Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 minutes ago, tsoutsoudis said:

Το θέμα ειναι πως στο βίντεο δεν μου δίνει την επιλογή 4:3,εχει μόνο 16:9, 1:1 και Full. Γιαυτό μπερδεύτηκα... 

Ναι γιατί δεν θέλει σχεδόν κανένας να φτιάξει βίντεο 4:3. Ο μόνος λόγος να βγάζεις βίντεο με όλο τον αισθητήρα εξ αρχής είναι για να το κάνεις μετά edit, σου δίνει δημιουργικές επιλογές ως προς το framing. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Screenshot_20240117_155300_GSam_Battery_Monitor.jpg?ex=65ba9156&is=65a81c56&hm=9e0bb85beda174f95da67af54aaf2616631c25c9ce31f1fa785452e9c0aa8a25&

η μπαταρια παει πολυ καλα

Με εξοικονομιση και να εχετε κλειστο το 5g (να εχετε την επιλογη 4g)για μεγαλυτερη οικονομια 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, adi32 said:

Screenshot_20240117_155300_GSam_Battery_Monitor.jpg?ex=65ba9156&is=65a81c56&hm=9e0bb85beda174f95da67af54aaf2616631c25c9ce31f1fa785452e9c0aa8a25&

η μπαταρια παει πολυ καλα

Με εξοικονομιση και να εχετε κλειστο το 5g (να εχετε την επιλογη 4g)για μεγαλυτερη οικονομια 

Εγώ κλειστό το έχω το 5G. Αλλά πάλι τέτοια αποτελέσματα δεν έχω. Μάλλον παίζω πολύ ώρα...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, evris2013 said:

Εγώ κλειστό το έχω το 5G. Αλλά πάλι τέτοια αποτελέσματα δεν έχω. Μάλλον παίζω πολύ ώρα...

Αν παίζεις παιχνίδια αλλάζει. 

Μιλάω για απλή χρήση και έχω νέα μπαταρία από το σέρβις. 

Επίσης έχω βάλει όλες τις εφαρμογές ακόμα και του συστήματος και τις κρυφές σε περιορισμό εκτός από αυτές που θέλω να έχω ειδοποιήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, adi32 said:

Αν παίζεις παιχνίδια αλλάζει. 

Μιλάω για απλή χρήση και έχω νέα μπαταρία από το σέρβις. 

Επίσης έχω βάλει όλες τις εφαρμογές ακόμα και του συστήματος και τις κρυφές σε περιορισμό εκτός από αυτές που θέλω να έχω ειδοποιήσεις. 

Εντάξει τα παιχνίδια είναι απλά, jewel hunter και πασιέντζα. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά σταμάτησε να ακούγετε η ανοικτή ακρόαση ( ελάχιστη ένταση από το ηχείο) όλες οι ρυθμίσεις ήχου στο μαχ, σε όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές τα ηχεία παίζουν άψογα....τι μπορεί να φταίει; κάθε ιδέα δεκτή.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα το πρωί 7:40 μου ήρθε η ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίου. Νομίζω λειτουργεί λίγο πιο ομαλά εκ πρώτης όψεως. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, adi32 said:

Screenshot_20240117_155300_GSam_Battery_Monitor.jpg?ex=65ba9156&is=65a81c56&hm=9e0bb85beda174f95da67af54aaf2616631c25c9ce31f1fa785452e9c0aa8a25&

η μπαταρια παει πολυ καλα

Με εξοικονομιση και να εχετε κλειστο το 5g (να εχετε την επιλογη 4g)για μεγαλυτερη οικονομια 

Mπαταριαρα...Αξιόπιστο και βάλε ακόμα και 2 χρόνια μετά plus...Θα ξαναβγεί άραγε κάτι πιο ολοκληρωμένο ποτε από την Samsung σε αυτή την τιμή?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, christos_087 said:

Mπαταριαρα...Αξιόπιστο και βάλε ακόμα και 2 χρόνια μετά plus...Θα ξαναβγεί άραγε κάτι πιο ολοκληρωμένο ποτε από την Samsung σε αυτή την τιμή?

