Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Anyway file.Pantos moiazei h den moiazei apoklietai na htan to teleutaio episodio ths Sarahs..She will be Back:p:lol::lol:

Εννοείται πως στον ρόλο της Sarah, θέλουμε την αυθεντική, την κουκλάρα, την απόλυτη γυναίκα, την Sarah Wayne Callies...Aν είναι να επιστρέψει η γιατρός, με την νέα Sarah, την αντικαταστατρια του τρίτου κύκλου, δεν χρειάζεται να μπουν στον κόπο...Τους την χαρίζουμε...Θα μπορέσουμε να ζήσουμε και χωρίς αυτήν....:):):):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείται πως στον ρόλο της Sarah, θέλουμε την αυθεντική, την κουκλάρα, την απόλυτη γυναίκα, την Sarah Wayne Callies...Aν είναι να επιστρέψει η γιατρός, με την νέα Sarah, την αντικαταστατρια του τρίτου κύκλου, δεν χρειάζεται να μπουν στον κόπο...Τους την χαρίζουμε...Θα μπορέσουμε να ζήσουμε και χωρίς αυτήν....:):):):):):)

 

Πες μου ότι κάνεις πλάκα!!:wacko::wacko:

Αυτό πες μου μόνο!

ΤΕΛΟΣ!!:lol::lol:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Season 4 has been officially picked up by FOX. Nick Santora announced on his Myspace that the writers came back to work.

Σημερινο update απο την wikipedia...

Πανηγυριστε ελευθερα...

 

 

 

Πολλες λεπτομερειες και εδω:

http://www.prisonbreakmanhunt.com/prison-break-season-4/

Μεταξυ αλλων λεει:

UPDATED! MAR. 22: Nick Santora has confirmed Season 4 of Prison Break: "So we got word on Wednesday that we are officially picked up by the network for Season 4. This is great news. We are all very excited. We are moving offices onto the Fox Studio Lot next week and we had to say goodbye to the offices that were our home for the past 3 years.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου ότι κάνεις πλάκα!!:wacko::wacko:

Αυτό πες μου μόνο!

ΤΕΛΟΣ!!:lol::lol:

 

γιατι να κανει πλακα?:wacko:θεογκομεναρα ειναι η Σαρα...

http://www.prisonbreakmanhunt.com/forums/lofiversion/index.php?t494.html

 

:rolleyes::rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

:up::up::up::clap::clap::clap::clap::clap:

 

Εννοείται πως δεν κάνω πλάκα...:)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

γιατι να κανει πλακα?:wacko:θεογκομεναρα ειναι η Σαρα...

http://www.prisonbreakmanhunt.com/forums/lofiversion/index.php?t494.html

 

:rolleyes::rolleyes::D

 

Δηλαδή τώρα τι μου δείχνεις?1 φωτό από κάποια εκδήλωση που είχε χιλιομακιγιαριστεί για να φαίνεται ωραία??:confused:

 

Εγώ όπως την έβλεπα μέσα στη σειρά με αυτό το πιο απλό look, απλά μου έκανε για μια συνηθισμένη κοπέλα.Καμιά γοητεία δεν έχει..

Γούστα είναι αυτά, αλλά όχι να θεοποιούμε και τα μπάζα..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα τι μου δείχνεις?1 φωτό από κάποια εκδήλωση που είχε χιλιομακιγιαριστεί για να φαίνεται ωραία??:confused:

 

Εγώ όπως την έβλεπα μέσα στη σειρά με αυτό το πιο απλό look, απλά μου έκανε για μια συνηθισμένη κοπέλα.Καμιά γοητεία δεν έχει..

Γούστα είναι αυτά, αλλά όχι να θεοποιούμε και τα μπάζα..

