Jump to content

Ιοί, αντιβιοτικά, Νέοι Ιοί - Προσοχή όχι Hoaxes


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι , αυτό κάνω τώρα και σ'ευχαριστώ. Απλά ήθελα να ανεβάσω μια εικόνα για να το δείτε κιόλας.Ήδη βρήκε 4 " μολυσμένα αντικείμενα" .

 

Σε μένα πάντα βρίσκει μολυσμένα αντικείμενα το συγκεκριμένο, τα περισσότερα δεν είναι και τόσο επικίνδυνα παρ' όλα αυτά με έχει γλιτώσει αρκετές φορές από format. Ελπίζω να γίνει η δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μένα πάντα βρίσκει μολυσμένα αντικείμενα το συγκεκριμένο, τα περισσότερα δεν είναι και τόσο επικίνδυνα παρ' όλα αυτά με έχει γλιτώσει αρκετές φορές από format. Ελπίζω να γίνει η δουλειά σου.

 

Έχει τελειώσει εδώ και ώρα το ψάξιμο .Όπως είπα και πριν βρήκε 4 και όχι 1 που περίμενα trojan αλλά αύριο με το που θα ανοίξω το pc μου πάλι θα δω αν εξακολουθεί να βγάζει μήνυμα. Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί έχω το kaspersky internet security που θεωρείται κορυφή πλήρωσα πολλά για νόμιμη χρήση και αποδεικνείεται άχρηστο.:mad:

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ αλλά δεν γίνεται τίποτα. Συνεχίζει και δεν ανοίγει με την πρώτη ο ie. Πάντως δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν μείνω έτσι και δεν κάνω format :worry:?

Δοκίμασε να κάνεις :

Πας Έναρξη->εκτέλεση-> και μέσα στο κουτί γράψε "iexplore.exe" και πάτα εντερ. Πες μας λίγο αν ανοίξει με την μία.

 

btw όποιος δεν θέλει να μπλέξει με σπάσιμο antivirus και να ψάχνει άδειες κάθε 3 κ λίγο ας δοκιμάσει avira.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις :

Πας Έναρξη->εκτέλεση-> και μέσα στο κουτί γράψε "iexplore.exe" και πάτα εντερ. Πες μας λίγο αν ανοίξει με την μία.

 

btw όποιος δεν θέλει να μπλέξει με σπάσιμο antivirus και να ψάχνει άδειες κάθε 3 κ λίγο ας δοκιμάσει avira.

 

Δεν ανοίγει ούτε από εκεί αμέσως με τη μια. Κολλάει :(.

Link to comment
Share on other sites

μμμ δεν ξέρω τι παίζει. Πάντως μιας και δεν βολεύει πλέον για σενα ο internet explorer μπορώ να σου προτείνω τον firefox για να κάνεις εξίσου καλά την δουλειά σου :)
Link to comment
Share on other sites

Έχει τελειώσει εδώ και ώρα το ψάξιμο .Όπως είπα και πριν βρήκε 4 και όχι 1 που περίμενα trojan αλλά αύριο με το που θα ανοίξω το pc μου πάλι θα δω αν εξακολουθεί να βγάζει μήνυμα. Πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί έχω το kaspersky internet security που θεωρείται κορυφή πλήρωσα πολλά για νόμιμη χρήση και αποδεικνείεται άχρηστο.:mad:

 

 

Δυστιχώς το πρόβλημμα παραμένει. Ακόμα μου βγάζει το μήνυμα για trojan.Τι άλλο να κάνω;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Το πρώτο του το έχω προτείνει ήδη:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2665219#post2665219

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστώ παιδιά . Θα δοκιμάσω και το δεύτερο πρόγραμμα .Αυτή την στιγμή δοκιμάζω το on line της microsoft .Έχει βρει δύο "στοιχεία" όπως τα ονομάζει.

 

 

 

Δυστιχώς δεν έγινε τίποτα. Μάλλον θα πάω για format.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εμενα το avast μου εχει ληξει! επιλογη μου ειναι τωρα το Avira.το δοκιμαζω..και ο χρονος θα δειξει αμα το κρατησω..:cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να κατεβάσω το NOD32;:worry:

Γιατί στο site της ESET όταν πάω να το κατεβάσω μου ζητάει Username και Password;:worry:

Το προϊόντα της ESET δεν είναι freeware. Όπως λέει και στο site, σχετικά με τις δοκιμαστικές εκδόσεις που είναι διαθέσιμες για κατέβασμα: http://www.eset.com/download/free_trial_download_int.php

You need to have credentials to download ESET Smart Security. Click here to request them. An email with username and password will be sent to you shortly.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το avast μου εχει ληξει!

