Jump to content

Παγκόσμια διάθεση για την σειρά Huawei P50!


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

prodigy αρα με βαση το post μου 43 εισαι 0/0/0 , σεβαστο κ κατανοητο , στο φιναλε για εσενα θα ειναι απλα μια σουπερ συσκευη , καθοτι ειναι , παντα ηταν τα huawei σουπερ κινητα .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 171
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πάρε ένα κουμπάκια δεν είναι για σένα το android εννοείται ούτε το harmony OS

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Εσύ λογικά, όταν χρησιμοποιείς ένα **μω-Android τηλέφωνο πρέπει να νιώθεις σαν τον αρχιτέκτονα του Matrix ένα πράγμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

prodigy αρα με βαση το post μου 43 εισαι 0/0/0 , σεβαστο κ κατανοητο , στο φιναλε για εσενα θα ειναι απλα μια σουπερ συσκευη , καθοτι ειναι , παντα ηταν τα huawei σουπερ κινητα .

 

Ναι πραγματικά. Θα αγόραζα ανετοτατα ένα P40 Lite (ή Pro αν είχα τα χρήματα). Μου κάνουν για εκπληκτικές συσκευές. Δεν είχα ποτέ Huawei by the way.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

άμα λες βλακείες θα παίρνεις τις ίδιες απαντήσεις για ακόμα 21 χρόνια ίσως και περισσότερα να μάστε καλά πρώτα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εαν η Huawei παρουσιασει οικονομικο συμφερον (ή ακόμη και πρακτικό συμφερον, π.χ. λιγότερη κατανάλωση μπαταρίας) τότε πολύς κόσμος θα την δοκιμάσει.
Link to comment
Share on other sites

άμα λες βλακείες θα παίρνεις τις ίδιες απαντήσεις για ακόμα 21 χρόνια ίσως και περισσότερα να μάστε καλά πρώτα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Εσύ μεγάλωσες με αυτές τις αξίες. Να χαρακτηρίζεις "βλακεία" μια αντίθετη άποψη και να βγάζεις χολή για ένα κ*λο-τηλέφωνο.

όπως μάθει ο καθένας.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

 

Θα αγόραζα ανετοτατα ένα P40 Lite (ή Pro αν είχα τα χρήματα). Μου κάνουν για εκπληκτικές συσκευές. Δεν είχα ποτέ Huawei by the way.

 

Huawei συσκευες δεν ειχες ποτε(αρα δεν εχεις προσωπικη εμπειρια για αυτα που γραφεις),αγορασμενες εφαρμογες επισης αμφιβαλλω εαν εχεις ,τα υπολοιπα σχολια που γραφτηκαν για τις διαφορες ελλειψεις επισης δεν διαβασες,αλλα το ακυρο σχολιο της εβδομαδας περι google services και τοξικομανη,το εκανες...

 

Με λιγα λογια υπερασπιζεσαι και εσυ την Huawei,χωρις να εχεις επαφη περι Huawei Gallery store.

 

Ομορφα...

Link to comment
Share on other sites

Huawei συσκευες δεν ειχες ποτε(αρα δεν εχεις προσωπικη εμπειρια για αυτα που γραφεις),αγορασμενες εφαρμογες επισης αμφιβαλλω εαν εχεις ,τα υπολοιπα σχολια που γραφτηκαν για τις διαφορες ελλειψεις επισης δεν διαβασες,αλλα το ακυρο σχολιο της εβδομαδας περι google services και τοξικομανη,το εκανες...

 

Με λιγα λογια υπερασπιζεσαι και εσυ την Huawei,χωρις να εχεις επαφη περι Huawei Gallery store.

 

Ομορφα...

 

Από εφαρμογές έχω πολλάκις αγοράσει παιχνίδια.

Huawei μπορεί να μην είχα αλλά αυτό δεν μπορεί να μου απαγορεύσει να έχω άποψη σχετικά με το αν μπορώ να ζήσω χωρίς gms.