Η φυσική ομορφιά είναι αυτή που μετράει πάνω από όλα κι η γυναίκα στην σειρά , αν και απλή και "άβαφη", ήταν γοητευτικότατη και κούκλα...! Από εκεί θα δει κάποιος αν μια γυναίκα είναι όμορφη... Αν αντιθέτως προτιμάτε τις φτιαγμένες, κι οι πλαστικες κούκλες καλές είναι...κι όμορφες....!!!!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Η Fox επιβεβαίωσε τη συνέχεια της σειράς που έχει κερδίσει φίλους σε κάθε άκρη του πλανήτη. Η απόδραση συνεχίζεται… Η απεργία των σεναριογράφων για αρκετές εβδομάδες, αποτέλεσε το λόγο που η τρίτη σεζόν της σειράς Prison Break τελείωσε πριν την ώρα της στο δέκατο τρίτο επεισόδιο. Σύμφωνα με επίσημη ενημέρωση, η Fox επιβεβαίωσε την προβολή της τέταρτης περιόδου και ζήτησε από την 20th Century Fox TV 22 ολοκαίνουρια επεισόδια.

 

Τα τελευταία από αυτά παρουσίασαν την πορεία των δύο αδερφών στον Παναμά και όπως επιβεβαιώνεται από τα νέα δεδομένα, το 13ο ήταν και το τελευταίο της περασμένης σειράς. Στην τέταρτη σεζόν ο Wentworth Miller (Michael) θα ξεκινήσει την αναζήτηση των στελεχών της «εταιρίας», στους οποίους οφείλεται η δολοφονία της αγαπημένης του. Στο πλευρό του θα βρίσκεται και αυτή τη φορά ο Dominic Purcell (Lincoln).

 

Τα γυρίσματα θα ξεκινήσουν άμεσα και θα λάβουν χώρα στο Los Angeles. Αναμένονται περαιτέρω λεπτομέρειες για την ημερομηνία έναρξης προβολής των νέων επεισοδίων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως την έβλεπα μέσα στη σειρά με αυτό το πιο απλό look, απλά μου έκανε για μια συνηθισμένη κοπέλα.Καμιά γοητεία δεν έχει..

Γούστα είναι αυτά, αλλά όχι να θεοποιούμε και τα μπάζα..

Μπαζο δεν ειναι με την καμια..

Αλλά ουτε και Θεα ειναι...

 

Μια φυσιολογικη γλυκεια κοπελα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Μπαζο δεν ειναι με την καμια..

Αλλά ουτε και Θεα ειναι...

 

Μια φυσιολογικη γλυκεια κοπελα ειναι...

 

+1

 

Για να είμαστε και on-topic

 

Ελπίζω να μην ξεχειλώσει και η 4η σαιζόν.Καλύτερα να αργήσουν τα επεισόδια αρκεί να αξίζουν.:D

Link to comment
Share on other sites

+1

 

Για να είμαστε και on-topic

 

Ελπίζω να μην ξεχειλώσει και η 4η σαιζόν.Καλύτερα να αργήσουν τα επεισόδια αρκεί να αξίζουν.:D

Λογικά, εφ'οσον είναι 4η σεζόν κι όχι η υπόλοιπη μισή 3η, θα αρχίσει τον Αυγουστο( ;;;;;;; )

........Μακάρι να είναι τόσο καλή, όσο κι οι άλλες τρεις... Πάντως σε μία συνέντευξη του, ο

Miller είπε ότι στην νέα σεζον, θα βγεί ο πολύ σκληρός εαυτός του Scofield... Ανυπομονούμε...:):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά, εφ'οσον είναι 4η σεζόν κι όχι η υπόλοιπη μισή 3η, θα αρχίσει τον Αυγουστο( ;;;;;;; )

........Μακάρι να είναι τόσο καλή, όσο κι οι άλλες τρεις... Πάντως σε μία συνέντευξη του, ο

Miller είπε ότι στην νέα σεζον, θα βγεί ο πολύ σκληρός εαυτός του Scofield... Ανυπομονούμε...:):):):)

 

Goustarww!!!:D

VIEWER DISCRETION IS ADVISED
Link to comment
Share on other sites

Ουαου,φανταζομαι τον Σκοφιλντ με τρομερα νευρα,γεματος μισος και αποφασισμενος για εκδικηση....να αλλαξει κ λιγακι την ψιθυριστη ομιλια του παντως,μπας και το πιστεψουμε και μπουμε στο πετσι του ρολου του :p

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Συνέντευξη. Spoiler για την 4η σεζόν.

