στην τηλεοραση!

η οποια θα κανει.....ΘΡΑΥΣΗ!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η διαφημιση..(Καλα θα ηταν να ηταν και πραγματικοτητα αυτα που λενε γιατι μαλλον το αντιθετο γινεται :p )
Link to comment
Share on other sites

Tελεια η διαφημηση παααααααρα πολυ μου αρεσε!!!!!!!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμα δεν την εχω δει. Πόσα λεπτά παίζει; Και τι γίνεται εκεί;
Link to comment
Share on other sites

βαλε Αντ1 σιγουρα θα την δεις!

μολις τελειωσει απο τον Αντ1,ισα που προλαβαινει να την ξαναδείς στο μεγκα.

ε! μετά κάνε κανένα ζάπινγκ όλο και κάπου θα την πετύχεις.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι γιατί μου φάνηκε πολύ κουραστική;;;

Και κρύα με επαναλαμβανόμενο χιούμορ...

 

Μπορούσε να σταματήσει στο πρώτο σποτάκι (με τη σπηλιά)...

 

Είμαι ο μόνος που θεωρώ ότι το εν λόγω concept αρχίζει να κουράζει;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι γιατί μου φάνηκε πολύ κουραστική;;;

Και κρύα με επαναλαμβανόμενο χιούμορ...

 

Μπορούσε να σταματήσει στο πρώτο σποτάκι (με τη σπηλιά)...

 

Είμαι ο μόνος που θεωρώ ότι το εν λόγω concept αρχίζει να κουράζει;

εγω παλι την βρισκω πανεξυπνη! αφου το παρα5 χτυπησε κοκκινα...σκεψου ποσοι ειναι αυτοι οι οποιοι ειναι πορωμενοι με τον Τeam αυτο.

οπως περσυ με την βανδη εγινε μια καμπανια μεγαλη ετσι φετος ειναι οι παρα5

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με gmmour, νομίζω ότι καταντά κουραστικό από κάποιο σημείο κ πέρα!Έλεος δηλαδή με το παρα πέντε. Έμεινε κάτι που να μην το έχουν εμπορευματοποιήσει;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους gmmour + chelseafc,εκτός του οτι μ'έχει κουράσει η 5άδα με κούρασε και που στην διαφήμιση τόνιζαν συνεχώς το πολύ καλό :blink: σήμα που έχει η ΤΙΜ.Mήπως είναι λίγοοοο υπερβολικοί;;; :wacko: :rolleyes:
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά διαφήμιση είναι ρε παιδιά. Τι θα έλεγαν; Ναι μεν καλό αλλά... ;) Θυμηθείτε χιλιάδες άλλες διαφημίσεις που τα προϊόντα απέχουν πολύ από την πραγματικότητα. Τουλάχιστον εδώ δεν είναι και τόοοοοσο μεγάλη η διαφορά διαφήμισης-πραγματικότητας ;)
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά διαφήμιση είναι ρε παιδιά. Τι θα έλεγαν; Ναι μεν καλό αλλά... ;) Θυμηθείτε χιλιάδες άλλες διαφημίσεις που τα προϊόντα απέχουν πολύ από την πραγματικότητα. Τουλάχιστον εδώ δεν είναι και τόοοοοσο μεγάλη η διαφορά διαφήμισης-πραγματικότητας ;)

 

Ακριβώς αυτό μας εκνευρίζει! Είπαμε ότι έχει κάπως βελτιώσει το δίκτυό της, αλλά μην διαφημίζει κιόλας ότι πιάνει σε ακραίες καταστάσεις, γιατί θα την πιστέψει κανείς και θα αποκλειστεί σε καμμιά παραλία/σπηλιά/ασανσέρ (ειδικά εδώ)... Έχουν ξεφύγει τελείως σε αυτή τη χώρα!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο παράδοξο αυτό που λέει διότι από τη μια λέει 99% πληθυσμιακή κάλυψη και από την άλλη αυτό που διαφημίζει (ασανσερ/σπηλιά/παραλία) παραπέμπει σε γεωγραφική κάλυψη...
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο παράδοξο αυτό που λέει διότι από τη μια λέει 99% πληθυσμιακή κάλυψη και από την άλλη αυτό που διαφημίζει (ασανσερ/σπηλιά/παραλία) παραπέμπει σε γεωγραφική κάλυψη...

 

Αυτό ακριβώς είναι αυτό που με κουράζει σε αυτή τη διαφήμιση.Που προσπαθούν να μας πείσουν οτι έχει κάλυψη και στο πιο απόμερο σημείο/μέρος έχουν κάλυψη.:wacko: :blink:

Ποιός θα τους πιστέψει;;;

Κ το θέμα είναι οτι και η προηγούμενη διαφήμιση με την γνωστή πλέον 5άδα είχε και εκεί τη "μπιχτή" για την όποια κάλυψη της ΤΙΜ. :X :lol:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι αυτό που με κουράζει σε αυτή τη διαφήμιση.Που προσπαθούν να μας πείσουν οτι έχει κάλυψη και στο πιο απόμερο σημείο/μέρος έχουν κάλυψη.:wacko: :blink:

Ποιός θα τους πιστέψει;;;

:lol:

 

