Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άλλωστε είναι όπως το λέγανε στην αρχή του Β Season,

 

Escape,is just the begging :D

 

Θυμάμαι ότι λέγανε πως η δεύτερη season θα είναι σαν το φυγά (Harrison Ford, Tomy lee Jones), αλλά σε πιο massive επίπεδο και έκταση. Τελικά φάγαν τα μούτρα τους με το hype που δημιουργησαν (imho). H σειρά έχασε τους ρυθμούς της και προχωράει στα κου-του-ρου.

 

Μου θυμίζει κάτι παραμύθια που στο τέλος οι πρωταγωνιστές παντρεύονται , και πάντα υπάρχει κάποιος που ρωτάει:

"καλά ναι παντρέυτηκαν αλλά μετά τι έγινε; Τι απόγιναν όλοι αυτοί;"

(χωρίς να συνειδητοποιεί ότι όλο το ενδιαφέρον κομμάτι δεν ήταν η καταληξη αλλά η ιστορία μέχρι να παντρευτούν).

Ε λοιπόν η δεύτερη season του PB είναι κάτι σαν τη συνέχεια του παραμυθιού "αφού παντρεύτηκαν ..."

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θυμάμαι ότι λέγανε πως η δεύτερη season θα είναι σαν το φυγά (Harrison Ford, Tomy lee Jones), αλλά σε πιο massive επίπεδο και έκταση. Τελικά φάγαν τα μούτρα τους με το hype που δημιουργησαν (imho). H σειρά έχασε τους ρυθμούς της και προχωράει στα κου-του-ρου.

 

Μου θυμίζει κάτι παραμύθια που στο τέλος οι πρωταγωνιστές παντρεύονται , και πάντα υπάρχει κάποιος που ρωτάει:

"καλά ναι παντρέυτηκαν αλλά μετά τι έγινε; Τι απόγιναν όλοι αυτοί;"

(χωρίς να συνειδητοποιεί ότι όλο το ενδιαφέρον κομμάτι δεν ήταν η καταληξη αλλά η ιστορία μέχρι να παντρευτούν).

Ε λοιπόν η δεύτερη season του PB είναι κάτι σαν τη συνέχεια του παραμυθιού "αφού παντρεύτηκαν ..."

Δεν νομιζω...Ακομα δεν εχουν ..."παντρευτει"(για να το πω ετσι οπως το εθεσες κι εσυ...);)

 

Το να αποδρασουν απο την φυλακη ηταν ΟΝΤΩΣ just the beggining...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν το τραβηξουν κ 3η season τοτε θα χα σει πολυ σαν ταινια...!!!

 

Και by the way, θα γυριστει και 3τη σεζον!:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Και by the way, θα γυριστει και 3τη σεζον!:D :D :D

 

Που ανακοινώθηκε αυτό πάλι;

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Οπότε επίσημα δεν έχουν επιβεβαιώσει τίποτα
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο ακόμη θα τρέχουν????:wacko:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο ακόμη θα τρέχουν????:wacko:

 

ε εντάξει, έχουμε ακόμα, κρατάει αρκετά το live your myth in th US states κατα το αντίστοιχο του ΕΟΤ :lol: :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μα πόσο ακόμη θα τρέχουν????:wacko:

 

Αστα βρε astarti το Prison break δεν θα επρεπε να γινει ταινια αλλα διαφημιση του JOHNY WALKER.....Μαικλ "KEEP WALKNG":kill: :shoot:

Link to comment
Share on other sites

Αστα βρε astarti το Prison break δεν θα επρεπε να γινει ταινια αλλα διαφημιση του JOHNY WALKER.....Μαικλ "KEEP WALKNG":kill: :shoot:

 

Η' αλλιώς run sexy Michael run :p :lol:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Ε, λογικό είναι... ΦΥΓΑΔΕΣ είναι, δεν θα τρέχουν; Αν ΔΕΝ καταφύγουν σε ξένο κράτος, δεν θα πάψει να είναι... ΒΕΓΓΟΣ ο "Μιχαλάκης"!...
Link to comment
Share on other sites

Tουλαχιστον ο βεγγος ετρεχε αλλα σταματαγε γρηγορα....! φανταζεστε το ΘΟΥ-ΒΟΥ σε 3 season....!!!!!!!!!! :chair:

 

Πάντως, έχω "κολλήσει" ΑΣΧΗΜΑ με τη σειρά! Όπως περιμένω τα "CSI Las Vegas" & "24hrs" σαν μανιακός, έτσι και μ' αυτήν...