 

 

H Sarah επιστρέφει και full-time.

Δεν ήταν λέει το κεφάλι της στο κουτί :wacko: (αν και αρχικά ήταν).

 

 

http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Ausiello-Scoop-Prison/800036399

 

Real stupid, καλό ξεμπαχαλεμα (sic)...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το επεισόδιο 13 season 3 έχει βγει άλλο ή πάμε κατευθείαν season 4; Πότε θα έχουμε διαθέσιμο κάποιο καινούριο επεισόδιο;
Link to comment
Share on other sites

Συνέντευξη. Spoiler για την 4η σεζόν.

 

 

H Sarah επιστρέφει και full-time.

Δεν ήταν λέει το κεφάλι της στο κουτί :wacko: (αν και αρχικά ήταν).

 

 

http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Ausiello-Scoop-Prison/800036399

 

Real stupid, καλό ξεμπαχαλεμα (sic)...

Ουτε στο lost δεν γινονται αυτα!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το επεισόδιο 13 season 3 έχει βγει άλλο ή πάμε κατευθείαν season 4; Πότε θα έχουμε διαθέσιμο κάποιο καινούριο επεισόδιο;
Δεν έχει βγει άλλο..Πάμε κατ'ευθείαν στην 4η.....:)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Συνέντευξη. Spoiler για την 4η σεζόν.

 

 

H Sarah επιστρέφει και full-time.

Δεν ήταν λέει το κεφάλι της στο κουτί :wacko: (αν και αρχικά ήταν).

 

 

http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Ausiello-Scoop-Prison/800036399

 

Real stupid, καλό ξεμπαχαλεμα (sic)...

Σίγουρα δεν είναι πρωταπριλιάτικο αστείο....;;;;;;;; Εντάξει, είναι λίγες μέρες νωρίτερα, αλλά......:blink::blink::blink::blink::blink::blink:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ρε παιδια ξερει κανείς το κομματι(ειναι μονο μουσικη) που βαζει στο 3χ06 οταν ο Μαικλ κλαιει και χτυπιεται για τη Σαρα; Το βαζει επισης στο τελευταιο επεισοδιο του τριτου κυκλου οταν ο L.J δινει στον Μαικλ ενα κοκκινο λουλουδι...

Thanks εκ των προτερων:)

Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

θα μας τρελανουν ρε αυτοι.................τι ανατροπες ειναι αυτες? ποσο ακομα?
Έτσι, για να ανάβουν τα αίματα και να μας εξιτάρουν ακόμα πιο πολύ...ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ...!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ρε παιδια ξερει κανείς το κομματι(ειναι μονο μουσικη) που βαζει στο 3χ06 οταν ο Μαικλ κλαιει και χτυπιεται για τη Σαρα; Το βαζει επισης στο τελευταιο επεισοδιο του τριτου κυκλου οταν ο L.J δινει στον Μαικλ ενα κοκκινο λουλουδι...

Thanks εκ των προτερων:)

 

Νομίζω οτι είναι το Sarah's Theme απο το Soundtrack της 1ης season (ή μια παραλλαγή του τέλος πάντων).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι είναι το Sarah's Theme απο το Soundtrack της 1ης season (ή μια παραλλαγή του τέλος πάντων).

 

Μοιαζει αλλα δεν ειναι αυτο. Μαλλον ειναι παραλλαγη του οπως ειπες. Θα το ψαξω. Ευχαριστω παντως

Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...