Εγω θα το κρατησω οσο παει 

Δεν του λειπει κατι ακομα και δυσκολες φωτο νυχτα με gcam ειναι σουπερ

Για μπαταρια οποιος θελει ενα εξτρα κολπακι μπορει μεσα απο το gsam να κανει enable more stats και να παει μετα στο συστημα Android οπου υπαρχουν καμια 50αρια εφαρμογες και να τις βαλει σε περιορισμο 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, adi32 said:

Εγω θα το κρατησω οσο παει 

Δεν του λειπει κατι ακομα και δυσκολες φωτο νυχτα με gcam ειναι σουπερ

Για μπαταρια οποιος θελει ενα εξτρα κολπακι μπορει μεσα απο το gsam να κανει enable more stats και να παει μετα στο συστημα Android οπου υπαρχουν καμια 50αρια εφαρμογες και να τις βαλει σε περιορισμο 

εχεις πάρει κάτι ουσιαστικό από αυτόν τον περιορισμό ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, taliban said:

εχεις πάρει κάτι ουσιαστικό από αυτόν τον περιορισμό ?

Εχω 1 μιση ωρα οθονη καθε 10% μπαταριας με 8 ωρες αναμονη μονο με wifi

Ποιο πολυ ρολο ομως παιζει να εχεις το 4g επιλεγμενο αντι του 5G

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, adi32 said:

Εγω θα το κρατησω οσο παει 

Δεν του λειπει κατι ακομα και δυσκολες φωτο νυχτα με gcam ειναι σουπερ

Για μπαταρια οποιος θελει ενα εξτρα κολπακι μπορει μεσα απο το gsam να κανει enable more stats και να παει μετα στο συστημα Android οπου υπαρχουν καμια 50αρια εφαρμογες και να τις βαλει σε περιορισμο 

Αυτό γίνεται κι από τις ρυθμίσεις της συσκευής που έχει στο μενού μπαταρία έχω την εντύπωση. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, evris2013 said:

Αυτό γίνεται κι από τις ρυθμίσεις της συσκευής που έχει στο μενού μπαταρία έχω την εντύπωση. 

δεν φαινονται εκει αυτες οι εφαρμογες συστηματος 

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2023 at 1:31 ΜΜ, evris2013 said:

Ε ναι... από τις ρυθμίσεις. Υπάρχει κι από αλλού αναζήτηση; Η παρέα ποιά είναι;

Ειχε φερει και 2 κολληταρια μαζι,καλά παιδια.....

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nick_minos said:

Ειχε φερει και 2 κολληταρια μαζι,καλά παιδια.....

...άργησες 2-3 βδομάδες... αλλά και καθόλου να μην απαντούσες θα ήταν πιο χρήσιμο...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, evris2013 said:

...άργησες 2-3 βδομάδες... αλλά και καθόλου να μην απαντούσες θα ήταν πιο χρήσιμο...

Συγνωμη αν σε στεναχωρησα.Εγραψα ετσι ενα αστειο για να γελασουμε λιγο....Δεν ειχα προθεση να σε προσβάλω....

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, s_nova said:

Παντως για το 5G που λετε Αθηνα-Κεντρο ειναι αρκετα δυνατο !

 

Screenshot_20240119_223600_Speedtest.jpg

Θεσσαλονίκη ανατολικά...

 

Screenshot_20240120_012827_Speedtest.jpg

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά

Θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος ακουστικά bluetooth με καλώδιο, σχεδόν αποκλειστικά για συνομιλία. Να μην είναι πολύ ακριβά, κάτω απο 50€ αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, nikolasxm said:

Γειά σας παιδιά

Θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος ακουστικά bluetooth με καλώδιο, σχεδόν αποκλειστικά για συνομιλία. Να μην είναι πολύ ακριβά, κάτω απο 50€ αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ

Skroutz φιλε...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...