Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχω βαρεθει να βλεπω το Σκοφιλντ σε καθε επισοδιο να ειναι ο μοναδικος με μακρυμανικο στην ερημο. Τοσο πολυ βαριουνται να του κανουν τα τατου;

 

Πολλες προχειροτητες αυτη η 3η σεζον...

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eχω βαρεθει να βλεπω το Σκοφιλντ σε καθε επισοδιο να ειναι ο μοναδικος με μακρυμανικο στην ερημο. Τοσο πολυ βαριουνται να του κανουν τα τατου;

 

Πολλες προχειροτητες αυτη η 3η σεζον...

 

Σωστη παρατηρηση jois21.... Νοσταλγω τον πρωτο κυκλο!!!!:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Σωστη παρατηρηση jois21.... Νοσταλγω τον πρωτο κυκλο!!!!:confused::confused:

 

Παιδιά μην λέμε μλκίες δεν πα να κάνει η σειρά restart, reboot

ότι θες... σαν τον 1ο κύκλο δεν γίνεται ξανά, είναι αξεπέραστος :up:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το Prison Break επρεπε να εχει τελειωσει στην 1η season!!Θα ηταν απο τις πιο πετυχημενες σειρες!!

Τελος!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ με όσα έχουν γίνει μέχρι την 3η season, κοιτώντας πίσω πλέον περισσότερες απώλειες είχαν παρά κέρδος από την όλη φάση και την εξυπνάδα του Michael. Αν καθόταν στα αβγά του και άφηνε τον Linc στο Death Row, καλύτερη θα ήταν η ζωή όλων. Σιγά σιγά δε ξέρω αν το έχουν καταλάβει αλλά αρχίζουν να "ακυρώνουν" την μόνη season που άξιζε στο PB. Την πρώτη.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Το Prison Break επρεπε να εχει τελειωσει στην 1η season!!Θα ηταν απο τις πιο πετυχημενες σειρες!!

Τελος!

Ντάκς...και η δεύτερη καλή ήταν απλά έτσι όπως τους καλομάθαμε τους χαρακτήρες θα ήταν άδοξο απλά να μην τους ξαναδούμε καθόλου τόσο ξαφνικά... Δεν λέω ότι δεν το παρατραβήξανε λιγάκι στην 3η αλλά δεν θα το κόβανε κιόλας....

Εντωμεταξύ με όσα έχουν γίνει μέχρι την 3η season, κοιτώντας πίσω πλέον περισσότερες απώλειες είχαν παρά κέρδος από την όλη φάση και την εξυπνάδα του Michael. Αν καθόταν στα αβγά του και άφηνε τον Linc στο Death Row, καλύτερη θα ήταν η ζωή όλων. Σιγά σιγά δε ξέρω αν το έχουν καταλάβει αλλά αρχίζουν να "ακυρώνουν" την μόνη season που άξιζε στο PB. Την πρώτη.

 

Ναι όντως αλλά τότε δεν θα είχαμε και σειρά :P

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα δυο τελευταία επεισόδια ήταν κάτι που σίγουρα δεν περιμέναμε αλλά στην τελική ξενέρωσα με την τροπή... άντε να δούμε...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρια τι στο διαολο θελει απο αυτον τον Γουιστλερ και τον θελει οπωσδηποτε εξω?

Που κολλουσαν εκεινα που ειχε πει για τον ωκεανο και το βιβλιαρακι?

Εβγαλε κανενας καποιοα συμπερασμα?

 

Και τελικα η εκδοχη να θελει η εταιρια τον Σκοφιλντ για το dna του απομακρυνεται?

Link to comment
Share on other sites

άσχετο με την κουβέντα μέχρι τώρα υπάρχει ένα quiz αναφορικά με το ποιος χαρακτήρας του prison break

θα μπορούσαμε να είμαστε:

 

εγώ είχα αυτά τα αποτελέσματα

Prison Break- Which character are you?

You scored as a C-note

You are C-note, nicknamed Michael "snowflake"and will threaten to get what he wants. He is a good man and stands up to what he believes.

C-note

89%

Michael Scofield

83%

Sucre

72%

Haywire

61%

Tweener

61%

Sara Tancredi

56%

Westmoreland(D.B Cooper))

56%

T-bag

50%

Agent Mahone

45%

Lincoln Burrows

33%

 

αν ενδιαφέρεστε http://quizfarm.com/test.php?q_id=260130

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μενα C-Note με εβγαλε..

Πλακα πλακα ουτε που θυμαμαι τι απεγινε αυτος..;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

You scored as a Sucre

You are Sucre, not a bad criminal, and only has done crime for someone. And only steal's whats needed.

 

Michael Scofield

83%

Sucre

83%

Haywire

67%

Westmoreland(D.B Cooper))

67%

Sara Tancredi

61%

Tweener

39%

Agent Mahone

39%

Lincoln Burrows

33%

C-note

22%

T-bag

17%

...
Link to comment
Share on other sites

Και μενα C-Note με εβγαλε..

Πλακα πλακα ουτε που θυμαμαι τι απεγινε αυτος..;;

 

μπήκε σε πρόγραμμα προστασίας μαρτύρων...αν θυμάμαι καλά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

You scored as a Michael Scofield

You are Michael Scofield, willing to risk his life to save his brother's. A smart saving man.

 

 

 

Michael Scofield 83%

Westmoreland(D.B Cooper)) 72%

T-bag 67%

C-note 61%

Sara Tancredi 61%

Haywire 56%

Tweener 56%

Sucre 56%

Agent Mahone 39%

Lincoln Burrows 33%

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στις 12 Νοεμβρίου το επόμενο. Μετά break μέχρι το Γενάρη (σύμφωνα με το τρέχον πρόγραμμα).
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα αυτά εδώ :

 

Prison Break- Which character are you?

