Jump to content

Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Ενθαρρυντικά τα σχόλια. Γενικώς θεωρώ ότι με την στροφή στο Wear OS, μακροπρόθεσμα θα είναι πολύ καλύτερη η υποστήριξη σε εφαρμογές.

Με το GPay, αν δεν έχεις το κινητό μαζί παίζει σε περίπτωση που έχεις WiFi, σωστά? Νομίζω κάποιος το είχε δοκιμάσει χωρίς πρόβλημα?

Φαίνεται πολύ ωραίο πάντως!

Note 10+/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ενθαρρυντικά τα σχόλια. Γενικώς θεωρώ ότι με την στροφή στο Wear OS, μακροπρόθεσμα θα είναι πολύ καλύτερη η υποστήριξη σε εφαρμογές.

Με το GPay, αν δεν έχεις το κινητό μαζί παίζει σε περίπτωση που έχεις WiFi, σωστά? Νομίζω κάποιος το είχε δοκιμάσει χωρίς πρόβλημα?

Φαίνεται πολύ ωραίο πάντως!

Note 10+/Tapatalk


Παιδια, οι πληρωμές με nfc απο το ρολοι είναι ανεξάρτητες απο το κινητό και δεν θελει ίντερνετ. Δειτε το σαν αντίγραφο της φυσικής σας κάρτας που χει τσιπάκι. Παίζει αυτόνομα φτάνει να χετε μπαταρία στο ρολόι. Η πληρωμη θα γίνει κανονικά στο ταμειο.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από διάφορα βίντεο ότι υπάρχουν πολύ όμορφα watch faces όποιος βρει κάτι ωραίο ας κάνει ένα ποστ με ένα screenshot και πως το βρίσκουμε.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στο telegram υπάρχουν groups που οι dev δινουν κουπονια κ τα κατεβάζεις free. Συνήθως 3/5 είναι ομορφα αλλα αυτό είναι υποκειμενικό.
Πχ δες αυτο τκ group εχει σχεδον 1400 watchfaces!
d6ab08655234ef7afb087f3475555db4.jpg

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οι πληρωμές με nfc απο το ρολοι είναι ανεξάρτητες απο το κινητό και δεν θελει ίντερνετ. Δειτε το σαν αντίγραφο της φυσικής σας κάρτας που χει τσιπάκι. Παίζει αυτόνομα φτάνει να χετε μπαταρία στο ρολόι. Η πληρωμη θα γίνει κανονικά στο ταμειο.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Για κάποιο λόγο είχα την αίσθηση ότι θα ήθελε δίκτυο, αλλά όντως αφού το κάνει store στο τηλέφωνο δεν χρειάζεται. Άντε να δούμε αν θα συγκινηθεί και καμιά τράπεζα ακόμη.
καλησπέρα,περίμενα το wear os με την ελπίδα οτι θα γίνει apple watch απο θέμα χρηστικότητα;/εφαρμογών κτλ αλλα απότι καταλαβαίνω δεν ειναι ακόμα σε τετοιο επίπεδο, αξίζει η μετάβαση απο watch 3?
             

 

Για τη χρηστικότητα σε σχέση με το Apple Watch, επειδή το βλέπω να αναφέρεται συχνά, θα με ενδιέφερε να μάθω το εννοείτε γιατί δεν το έχω δουλέψει ποτέ.
Πήγα από Moto 360 σε Samsung Active - Active 2 - Watch 3. Στο Tizen έλειπαν εφαρμογές οπότε το κομμάτι αυτό το καταλαβαίνω. Αλλά δεν υπήρχε κάτι σημαντικό που να μου λείπει οπότε για αυτό και ρωτάω.

Note 10+/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vfragos said:

Το συγκεκριμένο google keyboard στο οποίο αναφέρθηκα είναι της google και όχι 3ου dev. Φοβάμαι οτι απο την google θα το δούμε μόνο όταν ο βοηθός θα υποστηρίζει Ελληνικά (αμήν και πότε, τσουρέκια μας τα έκανε). Δυστυχώς απο το λίγο που έψαξα δεν βλέπω κάποια άλλη λύση απο 3ο προς το παρών τουλάχιστον.

Στάλθηκε από το SM-T970 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν ξερω αν λεμε για το ιδιο πληκτρολογιο ...

Το G Keyboard Pro που έχω στο Gear S3 ειναι εφαρμογη dev και δουλευει ή φωνητικη πληκτρολογηση στα ελληνικα αψογα....

https://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.mobiteka.gkeyboard

Για αυτη μιλαμε στο watch 4 ?