Μπορώ. Δεν λέω πως είμαι η πλειοψηφία, όμως υπάρχει πολύς κόσμος που "σαγηνεύεται" πρωτίστως από το UI και τις λειτουργίες ενός λειτουργικού αλλά και το ωμό hardware της συσκευής.

 

Μπορεί λοιπόν να μην είχα (έως τώρα) Huawei όμως είχα WebOS (Pre 3), είχα Maemo5/N900 (θα σου φαίνονταν κινέζικα Αkale), είχα day 1 Meego Harmattan/Ν9.

Ξέρω από ελλείψεις εφαρμογών.

Μην μου πεις πως ένα P40 έχει λιγότερες από τα προαναφερθέντα.

 

Πλέον θέλω μια καλή συσκευή. Το αν θα έχει gmail app ενσωματωμένο μέσα μου είναι αδιάφορο.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Μα να μην μπεις σε αυτή την διαδικασία. Παρέμεινε με τα google services, δεν διαφωνώ.

Απλώς λέω πως σεβαστή μερίδα του κόσμου δεν τα έχει ανάγκη και δεν τα χρησιμοποιεί καν.

 

Την άποψή μου εκφράζω. Κανένα gms δεν μου είναι απολύτως απαραίτητο. Μονάχα έναν thrid party instant messenger χρειάζομαι. Δεν είμαστε τόσο λίγοι όσο νομίζεις. Με μια καλή διαφημιστική καμπάνια, μπορούν να μαζεψουν κόσμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

πραγματικά πάντως, στο παράδειγμα που έδωσε το παιδί (google dialer) δεν έχω ιδέα τι είναι.

 

Από οτι φάνηκε από τη μεχρι τωρα πορεία της Huawei χωρίς gms, καμία μερίδα του κόσμου εκτός Κίνας δεν την προτιμά και ούτε πρόκειται να την προτιμήσει αν δεν έχει κάτι πολύ σημαντικό να κερδίσει! Το να κρατάει 1 ώρα παραπάνω η μπαταρία ή η κάμερα να είναι ελάχιστα καλύτερη τη νύχτα είναι λεπτομέρειες για κάποιον να θα δώσει 1200€ και θα θέλει ένα κινητό να δουλεύει σωστά και αποδοτικά χωρίς φυσικά ο ίδιος να πρέπει να καταφύγει σε πατέντες και να παιδεύεται όλη μέρα...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι θα λείψει από τον καθένα. Εγώ δεν θα έκανα καμία πατέντα. Ολή μέρα βλέπω βιντεο στο κινητό μου, σερφάρω, βγάζω photos, ακούω mp3s, είμαι στον instant messenger και παίζω και καμιά σαβουρίτσα για πέντε λεπτά. Κάαατι μου λέει πως μεγάλη μερίδα πελατών κάνει τα ίδια.

 

Αυτοί που θα δώσουν 1200 ευρώ για τηλέφωνο συμφωνούμε πως θα θέλουν το πλήρες πακέτο.

 

*Βασικά, βλέπω μια ζόρα από κάποιους όταν λέω πως δεν χρειάζονται όλοι τα goole apps. Γιατί έτσι βρε παιδιά; Ελευθερία λόγου έχουμε. Σας προσέβαλα;

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

οκ προφανώς μου φαίνονται κινέζικα όλα αυτά που γράφεις,συγνώμη αλλά έτσι είναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι θα λείψει από τον καθένα. Εγώ δεν θα έκανα καμία πατέντα. Ολή μέρα βλέπω βιντεο στο κινητό μου, σερφάρω, βγάζω photos, ακούω mp3s, είμαι στον instant messenger και παίζω και καμιά σαβουρίτσα για πέντε λεπτά. Κάαατι μου λέει πως μεγάλη μερίδα πελατών κάνει τα ίδια.

 

Αυτοί που θα δώσουν 1200 ευρώ για τηλέφωνο συμφωνούμε πως θα θέλουν το πλήρες πακέτο.