Αντιθέτως, ξεκίνησα το "Lost", έχω δει τα πρώτα 9... και ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΣΙΣΤΟΛΑ! ΠΑΡΑ πολύ αργή η πλοκή... και μάλλον θα 'μαι απ' τους λίγους που ΔΕΝ θα τη βλέπω!

Όπως και τα "Φιλαράκια" που το 97% του ελληνικού (και μη) κοινού είναι τρελό και παλαβό με τη σειρά, εγώ... τα "Φιλαράκια" τα ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ! Μου γυρίζουν τ' άντερα, με τις μπούρδες/"αμερικανιές"/"αστείες" ατάκιες που λένε...

 

Τες-πα... Το "Prison Break" με κέρδισε...

Link to comment
Share on other sites

Αντιθέτως, ξεκίνησα το "Lost", έχω δει τα πρώτα 9... και ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΣΙΣΤΟΛΑ! ΠΑΡΑ πολύ αργή η πλοκή... και μάλλον θα 'μαι απ' τους λίγους που ΔΕΝ θα τη βλέπω!

 

κάνε υπομονή μέχρι το 2ο season Που φτιάχνει κατά πολύ και τελειώνει εκπληκτικά,

το 3ο δε season έχει αρχισει πολύ γερά και ξεκινάει εκ νέου στις 7/2 :D

 

με συγχωρείτε για το οφ τοπικ...

 

ασταρτη, χρόνια καλά! κέρνα καμια τουλούμπα :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι το prison break ειναι φοβερη σειρα...απλως μας ταλαιπωρουν αυτοι οι σκηνοθετες.....!!!! Ας ελπισουμε οτι δεν θα το τραβηξουν πολυ ακομα....!!!! Μην ξεχναμε οτι χρειαζεται ενα ξεκαθαρισμα...δηλ πρεπει καποιοι να πεθανουν....πχ. κινεζος,προεδρος,κ αλλοι.....!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, έχω "κολλήσει" ΑΣΧΗΜΑ με τη σειρά! Όπως περιμένω τα "CSI Las Vegas" & "24hrs" σαν μανιακός, έτσι και μ' αυτήν...

Αντιθέτως, ξεκίνησα το "Lost", έχω δει τα πρώτα 9... και ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΣΙΣΤΟΛΑ! ΠΑΡΑ πολύ αργή η πλοκή... και μάλλον θα 'μαι απ' τους λίγους που ΔΕΝ θα τη βλέπω!

Όπως και τα "Φιλαράκια" που το 97% του ελληνικού (και μη) κοινού είναι τρελό και παλαβό με τη σειρά, εγώ... τα "Φιλαράκια" τα ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ! Μου γυρίζουν τ' άντερα, με τις μπούρδες/"αμερικανιές"/"αστείες" ατάκιες που λένε...

 

Τες-πα... Το "Prison Break" με κέρδισε...

 

 

Δεν χρειαζεται οτι δεν σου αρεσει να το γραφεις με τεραστια γραμματα!Καταλαβαμε οτι δεν σου αρεσουν!:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

το 2Χ16 ξερει κανεις ποτε βγαινει ην αν εχει βγει......???????? Prison break εννοω

Αυριο θα υπαρχει τριγυρω.

 

Χρονια Πολλα astarti:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το 2Χ16 ξερει κανεις ποτε βγαινει ην αν εχει βγει......???????? Prison break εννοω

 

 

Τα επεισόδια στις ΗΠΑ παίζουν κάθε Δευτέρα βράδυ.Οπότε σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα από τότε θα υπάρχει παντού στο νετ..;)

 

 

astarti χρόνια πολλά και καλά κι από μένα :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...