Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα 
Ψαχνω για τζαμακι
ΤΟ εχει βάλει καποιος αυτό ?
 
Αξίζει?
Το μαύρο που βλέπω γύρω γύρω κρύβει μέρος της οθόνης?
 
Ευχαριστώ 

Η ESR είναι value for money εταιρία. Τα προϊόντα της αξίζουν. Έχω το ίδιο τζαμάκι στο iPad Pro 2021. Όλα καλά.
Στο 13 ΡΜ πολλοί έχουμε βάλει της Torras από Amazon που είναι ίσως ένα κλικ πάνω από της ESR.


Sent from my iPhone using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • Administrators
7 ώρες πριν, Kyriakox said:

Καλησπέρα 

Ψαχνω για τζαμακι

ΤΟ εχει βάλει καποιος αυτό ?

 

Αξίζει?

Το μαύρο που βλέπω γύρω γύρω κρύβει μέρος της οθόνης?

 

Ευχαριστώ 

Είναι καλό, αξίζει και το μαύρο περίγραμμα δεν καλύπτει την οθόνη.

Θα συμφωνήσω ωστόσο και με τον προλαλήσαντα όσον αφορά αυτά της Torras και θα προσθέσω και αυτά της Flolab αλλά είναι και αρκετά πιο ακριβά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κάποια ρύθμιση όταν είμαστε στον Safari και πατάμε κάποιο link που παραπέμπει σε Facebook, να ανοίγει το link στην εφαρμογή του Facebook;

Ευχαριστώ πολύ.
Καλή Ανάσταση!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια.πηρε φίλος το συγκεκριμένο τηλέφωνο,και θέλει να μπει στο app store και του λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στα ελληνικά και να διαλέξει άλλη γλώσσα,κάτι τέτοιο.ισχυει η πρέπει να ρυθμίσει κάτι;

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2022 at 7:10 ΜΜ, Strofigkas said:

Παιδιά μια βοήθεια.πηρε φίλος το συγκεκριμένο τηλέφωνο,και θέλει να μπει στο app store και του λέει ότι δεν είναι διαθέσιμο στα ελληνικά και να διαλέξει άλλη γλώσσα,κάτι τέτοιο.ισχυει η πρέπει να ρυθμίσει κάτι;

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ, είναι ότι ο φίλος σου δεν μπήκε στο App Store, αλλά στο Apple Store, το οποίο πράγματι δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κάποια ρύθμιση όταν είμαστε στον Safari και πατάμε κάποιο link που παραπέμπει σε Facebook, να ανοίγει το link στην εφαρμογή του Facebook;

Ευχαριστώ πολύ.
Καλή Ανάσταση!


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://apps.apple.com/gr/app/opener-open-links-in-apps/id989565871


Sent from my iPhone using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bill_viper said:

Ευχαριστώ πολύ.

Θα περίμενε κανείς βέβαια, εν έτει 2022, το iOS να αναγνώριζε ότι υπάρχει εγκατεστημένο στην συσκευή, το app του facebook,
και όταν πατούσες κάποιο link του facebook στον safari, να το άνοιγε με το app (στο οποίο είμαστε log in μόνιμα),

αντί να το ανοίγει σε νέο tab του Safari και να ζητάει να κάνω log in στο facebook και στον safari για να μπορέσω να δω τη σελίδα που θέλω στο facebook.

Στο instragram λειτουργεί κανονικά αυτό, που είναι και αυτή εφαρμογή της meta.
Οπότε είναι bug του iOS.

Edited by Meraklis87
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Gm87 said:

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ, είναι ότι ο φίλος σου δεν μπήκε στο App Store, αλλά στο Apple Store, το οποίο πράγματι δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα.

Οι συνομιλίες στο viber μεταφέρονται από android σε ios?

Η τα αντίγραφα ασφαλείας που έχουν δημιουργηθεί σε android?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Strofigkas said:

Οι συνομιλίες στο viber μεταφέρονται από android σε ios?

Η τα αντίγραφα ασφαλείας που έχουν δημιουργηθεί σε android?

Και για ποιο λόγο με κάνεις παράθεση σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 hour ago, Strofigkas said:

Οι συνομιλίες στο viber μεταφέρονται από android σε ios?

Η τα αντίγραφα ασφαλείας που έχουν δημιουργηθεί σε android?

Όχι και στα δύο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Strofigkas said:

Σε ενόχλησε;

Μα είναι άσχετο με το δικό μου post. Σου είπα εγώ κάτι για viber?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gm87 said:

Μα είναι άσχετο με το δικό μου post. Σου είπα εγώ κάτι για viber?

Όχι φίλε.εγω ρώτησα για το viber.και έκανα παράθεση την απάντηση που μου είχες δώσει σε προηγούμενο ερώτημα μου για να ρωτησω

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό να έχει iOS15.4 out of the box, ή σημαίνει ότι το έχει επιστρέψει κάποιος? Δεν θα έπρεπε να είχε iOS 15 κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό να έχει iOS15.4 out of the box, ή σημαίνει ότι το έχει επιστρέψει κάποιος? Δεν θα έπρεπε να είχε iOS 15 κανονικά?
Όσο πιο αργά είναι η ημερομηνία κατασκευής της κάθε συσκευής, τόσο νεότερο θα είναι το iOS που θα είναι εγκατεστημένο.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gesvts said:

Όσο πιο αργά είναι η ημερομηνία κατασκευής της κάθε συσκευής, τόσο νεότερο θα είναι το iOS που θα είναι εγκατεστημένο.

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
 

Α ναι, δεν το γνώριζα. Νόμιζα πως ανεξαρτήτως ημερομηνίας κατασκευής, όλες οι συσκευές φέρουν την αρχική έκδοση iOS του συγκεκριμένου μοντέλου. Το δικό μου είναι το πράσινο χρώμα, το οποίο είναι ούτως ή άλλως νέα παραλαβή, επομένως είναι αναμενόμενο να έχει την έκδοση 15.4 του iOS. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Gm87 said:

Α ναι, δεν το γνώριζα. Νόμιζα πως ανεξαρτήτως ημερομηνίας κατασκευής, όλες οι συσκευές φέρουν την αρχική έκδοση iOS του συγκεκριμένου μοντέλου. Το δικό μου είναι το πράσινο χρώμα, το οποίο είναι ούτως ή άλλως νέα παραλαβή, επομένως είναι αναμενόμενο να έχει την έκδοση 15.4 του iOS. Ευχαριστώ πολύ!

εάν κατασκευάστηκε πριν κάποιες εβδομάδες δεν μπορεί να έχει 15.0 γιατί αυτή η έκδοση σταμάτησε να υπογράφεται από τον Οκτώβριο 2021 όποτε λογικό να έχει 15.4 η κάποια πολύ πρόσφατη. όλα εξαρτώνται από την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίζει επαφές από Gmail κανονικά το iphone 13 pro max?

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έπειτα από 10 χρόνια Androidακιας η μετάβαση τελικά ήταν αστεία. Το έχω λατρέψει το iOS όσο για τις δυνατότητες της κάμερας ένα εχω να πω: Έχω βαρεθεί να μου πετάνε στη μούρη φίλοι και γνωστοί το τηλέφωνο για να ξεκλειδώσει, για να βγάλουν φώτος ή cinematic video. Έχουν πάθει τα πλάκα τους όλοι με τη ποιότητα των λήψεων, όπως και εγώ άλλωστε. Πραγματικό εργαλείο!

 

Ερώτηση: Οι φωτογραφίες/βίντεο αποθηκεύονται στο storage του κινητού ή στο icloud?

Edited by JimZe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...