 

*Βασικά, βλέπω μια ζόρα από κάποιους όταν λέω πως δεν χρειάζονται όλοι τα goole apps. Γιατί έτσι βρε παιδιά; Ελευθερία λόγου έχουμε. Σας προσέβαλα;

 

Απλά λέμε ότι άτομα σαν εσένα αποτελούν ελάχιστο ποσοστό εκτός Κίνας! Άντε να είσαι το 1% του αγοραστικου κοινού στη δύση. Επίσης κι εσύ ο ίδιος είπες ότι όλα αυτά τα λες μόνο θεωρητικά και δεν είχες ποτέ Huawei ούτε θα έδινες 1200€ για να πάρεις το p50 pro! Άρα γενικά την έχει άσχημα η Huawei αν δεν ρίξει πολύ τις τιμές ώστε να δώσει κάποιο κίνητρο. Αυτό λέμε!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άρα γενικά την έχει άσχημα η Huawei αν δεν ρίξει πολύ τις τιμές ώστε να δώσει κάποιο κίνητρο. Αυτό λέμε!

Συμφωνώ απόλυτα. Είναι πρωτίστως θέμα τιμολογιακό και θέμα επικοινωνίας/προώθησης.

Άλλη κουβέντα είχα πιο πριν όμως. Το κατα πόσο μπορεί μια σεβαστή μερίδα του κόσμου να "επιβιώσει" χωρίς google apps. Εκεί διαφωνούμε. Σίγουρα δεν είναι μόνο 1%.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Είναι πρωτίστως θέμα τιμολογιακό και θέμα επικοινωνίας/προώθησης.

Άλλη κουβέντα είχα πιο πριν όμως. Το κατα πόσο μπορεί μια σεβαστή μερίδα του κόσμου να "επιβιώσει" χωρίς google apps. Εκεί διαφωνούμε. Σίγουρα δεν είναι μόνο 1%.

 

Φίλε μου δεν είναι το θέμα αν μια σεβαστή μερίδα μπορεί να το κάνει. Το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ να μπει στη διαδικασία να το κάνει (αν δεν το κάνει ήδη όπως το 1%) Τι θα κερδίσει η γυναίκα σου ή η αδερφή σου ή ο φίλος σου που δεν έχουν σχέση με την τεχνολογία και θέλουν απλά ένα κινητό να κάνουν τη δουλειά τους με το να μπουν στη διαδικασία να έχουν ένα κινητό χωρίς gms? Εγώ ας πούμε χρησιμοποιώ youtube, Google maps, Gmail, Google drive, Google calendar, Google photos κτλ. στο κινητό μου (και φαντάζομαι και το 90% του πληθυσμού).

Για ποιο λόγο να μπω στη διαδικασία να παιδευομαι με πατέντες και εναλλακτικές λύσεις που στην τελική κάνεις δεν μου εγγυάται ότι θα δουλεύουν το ίδιο σωστά και όπως ακριβώς θέλω;; Τι θα κερδίσει η αδερφή σου ή η μάνα σου αν το κάνει;;

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται κάποιος να πάρει hua για να μην έχει Gapps,ας φλασαρει μια custom rom χωρίς αυτά και να δούμε πόσο θα αντέξει ?πολύ αμφιβάλω αν υπάρχει το 1% που αναφέρθηκε σε home users

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί google photos και όχι την default gallery app της συσκευής; Αντί για google maps, υπάρχουν οι herewego, bing κλπ. Ειδικα ο herewego (πρωην here/nokia maps) μετράει πολυ.

email, έχε bookmark στον browser σου τo email σου. Αλλα ακόμα και αν σωνει και καλά θες εφαρμογή, φαντάζομαι θα υπάρχουν και third party ικανότατες.

Google calendar, τα ιδια. Ημερολόγια όσα θες, και third party στο κατάστημα αλλά και προεγκατεστημένα.

 

Τι να πω παιδιά. Δεν μου αρέσει το "μάντρωμα" και δεν βλέπω... "μονόδρομους" σε ό,τι έχει να κάνει με την τεχνολογία. Άπειρες επιλογές.

 

Βέβαια στο θέμα "ο πολύς κόσμος", τύπου μάνα μου, αδερφή σου, μεγάλοι άνθρωποι, Akalos κλπ .. ναι εκεί υπάρχει ένα θέμα. Έτσι έμαθαν.