Αφού ξέρουμε ότι καλύτερη κάλυψη στη ελλάδα έχει η κόσμοτέ . Εφόσον εχω ακούσει η Κάλυψη της τιμ στην ελλάδα είναι 96%.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Έχει η τιμ μέσα στο πηγάδι η στο ανσασερ σήμα; Τι ********* θα ακούσω ακόμα!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε δοκιμάσει αν έχει σήμα σε πηγάδι/παραλία/σπηλιά/ασανσερ; Μην λέμε ότι θέλουμε. Και άλλωστε ό,τι λέει μία διαφήμιση δεν σημαίνει ότι είναι αλήθεια. Πάντα οι διαφημίσεις υπερβάλουν. Και ειδικά αν βλέπεις διαφήμιση με το Παρά 5 το μυαλό σου πάει κατ' ευθείαν στο χιούμορ. Αν έβγαινε ένας σοβαρός επαγγελματίας, για παράδειγμα, σε τέτοια διαφήμιση και τα έλεγε όλα αυτά τότε θα υπήρχε πρόβλημα. Αφήστε που για το πηγάδι συγκεκριμένα που είπε η Ντάλια στην προηγούμενη διαφήμιση το είπε μεταφορικά. Ποιός δοκίμασε σε πηγάδι; Μήπως δοκίμασε η Ντάλια και το είπε; Πρέπει όλα να τα παίρνουμε κυριολεκτικά;

Ή μήπως ξεχάσατε τη Vodafone που έλεγε στις διαφημίσεις της ότι έχει τα φθηνότερα πακέτα συμβολαίου; Και μάλιστα εκεί δεν υπήρχε καμία διάθεση χιούμορ όπως συμβαίνει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι αυτό που με κουράζει σε αυτή τη διαφήμιση.Που προσπαθούν να μας πείσουν οτι έχει κάλυψη και στο πιο απόμερο σημείο/μέρος έχουν κάλυψη.:wacko: :blink:

Ποιός θα τους πιστέψει;;;

Κ το θέμα είναι οτι και η προηγούμενη διαφήμιση με την γνωστή πλέον 5άδα είχε και εκεί τη "μπιχτή" για την όποια κάλυψη της ΤΙΜ. :X :lol:

 

Και κάτι ακόμα. Έχει η τιμ μέσα στο πηγάδι η στο ανσασερ σήμα; Τι μ α λ α κ ί ε ς θα ακούσω ακόμα!

 

ολα αυτα αποτελουν μια ωραια διαφημηση παιδια...

θα το ξαναπω,οτι η ΤΙΜ εχει βελτιωσει αρκετα το σημα της απο παλιοτερα.

και η διαφημηση περναει το μηνυμα οτι δεν ειναι οπως παλια!

λετε και οι αλλες οι εταιριες εχουν φουλ σημα παντου!

αντε τωρα.

στον 1ο οροφο της πολυκατοικιας μου δεν πιανει η κοσμοτε!

που ειναι η καλυψη?

10000φορες το ειπαμε καμια εταιρια δεν πιανει παντου.ολο και καποια υστερει σε ενα σημειο.

σορρυ για το οφ τοπικ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει, εξαρτάται από το πόσο κοντά είναι η κεραία. Σε πολλά ασανσέρ που μπαίνω έχω σήμα και με ΤΙΜ και με vodafone και σε πολλές περιπτώσεις μάλιστα έχω και 3G. Υποθέτω αν και σε κάποιο πηγάδι υπάρχει κοντά κεραία, θα υπάρχει κάλυψη. Δε σκοπεύω βέβαια να το δοκιμάσω προσωπικά...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλά ασανσέρ που μπαίνω έχω σήμα και με ΤΙΜ και με vodafone και σε πολλές περιπτώσεις μάλιστα έχω και 3G. Υποθέτω αν και σε κάποιο πηγάδι υπάρχει κοντά κεραία,. Δε σκοπεύω βέβαια να το δοκιμάσω προσωπικά...

 

E, εντάξει κανείς δεν θα το δοκίμαζε. Πάντως στο νοσοκομείο της

Πάτρας άγιος ανδρέας δεν έχει σήμα στο ανσασέρ. και η κεραία είναι 3χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα αποτελουν μια ωραια διαφημηση παιδια...

θα το ξαναπω,οτι η ΤΙΜ εχει βελτιωσει αρκετα το σημα της απο παλιοτερα.

και η διαφημηση περναει το μηνυμα οτι δεν ειναι οπως παλια!

λετε και οι αλλες οι εταιριες εχουν φουλ σημα παντου!

αντε τωρα.

στον 1ο οροφο της πολυκατοικιας μου δεν πιανει η κοσμοτε!

που ειναι η καλυψη?

10000φορες το ειπαμε καμια εταιρια δεν πιανει παντου.ολο και καποια υστερει σε ενα σημειο.

σορρυ για το οφ τοπικ

 

Βρε billako κανείς δεν αντιλέγει στο γεγονός οτι το σήμα της ΤΙΜ έχει καλυτερέψει κατά πολύ από το κάποτε.

Απλά είναι υπερβολικό το ποσοστό που βάζουν.Μα 99%;; :lol:

Όλες οι εταιρίες έχουν κενά ,άλλες σε μεγαλύτερο και άλλες σε μικρότερο βαθμό και φυσικά και η κοσμοτέ ,αν και έχει τις κεραίες της πάνω στις κεραίες του οτε ,δεν αποτελεί εξαίρεση. ;)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...