Jump to content

Το διαφημιστικό κομμάτι της Wind


angelina_22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά δεν το έχει κανείς;;; Στα καταστήματα ΤΙΜ δεν το δίνουν να παίζει μέσα στα καταστήματα; Κάποιος από κει; Και δεν κυκλοφορεί και σε CD...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 208
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μονο μεσω ΤΙΜ PLUS μπορεις να το κατεβασεις!!!!!

Δεν νομιζω να εχει κυκλοφορησει σε CD...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

παντως για χριστουγεννιατικη διαφημηφη περιμενα να δω τον Ηλια με τους παρα5...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Έχει μήπως -μήπως λέω έστω και κατά τύχη- κανείς την χριστουγεννιάτικη version του Θέλω τα ώπα μου; Ή έστω το Θέλω τα ώπα μου...

Εαν δεν γίνεται να αναφερθεί εδώ ας μου στείλει όποιος έχει έστω ένα από τα δύο, ένα PM...

 

Όταν λέμε Χριστουγεννιάτικη version του "θέλω τα όπα μου"???:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο TIM Plus/Χριστουγεννα Plus και άκου την έκδοση από Real tone. Ή μπες στο mytone και κάνε προεπισκόπηση... ;)

Κάτι άκουσα ότι είναι από το συγκρότημα των MIKRO και κυκλοφορεί σε CD...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Η πρωτη διαφημιση ως WIND ειναι πολυ καλη...Κυριαρχει το ΘΕΛΩ....

όπως ήταν και της ΤΙΜ δηλαδή. Πάντως περιμένουμε "επικοινωνιακό πόλεμο" από την Wind και είναι απαραίτητο για μια νέα εταιρία

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη διαφημιση ως WIND ειναι πολυ καλη...Κυριαρχει το ΘΕΛΩ....
Ναι πολύ πρωτότυπο...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

βγήκε και μια καινουρια διαφήμιση της wind,πιο μεγάλη,αρκετή ώρα παιζει στην tv.

Παιζει και ενα ωραιο ξενο τραγουδακι,ξερει κανεις πως λέγεται?

Link to comment
Share on other sites

πολυ διαφημιση για το τιποτα.ονομα αλλαξε σιγα τ αυγα ! ας μειωσει τις χρεωσεις και να αφησει τις διαφημισεις για την αλλαγη του ονοματος.

 

να σημειωσω οτι η διαφημιση που παιζει αυτη τη στιγμη ειναι κοινοτυπη ..κατι παρομοιο ειχε κανει και η voda πριν λιγο διαστημα !

Link to comment
Share on other sites

πολυ διαφημιση για το τιποτα.ονομα αλλαξε σιγα τ αυγα !

 

Και χωρίς διαφήμιση, πως θα ήξερες ότι το WIND είναι το νέο της όνομα; :p

 

Πάντως διαφήμιση καλή μέχρι τώρα δεν έχει... εγώ στο τέλος περίμενα να δω λογότυπο γαλακτοβιομηχανίας! :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

βγήκε και μια καινουρια διαφήμιση της wind,πιο μεγάλη,αρκετή ώρα παιζει στην tv.

Παιζει και ενα ωραιο ξενο τραγουδακι,ξερει κανεις πως λέγεται?

 

οχι και σκεφταμαι πως να το βρουμε εσυ τελικα το βρηκες?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

θα μου στειλει καποιος σε φωτογραφια το εξωφυλλο της wind? με τον ανθρωπακο και την σφαιρα?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως διαφήμιση καλή μέχρι τώρα δεν έχει... εγώ στο τέλος περίμενα να δω λογότυπο γαλακτοβιομηχανίας! :lol: :p

Ορίστε η πιο αντυπωσιακή, interactive και έξυπνη διαφήμιση που είδα ποτέ στο διαδίκτυο: http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

Δυστυχώς δεν είναι της WIND, αλλά αξίζει να την δείτε.

Και να την δει και το τμήμα marketing της WIND!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η πιο αντυπωσιακή, interactive και έξυπνη διαφήμιση που είδα ποτέ στο διαδίκτυο: http://www.livefeeds.gr/644589663/

 

Δυστυχώς δεν είναι της WIND, αλλά αξίζει να την δείτε.

Και να την δει και το τμήμα marketing της WIND!

 

Moυ το έστειλαν κι εμένα πριν λίγες μέρες!

 

Μιλάμε για μια από τις καλύτερες και πιο ψαρωτικές διαφημίσεις που έχουν υπάρξει!

Link to comment
Share on other sites

Moυ το έστειλαν κι εμένα πριν λίγες μέρες!

 

Μιλάμε για μια από τις καλύτερες και πιο ψαρωτικές διαφημίσεις που έχουν υπάρξει!

Τι σκέφτηκαν οι άνθρωποι!!

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς ποιο είναι το μοντέλο που πρωταγωνιστεί στη νέα διαφήμιση της wind? (αυτός που ανοίγει τα χέρια :cool: )

 

γιατί μου φαίνεται πολύ γνωστός... :worry:

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι το ξερετε ενα i need more λεει αντε τωρα εγω να το βρω και εαν βλεπετε mega τωρα εχει βαλει στο τελος και ενα αλλο τραγουδι για τα πανηγυρια πλακα πλακα κατι απο q μου θυμιζει :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι το ξερετε ενα i need more λεει αντε τωρα εγω να το βρω και εαν βλεπετε mega τωρα εχει βαλει στο τελος και ενα αλλο τραγουδι για τα πανηγυρια πλακα πλακα κατι απο q μου θυμιζει :)[/Q

ontos to akousa kai egw ayto to teleutaio tragoudaki,einai psiloxalia:!:

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος (έστω κι από δω μέσα) να τους πει ότι το τραγούδι που επέλεξαν ΤΕΛΙΚΑ δεν κάνει για διαφημιστική καμπάνια εταιρίας; Πέρα απ' το ότι είναι χάλια δεν ταιριάζει και με το αυστηρό ύφος αισθητικής που επέλεξαν να προβάλλουν (οι συγκεκριμένες γραμμές και χρώματα).

Ήθελα να 'ξερα ποιός το σκέφτηκε... Το πρώτο κομμάτι σ'αυτή τη διαφήμιση (http://www.youtube.com/watch?v=p5Y54d8YyGk) δεν τους έκανε (που btw δεν ξέρει και κανείς τον τίτλο του);

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...