Edited by thePRODIGY
typos

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Γιατί google photos και όχι την default gallery app της συσκευής; Αντί για google maps, υπάρχουν οι herewego, bing κλπ. Ειδικα ο herewego (πρωην here/nokia maps) μετράει πολυ.

 

email, έχε bookmark στον browser σου τo email σου. Αλλα ακόμα και αν σωνει και καλά θες εφαρμογή, φαντάζομαι θα υπάρχουν και third party ικανότατες.

 

Googla calendar τα ιδια. Ημερολόγια όσα θες, και third party στο κατάστημα αλλά και προεγκατεστημένα.

 

 

 

Τι να πω παιδιά. Δεν μου αρέσει το "μάντρωμα" και δεν βλέπω... "μονόδρομους" σε ό,τι έχει να κάνει με την τεχνολογία. Άπειρες επιλογές.

 

 

 

Βέβαια στο θέμα "ο πολύς κόσμος", τύπου μάνα μου, αδερφή σου, Akalos κλπ .. ναι εκεί υπάρχει ένα θέμα. Έτσι έμαθαν.

ενώ εσύ έμαθες αλλοιως .....γελάει ο κόσμος μαζί σου ,για αυτό σου λέω ούτε το harmony OS δεν κάνει για σένα ,καλή σου συνέχεια

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν είναι το θέμα αν μια σεβαστή μερίδα μπορεί να το κάνει. Το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ να μπει στη διαδικασία να το κάνει (αν δεν το κάνει ήδη όπως το 1%) Τι θα κερδίσει η γυναίκα σου ή η αδερφή σου ή ο φίλος σου που δεν έχουν σχέση με την τεχνολογία και θέλουν απλά ένα κινητό να κάνουν τη δουλειά τους με το να μπουν στη διαδικασία να έχουν ένα κινητό χωρίς gms? Εγώ ας πούμε χρησιμοποιώ youtube, Google maps, Gmail, Google drive, Google calendar, Google photos κτλ. στο κινητό μου (και φαντάζομαι και το 90% του πληθυσμού).

Για ποιο λόγο να μπω στη διαδικασία να παιδευομαι με πατέντες και εναλλακτικές λύσεις που στην τελική κάνεις δεν μου εγγυάται ότι θα δουλεύουν το ίδιο σωστά και όπως ακριβώς θέλω;; Τι θα κερδίσει η αδερφή σου ή η μάνα σου αν το κάνει;;

Ακριβώς αυτό.. Ολοι μπορούν να ζήσουν χωρίς gapps.. Αμα αύριο κλείσει η Google δε θα καταστρέφει ο κόσμος. Θα μάθουν ολοι να δουλεύουν με εναλλακτικες λύσεις. Το θέμα ειναι ΓΙΑΤΊ να μπουν στον κόπο να το κάνουν? Επειδή τους δίνει φθηνά τη συσκευή η huawei? (δεν) Μονο αν είσαι μέτοχος της huawei και δουλεύεις για το καλό της εταιρείας και οχι των πελατών της αγοράζεις στα 1200 όπως έχει η κατάσταση ή για πολυ ιδιαίτερους λόγους που εκ των πραγμάτων είναι μικρό ποσοστό. Ακομα και ο φίλος παραπάνω που τόση ώρα φαίνεται να επιχείρηματολογει υπέρ της huawei, και πόσο άνετα θα ζούσε χωρίς gapps στο τέλος παραδέχεται οτι δε θα την αγόραζε σε αυτα τα λεφτά (οπως και οποιαδήποτε αλλη σε τέτοια λεφτά). Στην πραγματικότητα η επιχειρηματολογια του αποδεικνύει γιατί δε θα πετύχει, και επανέρχομαστε στο βασικό. Σε τέτοια τιμη με την υπάρχουσα κατάσταση ΔΕΝ πουλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό.. Ολοι μπορούν να ζήσουν χωρίς gapps.. Αμα αύριο κλείσει η Google δε θα καταστρέφει ο κόσμος. Θα μάθουν ολοι να δουλεύουν με εναλλακτικες λύσεις. Το θέμα ειναι ΓΙΑΤΊ να μπουν στον κόπο να το κάνουν? Επειδή τους δίνει φθηνά τη συσκευή η huawei? (δεν) Μονο αν είσαι μέτοχος της huawei και δουλεύεις για το καλό της εταιρείας και οχι των πελατών της αγοράζεις στα 1200 όπως έχει η κατάσταση ή για πολυ ιδιαίτερους λόγους που εκ των πραγμάτων είναι μικρό ποσοστό. Ακομα και ο φίλος παραπάνω που τόση ώρα φαίνεται να επιχείρηματολογει υπέρ της huawei, και πόσο άνετα θα ζούσε χωρίς gapps στο τέλος παραδέχεται οτι δε θα την αγόραζε σε αυτα τα λεφτά (οπως και οποιαδήποτε αλλη σε τέτοια λεφτά). Στην πραγματικότητα η επιχειρηματολογια του αποδεικνύει γιατί δε θα πετύχει, και επανέρχομαστε στο βασικό. Σε τέτοια τιμη με την υπάρχουσα κατάσταση ΔΕΝ πουλάς.