 

ή εναλλακτικα κανεις request για νεο κωδικο και στο στελνουν με email http://avast.com/eng/home-registration.php#register-form

 

και ανανεωνεται εκ νεου:):)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το avast μου εχει ληξει! επιλογη μου ειναι τωρα το Avira.το δοκιμαζω..και ο χρονος θα δειξει αμα το κρατησω..:cool:

 

Τι λέει το Avira? Καλό είναι ή να πάω σε AVG? (free έτσι?)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει το Avira? Καλό είναι ή να πάω σε AVG? (free έτσι?)

 

Είναι όντως free και τα δυο (οι personal εκδόσεις τους). Το πρώτο το χρησιμοποίησα για περίπου ένα χρόνο παλαιότερα και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Για το δεύτερο δε μπορώ να εκφράσω άποψη.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει το Avira? Καλό είναι ή να πάω σε AVG? (free έτσι?)

To Αvira το κρατησα μια βδομαδα.απολυτα ευχαριστημενος.

μαλιστα βρηκε και ιους τους οποιους ειχα μεσα και το avast δεν τα ειχε εντωπισει.

τωρα εχω βαλει το avast pro και ειμαι μια χαρα και καθαρος ο υπολογιστης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι λέει το Avira? Καλό είναι ή να πάω σε AVG? (free έτσι?)

 

Βαλτο,χωρις σκεψη (Αvira):) το εχω κανενα χρονο και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,και ειναι και πολυ ελαφρυ

Link to comment
Share on other sites

το avast το εχω 4 χρονια. Δοκιμασμενο σε 3 διαφορετικους Η/Υ σε διαφορετικα μερη και εγκατεστημενο σε αρκετα pc. Ποτε δεν μου εβγαλε προβλημα ειναι και ελαφρυ και ευκολο στη χρηση. Επισης το εχουν βαλει και 2-3 δικοι μου χωρις να τους δημιουργησει το παραμικρο. Παλια (4 χρονια πριν) ειχα το norton και ειχα παθει μεγαλη ζημια. Οποτε avast δαγκωτο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το AVG με εχει βολεψει αρκετα..!! βρισκει αρκετο πραγμα..!

Πιο πριν ειχα το Nod32 αλλα δεν με ευχαριστησε καθολου..!!!!!

 

Τωρα το εχω συνδιασει το AVG με το Spyware Doctor και με το Windows Defender των Vista...!!!!

Πιστευω πως ειμαι απολυτα καλημενος με αυτα...!!!

 

Εκτος αν ξερετε κανενα καλητερο προγραμα τυπου spyware doctor.... να με προτεινετε...!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το steganos internet security 2009 κανει δουλεια παιδια?

ειχα το avira pers αλλα διαβασα καπου οτι το steganos εκτος των αλλων προσφερει και ανωνυμια στο ιντερνετ.

ειμαι νεος και θα ηθελα να ακουσωτη γνωμη σας.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια εγω εχω το avira antivir. Ποια η γνωμη σας, καλό?

 

εμενα με εχει βολέψει, και οσο καιρο το εχω δεν εχω κολλήσει τπτ περιεργο..(πριν ειχα avast, nod32, avg).

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το avira antivir. Ποια η γνωμη σας, καλό?

 

εμενα με εχει βολέψει, και οσο καιρο το εχω δεν εχω κολλήσει τπτ περιεργο..(πριν ειχα avast, nod32, avg).

Για free μια χαρα ειναι.

βεβαια του λειπουν πολλες λειτουργιες..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το Kaspersky Internet security 2009 και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..:D..εχει τα παντα μεσα γι'αυτο ειναι και λιγο βαρυ για το συστημα..αλλα με 4gb ram οπως εγω δν υπαρχει κανενα προβλημα..απο free antivirus χρησιμοποιουσα το avast για αρκετο καιρο αλλα λογω ελλειψης firewall αποφασισα να παω σε κατι πιο γερο..:)..το avira antivir θα το χαρακτηριζα ενα απ'τα καλυτερα free antivirus..:shifty:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...