You scored as a Tweener

You are Tweener, a younger man who does what he's told but only for his cut.(deseased)

Tweener 83%

Sara Tancredi 78%

Michael Scofield 78%

C-note 78%

Westmoreland(D.B Cooper))61%

Sucre 50%

Haywire 45%

T-bag 44%

Agent Mahone 39%

Lincoln Burrows 17%

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

You scored as a T-bag

You are T-bag, acriminal, who wants everything his way. A SICK-O. But women are attracted to you.

T-bag 100%

Sara Tancredi 94%

Michael Scofield 94%

Tweener 83%

Agent Mahone 83%

Sucre 61%

C-note 61%

Lincoln Burrows 56%

Westmoreland(D.B Cooper)) 56%

Haywire 17%

 

Τώρα αυτό είναι καλό??:ninja::ninja:

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται όπως το πάρει κανείς...όταν δεν σφάζεις οικογένειες, απαγάγεις παιδάκια εξεφτελίζεις νεαρούς... είσαι ένας τύπος που προσελκύει τις γυναίκες :p.

 

άσχετο αλλά τι απάντησες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται όπως το πάρει κανείς...όταν δεν σφάζεις οικογένειες, απαγάγεις παιδάκια εξεφτελίζεις νεαρούς... είσαι ένας τύπος που προσελκύει τις γυναίκες :p.

 

άσχετο αλλά τι απάντησες?

 

Eνθαρυντικό ακούγεται έτσι όπως το θέτεις. Γιατί αγχώθηκα προς στιγμήν.

Δε νομίζω ότι απάντησα κάτι τραγικό. Και ήμουν ειλικρινής.

 

Παρεπιπτόντως και για να μείνουμε στο θέμα μας, το PB έχει ψιλοχαλάσει φέτος. Ελπίζω να αποδράσουν σύντομα για να τελειώνει αυτή η υπόθεση και να βρούν κάτι ποιό ενδιαφέρον.

Επίσης ξενερώνω με το θέμα της Sara. Πήγε άδικα:p

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Αδικα αδικα...Ξενερωμα...Σε επομενο επεισοδειο ειχα την υποψια μηπως και ηταν κατι σαν "κακη φαρσα" και τελικα ζει...αλλα δεν ηταν τελικα...Κατι μου λεει πως η ηθοποιος που κανει την σαρα, χαλασε το συμβολαιο της με την φοξ, γιατι αν προσεξετε την μοναδικη στιγμη που δειχνει την υποτηθεμενη σαρα να μιλαει στον μπαροους, την δειχνει μονο απο πισω, και οχι προσωπο...που σημαινει οτι μπορει να μην ηταν η ιδια ηθοποιος
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει πως η ηθοποιος που κανει την σαρα, χαλασε το συμβολαιο της με την φοξ, γιατι αν προσεξετε την μοναδικη στιγμη που δειχνει την υποτηθεμενη σαρα να μιλαει στον μπαροους, την δειχνει μονο απο πισω, και οχι προσωπο...που σημαινει οτι μπορει να μην ηταν η ιδια ηθοποιος

lol. Αυτό είναι επίσημα νέα πια (κοίτα μερικές σελίδες πίσω). Η Sarah δεν ανανέωσε το συμβόλαιο της στο PB γιατί διαφώνησαν με τους δημιουργούς. Θα την σκότωναν έτσι και αλλιώς σε αυτή τη season βέβαια.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 7ο επεισόδιο είναι κατά πολύ το καλύτερο επεισόδιο μέχρι στιγμής.

Τρελό άγχος μιλάμε!!:):) Θα βγούνε, δε θα βγούνε...

Και επιτέλους και λίγη δράση από τον Link που μέχρι στιγμής έκανε απλά το παιδί για τις δουλειές.΄Ολο τηλέφωνο και βόλτες μου είναι.Άντε να ρίξει και μερικές φάπες.:lol:

Το κακό γκομενάκι, όσο με ξενερώνει όταν πάει να σφάξει τον μικρό με το μαχαίρι, τόσο με φτιάχνει με τα εφαρμοστά μαύρα μπλουζάκια!!:p:p

Μπράβο έτσι να συνεχιστεί.:D

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Eνθαρυντικό ακούγεται έτσι όπως το θέτεις. Γιατί αγχώθηκα προς στιγμήν.

Δε νομίζω ότι απάντησα κάτι τραγικό. Και ήμουν ειλικρινής.

 

Παρεπιπτόντως και για να μείνουμε στο θέμα μας, το PB έχει ψιλοχαλάσει φέτος.

Ελπίζω να αποδράσουν σύντομα για να τελειώνει αυτή η υπόθεση και να βρούν κάτι ποιό ενδιαφέρον.

Επίσης ξενερώνω με το θέμα της Sara. Πήγε άδικα:p

 

Μηπως να γραφεις με /spoilers καλυτερα, γιατι δεν εχουν δει ολοι την 3τη σειρα...?

Link to comment
Share on other sites

lol. Αυτό είναι επίσημα νέα πια (κοίτα μερικές σελίδες πίσω). Η Sarah δεν ανανέωσε το συμβόλαιο της στο PB γιατί διαφώνησαν με τους δημιουργούς. Θα την σκότωναν έτσι και αλλιώς σε αυτή τη season βέβαια.

 

Σοβαρα??? Δεν το ξερα :p:p:p:p:p:p

Και να σκεφτεις οτι καθησα και το σκεφτηκα μονος μου!!!!

Αντε περιμενουμε σημερα-αυριο το καινουριο επεισοδιο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...