 

Ποια Huawei, χέστηκα για την Huawei. Επιχειρηματολογώ υπέρ των λύσεων και υπέρ των επιλογών. Κάτω οι μονόδρομοι και τα αδιέξοδα.

Android χωρις gapps, Ηarmony OS, Tizen. Οτιδήποτε. Σωστη τιμολόγηση να υπάρχει και σωστή προώθηση,

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Γιατί google photos και όχι την default gallery app της συσκευής; Αντί για google maps, υπάρχουν οι herewego, bing κλπ. Ειδικα ο herewego (πρωην here/nokia maps) μετράει πολυ.

email, έχε bookmark στον browser σου τo email σου. Αλλα ακόμα και αν σωνει και καλά θες εφαρμογή, φαντάζομαι θα υπάρχουν και third party ικανότατες.

Google calendar, τα ιδια. Ημερολόγια όσα θες, και third party στο κατάστημα αλλά και προεγκατεστημένα.

 

Τι να πω παιδιά. Δεν μου αρέσει το "μάντρωμα" και δεν βλέπω... "μονόδρομους" σε ό,τι έχει να κάνει με την τεχνολογία. Άπειρες επιλογές.

 

Βέβαια στο θέμα "ο πολύς κόσμος", τύπου μάνα μου, αδερφή σου, μεγάλοι άνθρωποι, Akalos κλπ .. ναι εκεί υπάρχει ένα θέμα. Έτσι έμαθαν.

 

Το θέμα είναι όπως είπα και πιο πάνω, ΓΙΑΤΙ κάποιος να μην επιλέξει τις εφαρμογές της Google (που κατά 99% θα δουλεύουν πιο σωστά και θα κάνεις καλύτερα τη δουλειά σου με αυτές) και να επιλέξει εναλλακτικές που θα χρειαστεί να κάνεις παραχωρήσεις (έχω δοκιμάσει όλους τους χάρτες για παράδειγμα και όλες οι άλλες εφαρμογές είναι χειρότερες από το Google maps) Αυτό δεν μας απαντάς τόση ώρα! Γιατί κάποιος να μπει στη διαδικασία να τα κάνει όλα αυτά;

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα προσφέρεις όμορφες συσκευές σε ανταγωνιστικές τιμές (όχι 1000αρικα βέβαια), θα κάνεις μια εξαιρετική καμπάνια και θα παρέχεις εξίσου καλές εναλλακτικές εφαρμογές με τα απόντα gapps. Edited by thePRODIGY

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα προσφέρεις όμορφες συσκευές σε ανταγωνιστικές τιμές (όχι 1000αρικα βέβαια), θα κάνεις μια εξαιρετική καμπάνια και θα παρέχεις εξίσου καλές εναλλακτικές εφαρμογές με τα απόντα gapps.