που δεν δουλευουν τα ελληνικα?

Ή για το Gboard

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.inputmethod.latin

 

 

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν λεμε για το ιδιο πληκτρολογιο ...
Το G Keyboard Pro που έχω στο Gear S3 ειναι εφαρμογη dev και δουλευει ή φωνητικη πληκτρολογηση στα ελληνικα αψογα....
https://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.mobiteka.gkeyboard
Για αυτη μιλαμε στο watch 4 ?
που δεν δουλευουν τα ελληνικα?
Ή για το Gboard
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.inputmethod.latin
 
 
Αφού το λέω ξεκάθαρα το πληκτρολόγιο της google, Gboard, αυτό υπάρχει στο watch 4 και δεν υποστηρίζει Ελληνικά

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο βράδυ και η καταγραφή ύπνου δεν δούλεψε πάντως. Δεν ξέρω αν έπρεπε να ρυθμίσω κάτι που δεν ρύθμισα αν και δεν νομίζω. Έκανα ακαταστατο ύπνο βέβαια, ανά διαστήματα αφού είχα κολλήσει με μια σειρά.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vfragos said:

Αφού το λέω ξεκάθαρα το πληκτρολόγιο της google, Gboard, αυτό υπάρχει στο watch 4 και δεν υποστηρίζει Ελληνικά

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οκκκκ

Θεωρω  πιθανο να εμφανιστει το  G keyboard pro ...στο play store ...και να λυθει το θεμα

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, anergos13 said:

Οκκκκ

Θεωρω  πιθανο να εμφανιστει το  G keyboard pro ...στο play store ...και να λυθει το θεμα

Καλημέρα, μακάρι.

14 minutes ago, costsa41 said:

Απαράδεκτο. Θα έπρεπε να σου βγάλει ακριβώς τις ώρες του ύπνου. Μου συνεβει κι εμένα και μέχρι που μου έγραψε μήπως δεν κοιμηθηκατε καλά; Στο 3 βέβαια .

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλημέρα, συμφωνώ. Όποιος έχει το watch 4 ας μας πεί εντυπώσεις απο το sleep tracking

Link to comment
Share on other sites

Εμένα χτες που το έβαλα μαζί με το κινητό στο κομοδίνο για το ροχαλητο δούλεψε μια χαρά
5a37fd24e68a666a413e8acb28ff56fc.jpg7642b943262b817e66c99f4e87e2b8da.jpg

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, panosfx said:

Εμένα χτες που το έβαλα μαζί με το κινητό στο κομοδίνο για το ροχαλητο δούλεψε μια χαρά
5a37fd24e68a666a413e8acb28ff56fc.jpg7642b943262b817e66c99f4e87e2b8da.jpg

Καλημέρα, ευχαριστώ για το feedback, τι στο καλό εμένα γιατί...;

Link to comment
Share on other sites

Για τον ύπνο απο οσο εχω καταλάβει 2 χρόνια τωρα με το app της samsung ασχέτως υλοποίησης κ μοντέλου

-Γράφει μόνο βραδινό ύπνο, αν πέσεις μεσημεράκι η κουλες ωρες δε καταλαβαίνει τπτ ( το χω παράπονο)
-Αν δειτε οπως κ στη φωτο του ανθρώπου έχει βαθύ υπνο 12 λεπτα πράγμα που το θεωρω χλομό.. εμενα πχ βγάζει 2 λεπτα η κ καθόλου αρκετες φορές (τοσο χαλια κοιμάμαι 2 έτη τωρα?).
-Εαν δε φορας το ρολόι σωστά στο καρπο οχι σφιχτα οχι χαλαρα δε θα γράψει η ακομα κ αν γράψει θα νε οτι νανε. Σωστό τροπο που το φορας δείχνει οταν σας παίρνει πίεση

Για το gkeyb pro έστειλα μαιλ κ ρωταω αν εχει σκέψεις να το υποστηρίξει κ στο wear os με speech recognition στα ελληνικά. Προτείνω να κάνετε κάτι παρόμοιο μήπως το δει πιο σοβαρά κ υλοποιηθεί

info@mobiteka.pl

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,σχετικά με αυτά που ρώτησα χθες μάλλον ισχύουν τα ίδια με tizen.  Όσο δεν έχω ενεργή την προεπισκοπηση δεν βλέπω ούτε εδώ το μήνυμα, κρίμα, είχα μια ελπίδα. 

 

Επίσης άλλη μια ανοησία της Samsung είναι που για να μετρήσεις πίεση θέλει κλείδωμα οθόνης... Λες και από όσα έχει κάποιος στο κινητό, αυτό είναι το πιο σημαντικό να κρύψεις.  Είναι τραγικοι, άχρηστη μια λειτουργία επειδή με υποχρεώνει να βάλω κλείδωμα 

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,σχετικά με αυτά που ρώτησα χθες μάλλον ισχύουν τα ίδια με tizen.  Όσο δεν έχω ενεργή την προεπισκοπηση δεν βλέπω ούτε εδώ το μήνυμα, κρίμα, είχα μια ελπίδα. 
 
Επίσης άλλη μια ανοησία της Samsung είναι που για να μετρήσεις πίεση θέλει κλείδωμα οθόνης... Λες και από όσα έχει κάποιος στο κινητό, αυτό είναι το πιο σημαντικό να κρύψεις.  Είναι τραγικοι, άχρηστη μια λειτουργία επειδή με υποχρεώνει να βάλω κλείδωμα 
Το πήρες; Ευτυχώς τουλάχιστον στο ζητάει μόνο μια φορά μέχρι να βγάλεις το ρολόι από το χέρι.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για τον ύπνο απο οσο εχω καταλάβει 2 χρόνια τωρα με το app της samsung ασχέτως υλοποίησης κ μοντέλου

-Γράφει μόνο βραδινό ύπνο, αν πέσεις μεσημεράκι η κουλες ωρες δε καταλαβαίνει τπτ ( το χω παράπονο)
-Αν δειτε οπως κ στη φωτο του ανθρώπου έχει βαθύ υπνο 12 λεπτα πράγμα που το θεωρω χλομό.. εμενα πχ βγάζει 2 λεπτα η κ καθόλου αρκετες φορές (τοσο χαλια κοιμάμαι 2 έτη τωρα?).
-Εαν δε φορας το ρολόι σωστά στο καρπο οχι σφιχτα οχι χαλαρα δε θα γράψει η ακομα κ αν γράψει θα νε οτι νανε. Σωστό τροπο που το φορας δείχνει οταν σας παίρνει πίεση

Για το gkeyb pro έστειλα μαιλ κ ρωταω αν εχει σκέψεις να το υποστηρίξει κ στο wear os με speech recognition στα ελληνικά. Προτείνω να κάνετε κάτι παρόμοιο μήπως το δει πιο σοβαρά κ υλοποιηθεί

info@mobiteka.pl

Sent from my SM-N986B using Tapatalk


Υποτίθεται ότι έχουμε καλύτερους αισθητήρες και άλλο λειτουργικό τώρα...Αν τυχόν δουλέψει σωστά θα είναι πολύ ανώτερη και χρήσιμη υλοποιηση γιατί τώρα μετράει οξυγόνο και παράλληλα παρακολουθεί και ροχαλητό.
Καλή σκέψη, θα στείλω και εγώ.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά δουλεύει πάντως ο ύπνος. Και μεσημέρι και βράδυ κτλ

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

Καλημέρα παίδες,σχετικά με αυτά που ρώτησα χθες μάλλον ισχύουν τα ίδια με tizen.  Όσο δεν έχω ενεργή την προεπισκοπηση δεν βλέπω ούτε εδώ το μήνυμα, κρίμα, είχα μια ελπίδα. 

 

Επίσης άλλη μια ανοησία της Samsung είναι που για να μετρήσεις πίεση θέλει κλείδωμα οθόνης... Λες και από όσα έχει κάποιος στο κινητό, αυτό είναι το πιο σημαντικό να κρύψεις.  Είναι τραγικοι, άχρηστη μια λειτουργία επειδή με υποχρεώνει να βάλω κλείδωμα 

εμένα πάντως με Non samsung συσκευή, εμφανίζει την ειδοποίηση στην κλειδωμένη οθόνη του κινητου, παράδειγμα viber η Mail και στο ρολόι κανονικά το μήνυμα!

Ανφέρομαι βέβαια για το watch 3

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, doganos said:

Εμένα μια χαρά δουλεύει πάντως ο ύπνος. Και μεσημέρι και βράδυ κτλ

Δλδ έπεσες μεσημεράκι 1 2 ωριτσες κ το πιασε; αν ναι είναι πολυ θετικο! Μακάρι. Παρολαυτα παρακολουθηστε τον βαθύ ύπνο σας τις επόμενες μερες ακόμα κ τωρα δείτε στατιστικά απο τις προηγούμενες νύχτες σας είναι νορμαλ;

52 minutes ago, vfragos said:



Υποτίθεται ότι έχουμε καλύτερους αισθητήρες 
 

Μωρε Το οτι εχει καλύτερους αισθητήρες κ κάνει περισσότερες μετρήσεις δεν σημαίνει οτι λειτουργεί κ σωστά οπως κ το οτι είναι αλλο λειτουργικό μπορω να σου αντικρούσω με το σκεπτικό το tizen ηταν της samsung   το health app της samsung κ ηταν κουκουρουκου στο θέμα ύπνου 

Μακαρι ξαναλέω να ασχοληθούν περαιτέρω κ για να μη παρεξηγηθώ οτι λεω τα αρνητικα εχω τα παντα samsung κ θέλω να λειτουργούν σωστα..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όσον αφορά το g keyboard pro σας εχω άσχημα νεα.. ,
παρολαυτα εαν στέλνατε ενα μαιλ ανα λιγα διαστήματα να βλέπει οτι το ζητάει ο κόσμος πιστευω θα ήταν καλο... εγω θα ξαναστείλω

Σας παραθέτω την απάντηση


Hello,

Thank you for contacting us and for choosing our app.

Also thank you for nice words about our app, this is awesome :)


Regarding your question: I still do not have GW 4 (this is a problem with preasales in my country) but as far as I know it has Google Speech Recognition built in as the default keyboard, so the Greek language should be supported?

Or am I wrong?


For now I do not have plans to release G-Keyboard for GW4 because it is extremely difficult to sell something via Play Store (they only promote their own apps or apps from big companies).

I have information from Samsung that the Play Store is the only valid source of apps for GW4 as Galaxy Store is not supported on this device.

But we will see what happens in the near future...


Best regards

Łukasz Grabiec



Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όσον αφορά το g keyboard pro σας εχω άσχημα νεα.. ,
παρολαυτα εαν στέλνατε ενα μαιλ ανα λιγα διαστήματα να βλέπει οτι το ζητάει ο κόσμος πιστευω θα ήταν καλο... εγω θα ξαναστείλω

Σας παραθέτω την απάντηση


Hello,

Thank you for contacting us and for choosing our app.

Also thank you for nice words about our app, this is awesome :)


Regarding your question: I still do not have GW 4 (this is a problem with preasales in my country) but as far as I know it has Google Speech Recognition built in as the default keyboard, so the Greek language should be supported?

Or am I wrong?


For now I do not have plans to release G-Keyboard for GW4 because it is extremely difficult to sell something via Play Store (they only promote their own apps or apps from big companies).

I have information from Samsung that the Play Store is the only valid source of apps for GW4 as Galaxy Store is not supported on this device.

But we will see what happens in the near future...


Best regards

Łukasz Grabiec



Sent from my SM-N986B using Tapatalk


Θα στείλω κι εγώ μήπως και δούμε φως.ήταν πολύ εξυπηρετική η εφαρμογή αυτή στο watch 3 και μου λείπει στο 4.
Παρόλα αυτά νομίζω ότι θα ασχοληθούν αρκετά με την σειρά watch 4 οι developments και θα δούμε ωραία πράγματά.
Το ρολόι θα βελτιωθεί κι αλλο σίγουρα και με τις αναβαθμίσεις της samsung.
Νομίζω το πάντρεμα tizen με wear θα πάει πολύ καλά.

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από προχθές σε ασημί. Είχα το 3, και προς το παρόν νομίζω ότι από μπαταρία είναι παρόμοιο. Το ασημί μου αρέσει περισσότερο, αλλά το λουράκι είναι απαράδεκτο για τα γούστα μου. Έτσι του έβαλα δερμάτινο καφέ. Τώρα μου αρέσει πολύ. Νομίζω ότι θα αρέσει σε όσους δεν θέλουν σπορ εμφάνιση. 

Όσον αφορά το Gpay έστειλα ερώτημα στην Eurobank προχθές. Αν μου απαντήσουν, θα σας πω.

20210911_124245.jpg

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ioterl said:

Το έχω από προχθές σε ασημί. Είχα το 3, και προς το παρόν νομίζω ότι από μπαταρία είναι παρόμοιο. Το ασημί μου αρέσει περισσότερο, αλλά το λουράκι είναι απαράδεκτο για τα γούστα μου. Έτσι του έβαλα δερμάτινο καφέ. Τώρα μου αρέσει πολύ. Νομίζω ότι θα αρέσει σε όσους δεν θέλουν σπορ εμφάνιση. 

Όσον αφορά το Gpay έστειλα ερώτημα στην Eurobank προχθές. Αν μου απαντήσουν, θα σας πω.