Οκ μαζί σου! ΟΤΑΝ λοιπόν τα προσφέρει όλα αυτά η Huawei το ξανασυζηταμε!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές Gapps είναι πολύ καλές και τις χρησιμοποιώ κατά κόρον. Όμως το τσάμπα δεν υπάρχει, κι αυτό σημαίνει ότι η Google θα φτάσει σε σημείο να με ξέρει καλύτερα από την μάνα μου. Αυτό είναι λόγος να ξεβολευτει κάποιος (δεν θα το κάνω προσωπικά στο κοντινό μέλλον, διότι έχω "βολευτει", όσο λάθος και να είναι). Κι οι άλλοι θα συλλέγουν δεδομένα. Απλώς είναι διαφορετικό να υπάρχουν διάσπαρτα συλλεχθεντα δεδομένα σε πολλούς , παρά όλα σε έναν.

Υ.Γ τα Huawei δεν θα πιάσουν με αυτήν την τιμολόγηση , συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

 

*Βασικά, βλέπω μια ζόρα από κάποιους όταν λέω πως δεν χρειάζονται όλοι τα goole apps. Γιατί έτσι βρε παιδιά; Ελευθερία λόγου έχουμε. Σας προσέβαλα;

 

Γραψαμε πιο πισω οτι η πλειοψηφια του κοσμου,δεν θελει να ξαναπληρωσει για τις εφαρμογες που εχει ηδη αγορασει στα 2 τωρινα stores. Το προσπερασες.

Ανεφερα και το παραδειγμα της NanoSD σε σχεση με τις MicroSD,και επισης το προσπερασες.

 

Γραψαμε πιο πισω οτι αυτη την στιγμη το App Gallery store εχει αναμενομενα πολλες ελλειψεις σε εφαρμογες,με πιο προσφατη αυτη για επιβεβαιωση ποιος εχει κανει εμβολιο και ποιος οχι.

Αλλες εφαρμογες δεν λειτουργουν το ιδιο καλα οπως σε Android/Ios μερια.

Το προσπερασες και αυτο,και σταθηκες στην δικη σου απλη χρηση για να βγαλεις ενα γενικο συμπερασμα και για τους υπολοιπους.

 

Ολοι γενικα και αοριστα δεν χρειαζονται google apps/play store,αλλα οι περισσοτεροι σιγουρα προτιμανε Play/App Store που έχει τα παντα και δουλευουν καλα. Απο εφαρμογες και πληρωμες με τραπεζες,συνδεση με αυτοκινητο,παιχνιδια και παει λεγοντας.

 

Και δεν ειναι μονο αυτο το προβλημα σε Huawei μερια. Υπαρχει προβλημα και στην παραγωγη/διαθεσιμοτητα των συσκευων της.

 

P40pro 128gb διαθέσιμο μονο σε 4καταστηματα.

 

Εκει ειναι που διαφωνω οταν καθομαι και βλεπω κοσμο ο οποιος γραφει διαφορα χωρις να έχει ολοκληρωμένη εικόνα του τι παιζει με Huawei τελευταια.

 

Γιαυτο και εγραψα πιο πισω οτι το σχολιο σου(#44)ηταν το λιγοτερο αστοχο/ακυρο,μιας και επικεντρωνεται σε πολυ επιφανειακα πραγματα.

Δεν ειναι τυχαιο πως σε μολις 2χρονια η Huawei απο νουμερο 2 στον κοσμο,εχει πεσει στο νουμερο 7 μαζι με την μικροτερη Realme,και λογικα θα συνεχισει να πεφτει και πιο κατω αν συνεχιστει αυτο

https://www.counterpointresearch.com/global-smartphone-share/

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Για μενα, ενας σημαντικος λογος που δεν θελω google apps ειναι η ασφάλεια προσωπικών δεδομένων. Και η καλύτερη μπαταρία. Και λιγοτερη δέσμευση ram και rom. Εαν η Huawei ρίξει κιαλλο τις τιμές, η επόμενη μου συσκευή θα ειναι τέτοια. Εννοείται οτι δεν δινω 1.000 ευρω για καμμια συσκευή, ακομη και εαν αυτή θα διαβαζει τον νου μου και θα λειτουργεί αυτόματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...