20210911_124245.jpg

Πολύ ωραίο με το καφέ 👍

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα περισσότερα από όσα αναφέρονται για εφαρμογές κλπ (βλέπε Google maps integration) είναι η παρακαταθήκη του wear OS. Όσοι χρησιμοποιουν χρόνια wear OS γνωρίζουν τα θετικά... 

Επίσης, είναι απαράδεκτο που δεν υπάρχει greek voice input.. Το apple watch έχει υποστήριξη ελληνικών ΚΑΙ με σημεία στίξης (ναι καλά καταλάβατε. Λες τελεία και βάζει σημείο στίξης). Χωρίς αυτή τη λειτουργία καταλαβαίνετε ότι χάνεται μεγάλο μέρος της χρηστικότητας του ρολογιου... 

Κατά τα άλλα έχετε εντόπισει κάποια θήκη στην Ελλάδα άμεσα διαθέσιμη; 

Edited by vgelis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ioterl said:

Είχα το 3, και προς το παρόν νομίζω ότι από μπαταρία είναι παρόμοιο.

Αυτό ακριβώς πήγα να ρωτήσω για την μπαταρία αν κάποιος έχει μετρο συγκρισης μεταξυ Watch 3 45mm και Watch 4 46mm(τα 2 που έχουν την μεγάλη μπαταρία).

Αν και νεότερο το Watch 4,το Watch 3 με τραβάει για 3 λόγους

α)αισθητά φθηνότερο(το 3 45mm)

β)δουλεύει και με Ios,ενώ το Watch 4 καθόλου(για όσους αλλάζουμε μεταξύ των 2 λειτουργικών)

γ) το λουράκι του classic είναι άθλιο και δεν ταιριάζει σε αυτό σε σχέση με Galaxy Watch 3 και αντίστοιχο huawei.

Πολύ πιο όμορφο πχ το καφε λουράκι που του έβαλες ή έστω το λουράκι του προηγουμενου 3.

Αυτό είναι κάτι που βλέπω να συμφωνούν οι περισσότεροι στο internet. Το ιδανικό θα ήταν να είχε 2 λουράκια στο ακριβότερο Classic 4 46mm των 400ευρώ(ή έστω δώρο pre order ξέρω γω),αλλα που τέτοια τύχη.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2021 at 4:45 ΜΜ, vgelis said:

Γελοιότητες κι ερασιτεχνιαμοι της Google σε όλο τους το μεγαλείο. 

Εχει αφήσει την Apple σε tablet (ipad) και smartwatch (Apple watch) να κάνει πάρτι κυριολεκτικά. 

Και ποντάρει στη Samsung να βγάλει το φίδι από την τρύπα και τις δικές της παρεμβάσεις να σώζει την παρτίδα σε αυτές τις 2 κατηγορίες 

Αυτά δεν είναι σοβαρά πράγματα για εταιρία software του βεληνεκούς της Google... 

ΥΓ Α ρε Apple. Κανείς χοντρή πλάκα στο κομμάτι των smartwatches... 

Μα δεν την ενδιαφέρει την Google τίποτα από αυτά γιατί από αλλού βγάζει τα χοντρά λεφτά.

Γιαυτό και στα pixel είναι στον κόσμο της και απο διαθεσιμότητα, γιαυτό και smart watch δεν αξιώθηκε ακόμα να βγάλει να φτιάξει ενα οικοσυστημα.

Ψάξτε να δείτε πόσα χρήματα(δις) δίνει στην Apple για να ειναι βασική μηχανή αναζήτησης,αλλα αυτή είναι κουβέντα για άλλο θέμα.

Και για αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω για τις ευκολίες που έχει το ρολοι στο εξωτερικό λόγω Google Play/Samsung pay(όπου δουλευε),σε πολλους φέτος δεν αρέσει που κάποιες απο τις λειτουργίες του Watch 4 είναι διαθέσιμες μόνο για Samsung συσκευές,γιατί είναι ενάντια στην φιλοσοφία του Android.

Στην Αμερική πχ αγοράζουν πολλοι Pixel,motorola,Oneplus κλπ,στην Ευρώπη Xiaomi,Realme,Oneplus,TCL κλπ

Αυτές ειναι τα 2 κύρια ας το πούμε αρνητικά που είδα να μην αρέσουν σε πολλους. Τα περι''λειτουργει καλυτερα με Samsung και έχει προς το παρον Bixby''και ''η μπαταρία είναι οριακή''.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με το active 2 δεν έχω πρόβλημα με τον ύπνο, δουλεύει κανονικά και πιάνει και τον μεσημεριανό.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Watch 4 / 4 classic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...